قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۱۹ دی ۱۴۰۱
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: خانم دکتر طاهریون
باسن بزرگ

چگونه کمری باریک وباسنی بزرگ داشته باشیم؟

برای داشتن کمری باریک و باسن بزرگ باید از رژیم های غذایی و تمرینات مناسب با اندام استفاده کنید، تا بتوانید به رفع چربی های اضافه در شکم و پهلو بپردازید و سبب ایجاد فرم دلخواه برای باسن خود شوید .امروزه به کمک روش‌های پزشکی نیز می توانید سبب ایجاد اندام متناسب برای بدن خود شوید.

از چه روش هایی می توان برای داشتن کمر باریک و باسن بزرگ کمک گرفت؟

بعضی از افراد به دلایل و مشکلات متفاوتی نمی توانند  فعالیت های ورزشی را برای ایجاد اندام مناسب انجام دهند و به اندام دلخواه خود دست پیدا کنند به همین دلیل به دنبال روش های سریع و آسان تر مانند لیپوماتیک و تزریق چربی هستند.

در انجام این جراحی پزشک متخصص به کمک لیپوماتیک چربی های اضافه در اطراف شکم ، پهلو و ران ها را خارج و جهت ایجاد فرم مناسب به داخل باسن تزریق خواهد کرد.

و با انجام این روش باعث میشود که کمر باریک و باسن بزرگ تر شود و چربی های اضافی نیز از بدن حذف شود .

با انجام این جراحی علاوه بر اینکه می توانید به جذابیت و ایجاد حالت ساعت شنی برای اندام خود کمک کنید می توانید باعث بالا رفتن اعتماد به نفس خود نیز شوید .

انجام این جراحی به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می گیرد این جراحی در یک جلسه صورت می پذیرد و با توجه به مقدار استخراج چربی و تزریق آن به نواحی باسن برای افراد می تواند متغیر باشد .

عمل زیبایی باسن بزرگ و کمر باریک در کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه زیر نظر پزشکان متخصص و با تجربه صورت می‌گیرد اگر علاقه به انجام این روش برای داشتن کمر باریک و باسن بزرگ را دارید می توانید مورد معاینه و مشاوره متخصصین با تجربه و حرفه ای این کلینیک قرار گیرید.

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن چیست؟

تزریق چربی به باسن از روش های جدید و مدرنی است که برای بهبود فرم باسن بدون استفاده از پروتز انجام می گیرد .

در انجام این عمل جراحی از چربی های بدن هر فرد بیمار برای تزریق استفاده خواهد شد و در نتیجه سازگاری آن با بدن بسیار بالا می باشد .

بعد از تزریق چربی معمولاً حدود ۳۰ درصد چربی ها جذب بدن خواهد شد بنابراین نیاز است تا پزشک کمی بیش از حد لازم به ناحیه مورد نظر چربی تزریق کند تا برجستگی لازم در باسن حفظ شود .

پزشک معمولاً بر اساس میزان چربی تزریق شده و شرایط فرد متقاضی از بی حسی موضعی یا بیهوشی در انجام این عمل استفاده خواهد کرد .مدت زمان تزریق چربی بر اساس میزان چربی انتقال داده شده می تواند بین یک و نیم تا دو ساعت زمان ببرد.

در تزریق چربی می توانید بعد از گذشت دو الی سه روز بسته به نظر پزشک خود فعالیت های روزمره خود را آغاز کنید. این جراحی نیاز به هیچگونه بستری نخواهد داشت و فقط باید به اندازه کافی استراحت داشته باشید .

تزریق چربی باید توسط پزشکان متخصص و باتجربه صورت گیرد در این صورت روند درمان بدون هیچ گونه عارضه و مشکلی انجام میشود .چربی بدن غلظت بسیار بالایی دارد پس میتوان گفت ماندگاری این روش نیز بسیار بالا خواهد بود.

تزریق چربی در حال حاضر طرفداران زیادی به خود جلب کرده است افرادی که دوست دارند کمری باریک و باسنی بزرگ داشته باشند از جمله افراد متقاضی این روش درمانی به شمار می‌ روند .

در این روش به کمک لیپوساکشن چربی اطراف شکم و قسمت های دیگر خارج می شود و بعد از خالص سازی به منطقه مورد نظر تزریق خواهد شد .میزان چربی برداشت شده معمولاً سه برابر مقداری است که قرار است به باسن تزریق شود .

نتایج این روش درمانی از همان لحظات اول قابل مشاهده خواهد بود اما برای دیدن نتیجه بهتر باید حدود شش ماه صبر داشته باشید به دلیل آنکه بعد از تزریق مقداری از چربی جذب بدن خواهد شد به مرور مقداری از برجستگی باسن کم خواهد شد اما به طور کلی بین ۶۰ تا ۸۰ درصد چربی تزریق شده در محل مورد نظر باقی خواهد ماند.

بررسی نحوه تزریق چربی برای داشتن کمری باریک وباسنی بزرگ

تزریق چربی در حال حاضر از روش‌ های جدیدی است که برای فرم دهی و زیبا کردن باسن و کمر مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به پروتز ندارد برای بزرگ کردن باسن و فرم دهی آن با کمک گرفتن از تزریق چربی پزشک معمولاً در سه مرحله این کار را انجام می دهد:

. در قدم اول چربی توسط لیپوساکشن از قسمت هایی از بدن مانند شکم و پهلو از استخراج خواهد شد

. در مرحله بعدی چربی استخراج شده خالص سازی و تصفیه می‌شود تا برای انتقال هیچگونه مشکلی نداشته باشد

. در مرحله سوم برای انتقال و تزریق چربی و انجام جراحی پزشک روی نقطه مورد نظر باسن برش کوچکی را ایجاد خواهد کرد .این برش بعد از انجام جراحی بهبود پیدا خواهد کرد و هرگز قابل مشاهده نخواهد بود.

در این روش جراحی نیاز ندارید که بستری شوید یا بیهوش شوید ولی بسته به شرایط تزریق گاهی اوقات ممکن است که پزشک از بیهوشی عمومی استفاده کند.

کاندیدای مناسب تزریق چربی برای داشتن کمر باریک و باسن بزرگ

بزرگ کردن و فرم دهی به باسن با کمک تزریق چربی یکی از بهترین روش های شکل دهی و فرم دهی به بدن می باشد پزشکان متخصص معمولاً برای آن دسته از افرادی که تمایل به استفاده از پروتز باسن دارند تزریق چربی را پیشنهاد خواهند داد.

اما در ادامه این مطلب در مورد کاندیدای مناسب تزریق چربی برای داشتن کمری باریک و باسن بزرگ را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

. متقاضیانی که دارای اضافه وزن هستند و از فرم بدن خود رنج می برند و به دلیل داشتن ذخیره چربی مناسب گزینه مناسب برای انجام عمل لیپوساکشن و انتقال چربی به باسن هستند.

. متقاضیانی که چربی لازم برای تزریق به نواحی دیگر بدن را نیز داشته باشند.

. افرادی که پوست بدن آنها کاملاً سالم و ارتجاعی است می‌توانند از این روش برای رسیدن به نتیجه مورد نظر استفاده کنند.

. افرادی که بین ۲۵ تا ۶۰ سال سن دارند از این روش زیبایی و درمانی می توانند استفاده کنند.

این نکته را نیز در نظر بگیرید که افرادی که تزریق چربی به باسن را انجام می‌دهند تا چند هفته نمی توانند روی باسن خود بنشینند. این موضوع برای خیلی از افراد غیر قابل تحمل می باشد پس باید به آن دقت شود .

همچنین نباید قبل و بعد از تزریق چربی دخانیات و مشروبات الکلی استفاده کنید ، بیماران دیابتی ، قلبی و کبدی، افرادی که دچار افسردگی شدید هستند باید قبل از انجام این روش با پزشک خود مشورت داشته باشند.

مزایای تزریق چربی برای داشتن کمری باریک و باسنی بزرگ

فرم و شکل باسن ژنتیکی می باشد و به ساختار اسکلتی ، داشتن رژیم غذایی سالم ، ورزش و نحوه ذخیره چربی در بدن هر فرد بستگی خواهد داشت امروزه تمایل خیلی از افراد به داشتن باسن برجسته و خوش حالت در دنیا بسیار زیاد است .

افراد می توانند با کمک گرفتن از تزریق چربی به عنوان یکی از بهترین روش های موثر استفاده کنند تزریق چربی می تواند مزایای زیادی را با خود به دنبال داشته باشد از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

. در تزریق چربی به باسن جای برش قابل مشاهده نخواهد بود و به سرعت نیز بهبود پیدا می کند.

. عدم بروز حساسیت در زمان تزریق از دیگر مزایای این روش درمانی و زیبایی می باشد.

. تزریق چربی بسیار راحت و ایمن است و در زمان کوتاهی نتیجه مورد نظر را از خود نشان می دهد.

. بهبودی بعد از تزریق چربی بسیار سریع می باشد.

. نتایج به دست آمده از تزریق چربی برخلاف پروتز ،طبیعی تر و ماندگار تر است.

. انجام این روش زیبایی به همراه سایر عمل های زیبایی اقتصادی خواهد بود.

. به کمک تزریق چربی قسمت های منحنی بدن را می توانید فرم دهید و در شکل بدن ، جذابیت بیشتری را ایجاد کنید.

. تزریق چربی سبب برطرف کردن افتادگی باسن می شود و به بهبود تعادل بالا و پایین بدن نیز کمک می کند.

. ریسک انجام این روش بسیار پایین است و خطر ابتلا به ایجاد عفونت و پس زدن چربی توسط بدن تقریباً در افراد صفر است.

. به کمک این روش می توانید بدون نیاز به بستری بعد از جراحی از چربی های اضافه بدن خود خلاص شوید و به وزن سالم دست پیدا کنید. با این روش می‌ توانید همواره کمری باریک و باسنی بزرگ داشته باشید.

. این جراحی اگر به کمک یک جراح با تجربه و حرفه ای انجام شود کاملا ایمن و مطمئن خواهد بود عوارض این روش زیبایی نسبت به روش های دیگر بسیار کمتر است.

. تزریق چربی به نسبت پروتز عوارض و آسیب های بسیار کمتری دارد.

. بعد از تزریق چربی تقریباً ۳۵ درصد چربی ها جذب بدن خواهد شد در این صورت اگر جراح شما به اندازه کافی مهارت داشته باشد باید با در نظر گرفتن این نکته جراحی را انجام دهید تا سایز باسن تغییر کند.

. نتیجه انجام این روش طبیعی است و همین امر سبب رضایتمندی بسیاری از افراد است.

ماندگاری چربی تزریق شده

بر اساس تحقیقات صورت گرفته و نظر افراد مراجعه کننده تزریق چربی ماندگاری بسیار طولانی نسبت به تزریق ژل دارد.

همانطور که بیان کردیم در این روش از سلول های چربی بدن فرد گرفته می شود این سلول ها قادر هستند برای مدت طولانی زنده بمانند و نتیجه موثری با خود به دنبال داشته باشند.

توجه داشته باشید که نوسانات فراوان وزنی نتایج انجام این جراحی را می تواند از بین ببرد بر اساس بررسی های انجام گرفته شده نتایج تزریق چربی اگر که به درستی انجام شود گاهی تا سال ها می تواند ماندگاری داشته باشد.

اما ماندگاری چربی در تمام افراد یکسان نخواهد بود و به فاکتورهایی مانند محل استخراج چربی ، نوع فراوری چربی ، تکنیک پزشک ، محل دقیق تزریق ، سبک زندگی ، رعایت مراقبت ها و توصیه های پزشک بعد از تزریق تا ۶ ماه ، ویژگی های بدنی فرد و عوامل مختلفی می تواند بستگی داشته باشد .

در کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه کادر مجرب و حرفه‌ ای مجموعه همواره تلاش دارند تا با کمک تجهیزات مدرن و تکنیک های مختلف تزریق چربی را با بهترین نتایج ماندگار برای افراد متقاضی ایجاد کنند معمولاً ماندگاری تزریق چربی می تواند حدود ۳ تا ۵ سال باشد.

مراقبت های قبل از تزریق چربی برای داشتن کمری باریک و باسنی بزرگ

. اولین قدم قبل از تزریق چربی برای داشتن کمری باریک وباسنی بزرگ انتخاب یک کلینیک معتبر و پزشک با تجربه و حرفه ای می باشد .بعد از آن مورد معاینه و مشاوره پزشک قرار خواهید گرفت اگر بیماری خاصی دارید یا داروی خاصی مصرف می کنید حتما باید در مورد آن با پزشک مشورت داشته باشید.

. تمام آزمایشات و نکاتی که قبل از تزریق چربی برای شما در نظر گرفته شده را باید انجام دهید.

. از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی یک هفته قبل از انجام درمان باید خودداری شود.

. قبل از انجام درمان آب فراوانی بنوشید و همواره بدن خود را هیدراته نگه دارید.

مراقبت های بعد از تزریق چربی برای داشتن کمری باریک و باسنی بزرگ

برای رسیدن به نتیجه مورد نظر و موفقیت‌ آمیز در داشتن کمری باریک و باسن بزرگ لازم است بعد از انجام تزریق یک سری نکات و توصیه های مهم به خوبی رعایت شود انتخاب پزشک مناسب و کلینیک معتبر نیز در نتیجه نهایی بسیار تاثیر گذار خواهد بود .

اما در ادامه این مطلب چند نکته مهم مراقبت بعد از تزریق چربی به باسن را برای شما بیان خواهیم کرد:

. بعد از استخراج چربی از کمر و تزریق آن به باسن ممکن است کمی درد  داشته باشید در این مواقع تحت نظارت پزشک می توانید از دارو های مسکن و آنتی بیوتیک به صورت منظم استفاده کنید.

. بهتر است تا ۱۰ روز بعد از تزریق چربی در خانه استراحت داشته باشید و از انجام فعالیت های سنگین و ورزش خودداری کنید.

. تا دوهفته روی باسن خود نباید بنشینید و برای استراحت باید به پهلو یا شکم بخوابید این دوره درمانی شاید از جانب پزشک برای شما کمی طولانی تر شود.

. بهبودی مراجعه کننده معمولاً بعد از ۶ هفته خود را نشان خواهد داد.

. حداقل ۳ ماه زمان نیاز است تا نتایج تزریق چربی و باریک شدن کمر به طور کامل مشاهده شود بنابراین در این دوران مراقبت و توصیه های مهم را به خوبی رعایت فرمایید.

. بر اساس توصیه های پزشک باید قسمت مورد نظر را ماساژ دهید .

. استفاده از بالشت های دوناتی شکل می تواند فشار را روی باسن کم کند و فشار را در اطراف آن پخش کند و نشستن را برای شما راحت تر کند.

. یکی از اصلی ترین مراقبت هایی که باید انجام دهید کنترل وزن و جلوگیری از چاقی موضعی می باشد در واقع کاهش ناگهانی وزن  اثرات خوبی در ماندگاری و تاثیر نتایج عمل نخواهد داشت.

. در صورت بروز هر گونه عارضه غیر عادی و آزار دهنده باید پزشک را در جریان قرار دهید.

. از مراجعه به مراکز نامعتبر  خودداری کنید تا تزریق چربی با کمترین عوارض برای شما انجام شود.

تعداد جلسات تزریق چربی برای داشتن کمری باریک و باسنی بزرگ

انجام فرآیند تزریق چربی برای داشتن کمری باریک و باسن بزرگ در یک جلسه انجام می شود. مدت زمان انجام این عملیات بستگی به میزان استخراج چربی از کمر و شکم ، آماده سازی و خالص سازی آن و انتقال آن به باسن بستگی خواهد داشت. و مدت آن برای هر فرد متفاوت خواهد بود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان و مشاوران ما در کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه تماس حاصل فرمایید و اطلاعات کاملی در زمینه تزریق چربی برای رسیدن به تناسب اندام به دست آورید.

عوارض تزریق چربی

به دلیل استفاده کردن از چربی‌ های طبیعی در بدن خود فرد تزریق چربی از جمله روش‌ هایی است که با عوارض بسیار کم و کم خطر رو به‌ رو است. اما اگر تزریق چربی توسط افرادی که مهارت پایینی دارند انجام شود می‌تواند خطرات و عوارضی را برای افراد متقاضی به دنبال داشته باشد.

محل تزریق و مقدار چربی که باید به باسن تزریق شود همگی باید توسط پزشک مشخص شود بنابراین اگر پزشک تجربه و مهارت کافی در این زمینه را نداشته باشد علاوه بر بد فرمی باسن احتمال خطراتی مانند آمبولی در قلب و ریه را نیز می تواند ایجاد کند ، از اصلی‌ترین عوارض داشتن کمر باریک و باسن بزرگ با تزریق چربی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

.یکی از عوارض و بدترین اتفاقاتی که ممکن است بعد از تزریق چربی حاصل شود نامتقارن بودن فرم باسن است این مشکل زمانی رخ می‌دهد که فرد به مرکزی نامعتبر و پزشکی غیرحرفه‌ای اعتماد کند.

. در بعضی موارد نیز فرد بعد از تزریق چربی ممکن است که دچار سلولیت ، ترک خوردگی پوست یا کبودی در ناحیه باسن شود.

. معمولاً نواحی که چربی از آن استخراج شده تا چند روز کبود هستند.

. فرد متقاضی تا یک ماه بعد از جراحی در محل تزریق دچار تورم و درد است که در اثر سپردن جراحی به افراد غیر حرفه‌ ای عوارضی مانند خونریزی و عفونت نیز ممکن است  برای افراد به وجود آید.

. گاهی افراد در اثر برداشتن بافت چربی در مرکز نامعتبر دچار نکروز پوستی می‌شوند و این مسئله می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد.

تزریق چربی برای داشتن باسنی بزرگتر بهتر است یا پروتز؟

سوالات رایجی که در خصوص داشتن کمری باریک و باسنی خوش فرم بین افراد متقاضی مطرح است این است که برای فرم دهی و افزایش سایز باسن روش تزریق چربی بهتر است یا پروتز ؟

در پاسخ به این سوال باید بیان کنیم که تزریق چربی روشی ایمن تر و نتیجه‌ بخش خواهد بود. از آنجا که چربی از بدن فرد متقاضی خارج می شود سازگاری زیادی در بدن دارد و عوارض بسیار کمی با خود به دنبال خواهد داشت ،در نتیجه نیازی به پروتز های گران قیمت نخواهد بود.

اما اگر فرد متقاضی چربی کافی در بدن نداشته باشد یا لاغر و استخوانی باشد پزشک توصیه خواهد کرد که به کمک پروتز باسن خود را خوش فرم کند .توجه کنید که پروتز های باسن عوارض زیادی با خود به دنبال دارد و خطر ابتلا به ایجاد عفونت و انقباض در آنها بسیار بالا است بنابراین برای استفاده از آن حتماً باید به نزد یک پزشک متخصص بروید.

هزینه تزریق چربی برای داشتن کمری باریک و باسنی بزرگ چقدر است؟

هزینه تزریق چربی به عوامل و فاکتور های گوناگونی بستگی خواهد داشت و به هیچ عنوان تحت پوشش بیمه قرار نخواهد گرفت. بنابراین تمام هزینه‌ های انجام این جراحی باید توسط خود فرد پرداخت شود .

هزینه تزریق چربی بر اساس مقدار چربی که باید از بدن خارج شود ، اعتبار کلینیک مورد نظر ، دستمزد پزشک و تکنیک های به کار رفته در تزریق چربی افزایش می یابد.

شما می توانید برای اطلاع پیدا کردن در مورد هزینه ها از یک جلسه مشاوره پزشکی رایگان در کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه بهره مند شوید .

تزریق چربی جهت داشتن کمر باریک و باسن بزرگ از عمل های جراحی رایج زیبایی است که حتما باید توسط متخصصان حرفه ای و با تجربه انجام شود .برداشتن چربی از بدن و تزریق آن به نواحی دیگر به مهارت و علم کافی نیازمند است پس اگر که علاقه به انجام این عمل زیبایی را دارید بهتر است که به یک پزشک ماهر و متخصص مراجعه نمایید معمولاً جراحان عکسی از قبل و بعد از جراحی مراجعه‌ کنندگان تهیه می کنند تا نتیجه بهتر مشخص شود می توانید برای انتخاب یک پزشک با تجربه و حرفه ای از تجربیات اطرافیان خود نیز استفاده کنید.

تا چه اندازه می توان سایز کمر را باریک و سایز باسن را با تزریق چربی افزایش داد؟

برای کنترل عوارض و خطرات معمولاً پزشکان توصیه دارند برای هر قسمت از باسن فقط ۵۰۰ الی ۷۵۰ میلی لیتر چربی تزریق شود.

این مقدار می‌تواند بیشتر باشد اما اگر چربی در اطراف شکم و پهلو زیاد باشد  چربی خارج شده می تواند تا حدی باشد که شما بتوانید به نتیجه مورد نظر برسید .

و همچنین بر اساس تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ انجام‌ گرفته به طور میانگین ۱۳۰۰ میلی لیتر چربی در هر طرف از باسن می تواند انجام شود اما در این صورت عوارض عمل جراحی نیز می تواند بالا رود ، شرایط بدنی فرد متقاضی  و سبک زندگی او هم در افزایش سایز باسن بدون تاثیر نخواهد بود بهتر است حجم چربی تزریق شده بر اساس نظر پزشک انجام شود و به تجربه و دانش او اعتماد شود.

علت ترک خوردن پوست بعد از تزریق چربی چیست؟

پوست بدن انسان خاصیت ارتجاعی و کشسانی دارد این ویژگی یک مزیت به حساب می آید و بسته به جنس پوست ، سن فرد متقاضی ، میزان کلاژن سازی و ژنتیک در هر فرد متفاوت خواهد بود .

حتما تاکنون مشاهده کرده اید که بعضی از افراد در نقاط مختلف بدن خود دچار ترک های پوستی و یا استرج مارک هستند در واقع این ترک ها بر اثر کشیدن پوست و عدم قابلیت کشسانی به وجود می آید.

یکی از دلایل رایج ترک خوردن پوست چاقی یا لاغری ناگهانی در بدن است بنابراین ترک پوست بعد از تزریق چربی کاملاً طبیعی خواهد بود در انجام این عمل جراحی ،پوست بر اثر تزریق کشیده خواهد شد و ترک می خورد .یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از این مشکل بعد از تزریق استفاده از انواع روغن های گیاهی مانند روغن بادام ، آرگان و ……. و کرم های مخصوص ویتامینی می باشد.

آیا تزریق چربی به باسن به عنوان یک روش علمی موثر است؟

مقالات معتبر فراوانی در حوزه ماندگاری تزریق چربی ، مقدار مناسب ، شیوه استاندارد و ویژگی های تزریق چربی و …… در جهان وجود دارد جراحی که توسط پزشکان فوق تخصص زیبایی انجام می شود در مجامع علمی مورد تایید قرار گرفته است .

و تزریق چربی به باسن نیز به عنوان یک روش استاندارد علمی و موثر مورد تایید جراحان پلاستیک سراسر دنیا می باشد و تاکنون توانسته نتایج ماندگار و عوارض کم را برای افراد به دنبال داشته باشد. با توجه به موارد بیان شده در حال حاضر می‌توانید  با اطمینان خاطر برای تزریق چربی به جراحان متخصص زیبایی مراجعه کنید و به اندام دلخواه خود برسید.

چه مدت بعد از استخراج چربی و تزریق آن میتوان به کارهای روزمره پرداخت؟

معمولا برای داشتن کمر باریک و باسن بزرگ با تزریق چربی دوره نقاهت کوتاهی نیاز می باشد. پزشکان توصیه می‌کنند تا ۱۰ روز در منزل استراحت داشته باشید و به مراقبت از خود بپردازید. هرچه استراحت بیشتری داشته باشید و رژیم غذایی مناسب تری را دنبال کنید روند بهبودی برای شما سریع تر خواهد بود .

البته توجه داشته باشید که انتخاب پزشک و کلینیک نیز در نداشتن دوره نقاهت طولانی نقش مهمی را ایفا می‌کند پس حتما به این نکته توجه داشته باشید تا بتوانید به نتیجه ای که دوست دارید در زمان بسیار کوتاهی دست پیدا کنید.

چرا بعد از تزریق چربی فرم باسن نامتقارن به نظر می رسد؟

بدن افراد در بخش هایی ممکن است نامتقارن باشد اما این عدم تقارن بسیار اندک می باشد. افراد با کمک چربی تزریق شده به باسن می‌توانند تقارن را به بهترین شکل ایجاد نمایند معمولاً در این روش زیبایی نباید هیچ اختلاف حجمی در باسن راست و چپ مشاهده شود.

اصلی ترین دلیل عدم تقارن زمان تزریق چربی سپردن کار به افراد ناآگاه و غیر متخصص می باشد. از دیگر عواملی که می‌تواند سبب عدم تقارن در باسن شود بی توجهی به نکات مراقبتی است که توسط پزشک به شما گوشزد شده است .

بعد از آن که چربی به باسن تزریق شد تا چه زمانی نباید روی محل تزریق نشست؟

پزشکان و متخصصین بعد از تزریق چربی به باسن توصیه دارند که فرد حداقل دو هفته از نشستن روی باسن خودداری کند و بعد از آن نیز با کمک از بالشت های مخصوص این زمان را طولانی‌ تر کنند. خوابیدن روی باسن می تواند سبب بد فرم شدن باسن شود استراحت کامل بر روی شکم از جمله مواردی است که افراد متقاضی در روز های اول نباید از آن غافل شوند شدت مراقبت در هفته های اول بسیار زیاد است و این روند به تدریج بهتر می شود.

آیا بعد از تزریق چربی جهت داشتن کمر باریک و باسن بزرگ جای بخیه مشخص است؟

بخیه ها به نحوی زده خواهند شد که بعد از مدتی هیچ گونه اثری از آنها به جای نخواهد ماند و محو می شوند.

چند درصد از چربی های تزریق شده جذب بدن می شوند؟

بعد از تزریق چربی جهت داشتن کمر باریک و باسن بزرگ تقریبا ۳۵ درصد چربی تزریق شده به باسن جذب می شود در این صورت اگر پزشک متخصص شما به اندازه کافی مهارت داشته باشد باید با در نظر گرفتن این نکته جراحی را انجام دهد اما در کل بین ۶۰ تا ۸۰ درصد چربی تزریق شده در محل خود باقی خواهد ماند.

مدت زمان تزریق چربی برای داشتن کمری باریک و باسنی بزرگ چقدر است؟

این موضوع بستگی به ناحیه ای که میخواهید چربی از آن خارج کنید و چربی تزریق کنید خواهد داشت . معمولاً پزشک این کار را بین یک الی دو ساعت انجام خواهد داد ، هر چه میزان تزریق کمتر باشد زمان کمتری برای تزریق نیاز است.

. از تزریق چربی در کدام نواحی دیگر میتوان استفاده کرد؟

تزریق چربی می تواند برای انتقال به گونه ها ، گودی در زیر چشم ، انتقال به لب ها ، پیشانی ، میان دو ابرو ، پلک بالای چشم ، پشت دست ها و سینه استفاده شود. انتقال چربی می تواند راه خوبی برای پروتز و جوان نشان دادن صورت ، برطرف کردن چین و چروک ، برطرف نمودن اسکار و سایر فرورفتگی های صورت ، پروتز کردن لب ها ، از بین بردن خطوط لبخند ، اخم و افزایش حجم سینه ها و باسن باشد.

دوره نقاهت تزریق چربی برای داشتن کمر باریک و باسن بزرگ

اصلی ترین و مهم ترین دوران بعد از درمان زیبایی دوره نقاهت و چگونگی پشت سر گذاشتن این دوران می باشد ، قبل از انجام درمان با پزشک خود در خصوص مدت زمان استراحت و چگونگی گذراندن این دوران سوال کنید.

همچنین در نظر داشته باشید که علاوه بر شما کسانی که در این دوره شما را همراهی می کنند و مراقب شما هستند نیز باید نسبت به این دوران اطلاعات کاملی داشته باشند .

علائم حادی که بعد از انتقال چربی تجربه می کنید ، علائم و خطرات و عوارض جانبی بعد از تزریق ، احتمال تخلیه شدن چربی تزریق شده ، زمان درمان و بهبودی در هر فرد متفاوت است و نباید فرد متقاضی خود را با دیگری و تجربیات دیگران مقایسه کند.

پس سعی کنید بین ۷ تا ۱۰ روز بعد از تزریق چربی فعالیت‌ های سنگین را کنار بگذارید و در خانه استراحت کنید ، درمان اولیه معمولاً یک هفته بعد از ،از بین رفتن تورم به وجود آمده طول خواهد کشید .اگر چه که تزریق چربی دارای دوره نقاهت طولانی مدت نیست اما باید به درستی استراحت داشته باشید تا بهبودی کامل حاصل شود .هر چند بعد از گذشت تنها چند روز  از انجام این عمل زیبایی شما شاهد تغییرات زیادی هستید اما نتایج نهایی بعد از گذشت ۶ ماه ثابت می شود و ماندگاری بسیار بالایی نیز دارد.

در صورتی که تزریق چربی با سایر درمان های زیبایی ترکیب شود سبب افزایش زمان ماندگاری خواهد شد.

قدم به قدم تاثیر تزریق چربی و مراحل دوره نقاهت در زیر آمده است:

. اولین هفته بعد از تزریق چربی مقداری تورم و کبودی قابل مشاهده است و در نتیجه بهتر است که استراحت داشته باشید.

. هفته دوم آرام‌ آرام کبودی ها و تورم از بین خواهد رفت.

. معمولاً بین روز های هفتم تا دهم شما شاهد حجم بیشتری از بهبودی هستید اما بهتر است که استراحت داشته باشید و با آمادگی بیشتر به کار بازگردید.

بیشتر افرادی که زمان کمتری استراحت می کنند ، نتیجه کمتری را برای خود رقم می‌زنند، تا جایی که ممکن است استراحت داشته باشید.

. در هفته سوم شما می توانید به راحتی به فعالیت های روزمره خود بپردازید.

بزرگ کردن باسن

آیا محدودیت خاصی برای انتقال چربی  وجود دارد؟

برای انتقال چربی هیچگونه محدودیت خاصی وجود نخواهد داشت و شما میتوانید دوباره تزریق چربی را برای مناطق مورد نظر خود انجام دهید. باید تنها به یک مورد توجه کنید که از نظر حجم انتقال چربی در افراد محدودیت‌ هایی وجود دارد .در صورتی که فرد انتظارات بی مورد برای عمل تزریق و انتظارات افزایش حجم بسیار بالا داشته باشد، با نتایج جراحی برآورده نمیشود  .

. آیا تزریق چربی درد دارد؟

استخراج کردن چربی و تزریق آن توسط بی حسی های موضعی انجام می شود بنابراین در حین استخراج و انتقال ،فرد هیچ گونه احساس درد و ناراحتی نخواهد کرد لازم است فرد متقاضی آرامش خود را حفظ کند و به پزشک خود اعتماد داشته باشد.

شاید این مطالب نیز برای شما جذاب باشد :

https://clinicelahieh.com/%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%da%86%d8%b1%d8%a8%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d9%86-4/

https://clinicelahieh.com/%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%da%86%d8%b1%d8%a8%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d9%86-3/

https://clinicelahieh.com/%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%da%86%d8%b1%d8%a8%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d9%86-5/

نتیجه گیری

به دنبال افزایش سن ،بافت و فرم باسن می تواند از بین برود و حالت افتاده به خود بگیرد گاهی نیز به دلیل تخت بودن فرم باسن لازم است که از روش هایی استفاده کرد که باسن پر تر و حجیم تر شود .

در بعضی از افراد نیز که وزن زیادی دارند چربی های انباشته شده در اطراف شکم و پهلو های آنها وجود دارد که فرم نامناسبی را برای آنها ایجاد می‌کند. برای داشتن کمری باریک و باسنی بزرگ داشتن رژیم غذایی مناسب و انجام حرکات ورزشی می تواند کمک کننده باشد .

اما افرادی هستند که به دلایل مختلف نمی توانند ورزش انجام دهند یا علاقه به انجام ورزش‌ های سنگین برای رسیدن به تناسب اندام ندارند این افراد می‌توانند از روش های ساده تر و موثر تر نیز کمک بگیرند .

افزایش سایز باسن و داشتن کمر باریک با تزریق چربی می تواند بسیار نتیجه بخش باشد .این روش به نوعی می تواند فرو رفتگی های باسن را از بین ببرد و باسن را خوش فرم و خوش‌حالت  کند و در نهایت یک اندام بدون عیب و نقص طبیعی و جوان را برای افراد به دنبال دارد .

تزریق چربی به باسن از روش‌ های جدید و مدرن است که به راحتی می توانید به بهبود فرم باسن خود کمک کنید و نیازی نخواهید داشت از پروتز استفاده کنید و به راحتی نیز می‌توانید از شر چربی های اضافه در بدن خود رها شوید .

در انجام این عمل از چربی‌های بدن شما استفاده خواهد شد .پس سازگاری آن با بدن شما بسیار بالا می باشد و بعد از تزریق چربی معمولاً حدود ۳۰ درصد چربی جذب بدن خواهد شد .

مدت زمان تزریق چربی بر اساس میزان چربی انتقالی و همچنین استخراج چربی و آماده سازی آن برای هر فرد متفاوت می باشد. این روش جراحی با بی حسی موضعی انجام می گیرد و نیازی به بستری شدن در بیمارستان نخواهد داشت .

اگر که تزریق چربی توسط پزشک متخصص و با تجربه انجام گیرد عوارض آن بسیار کم و نتیجه و ماندگاری آن بسیار طولانی می باشد .

اگر شما هم علاقه به تزریق چربی جهت فرم دهی به کمر و باسن خود را دارید می توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه تحت نظر پزشک متخصص  و با تجربه این کلینیک به انجام این روش زیبایی بپردازید.

در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست و مو زیر نظر پزشک متخصص و با تجربه ی آن انجام می‌گیرد که می‌توانید از این خدمات برای زیبا کردن هرچه بیشتر خود استفاده کنید.

درباره کلینیک

کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه با بهترین تجهیزات و بهترین متخصص و پرسنل دوره دیده میتواند از روش های مختلف برای رفع مشکلات پوست و مو استفاده کند .

تنوع در تکنولوژی ها و تجهیزات مدرن در این کلینیک توانسته که اطمینان افراد متقاضی و زیبا جویان عزیز را جلب کند در این کلینیک دسترسی و مشاوره گرفتن از کارشناسان و مشاوران حرفه ای و برجسته پوست کشور نیز امکان پذیر می باشد و بهترین روش ها و صحیح ترین درمان ها برای برطرف کردن مشکلات پوست و مو در نظر گرفته می شود تا به راحتی بتوانید به رفع مشکلات پوست و موی خود بپردازید.

مشاوره رایگان خدمات زیبایی

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز  می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۰۰۴۳۶۳۰

۰۲۱۹۱۰۱۲۷۵۶

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۲ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinicelahieh

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید:

clinicelahieh.com/#

لینک کوتاه:

 کارجورکن (karjorkon.com)

تلگرام

https://t.me/clinic_elahieh

گپ

https://gap.im

سروش

https://splus.ir/clinicelahieh

ایتا

https://eitaa.com/clinicelahieh

روبیکا

https://eitaa.com/clinicelahieh

آپارات:

https://www.aparat.com/v/as3wi

نماشا:

https://www.namasha.com/v/ms7m35iW

  

84 بازدید کل ، 1 امروز

  

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • هایفو صورت

  مدت زمان هایفو صورت

  با در 29 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مدت زمان هایفو صورت هایفوتراپی یک فناوری روز به روز محبوب‌تر در زمینه جوانسازی پوست است. این تکنولوژی، از امواج صوتی با فرکانس بالا برای انجام مداخلات غیرجراحی بر روی پوست استفاده می‌کند. نام “هایفو” از عبارت High-Intensity Focused Ultrasound گرفته شده است. در زیر، با اصول و کاربردهای هایفوتراپی در جوانسازی پوست آشنا می‌شوید: […]

 • مشاوره هایفو اصفهان

  مشاوره هایفو اصفهان

  با در 23 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مشاوره هایفو اصفهان هایفوتراپی یک روش غیرجراحی برای بهبود ظاهر پوست و کاهش علائم پیری است. این فناوری از امواج فوکوس شده های فراصوتی برای تحریک تولید کلاژن و افزایش کلاژن موجود در پوست استفاده می‌کند. در ادامه، به جزئیات بیشتری در مورد هایفوتراپی زیبایی پرداخته خواهد شد: ### ۱٫ **چگونگی عملکرد:**    – **امواج […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی