قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: دکتر سید مجید موسوی
ارضا

چرا مردان زودتر از زنان ارضا می شوند و راهکارهای جلوگیری از ان؟

ارضا زودرس (زودانزالی) بـه انـزالی غیر قابل کنترل گفته می شود که قـبـل از نـزدیـکـی و انـجـام رابطه ی جنسی و یا مدت زمان بسـیـار کـمـی پـس از آن بـا میزان تحریک کم و خلاف میل فـرد انـجـام گیـرد.

 بعبارتی زود انزالی به جالتی گفته میشه که مرد بعد از تحریک و نعوظ کامل بالافاصله بعد از شروع نزدیکی جنسی و دخول به ارگاسم و انزال می رسد و توانایی ارضای جنسی همسر خود را از دست می دهد .

معمولا انزال زود رس بین ۳۰ ثانیه تا ۲ دقیقه بعد از شروع دخول صورت می گیرد . به عبارتی مدت زمان انزال کمتر از ۲ دقیقه (یا صحیح تر آن کمتر از ۱۱۸ ثانیه) در مقوله زود انزالی قرار می گیرید.

معمولا در راه های درمان زود انزالی بصورت همزمان بر روی بدن و ذهن اقداماتی صورت میگیرد تا مرد به حالت روان تنی (سلامت جسمی و روحی) مناسب برای یک نزدیکی جنسی طولانی مدت دست پیدا کند .

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

نکاتی در مورد مکانیسم زود انزالی و عدم نعوظ

براي درک بهتر روند زود انزالی یا (Premature Ejaculation)، ابتدا مسير عصبی يک تحريک جنسی تا انزال را طي عمل نزديکی بطور ساده مرور می کنيم.

ابتدا نعوظ با تحريکات دو مسير :

۱- مسير رفلکسی (reflexogenic) که ناشی از تحريک حس پنجگانه بخصوص لامسه و بينایی است.

۲- مسير ذهنی (psychogenic) که ناشی از تحريکات ذهنی است.

از طريق اين دو مسير مراکز نخاعي و فوق نخاعي (supraspinal) و سيستم عصبی مرکزی و هيپوتالاموس، ابتدا منجر به بروز نعوظ و سپس ادامه و استمرار تحريکات مراکز جنسی مغز، شدت تحريکات به حدی بالا مي رود که به حد آستانه ارضای جنسی فرد برسد و عمل انزال صورت گيرد.

 اين مسير طبيعی تا انزال، با عمل نزدیکی می تواند رخ دهد و يا طی مرحله REM خواب (rapid eye movement) انجام شود.

برای رفع چنین مشکلی روش های متعددی وجود دارد که با انها مردان می توانند که در رفع زود ارضائی ، بالا بردن اعتماد بنفس و لذت بیشتر همسر خود این مشکلات را در روابط جنسی خود برطرف کنند.

مردان می توانند با تزریقاتی همانند تزریق چربی و ژل به الت تناسلی خود تا حدود زیادی از این مشلات رهایی یابند.

روش‌هایی برای افزایش لذت جنسی

همان‌طور که اشاره کردیم، روش‌های زیادی برای بزرگ کردن الت جنسی مردان وجود دارد. با وجود این، بسیاری از این روش‌ها تایید نشده‌اند و بیشتر جنبه تجاری و تبلیغاتی دارند.

از جمله روش‌های بزرگ کردن آلت تناسلی می‌توان به روش :

جلکینگ

روش پنیمور

قرص افزایش سایز آلت مردان

ژل افزایش سایز اندام تناسلی

تزریق چربی به اندام تناسلی

داروی افزایش سایز آلت

آمپول بزرگ کننده آلات تناسلی

افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی و موارد دیگری اشاره کرد که در ادامه توضیح می‌دهیم.

ارضا

کلینیک بین المللی پوست موزیبایی الهیه-ارضا

روش جلکینگ برای بزرگ کردن آلت تناسلی

تمرینات جلکینگ، تمریناتی هستند که برای کلفت کردن آلت تناسلی به کار می‌روند. در این روش بزرگ کردن کیر، آلت تناسلی باید به‌صورت نیمه راست باشد.

برای شروع تمرینات لازم است تا انگشت شست و اشاره را دور آلت تناسلی حلقه کنید. سپس انگشتان خود را از ابتدای آلت تا سر آن بکشید. در واقع می‌توان گفت این عمل شبیه به دوشیدن است.

این کا را با دست دیگر خود نیز انجام دهید. توجه کنید که آلت شما نباید به‌صورت کامل راست شود. در صورتی که این اتفاق افتاد، باید کمی صبر کنید تا آلت به‌حالت نیمه راست در بیاید.

تکرار تمرینات در هفته اول بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ بار و در هفته دوم بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ بار باشد. از هفته‌ دوم به بعد نیز می‌توانید تعداد دفعات تمرین را به بیشتر از ۵۰۰ بار افزایش دهید.

در حین تمرین به این دلیل که جریان خون در سر آلت تناسلی افزایش پیدا می‌کند، این ناحیه بسیار حساس می‌شود. به همین خاطر باید مواظب باشید تا با دست‌تان به سر آلت ضربه وارد نکنید.

در آخر بعد از انجام تمرینات، به آلت خود استراحت دهید و آن را با یک حوله گرم بپوشانید یا با آب گرم شستشو دهید.

بزرگ کردن آلت تناسلی به روش پنیمور

این روش، یکی از روش‌های امن و معتبر برای بزرگ کردن الت است. روش پنیمور سال‌های زیادی است که در آمریکا و اروپا مورد استفاده قرار می‌گیرد و اکثر افرادی که به‌طور دقیق این روش طبیعی ‌را اجرا کردند، نتایج خوبی از آن گرفتند.

در این روش بزرگ کردن الت، ابتدا لازم است تا آلت تناسلی خود را به مدت ۱ دقیقه به کمک حوله‌ای گرم کنید که از قبل گرم شده است. برای گرم کردن آلت نیز می‌توانید آن را به مدت ۳۰ ثانیه زیر آب گرم بگیرید.

دلیل گرم کردن آلت، افزایش گردش خون در این ناحیه است. بعد از گرم شدن آلت، سر آن را بگیرید و به جلو بکشید. دقت کنید که سر آلت را محکم فشار ندهید تا خون رسانی به‌درستی انجام شود.

آلت را نیز باید به‌نحوی بکشید که احساس درد در آن به وجود نیاید. این کار را ۱ دقیقه انجام دهید و بعد از آلت را به مدت ۱۰ ثانیه رها کنید و به آن استراحت دهید. این کار را می‌توانید ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید.

بعد از تمام شدن این مرحله، به مدت ۱۰ دقیقه به آلت خود استراحت دهید. وقتی ۱۰ دقیقه استراحت تمام شد، نوبت به تمرینات گردش خون و رشد می‌رسد. در این مرحله سر آلت تناسلی را بگیرید و با دست دیگر خود، ضرباتی را به ‌آرامی به آن بزنید.

دقت کنید که نباید به نقاط حساس مثل بیضه‌ها ضربه‌ای وارد شود. علاوه بر این شدت ضربات نیز باید آرام باشد تا آسیبی به آلت تناسلی نرسد. شما می‌توانید این تمرین را ۳۰ بار تکرار کنید. در آخر آلت تناسلی خود را با کمک لوبریکنت یا یک ماده لیزکننده ماساژ دهید.

در روش پنیمور، آلت تناسلی نباید سفت باشد و تمام تمرینات باید در حالتی انجام شوند که آلت تناسلی به نعوظ نرسیده است. انجام این روش به‌صورت مداوم می‌تواند تاثیر زیادی در بزرگ شدن آلت بگذارد. بنابراین بهتر است این تمرینات را به‌طور مداوم انجام دهید و اثرات آن را بعد از یک ماه مشاهده کنید.

قرص بزرگ کردن سایز آلت مردان

برای بزرگ کردن الت، قرص‌های زیادی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به مگنارکس پلاس اشاره کرد. این قرص به افزایش طول و قطر آلت تناسلی کمک می‌کند، در توان‌بخشی آلت تناسلی موثر است و زود انزالی مردان را بهبود می‌بخشد.

از دیگر قرص‌های افزایش سایز آلت می‌توان قرص وایمکس را نام برد. این قرص بهترین داروی افزایش سایز آلت است که توسط بسیاری از مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. مردانی که از قرص وایمکس استفاده می‌کنند می‌توانند شاهد بزرگ شدن آلت، رفع اختلال در نعوظ و زود انزالی، افزایش اسپرم و کلفت شدن آلت باشند.

قرص‌های ویاگرا و سیالیس نیز برای افرادی است که از اختلال نعوظ رنج می‌برند و به همین دلیل آلت آن‌ها کوچک می‌ماند و راست نمی‌شود. این افراد با مصرف این قرص‌ها می‌توانند اختلال نعوظ خود را رفع کنند و آلت تناسلی آن‌ها به بزرگ‌ترین حالت ممکن در بیاید.

قرص ال آرژینین نیز یکی دیگر از قرص‌هایی است که برای بزرگ کردن الت مردان کاربرد دارد. عملکرد این قرص شبیه به ویاگرا است و می‌تواند باعث نعوظ بهتر شود.

ال آرژینین نوعی اسید آمینه است و در تولید پروتئین‌های بدن نقش اساسی دارد. بعضی از این پروتئین‌ها نیز به نیتریک اسید تبدیل می‌شوند.

نیتریک اسید یکی از اجزای خون است و در عملکرد رگ‌های خونی تاثیر زیادی می‌گذارد. این ماده باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی می‌شود و می‌تواند قطر و طول آلت تناسلی را افزایش دهد.

توصیه می‌کنیم پیش از مصرف خودسرانه این قرص‌ها، برای جلوگیری از عوارضی که ممکن است داشته باشند با مشاوران متخصص سلامت جنسی پذیرش ۲۴ صحبت کنید که در هر ساعت از شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شما هستند.

ژل بزرگ کردن سایز اندام تناسلی

یکی دیگر از روش‌های بزرگ کردن الت، استفاده از ژل موضعی است. به همین دلیل ژل‌های موضعی زیادی برای این کار در بازار وجود دارند.

برای این‌که ژل مورد نظر بتواند به‌خوبی روی آلت تاثیر بگذارد و قطر و طول آن را افزایش دهد، باید طبق دستور مصرف شود.

با این‌حال داروی افزایش سایز آلت و بیشتر ژل‌ها تاثیر چندانی روی بزرگ کردن الت تناسلی ندارند. علاوه بر این ممکن است عوارضی را نیز به همراه داشته باشند.

تزریق چربی به اندام تناسلی مردان

این روش برای افرادی مناسب است که آلت کوچکی دارند یا قطر آلت آن‌ها کم است. مردانی که به چنین مشکلاتی دچار هستند، می‌توانند با تزریق ژل، آلتی کلفت‌تر و بلندتر داشته باشند.

آمپول بزرگ کننده آلت تناسلی

این آمپول‌ها حاوی ژل‌هایی هستند که از هیالورونیک اسید تشکیل شده‌اند. پزشک به ‌آرامی ژل‌ها را در بدنه و سر آلت تناسلی تزریق می‌کند. این ژل‌ها با جذب آب اطراف ناحیه تزریق، باعث بزرگ شدن آلت و کلفتی آن می‌شوند.

این ژل‌ها برای افرادی مناسب است که آلتی کج دارند و دچار اختلالات نعوظ هستند. به همین دلیل تزریق ژل می‌تواند کج بودن آلت و خم شدن آن در هنگام برقراری رابطه جنسی را از بین ببرد.

با این‌حال در مواردی نیز دیده شده است که تزریق ژل می‌تواند باعث کج شدن آلت شود و شکل آن را تغییر دهد. بنابراین باید برای انجام این تزریق بسیار مراقب باشید.

بزرگ کردن طول اندام تناسلی با طب سنتی

علاوه بر روش‌های شیمیایی که برای بزرگ کردن الت وجود دارد، روش‌های دیگری نیز هستند که به‌طور طبیعی عمل می‌کنند و خطرات کمتری نسبت به روش‌های شیمیایی دارند.

طب سنتی با استفاده از گیاهان و روش‌های طبیعی می‌تواند با تاثیر گذاشتن روی هورمون‌های جنسی در بزرگ کردن الت موثر باشد. از جمله گیاهان مورد استفاده در طب سنتی برای افزایش اندازه آلت تناسلی عبارت هستند از:

قارچ کوردیسپس: این قارچ که شبیه به کرم است، در ناتوانی جنسی، افزایش میل جنسی، درمان اختلال نعوظ تاثیر می‌گذارد.

علاوه بر این، قارچ کوردیسپس می‌تواند باعث افزایش اسپرم سازی شود. این قارچ می‌تواند روی گردش خون نیز اثر بگذارد و ترشح تستسترون در خون را افزایش دهد. تستسترون نیز می‌تواند باعث افزایش طول آلت تناسلی شود.

کارلا: این گیاه تاثیر زیادی در رفع و بهبود اختلالات جنسی و مشکلات دستگاه تناسلی دارد.

علف اپیمدیوم: علف اپیمدیوم در درمان اختلال نعوظ موثر است. علاوه بر این مصرف همزمان اپیمدیوم با چند داروی گیاهی دیگر می‌تواند باعث بزرگ کردن الت تناسلی مردان شود.

کلپ: کلپ گیاهی است که در سواحل اقیانوس‌های آرام و اطلس رشد می‌کند. این گیاه حاوی مقادیر زیادی ید، منیزیم، کلسیم و پتاسیم است و خاصیت ضد باکتریایی دارد.

کلپ به همراه آن همچنین می‌تواند روی ترشح هورمون‌های جنسی تاثیر بگذارد و باعث بهبود نعوظ، بزرگ شدن آلت و سلامت جنسی مردان شود.

جینکو: این گیاه حاوی مواد مغذی و غنی است. به همین خاطر می‌تواند انرژی مردان را افزایش دهد و باعث افزایش میل جنسی در این افراد شود.

جینکو می‌تواند آلت مردان را کلف‌تر و بلندتر نیز کند.

چرا آلت مردانه کوچک به نظر می‌رسد؟

گاهی ممکن است آلت تناسلی فرد به دلیل چاقی بیش از حد و تجمع چربی در این ناحیه کوچک به نظر برسد. در این موارد چربی‌های انباشته شده، اطراف آلت تناسلی را فرا می‌گیرند و آلت کوچک‌تر از اندازه واقعی خود دیده می‌شود.

در این صورت افراد می‌توانند با کاهش وزن، چربی‌های این ناحیه را از بین ببرند و در نتیجه اندازه واقعی آلت تناسلی خود را ببینند.

گاهی نیز امکان دارد که آلت تناسلی مردان پرده داشته باشد. در واقع هنگامی که پوست کیسه بیضه با بخش ابتدایی تنه آلت یک زاویه باز بسازد، می‌گویند که این آلت مردانه، پرده‌دار است.

در بیشتر موارد ممکن است که در اثر برداشتن پوست آلت در هنگام ختنه، این پرده به وجود بیاید. با این‌حال در مواردی نیز دیده شده است که این پرده مادرزادی است و آلت تناسلی نوزاد تازه متولد شده چنین پرده‌ای دارد.

با برداشتن این پرده از طریق جراحی پلاستیک، آلت تناسلی به اندازه واقعی خود در می‌آید و دیگر کوچک به نظر نمی‌رسد.

آناتومی آلت تناسلی

بدنه آلت تناسلی به صورت استوانه ای شکل می باشد که از سه فضای دایره ای شکل اسفنجی تشکیل شده است . هنگام تحریک مرد، خون با فشار از سرخرگ به داخل حفره های اسفنجی پمپاژ می شود که نتیجه آن نعوظ یا سفتی آلت تناسلی می باشد. بنابراین برای بزرگ تر کردن آلت تناسلی باید بافت استفجی را بزرگ تر کرد. جنس این بافت مانند عضله یا ماهیچه نیست و به راحتی تغییر شکل نمی دهد تنها راه بزرگ کردن این ناحیه افزایش سلول سازی این بافت می باشد که بعد از ۱۷ سالگی متوقف می شود.

طول و قطر طبیعی آلت تناسلی

افزایش سایز آلت تناسلی طبق معیارهای سازمان بهداشت جهانی طول آلت تناسلی بالای ۹ سانتی متر طبیعی محسوب می شود و فرد دچار کوچکی آلت (میکروپنیس) نمی باشد و این فرد از نظر عملکرد جنسی مشکلی نخواهد داشت.

اگر فردی با طول آلت تناسلی ۹ سانتی متر یک وزن ۱۲۰ یا ۱۳۰ کیلوگرم داشته باشد و چاقی شکم بسیار وسیع و بزرگی داشته باشد طبیعتا از سایز آلت کم می شود و اختلال جنسی پدید می آید. بنابراین در این موارد اولین توصیه این است که افراد وزن خود را کاهش دهند تا عملکرد جنسی بهتری داشته باشند.

اما اگر بخواهیم به طور دقیق تر بیان کنیم، طول نرمال آلت یک مرد بالغ در حالت شل حدود ۷ تا ۱۰ سانت و در حالت نعوظ حدود ۱۱ تا ۱۵ سانت می باشد. همچنین قطر یا اندازه دور آلت مردان در حالت شل ۷ تا ۹ سانت و در حالت نعوظ ۱۲ سانت می باشد. قریب ۸۰ درصد مردان در این حد نرمال هستند اما درصد کمی ممکن است سایز آلت بلندتر یا کوتاه تر داشته باشند. اگر سایز آلت مردی در حالت نعوظ کمتر از ۷ و نیم سانت باشد به عنوان میکروپنیس یا کوتاه تلقی شده و نیاز به درمان دارد.

با این مقدمه مشخص می شود اکثر مردان بی دلیل نگران اندازه آلت خود هستند و با توجه به اینکه سایز آلت تناسلی در خانم ها ۷ تا ۹ سانت می باشد بنابراین اکثریت زوج ها در مساله ارتباط جنسی مشکلی نخواهند داشت، بنابراین اکثر مردانی که از سایز آلت تناسلی خود ناراضی هستند با توجه به مساله روانی این موضوع، مقایسه سایز آلت خود با بقیه افراد، مشاهده فیلم های پورن و یا سرزنش از سوی پارتنر خصوصا افراد مولتی پارتنر یا ارتباط جنسی داشتن با چند نفر، در زندگی زناشویی خود دچار مشکل می شوند.

تزریق ژل چیست؟

تزریق ژل درمانی غیرجراحی برای بزرگ و حجیم کردن آلت تناسلی مردان است. با تزریق ژل می‌توان آلت را بلندتر یا کلفت‌تر کرد یا هم طول و هم قطر آن را همزمان افزایش داد. هرچند اندازه آلت موضوع ممنوعه‌ای است که بسیاری از آقایان از صحبت درباره آن اجتناب می‌کنند، اما واقعیت این است که مردان بسیاری به دلیل کوچک بودن آلت احساس شرمندگی می‌کنند. در این بین داشتن آلتی بزرگ‌تر خواسته بسیاری از آقایان در سراسر جهان است.

روش‌های مختلفی برای بزرگ کردن آلت ابداع شده است، اما تنها روش برای به دست آوردن یک نتیجه ایمن تزریق ژل است. به تازگی روش‌های جراحی جدیدی برای بزرگ و قطور کردن آلت ابداع شده است، اما دوران بهبود این جراحی‌ها طولانی‌تر از تزریق ژل است و عوارض و خطرهای متعددی را به دنبال دارد. بزرگ کردن آلت تناسلی مزایای متعددی دارد که در جنبه‌های مختلف زندگی نمود می‌یابد. با بزرگ شدن آلت تناسلی انگیزه جنسی مرد نیز افزایش می‌یابد و با بیشتر لذت بردن از روابط و افزایش اعتماد به نفس با شور و اشتیاق مضاعفی زندگی خود را دنبال می‌کند.

مراحل تزریق ژل

با پیشرفت تکنولوژی ژل‌های تزریقی، پزشکان شاهد پیشرفت در بزرگ‌کردن آلت تناسلی به روش غیر‌جراحی هستند.  بدین منظور پزشکان از همان محصولاتی استفاده می‌کنند که FDA استفاده از آنها را برای بهبود وضعیت گونه‌ها و لب‌ها تأیید کرده است اما این بار پزشکان این محصولات را به آلت تناسلی و گلان یا سر آلت تزریق‌می‌کنند تا به میزان قابل توجهی حجم و طول آلت تناسلی را افزایش‌دهند. مطالعات نشان‌می‌دهد که بزرگی آلت مطلوب‌ترین چیز از لحاظ ظاهر و صمیمیت در ارتباط است.

تزریق ژل جهت افزایش سایز و حجم آلت بیشترین تاثیر را بر روی قطر آن دارد. در تزریق ژل به آلت از بیهوشی موضعی استفاده‌می‌شود بطوری که فرد در طول تزریق هوشیار است و حدودا ۳۰ الی ۴۵ دقیقه به طول‌می‌انجامد.

فرد بلافاصله پس از درمان می‌تواند فعالیت‌های روزمره‌ی خود را از سربگیرد و نیازی به بستری‌شدن ندارد. در اکثر موارد با کمک تکنیک میکرو کانولا تنها دو یا چهار مرحله تزریق صورت‌می‌گیرد. میکرو کانولا باعث افزایش ایمنی تزریق سوزن چند مرحله‌ای شده و کبودی و آسیب‌دیدگی  اندام را به حداقل می‌رساند.

مزایای تزریق ژل

افزایش اعتماد به نفس

رضایت داشتن از وضعیت ظاهری حس رضایت از خویشتن و تقویت روحیه را به دنبال دارد. اما ظاهر زیبا تاثیر انکارناپذیری بر اعتماد به نفس و حس احترام به خود دارد. آقایانی که دل به دریا می‌زنند و برای بزرگ کردن آلت اقدام می‌کنند، با قدم‌هایی استوار و اعتماد به نفس بیشتر کلینیک را ترک می‌کنند و در روابط خود نیز پرشورتر و باانگیزه‌تر عمل می‌کنند.

کوشش بیشتر برای حفظ سلامتی

بزرگ کردن آلت با تزریق ژل ردکسیس مانند هر درمان دیگری که باعث شود حس بهتری نسبت به خود داشته باشید، سبب می‌شود که بیشتر مراقب خود و سلامتی‌تان باشید. معمولاً وقتی آقایان به دلیل کوچک بودن آلت به سلامت جنسی خود توجه بیشتری می‌کنند، متوجه وجود مشکلات دیگری در روابط‌شان می‌شود و برای بهبود آنها نیز اقدام می‌کنند.

در این شرایط معمولاً آقایان به فکر می‌افتند که خود را تقویت کنند و میل و شهوت جنسی‌شان را افزایش دهند تا روابط شادتر و لذت‌بخش‌تری را تجربه کنند و از یک زندگی سالم و رضایت‌بخش برخوردار گردند. فراموش نکنید که داشتن آلتی بزرگ فقط بخش کوچکی از زندگی جنسی آقایان را تشکیل می‌دهد.

تقویت اراده برای بهبود دیگر جنبه‌های زندگی

موفقیت در یک زمینه و دستیابی به نتیجه دلخواه اراده و انگیزه آدمی را برای حفظ نگرش مثبت و پیشروی در جاده موفقیت افزایش می‌دهد. در مورد بزرگ و کلفت کردن آلت تناسلی می‌توان گفت که آقایان پس از بلندتر و یا کلفت شدن آلت انگیزه پیدا می‌کنند که تناسب اندام خود را حفظ کنند، رژیم غذایی مناسب و سالمی داشته باشند و برای ارتقاء سلامتی خود یا مبارزه با مشکلات تهدید کننده سلامتی وقت بگذارند.

انگیزه و اراده زیربنای هر پویشی است که با هدف بهبود وضعیت دنبال می‌شود. تقویت حس رضایت از خویشتن و احساس موفقیت پس از بزرگ شدن آلت نیروی محرکه‌ای می‌شود که روند بهبود را به دیگر جنبه‌های زندگی نیز می‌کشاند، درست مانند نوری که همه جا را روشن می‌کند.

معایب تزریق ژل

قبل از انجام تزریق ژل باید نسبت به حساسیت خود نسبت به داروهای بی‌حسی و ژل‌ها مطمئن شوید، چون ممکن است پس از تزریق دچار حساسیت شدید شوید.

مقداری کبودی و حساسیت به لمس: کبودی غالباً در یک تا دو روز پس از تزریق واضح‌تر است.

آلت تا چند روز به نحو قابل توجهی متورم است. البته جایی برای نگرانی نیست، چون این ورم برطرف می‌شود و داروی ضد ورم نیز در اختیارتان گذاشته می‌شود.

در صورت مواجهه با درد شدید یا دشواری در دفع ادرار به سرعت با متخصص تماس بگیرید.

ژل در ابتدا اندکی نرم و منعطف است. این خاصیت یک مزیت است که امکان برطرف کردن ناهنجاری‌های جزیی را فراهم می‌کند. اگر بخواهید ژل را به سمت سر یا پایه آلت حرکت دهید، می‌توانید آلت را به سمت نقطه مورد نظر ماساژ دهید، اما مراقب باشید زیاده‌ روی نکنید.

ژل با ویتامین E ، داروهای ضدالتهاب و آسپرین تداخل دارد و باعث خونریزی و کبودی می‌شود. این داروها را نباید قبل، در طول و بعد از درمان مصرف کرد.

هزینه های تزریق ژل

هزینه تزریق ژل برای افزایش قطر آلت تناسلی مردانه، بسته به میزان درمان متفاوت است. در تزریق ژل نیز این قیمت‌ها شامل هزینه‌های مواد بی‌حسی و هزینه‌های جراحی است. هزینه‌ی دقیق هر درمان را فقط پس از مشاوره کامل می‌توان تعیین کرد.

مراقبت های قبل از تزریق ژل

قبل از شروع روند درمانی بایستی موارد زیر رعایت‌شود:

چند روز قبل از درمان موهای زائد اطراف آلت زده شود.

در روز درمان، محل مربوطه را با آب و صابون تمیزکنید.

یک هفته قبل از درمان از مصرف آسپرین، ویتامین E، داروهای ضدالتهابی خودداری‌کنید تا از خپنریزی، کبودی و یا سایر عوارض احتمالی پیشگیری‌شود. لطفا از مصرف داروهای ذکرشده چه در طول درمان و چه پس از آن اجتناب‌کنید.

روز درمان

حدودا ۳۰ دقیقه قبل از تزریق ژل، پزشک بر روی قسمت‌هایی که قرار است در آنجا تزریق صورت‌بگیرد کرم‌ بیحس‌کننده میمالد. تمامی تزریق به وسیله‌ی یک سرنگ یا کانولا‌ی باریک و دایره‌ای شکل انجام‌می‌گیرد.

تزریق ژل با کمترین درد ممکن همراه است که این درد به راحتی قابل تحمل است. دومینیک با استفاده از نوع خاصی از پرکننده پوستی که قبلا با لیدوكائین مخلوط شده است فورا به بدن وارد می‌شود. در برخی از شرایط ممکن‌است که پزشک ابتدا دارویی به فرد تزریق‌کند که باعث برانگیختگی آلت او شود.

در این حالت پزشک بهتر می‌تواند به هنگام تزریق، ژل را در اطراف آلت توزیع‌ و شکل‌دهی کند. این برانگیختگی آلت ممکن‌است تا یک ساعت پس از جراحی نیز ادامه داشته باشد. چنانچه که مدت زمان برانگیختگی آلت بر اثر این تزریق بیش از این باشد بایستی بلافاصله با پزشک تماس‌بگیرید.

در صورت لزوم برای کسب ظاهری نسبتا ایده‌آل، شاید پزشک مجبور باشد که ۲ تا ۳ میلی ژل را به کلاهک آلت تناسلی تزریق‌کند. معمولا این روند درمانی بسته به مقدار حجم تزریق ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول‌می‌کشد. پس از تزریق آلت تناسلی در داخل یک باند کشی پیچیده‌می‌شود. توصیه‌ی پزشک این است که این نوار باند تا ۱۲ ساعت بر روی آلت باقی‌بماند.

مراقبت های بعد از تزریق ژل

هرچند که امنیت این روش درمانی قبلا به اثبات رسیده است اما احتمال وقوع برخی عوارض جانبی جزئی بصورت موقتی وجود دارد که عبارتند از:

ممکن‌است که تا حدی بدن فرد دچار کبودی و یا حساسیت شود. گاهی‌اوقات کبودی یک یا دو روز بعد از تزریق خود را نشان‌می‌دهد.

احتمال دارد که تا چند روز پس از تزریق شاهد ورم باشید. گاهی‌اوقات و در صورت لزوم پزشک داروهای ضد ورم برای شما تجویزمی‌کند تا کاهش آن کمک‌کند.

درد شدید و یا مشکل در ادرارکردن از عوارض شایع تزریق ژل به آلت نیست لذا در صورت مشاهده‌ی این موارد حتما با پزشک تماس‌بگیرید.

ممکن‌است برخی ناهنجاری‌های کوچک به‌ وجود بیاید. ژل‌های تزریقی در ابتدا دارای خاصیت نرم‌کنندگی و منعطف هستند. این خاصیت یک مزیت است که امکان برطرف کردن ناهنجاری‌های جزئی را فراهم‌می‌کند. اگر بخواهید، می‌توانید از طریق ماساژ‌دادن ژل را به سمت کلاهک یا پایه‌ی آلت حرکت دهید.

تا چند هفته‌ی اول از برقراری رابطه جنسی و یا تحریک آلت خودداری‌کنید. به مدت حداقل سه هفته از برقراری رابطه‌ی معقدی غیرایمن بپرهیزید. در هفته‌ی اول روزانه حداقل دوبار آلت خود را بشویید. چنانچه در هفته‌ی اول رابطه‌ی جنسی داشتید پس از اتمام حتما آلت خود را بشویید.

می‌توانید پس از تزریق، فعالیت‌های عادی خود را مجددا از سربگیرید.

لازم است که ۲ تا ۴ هفته‌ی اول پس از تزریق برای بررسی وضعیت و در صورت نیاز درمان‌های بعدی به مطب وی مراجعه‌کنید. معمولا پس از گذشت ۲ هفته، نتایج حاصل از تزریق به بهترین حد خود می‌رسند زیرا ژل‌های هیالورونیک اسید در این مدت آب را ثابت و جذب‌می‌کنند.

اثرات و نتایج ژل

بیماران می‌توانند بلافاصله پس از تزریق ژل شاهد نتیجه‌ی آن باشند. البته نتایج نهایی تزریق ظرف مدت یک تا هفته بعد از تزریق نمایان‌می‌شوند. مدت زمان لازم برای ظهور نتایج به نوع محصولات بکاربرده شده در تزریق بستگی‌دارد. فراموش‌نکنید که پس از تزریق بایستی انتظار ورم موقتی و متوسط و احتمالا کبودی را داشته باشید.

محبوب‌ترین و ماندگارترین ژل تزریقی برای افزایش سایز آلت تناسلی ژل هالالورونیک اسید با Voluma  XCاست. در حالی که تزریق‌های معمولی به صورت یا لب به ۱ تا ۳ تزریق نیاز دارد برای بزرگ‌کردن آلت تناسلی با ژل Voluma XC به ۵ تا ۱۵ تزریق به بدنه‌ی آلت و کلاهک نیازهست که معمولا در یک مرحله صورت‌می‌گیرد. نتایج حاصل از ژل برای هر فرد بسته به آناتومی موجود متفاوت خواهد بود.

دوره نقاهت تزریق ژل

تزریق ژل نیاز به استراحت ندارند و شما می‌توانید به‌راحتی فعالیت‌های روزانه خود را ادامه دهيد. کبودی و تورم ناشی از تزریق ژل  پس از چند ساعت برطرف می‌شود.

تعداد جلسات تزریق ژل

تزریق ژل در یک جلسه انجام می‌شود مدت‌زمان آن به میزان تزریق ژل و مهارت پزشک بستگی دارد. معمولاً برای تزریق ژل ۳۰ تا ۶۰ دقیقه زمان نیاز است.

مشاوره

کلینیک بین المللی زیبایی پوست و مو الهیه با کادری مجرب و متخصص در هر نوع زیباسازی و جوانسازی به صورت حضوری و در صورت عدم امکان زیبا جویان عزیز برای مشاوره حضوری همه ساعت می تواند به زیبا جویان عزیز مشاوره تلفنی را ارایه کند.

شاید این مطلب هم برای شما جذاب باشد:

https://clinicelahieh.com/%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%da%86%d8%b1%d8%a8%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%84%db%8c-%d9%85%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d9%84/

https://clinicelahieh.com/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%da%98%d9%84-%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%84%db%8c-%d9%85%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86/

https://clinicelahieh.com/%d9%82%d8%b7%d8%b1-%d8%b7%d8%a8%db%8c%d8%b9%db%8c-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%84%db%8c-%d9%85%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86-2/

نتیجه گیری

نتایج حاصل از تزریق به اندازه‌ی اولیه‌ی آلت و ژل تزریق‌شده بستگی دارد و ممکن‌است متغییر باشد. تزریق اولیه معمولا حجمی بین ۵ تا ۱۸ میلی لیتر است. حجم تزریق به طرز قابل توجهی مهم است آنچه که از آن مهم‌تر است استفاده از یک روش تزریق با تجربه خوب برای کسب نتیجه رضایت‌بخش است.

استفاده از کانولا یا سرنگ‌های کوچکتر برای تزریق و پخش‌کردن ژل به طور یکنواخت باعث تغییر زیادی می‌شود. برای اینکه دیدگاهی واقع‌بینانه پیداکنید بایستی گفت که تزریق ۱۵ میلی لیتر ژل در یک جلسه نتیجه‌ای نسبتا بزرگتر به همراه دارد بطوری که ۱۵قطر بدنه‌ی آلت ۱۵ تا ۳۰ درصد افزایش پیدامی‌کند.

تزریق حجم زیادی از ژل ، ۱۵ میلی لیتر و یا بیشتر، علاوه بر افزایش قطر آلت به دلیل وزن اضافی باعث افزایش طول آن نیز می‌شود. پس از تزریق ژل به آلت فرد، آلت او کمتر دچار “جمع‌شدگی آلت” می‌شود. در بسیاری از مردان، آلت تناسلی آنها در حالت خوابیده در شرایط خاصی مانند پس از شناکردن، به هنگام احساس سردی کردن و یا خجالت‌کشیدن کوچک‌می‌شود.

تزریق ژل باعث‌می‌شود که فرد اعتمادبنفس بیشتری پیداکند. پس از تزریق ژل به آلت تناسلی می‌توان افزایش چشمگیری در کلفتی (نسبت به حجم تزریق‌شده) آن در حالت نعوض مشاهده‌کرد اما شاید این افزایش قطر در حالت خوابیدگی آلت به همان اندازه مشهود نباشد.

تزریق ژل به آلت تناسلی در بیشتر افرادی که از زودانزالی رنج ‌می‌برند باعث بهبود کنترل و افزایش مدت زمان انزال می‌شود. با این همه لازم به ذکر است که انزال با سایر عوامل روانشناختی ارتباط دارد.

نکته‌ای که نیاز می‌بینیم به آن اشاره کنیم این است که افرادی که برای بزرگ کردن آلت خود به پزشک مراجعه می‌کنند انتظار افزایش طول یا قطر دو برابری نداشته باشند. حداکثر میزان قطری که طی چندین جلسه اضافه می‎شود نهایتا ۳۰ الی ۴۰ درصد است. البته لازم به ذکر است که این نتیجه در افراد مختلف می‌تواند متفاوت باشد.

در واقع اگر تمامی مراحل و امور درست و استاندارد و توسط فرد با تجربه و متخصص انجام شود، می‌توان تضمین افزایش ۳۰ الی ۴۰ درصدی قطر آلت تناسلی را داد؛ لازم است بگوییم که تزریق ژل به اندام تناسلی نمی‌تواند طول آلت را بلندتر کند اما در زمان‌های غیر نعوظ آلت فرد بلندتر به نظر می‌رسد.

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز  می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۰۰۴۳۶۳۰

۰۲۱۹۱۰۱۲۷۵۶

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۲ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinicelahieh

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید :

clinicelahieh.com/#

سایت تخفیفات پزشکی جهت دریافت تخفیف:

 https://takhfifannet.com

 سایت انجمن جهت پاسخ به سوالات زیبایی شما توسط برترین متخصصین زیبایی کشور:

 https://harfhayetazeh.com

لینک کوتاه:

لینک آپارات:

لینک نماشا:

ویکی پدیا: https://fa.wikipedia.org

فیسبوک:  https://www.facebook.com

تویتر: https://twitter.com

لینک یوتیوب: https://www.youtube.com

تلگرام: https://telegram.org

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • هایفو صورت

  مدت زمان هایفو صورت

  با در 29 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مدت زمان هایفو صورت هایفوتراپی یک فناوری روز به روز محبوب‌تر در زمینه جوانسازی پوست است. این تکنولوژی، از امواج صوتی با فرکانس بالا برای انجام مداخلات غیرجراحی بر روی پوست استفاده می‌کند. نام “هایفو” از عبارت High-Intensity Focused Ultrasound گرفته شده است. در زیر، با اصول و کاربردهای هایفوتراپی در جوانسازی پوست آشنا می‌شوید: […]

 • مشاوره هایفو اصفهان

  مشاوره هایفو اصفهان

  با در 23 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مشاوره هایفو اصفهان هایفوتراپی یک روش غیرجراحی برای بهبود ظاهر پوست و کاهش علائم پیری است. این فناوری از امواج فوکوس شده های فراصوتی برای تحریک تولید کلاژن و افزایش کلاژن موجود در پوست استفاده می‌کند. در ادامه، به جزئیات بیشتری در مورد هایفوتراپی زیبایی پرداخته خواهد شد: ### ۱٫ **چگونگی عملکرد:**    – **امواج […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی