قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۴ آبان ۱۴۰۱
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: خانم دکتر طاهریون
هایفوتراپی

هر فرد چقدر می تواند هایفو تراپی در طول عمر انجام بدهد؟

چند بار میتوان هایفو انجام داد؟ هایفوتراپی یکی از تکنیک های زیبایی است که به تازگی در کلینیک های مختلف انجام می شود و طرفداران زیادی هم پیدا کرده است.

این روش به دلیل تاثیرات مثبت بسیار و عوارض کمی که دارد، مورد توجه افراد مختلف قرار گرفته است و اکثر متقاضیان با سوالات مختلفی درخصوص این روش مواجه می شوند.

یکی از این سوالات هم درخصوص تعداد دفعات مجاز برای انجام هایفوتراپی است و زیباجویان می خواهند بدانند که چند بار می توان هایفو انجام داد.

هایفوتراپی صورت یکی از جدیدترین راه‌های لیفت و جوانسازی پوست می‌باشد. هر فردی به دنبال داشتن چهره‌ای جوان و زیبا است و در این راه تلاش‌های فراوانی می‌کند.

در دنیای نوین کنونی با توجه به این دغدغه، روزانه روش‌های مطمئن‌تر با میزان پاسخدهی هرچه بیشتر در دسترس افراد قرار می‌گیرد.

لیفت ابرو و صورت تأثیر به‌سزایی بر بهبود ظاهر دارد و می‌تواند اعتماد به نفس شخص را بسیار افزایش دهد. اگر شما نیز از اینکه پوستتان طراوت خود را از دست داده و یا می‌خواهید از شر چین و چروک‌ها خلاص شوید و پوستی صاف و سالم داشته باشید با ما همراه شوید.

تکنولوژی هایفو روشی است که از امواج ماورای صوت استفاده می کند در روش هایفو با تمرکز برای لایه های داخلی و ایجاد گرمای شدید باعث تخریب هوشیارانه منطقه ای می شود.

پس در روش هایفو با ایجاد امواج آلتراسوند بر روی یک نقطه مشخص و بسیار کوچک گرمای شدیدی ایجاد می شود.

اگر شما برای مدت طولانی کاغذی را در معرض نور شدید خورشید قرار دهید شاید اتفاقی نیفتد اما اگر با یک ذره بین این نور را در نقطه ای کوچک متمرکز کنیم فورا کاغذ آتش می گیرد.

روش هایفو نیز همین کار را انجام می دهد. یعنی در نقطه تمر کز حرارت بالا می رود اما در نقاط کناری هیچ گرمایی ایجاد نمی شود و آسیبی نمی بینند.

پس تنها نقاطی که می خواهیم تخریب می شوند و به نقاط دیگ بافت آسیبی وارد نمی شود. که در روش جوان سازی پوست بدن بافت آسیب دیده را ترمیم می کند و پوست جدید و جوان جای پوست فرسوده و پیر قبلی جایگزین می گردد.

کلینیک آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-کلینیک آراد

هایفوتراپی چیست؟

HIFU مخفف “اشعه متمرکز با شدت بالا” است و یک فناوری زیبایی غیر تهاجمی نسبتاً جدید است.

HIFU با استفاده از دستگاه دستی از انرژی اشعه های متمرکز به صورت ، گردن و بدن استفاده می کند. این یک روش درمانی غیرتهاجمی است که به تحریک سلول ها کمک می کند و در نتیجه باعث جوان سازی بافت و تولید کلاژن می شود. اثر کلی این درمان این است که پوست را در این مناطق سفت و بلند کنید.

درمان HIFU می تواند به تحریک جوان سازی بافت و تولید کلاژن کمک کند، در نتیجه باعث سفت شدن و بلند شدن پوست افتاده می شود. در دستان یک پزشک ماهر ، این می تواند نتیجه ای شبیه به مجسمه سازی صورت ایجاد کند (اما بدون نیاز به جراحی).

به عنوان یک روش جوان سازی پوست، HIFU می تواند به لیفت و سفت شدن گردن، چانه و ابرو و بهبود خطوط و چین و چروک های قفسه سینه کمک کند.

پیش بینی می شود تولید کلاژن طی دو تا سه ماه به سطح مطلوب خود برسد. در این دوره است که بیمار می تواند پوست صورت خود را جوان تر، سالم، نرم و لطیف ببیند.

این روش بهترین کار برای آن دسته از کسانی است که به جوانسازی و لیفت صورت احتیاج دارند، این روش با توجه به اشعه های متمرکز با شدت بالا یا HIFU درمانی بدون هیچ گونه تهاجمی و کاملا بدون درد انجام می شود.

بدین ترتیب این روش زیبایی پوست شل را برطرف می کند، سفت و صاف می کند تا اثرات زمان و گرانش را خنثی کند. یکی از اولین اثرات جاذبه پایین آمدن ابروها است و چشم ها کوچکتر به نظر می رسند. HIFU ابرو را کشیده می کند، حتی به نوبه خود پوست اضافی پلک را کاهش می دهد، چشم ها را باز می کند و ظاهری شاداب و جوان تر ایجاد می کند.

هایفوتراپی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست صورت و گردن می باشد. از این روش برای برطرف نمودن چروک ها و افتادگی پوست استفاده می گردد، در واقع روشی موثر و غیر تهاجمی بوده که جایگزین مناسبی برای عمل های جراحی لیفتینگ می باشد. روش هایفوتراپی صورت تحریک سلول ها و جوانسازی بافت ها و تولید کلاژن را به همراه دارد. همچنین از این روش به منظور تجزیه رسوبات چربی نیز استفاده می گردد.

به طور کلی هایفوتراپی قوام پوست را افزایش می دهد و پیری پوست را به تاخیر می اندازد. همانطور که ذکر نمودیم این روش به تنهایی لیفتینگ زیادی نخواهد داشت و چنانچه فرد تمایل به لیفت پوست را داشته باشد از روش های مکمل با هایفو برای نتیجه دهی مطلوب تر می تواند استفاده نماید.

کاربردهای هایفوتراپی

لاغری نواحی مختلف صورت و بدن

سفت کردن و رفع افتادگی پوست (لیفتینگ)

رفع چین و چروک

رفع سیاهی زیر چشم

رفع افتادگی پلک

زاویه دار کردن چانه و فک

بالا کشیدن ابروها

لیفت چانه

لیفت گونه

از بین بردن خط خنده

از بین بردن خط اخم

رفع غبغب

لیفت گردن

لیفت پیشانی

لیفت صورت

درمان منافذ باز پوست

در ادامه به این موضوع که هایفوتراپی در کدام نواحی از بدن انجام می شود خواهیم پرداخت.

هایفوتراپی

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی آراد -هایفوتراپی

انواع هایفوتراپی

هایفوتراپی برای لیفتینگ

رفع چین و چروک با هايفو يكى از نتايجى است كه بر اثر ليفتينگ حاصل مى شود. ليفت صورت و گردن با هايفو در نواحى زير انجام مى شود:

ليفت ابرو با هايفو

ليفت گونه با هايفو

ليفت بازو با هايفو

ليفت پلک با هايفو

ليفت چانه (فک) با هايفو

ليفت غبغب و گردن با هايفو

ليفت شکم و پهلو با هايفو

هایفوتراپی برای لاغری

در هایفوتراپی لاغری امواج وارد پوست شده و در لایه های تحتانی تولید گرما نموده و این حرارت سبب از بین رفتن بافت های چربی می گردد.

در هایفوتراپی لاغری هنگامی که امواج سبب از بین رفتن چربی ها می شود در لایه های رویی پوست منجر به کلازن سازی می گردد در نتیجه پس از لاغری شل شدگی و افتادگی پوست موضع را شاهد نخواهیم بود.

هایفوتراپی لاغری در نواحی زیر انجام می شود:

هایفوتراپی برای لاغری

هایفوتراپی شکم و پهلو

هایفوتراپی شکم

رفع غبغب با هایفو

هایفوتراپی بازو

هایفوتراپی ران و باسن

هایفوتراپی برای سیاهی دور چشم

گودی و سیاهی زیر و اطراف چشم تحت عوامل گوناگونی همانند : وراثت، استرس، خستگی، سن ایجاد می گردد. این عارضه بیشتر در اثر افزایش سن ایجاد شده، با افزایش سن پوست اطراف چشم حالت کشسانی خود را از دست می دهد و منجر به تیرگی و شل شدگی پوست می شود.

یکی از روش های درمانی غیر تهاجمی و اثر بخش سیاهی دور چشم هایفوتراپی می باشد.

هایفوتراپی با استفاده از امواج فراصوت منجر به ترمیم بافت ها و جوانسازی می گردد، با استفاده از این روش غیر تهاجمی می توان شاهد لیفتینگ پوست در نواحی صورت و بدن بود.

با استفاده از هایفوتراپی می توان جلوی روند پیری پوست و ایجاد چین و چروک را در نواحی زیر گرفت و موجب لیفت موضع گردد:

لیفت ابرو

لیفت گونه

لیفت بازو

لیفت پلک

لیفت چانه و فک

رفع غبغب و لیفت گردن

لاغری و لیفت شکم و پهلو

زاویه دار کردن صورت با هایفوتراپی

زاویه سازی صورت و فک با هایفو از جمله روش های نوینی است که با تاثیر گذاشتن بر لایه های زیرین پوست منحر به سقت شدن و لیفتینگ پوست در این ناحیه می گردد و سبب بهبود خط چانه نیز می شود.

هایفوتراپی واژینال

در هایفوتراپی واژینال هدف تحریک کلاژن سازی و لیفتینگ و تایتنینگ واژن می باشد. در این روش غیر تهاجمی هندپیس دستگاه با چرخش ۳۶۰ درجه ای کل واژن را بصورت یکنواخت تحت تاثیر قرار می دهد و سبب جوانسازی واژن می گردد.

هایفوتراپی بینی

با توجه به این موضوع که کلاژن نوعی پروتئین در پوست بوده که باعث استحکام و کشیدگی پوست می گردد وتولید این ماده با افزایش سن در بدن کاهش می یابد.

با استفاده از هایفوتراپی و تحریک سلول ها کلازن سازی در پوست انجام می گیرد. هایفوتراپی بینی منجر به از بین بردن چین و چروک های ناحیه بینی و جوانسازی پوست را حاصل می گردد.

مراحل انجام هایفوتراپی

گفتیم که هایفوتراپی چيست و عوارض هایفوتراپی بسیار بسیار کمتر از دیگر روش هاست. همانطور که گفته شد در این روش از انرژی امواج اولتراسوند استفاده می شود.

این انرژی لایه های زیر پوست را مورد هدف قرار داده و امواج روی نقطه خاصی در آنجا متمرکز می شوند. از آنجاییکه تمرکز امواج در لایه های زیرین است جذب لایه های بیرونی نمی شود و آسیبی به آنها نمی رساند.

جالب است بدانید از بین بردن غبغب با هایفو و همچنین هایفوتراپی شکم نیز از پر طرفدار ترین خدمات هایفوتراپی هستند. با حرارت دادن سلولهای لایه های زیرین، بافت گرم شده باعث تخریب سلولی می شود وسلولها را وادار به تولید کلاژن بیشتر می کند. کلاژن، پروتئینی است که باعث استحکام پوست می شود.

با افزایش کلاژن، خطوط و چین و چروکهای ریز حذف شده و باعث می شود پوست سفت و محکمتر و چروک کمتر شود. به این ترتیب خستگی، افتادگی پوست در اطراف چشم، صورت، چانه، گردن و سینه تنها با یک روش درمانی که به، بطور قابل توجهی بهبود پیدا می کند.

طبق نظر متخصصان در مقایسه با دیگر روشها عمق نفوذ گرمای امواج هایفو در پوست بیشتر و در نتیجه تولید کلاژن بهتر صورت می گیرد. میزان نفوذ امواج هایفوتراپی سه برابر لیزر و یک و نیم برابر آراف است. در نتيجه در صورت تركيب با اين روشها نتايج درخشان و ماندگارى به ارمغان مى آورد.

جوانسازی پوست با هایفوتراپی یک روش نوین و البته کار آمد است. ایا هایفو واقعا تاثیر دارد ؟ بله هایفوتراپی تاثیرگذار است.

شاید این سئوال خیلی ها باشد. جالب است بدانید عوارض هايفوتراپي صورت در مقابل دیگر روش ها بسیار کم است. هایفوتراپی نیز مانند آر اف فرکشنال یکی از راه های جوانسازی است. استفاده از هایفوتراپی در موارد زیبایی قدمت چندانی ندارد.

اولین تاییدیه هایفوتراپی از طرف سازمان غذا و دارو (FDA)در سال ۲۰۰۹ برای لیفت ابرو بود و تنها حدود پنج سال قبل، کاربرد آن در رفع چین و چروک سینه و گردن برای این سازمان محرز شد. از هایفوتراپی در لیفت، جوانسازی صورت و سفت کردن پوست نیز استفاده می شود.

اخیراً چندین تحقیق معتبر در این زمینه نشان می دهد که این شیوه کاملا بی خطر و مؤثر است. به طوریکه در مواردی که افراد به هر دلیلی مجاز به عمل جراحی نیستند و یا تمایلی به جراحی ندارند استفاده از آن پیشنهاد می شود. البته میزان این نفوذ به دستگاه استفاده شده نیز بستگی دارد.

معمولا در هایفوتراپی از چند کارتریج اصلی استفاده می شود که به صورت زیر هستند:

کارتریج با عمق نفوذ ۳ میلی متر. در این مورد حرارت تا لایه درم فرستاده می شود و جهت جوانسازى و رفع خطوط و چين و چروك استفاده مى شود.

کارتریج با عمق ۴٫۵ میلیمتر که با رساندن حرارت به لایه ماهیچه ای آن را سفت می کند و باعث ايجاد ليفت در اطراف دهان،غبغب ،زاويه سازى خط فك ،گونه و ابروها مى شود.

کارتریج با عمق نفوذ ۸ میلیمتر

کارتریج با عمق نفوذ ۱۳ میلیمتر

کارتریجهای اصلی کارتریجهای عمق۳ و ۴٫۵ هستند و براى صورت استفاده مى شوند.

با توجه به ارتباط مستقیم کیفیت کارتریج دستگاه هایفوتراپی با نتیجه درمان ، مركز زيبايى ويستريا با بكارگيرى جديدترين تكنولوژى هایفوتراپی در صدد جلب رضایت قطعی مراجعين عزیز مى باشد. برای برخورداری از مزیت دستگاه هایفوتراپی مركز زيبايى ويستريا با ما تماس بگیرید. اگر هنوز برای هایفوتراپی دودل هستید پیشنهاد می کنیم نظر مردم در مورد هایفو را بپرسید.

انواع دستگاه هایفو از نظر کاربرد

دستگها جوانسازی هایفو از نظر کاربرد، به سه نوع دستگاه هایفو خانگی ، دستگاه هایفو سالنی و دستگاه هایفو کلینیکی تقسیم می شود. در این قسمت می خواهیم این سه نوع دستگاه را بررسی کرده و شما را با کاربرد های آن ها آشنا کنیم.

کاربرد دستگاه هایفو خانگی

دستگاه هایفو خانگی که به دستگاه مینی هایفو نیز معروف می باشد، برای استفاده در خانه مناسب است. این دستگاه با استفاده از فناوری اولتراسوند برای افزایش تولید کلاژن در پوست، دستگاه‌های ما به طور کلی جوان‌سازی، کاهش چربی، لیفتینگ و رفع چین و چروک در پوست صورت، و همچنین لیفت ابرو و سفت کردن پوست در اطراف گردن و بالای سینه را امکان‌پذیر می‌سازند.

دستگاه هایفو سالنی

اگر مشکل پوستی شما کمی جدی تر است و با هایفو خانگی درمان نمی شود، می توانید از دستگاه هایفو سالنی استفاده کنید. دستگاه هایفو سالنی با استفاده از امواج اولتراسوند روی جای مورد نظرباعث می شود که پوست کشیده شود.

هایفو سالنی قابلیت این را هم دارد که سلول‌های چربی موجدد در صورت را برطرف کند و خاصیت ارتجاعی کردن پوست را عوض کند. از این دستگاه بیشتر در سالن های آرایشگاه استفاده می شود.

دستگاه هایفو سالنی موارد کاربرد زیادی دارد که عبارتند از:

از بین بردن چروک های اطراف پیشانی، چشم و دهان

لیفت و سفت کردن پوست و گونه

بهبود خاصیت ارتجاعی پوست و شکل دادن و کانتورینگ صورت

بهبود خط فک و کاهش خطوط ماریونت

سفت کردن بافت پوست روی پیشانی

بلند کردن خطوط ابرو

صورت یک خانم جوان و بنر سبز کاربرد دستگاه هایفو

دستگاه هایفو کلینیکی

از دستگاه هایفو کلینیکی، همانطور که از نامش پیدایست، در کلینیک های بزرگ زیبایی و جوانسازی استفاده می کنند. استفاده از این نوع دستگاه هایفو، نیازمند دانش و تجربه زیادی می باشد. زیرا یک اشتباه کوچک، خطرات جبران ناپذیری برای بیمار در پی خواهد داشت.

انواع دستگاه هایفو کلینیکی در زیر آورده شده اند:

هایفو سه بعدی

دستگاه هایفو سه بعدی نسلی جدید از دستگاه هایفو است که تحولی در هایفوتراپی ایجاد کرد. انجام دادن ۱۱ لاین بطور همزمان از ویژگی‌های بسیار خوب این دستگاه است.

البته تعداد لاین‌ها را می‌توان از روی منو انتخاب کرد و مدت زمانی که برای درمان هر بیمار طول می‌کشد بخاطر سرعت بالای این دستگاه بسیار کمتر شده و به مدت زمان ۲۰ دقیقه رسیده است.

هایفو ۴ بعدی

هایفو ۴ بعدی از لحاظ جدید بودن، در حال حاضر جدیدترین دستگاه هایفو در دنیاست و مدت زمان کمی است که به ایران وارد شده است.

قدرت بسیار زیاد این دستگاه باعث شده که فعلا این دستگاه عالی‌ترین دستگاه هایفو باشد. شما می‌توانید تعداد شات‌های این دستگاه را به دلخواه انتخاب کنید.

هایفو چهار بعدی قابلیت این را دارد که بطور همزمان ۱۲ تا ۱۵ لاین را شات بزند. تعداد شات‌های این دستگاه در هر کارتریج ۲۰۰۰۰ هزار شات است که هم مزیت به حساب می‌آید و هم برای بیماران بیشتری می‌توان استفاده کرد.

قیمت دستگاه هایفو ۳ بعدی از ۴ بعدی بیشتر است و با توجه به اینکه مشتریان کمتری هم دارد اصلا مقرون به صرفه نیست و خرید آن توصیه نمی‌شود.

مارک ها و برند های بسیار زیادی از دستگاه هایفو در بازار موجود است که هر کدام ویژگی ها و مشخصات مخصوص به خودشان را دارند. در این قسمت قصد داریم تا شما را با ۳ تا از بهترین مارک های دستگاه هایفو آشنا کرده و ساز و کار هر یک را با هم مرور کنیم. پس با ما همراه باشید.

دستگاه مینی هایفو برند Mini HIFU

دستگاه مینی هایفو ، یکی از بهترین تجهیزات زیبایی خانگی می باشد که تقریبا هر مشکل پوستی که در خانه رفع شود، این دستگاه انجام می دهد.

مینی هایفو خانگی وزن بسیار سبکی دارد و همه جا می توان آن را حمل کرد. از موارد کاربرد آن می توان به رفع چین و چروک های سطحی و عمیق، لیفت و سفت کردن پوست اشاره کرد.

دستگاه هایفو سالنی مارک وی مکس VMAX

هایفو سالنی برند V-MAX یکی از پر استفاده ترین و پر فروش ترین مارک های دستگاه هایفوتراپی می باشد که تقریبا هرنوع مشکل پوستی داشته باشید، توسط این دستگاه بر طرف می شود. هایفو سالنی وی مکس به دو دلیل، بسیار در میان پزشکان زیبایی محبوب شده است: ۱٫ اوج قدرت و ۲٫ پایداری دستگاه که منجر به خروجی انرژی بالاتر می شود.

دستگاه هایفو و آر اف سالنی ۲۰۲۱

دستگاه دو منظوره هایفو و آر اف سالنی بوسیله تحریک غیرتهاجمی کلاژن و الاستین بافت، سبب سفت شدن و لیفتینگ پوست می شود.

این دستگاه با دو روش متفاوت هایفوتراپی و رادیوفرکانسی ، تمام نگرانی های شما درباره پوستتان را برطرف می کند. دستگاه هایفو و آر اف سالنی مزایا و کاربرد های متعددی دارد که شما را از هر دستگاه زیبایی دیگری بی نیاز می کند.

مزایای هایفوتراپی

معمولا بین ۱الی ۳ جلسه برای دریافت نتیجه کافی می باشد.

ماندگاری هایفوتراپی شامل بازه ی۱الی ۲ ساله می باشد.

هر جلسه درمانی مدت کوتاهی از ۳۰الی ۹۰ دقیقه را شامل می شود.

روش درمانی غیر تهاجمی و بدون درد و خون ریزی بوده و نیازی به دوره استراحت و نقاهت ندارد.

می تواند به عنوان روش مکمل و افزایش ماندگاری نتایج جراحی های زیبایی استفاده گردد.

هزینه بسیار پایین تر از روش های جراحی

عدم آسیب رسانی به پوست نظیر سوختگی و لک

قابل استفاده بر روی تمامی انواع پوست

معایب هایفوتراپی

هایفوتراپی همچون سایر کار های زیبایی بدون  نمی‌باشد و عوارض جانبی پی در پی را به همراه دارد.

از جمله مهم‌ترین عوارض جانبی این تکنیک می‌توان به مواردی همچون:

ایجاد درد مزمن در ناحیه تحت درمان

قرمزی پوست از دیگر عوارض هایفوتراپی می‌باشد.

شروع التهاب و متورّم شدن پوست ناحیه مورد نظر

بی حس شدن پوست جزو عوارض شدید هایفوتراپی می‌باشد.

هایپر پیگمنتیشن یا افزایش رنگ‌دانه‌های پوستی

اینک هر یک از موارد هایی که در بالا به آن اشاره شد را  به صورت کامل و جداگانه توضیح می دهیم با ما همراه باشید.

ایجاد درد مزمن در ناحیه تحت درمان

یکی از اولین عوارضی که پس از هایفوتراپی صورت به وجود می آید درد است که برای مدتی کسانی را که هایفوتراپی صورت را انجام داده اند آزار می دهد و اذیت می کند.

این درد در اثر امواجی که به پوست بیمار می تابد ایجاد می‌گردد و می‌تواند برای مدّتی طولانی ادامه یابد.

با این حال، درد حاصل از این فرآیند زیبایی مدّتی بعد از پایان آن به اتمام می‌رسد و جزو عوارض جانبی شدید این تکنیک محسوب نمی‌گردد ولی در برخی از موارد مشاهده شده است که درد ایجاد شده سیر مزمن به خود گرفته است و برای مدّت بیشتری موجب آزار بیمار شده است.

قرمزی پوست از دیگر عوارض هایفوتراپی می‌باشد

یکی دیگر از عوارض هایفوتراپی صورت قرمزی پوست است. هایفوتراپی باعث تحریک شدن سلول‌های موجود در لایه‌های مختلف پوست می‌شود و آسیب‌های ناچیزی را به این سلول ‌ها وارد می‌نماید.

قرمز شدن پوست نشانه‌ی تحریک بیش از حدّ این سلول‌ها در نظر می‌شود و می‌تواند موجب شروع التهاب در بافت پوست گردد.

سلول‌هایی که از این روش تحریک می‌شوند با ایجاد ترکیبات خاصّی موجب تجمّع سلول‌های سیستم ایمنی در بافت پوست می‌شوند و این فرآیند با نشانه‌هایی همچون قرمز شدن پوست بافت مورد نظر خود را آشکار می‌سازد. البتّه جای نگرانی در این رابطه وجود ندارد زیرا این قرمزی بعد از گذشت مدّت کوتاهی از بین می‌رود و جزو عوارض کوتاه مدّت هایفوتراپی محسوب می‌شود.

شروع التهاب و متورّم شدن پوست ناحیه مورد نظر

از عوارض هایفوتراپی صورت  می توان به التهاب و متورم شدن پوست نیز اشاره کرد. این عوارض می تواند موجب کاهش تاثیر این روش شود. متورّم شدن پوست یکی از نشانه‌های آسیب جدّی به سلول‌های پوست می‌باشد و می‌تواند سیستم ایمنی افراد را به شدّت تحریک نماید.

بعد از اینکه فرد متقاضی هایفوتراپی را انجام می دهد جریان خون بافت مورد نظر به میزان قابل توجّهی افزایش می‌یابد و آب میان بافتی بیشتری در آن ناحیه جمع می‌شود و این علائم خود را به شکل تورّم نشان می‌دهند.

با این وجود هیچ جای نگرانی وجود ندارد به دلیل اینکه تورم به وجود آمده با کبودی پوست همراه نمی باشد و بعد از گذشت ۲۴ ساعت این تورم به طور کلی از بین می رود، کبودی پوست صورت به دلیل استفاده‌ ی بیش از حدّ از هایفوتراپی می‌باشد و به عنوان عدم تسلّط پزشک متخصص به این تکنیک زیبایی در نظر گرفته می‌شود.

بنابراین، همواره این گونه خدمات زیبایی را از پزشکان باتجربه و مشهور دریافت نمایید.

بی حس شدن پوست جزو عوارض شدید هایفوتراپی می‌باشد

از دیگر عوارض هایفوتراپی صورت بی حس شدن پوست است، که این بی خس شدن پوست ممکن است برای مدتی طولانی زندگی افراد را تحت تاثیر قرار دهد ، بافت صورت انسان از یک سیستم عصبی دقیق و ظریف برخوردار است و تراکم اعصاب در بافت صورت بالا می‌باشد، این سلول‌ها در عمق بیشتری نسبت به سایر سلول‌های تشکیل دهنده‌ی پوست قرار دارند و احتمال وارد شدن آسیب به آن‌ها پایین است.

با این حال امواج موجی که در این روش می تواند تا عمق بیشتری نفوذ کند و در برخی از موارد سبب وارد شدن آسیب به سلول‌های پوستی شوند. آسیب وارد شده به این سلول‌ها می‌تواند برای مدّتی طولانی زندگی بیمار را مختل نماید و گاهاً به درمان دارویی برای بهبود کامل نیاز داشته باشد ولی بیشتر بی حسی‌های ایجاد شده پس از گذشت ۲ هفته و بدون نیاز به درمان‌های دارویی برطرف می‌شوند و نیازی به مداخله‌ی اضافی ندارند.

هایفوتراپی یک تکنیک ظریف محسوب می‌شود و پزشک معالج باید از دقّت بالایی برای پیاده‌سازی این تکنیک برخوردار باشد و مشاهده‌ی چنین علائمی نشان دهنده‌ی ضعف اطّلاعات پزشک متخصص در زمینه‌ی استفاده‌ی صحیح از این فرآیند می‌باشد.

هایپر پیگمنتیشن یا افزایش رنگ‌دانه‌های پوستی

ملانوسیت‌ها از دیگر سلول‌هایی هستند که در ساختار پوست انسان وجود دارند و وظیفه‌ی تولید ملانین که یکی از رنگ‌دانه‌های پوستی مهم در انسان می‌باشد را بر عهده دارند. در هایفوتراپی با تابش امواج صوتی این سلول‌ها تحریک می‌شوند و ملانین بیشتری را تولید می‌نمایند.

این رفتار سلول‌های ملانوسیت یک فرآیند طبیعی در نظر گرفته می‌شود زیرا به این سلول‌ها این گونه القا می‌شود که فرد در مواجهه با تابش شدید نور خورشید قرار دارد و این سلول‌ها در تلاش هستند تا با تولید ملانین از وارد شدن آسیب به پوست جلوگیری نمایند.

تولید ملانین منجر به تیره شدن پوست محل تحت درمان می‌شود و می‌تواند زیبایی افراد را با خطراتی جدّی مواجه نماید. این تغییر رنگ پوست در برخی از موارد شکلی دائمی به خود می‌گیرد و به مداخله‌های بیشتری برای از بین رفتن نیاز دارد.

بنابراین، قبل از انجام هایفوتراپی تمامی موارد ذکر شده را در نظر بگیرید و با آگاهی کامل برای انجام این فرآیند اقدام نمایید.

کاندیدای مناسب برای هایفوتراپی

به خاطر داشته باشید که کاندید مناسب برای هایفوتراپی افرادی هستند که علائم پیری آنها به تازگی نمایان شده است.

معمولاً بین ۴۰ تا ۵۰ سالگی که علائم پیری خفیف روی صورت، گردن و اطراف چشم مشاهده می‌شود؛ بهترین سن برای هایفوتراپی می باشد و نتایج به دست آمده از این روش برای بیمارانی که علائم پیری روی پوست صورت آنها بسیار شدید باشد ممکن است چندان رضایت بخش نباشد. انجام جلسات تکمیلی نیز برای کاهش چین و چروک های عمیق یا افتادگی بسیار شدید پوست نباید زودتر از شش ماه انجام بگیرد و حتی توصیه می شود که بیماران مدت زمان بیشتری منتظر بمانند تا چرخه تحریک و تولید مجدد کلاژن پایان یابد. بنابراین بهتر است پیش از اقدام به هایفوتراپی با متخصص مشورت نمایید تا مطمئن شوید که تاثیر هایفو در درمان مشکلات پوستی شما مطابق انتظارتان باشد.

در صورتی که پوست شما تا حدودی دچار چین و چروک شده و یا افتادگی خفیف در خط ابرو یا پلک چشم خود مشاهده می کنید؛ نشانه های پیری پوست آغاز شده است و شما کاندید مناسبی برای هایفوتراپی هستید.

علائم معمولاً در اواخر دهه ۳۰ سالگی و بعد از آن روی پوست صورت مشاهده می‌شود. هایفو می‌تواند تا حد زیادی افتادگی پوست صورت و بدن شما را برطرف کند. جوانسازی پوست با هایفو برای بالا بردن ابرو، کاهش افتادگی پوست و چین و چروک ها در نواحی مختلف صورت، گردن، سینه، بازوها، داخل و خارج ران و هر ناحیه دیگری که اثرات پیری خفیف تا متوسط روی آن مشاهده می شود؛ موثر است.

کاندیدا نامناسب برای هایفوتراپی

خانم های باردار و شیرده

افرادی که دارای سن کمتر از ۳۰ سال هستند.

افرادی که دچار دیابت پیشرفته هستند.

افرادی دارای پروتز فلزی در نواحی که قصد انجام هایفو را دارند.

افراد دارای عفونت در موضع انجام هایفو هستند.

افراد دارای بیماری صرع

افراد مبتلا به بیماری های خونی و کسانی که دچار خون ریزی هستند.

افراد مبتلا به بیماری های ویروسی

افرادی که طی دو هفته گذشته تزریق بوتاکس داشته اند.

افرادی که طی ۶ ماه گذشته تزریق ژل داشته اند.

افرادی دارای بیماری های پوستی نظیر لوپوس

هزینه های هایفوتراپی

هزینه و قیمت هایفوتراپی به عوامل گوناگونی از جمله تجهیزات ذرمانی و امکانات کلینیک، ناحیه تحت درمان و هزینه پزشک بستگی دارد و پس از انجام جلسه مشاوره پزشک به شما اعلام خواهد نمود.

بی‌شک کیفیت و درستی انجام‌پذیری روند درمان یک پارامتر بسیار مهم بوده و این تنها با مراجعه به پزشکی با تجربه و متخصص در این امر حاصل خواهد شد و طبیعی است که این امر منجر به افزایش هزینه و قیمت هایفوتراپی شود.

کیفیت و منطقه جغرافیایی کلینیک

از دیگر عوامل بسیار مهم و تأثیرگذار بر روی هزینه و قیمت هایفوتراپی همان‌طور که پیش‌تر هم مختصراً اشاره شد، هزینه مربوط به تجهیزات است.

دستگاه‌های اورجینال و با کیفیت بالاتر به دلیل هزینه خرید و نیز نگهداری بیشتر در مقایسه با سایر دستگاه‌ها از هزینه بیشتری برخوردار هستند که این امر منجر به افزایش هزینه و قیمت هایفوتراپی خواهد بود.

علاوه بر هزینه اولیه مقدار اجاره بها و در نتیجه منطقه جغرافیایی کلینیک در هزینه و قیمت هایفوتراپی موثر واقع می‌شود. علاوه بر این رفتار حرفه‌ای و نیز تجربه بالاتر کادر درمان نیز از عوامل تأثیرگذار بر روی سطح کیفی خدمات است که این موضوع تأثیر مستقیمی بر روی هزینه و قیمت هایفوتراپی خواهد داشت.

به منظور درمان هر موضع خاص از صورت طبق استاندارد‌های موجود تعداد شات‌ها یا تماس‌های مشخصی وجود دارند، اما کلینیک‌ها ممکن است که با توجه به دستگاه خاص و یا به توصیه پزشک تعداد و یا مدت‌زمان این تماس‌ها را تغییر دهند که این موضوع تاثیر مستقیمی بر روی هزینه و قیمت هایفوتراپی خواهد داشت.

اما مورد اساسی دیگر به منظور تعیین هزینه و قیمت هایفوتراپی تعداد جلسات مورد نیاز به منظور درمان است که این مورد به هنگام مشاوره و یا طی جلسه اول توسط پزشک و با توجه به ناحیه مدنظر و عوامل دیگر تعیین می‌شود. البته لازم به ذکر است که گاهی روند درمان ممکن است طولانی‎‌تر و یا کوتاه‌تر باشد.

مراقبت های قبل از هایفوتراپی

برای اینکه نتیجه بهتری از هایفوتراپی عاید شما شود؛ باید مواردی را قبل از انجام این کار رعایت کنید. رعایت این موارد به شما کمک می‌کند تا از نتیجه هایفوتراپی رضایت کامل را داشته باشید. این اقدامات از قرار زیر هستند:

بررسی سابقه کلینیک و متخصص زیبایی

نخستین گام برای انجام هر عمل زیبایی، انتخاب یک کلینیک باتجربه است. شما باید در انتخاب کلینیک دقت بسیار زیادی را به کار ببندید؛ زیرا دانش متخصص زیبایی در انجام هایفوتراپی و مهارت اپراتور در نتیجه به دست آمده از این روش بسیار موثر است.

برای اینکه بتوانید کلینیک خوبی را برای این کار انتخاب کنید؛ باید نمونه کارهای آن را به طور کامل بررسی نمایید. سپس باید درباره سابقه پزشک تحقیق کرده و با افرادی که هایفوتراپی را در این کلینیک انجام داده‌اند؛ مشورت کنید.

شرکت در جلسه مشاوره

گام دوم برای انجام هایفوتراپی، شرکت در جلسه مشاوره و حضور در کلینیک است.

شما با شرکت در این جلسه می‌توانید اطلاعات بسیار خوبی را درباره روش انجام هایفوتراپی، محیط کلینیک و پزشک به دست آورید. به علاوه می‌توانید همه سوالات خود را پزشک مطرح کرده و ابهامات خود را برطرف نمایید.

در جلسه مشاوره پزشک اطلاعاتی را درباره سلامت عمومی شما و اقداماتی که پیش از این برای جوان‌سازی پوست انجام داده‌اید؛ به دست خواهد آورد.

به علاوه سوالاتی را از شما درباره انتظاری که از نتایج هایفو دارید؛ خواهد پرسید. به این صورت پزشک می‌تواند ضمن اطلاع از مشکل شما و انتخاب بهترین عمق نفوذ برای برطرف کردن آن، اطلاعات خوبی هم درباره انتظار شما به دست آورده و آن‌ها را واقعی‌تر کند.

به علاوه در این جلسه پزشک تعیین می‌کند که شما به چند جلسه‌ هایفو و با چه فاصله زمانی نیاز دارید. همچنین می‌توانید درباره ماندگاری نتایج هم با پزشک خود مشورت کنید.

علاوه بر این موارد، پزشک در طی جلسه مشاوره مواردی را به شما گوشزد می‌کند که باید قبل از مراجعه به کلینیک برای انجام هایفوتراپی، به آن‌ها عمل کنید.

مهم‌ترین این موارد از قرار زیر هستند:

به مدت شش ماه قبل از انجام هایفوتراپی باید از انجام بوتاکس یا تزریق ژل خودداری کنید.

در صورتی که قبل از هایفوتراپی از لیزر برای جوان‌سازی پوست استفاده کرده‌اید؛ با پزشک خود در میان بگذارید.

از دو هفته قبل از انجام هایفوتراپی نباید از سولاریوم استفاده کرده یا پوست خود را با آفتاب برنزه کنید.

استفاده از همه مواد شیمیایی که ممکن است باعث تحریک پوست و ایجاد التهاب بر روی آن شوند؛ از دو هفته قبل از انجام هایفوتراپی ممنوع است.

در صورتی که داروی خاصی را مصرف می‌کنید؛ با پزشک خود در میان بگذارید.

در صورتی که در مدت کوتاهی قبل از انجام هایفوتراپی احساس سرماخوردگی دارید یا تب کرده‌اید؛ باید این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید.

در روز هایفوتراپی باید چه مراقبت‌هایی انجام دهید؟

علاوه بر مراقبت‌هایی که باید در هفته‌های پیش از هایفوتراپی انجام دهید؛ در روز انجام هایفو هم باید مواردی را رعایت کنید که به بهبود نتیجه کمک خواهند کرد.

این اقدامات مراقبتی در روز هایفوتراپی از قرار زیر هستند:

به موقع در کلینیک حاضر شوید.

از انواع مواد آرایشی یا مرطوب‌کننده‌ها بر روی پوست خود استفاده نکنید.

استحمام کرده و پوست را کاملا تمیز کنید.

از مصرف داروهای فشار خون و نوشیدنی‌های الکلی خودداری کنید.

آقایان بهتر است موهای صورت خود را یک یا دو روز قبل از مراجعه برای هایفوتراپی شیو کنند.

مراقبت های بعد از هایفوتراپی

پس از هایفوتراپی از پوست خود در برابر اشعه های آفتاب مراقبت نمایید و تا ۴-۶ هفته در معرض آفتاب قرار نگیرید و از کرم ضدآفتاب و کلاه استفاده نمایید.

حداقل تا ۲ روز از مصرف الکل و کافئین پرهیز نمایید.

پس از هایفوتراپی پوست کمی حساس شده و از خارش و دست کار یآن خودداری نمایید تا منجر به کاهش اثرات درمانی و آسیب به پوست نگردد.

نوشیدن آب فراوان فراموش نشود.

از حمام آب گرم و جکوزی خوددارای نمایید و با آب خنک استحمام نمایید.

پس از هایفوتراپی از قرار دادن کمپرس سرد در موضع خودداری نمایید زیرا منجر به کاهش اثرات درمان می گردد.

تا ۳ روز از اپیلاسیون خودداری نمایید.

۲الی ۳ روز اول صرفا از پاک کننده ها و مرطوب کننده پوستی استفاده نمایید و پس از گذشت ۲-۳ روز استفاده از محصولات مراقبتی پوست در صورت وجود را از سر بگیرید.

پس از یک هفته می توانید از دیگر روش های درمانی جوانسازی پوست مانند لایه برداری، بوتاکس، تزریق ژل و… استفاده نمایید.

هایفو تراپی

کلینیک بین المللی پوست ،مو و زیبایی آراد-هایفو تراپی

اثرات و نتایج هایفوتراپی

اثرات و نتایج هایفوتراپی در همان ابتدا فرد کشیدگی پوست  را احساس می کند اما با گذشت ۲ ماه نتایج قابل مشاهده تر خواهد بود همچنین تا ۶ ماه فرآیند بهبودی ادامه خواهد داشت. پس از این دوره فرد کاملا کشیدگی و لیفت در صورت و گردن خود احساس خواهد نمود.

در نتیجه‌ی انجام هایفوتراپی صورت شما می‌توانید موارد زیر را شاهد باشید:

پوست نواحی مختلف صورت از شلی و افتادگی خارج شده و حالت سفتی پیدا خواهد کرد.

کانتورینک فک با استفاده از این تکنیک انجام می‌گیرد.

گونه‌ها، ابرو و پلک‌ها کشیده شده و از حالت افتادگی خارج می‌شوند.

کل ساختارهای پوستی سفت می‌شود.

پوست حالت صاف و لطیف به خود می‌گیرد.

دوره نقاهت هایفوتراپی

در برابر آفتاب از خود مراقبت کنید

بعد از هایفوتراپی باید تا چند هفته از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب پرهیز کنید. معمولاً پزشکان توصیه می‌کنند که ۴ الی ۶ هفته بعد از جلسه‌ی درمانی زیر نور خورشید نروید و همچنین بهتر است همین توصیه را پیش از جلسه‌ی درمانی هم رعایت کنید. نور خورشید می‌تواند باعث افزایش احتمال بروز هایپر پیگمنتیشن یا تیره شدن رنگ پوست شود.

به علاوه می‌تواند به پوست شما آسیب رسانده و موجب آفتاب سوختگی شود.

 استفاده از کلاه و از آن مهم‌تر، کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید. کرم‌های ضد آفتاب مقاوم به آب با SPF بالاتر از ۳۰، بهترین انتخاب هستند. از کرم با کیفیت و برندهای معتبر استفاده کنید تا پوست شما لک نشود. کرم‌های ضد آفتاب از پوست شما در برابر اشعه‌ی فرابنفش یا UV محافظت خواهد کرد.

یادتان باشد که دستگاه سولاریوم و دیگر دستگاه‌های مشابه که پوست بدن را برنزه می‌کنند، برای این کار از اشعه‌ی UV استفاده می‌کنند. یعنی اثرات مخرب سولاریوم دقیقاً مشابه قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب است. پس آفتاب گرفتن و سولاریوم را به بعد از اتمام دوره‌ی درمانی واگذار کنید و پیش از انجامشان، حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

الکل و کافئین ممنوع

 محدودیت مصرف نوشیدنی‌های کافئین‌دار و نوشیدنی‌های الکلی در مورد روش‌های جوانسازی پوست با جراحی بسیار مهم‌تر است؛ اما در روش‌های غیرجراحی هم اهمیت زیادی دارد.

معمولاً توصیه می‌شود که حداقل تا ۲ روز بعد از هایفوتراپی از مصرف این مواد خودداری کنید؛ ولی هرچه بیشتر پرهیز کنید، احتمال موفقیت هایفوتراپی نیز بیشتر می‌شود. الکل و کافئین باعث درگیر شدن کبد می‌شوند. در واقع کبد شما به جای این که بعد از هایفوتراپی به حذف سلول‌های چربی غیرفعال شده بپردازد، درگیر سم‌زدایی و دفع این مواد می‌شود.

خاراندن پوست ممنوع

بعد از هایفوتراپی جداً از خاراندن و دستمالی کردن پوست پرهیز کنید. توجه داشته باشید که پوست شما بعد از جلسه‌ی درمانی اندکی حساس خواهد بود. خارش و کشیدن پوست می‌تواند باعث زخم شدن و کاهش اثرات درمانی شود. البته بسیار بعید است پوست شما بعد هایفوتراپی به خارش بیفتد.

مصرف زیاد اب

هرچند که مصرف چای و قهوه تا مدتی بعد از هایفوتراپی ممنوع است، نوشیدن آب و دیگر مایعات سالم‌ مانند آب میوه و سبزیجات برای شما بسیار مفید خواهد بود. سعی کنید که تا حد امکان آب بنوشید.

اگر بدن و پوست شما آب کافی در اختیار داشته باشند، با سرعت بیشتری بهبود یافته و میزان ساخت کلاژن افزایش می‌یابد. به یاد داشته باشید که چای و قهوه به دلیل داشتن کافئین می‌توانند باعث کم آبی بدن شوند. پس تا مدتی به نوشیدن آب و آبمیوه بسنده کنید.

حمام آب گرم، جکوزی ممنوع

البته این توصیه به این معنی نیست که نباید حمام بروید یا با آب یخ دوش بگیرید. صرفاً از قرار گرفتن در معرض آب گرم پرهیز کنید و با آب خنک‌تری دوش بگیرید. جکوزی و همچنین هوای داغ سونای خشک و سونای بخار هم اثراتی مشابه حمام آب گرم خواهند داشت.

حمام‌های طولانی با آب گرم می‌تواند باعث شسته‌ شدن چربی‌های طبیعی پوست شود. در سمت مقابل حمام آب خنک یا آب ولرم می‌تواند باعث افزایش سرعت بهبودی و پیشگیری از التهاب و آسیب پوستی شود. در هنگام شست و شوی صورت نیز از آب گرم استفاده نکنید.

توصیه های دیگر

بعد از هایفوتراپی از قرار دادن کمپرس‌های سرد و یخ روی محل‌های تحت درمان خودداری کنید. این موارد می‌توانند اندکی از اثرات مثبت هایفوتراپی بکاهند.

بعد از جلسه‌ی درمانی نیازی به مصرف مسکن‌ها نیست، چون خبری از درد نخواهد بود.

بلافاصله بعد از اتمام جلسه می‌توانید آرایش کنید. البته از مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی که ممکن است باعث تحریک پوست شوند، خودداری کنید.

وکس، اپیلاسیون، بند انداختن و موارد این چنینی از ۳ روز بعد از هایفوتراپی قابل انجام هستند.

اگر محصولات مراقبتی خاصی برای پوست خود مصرف می‌کنید، می‌توانید یکی دو روز بعد از جلسه‌ی درمانی، مراقبت‌های خود را از سر بگیرید. بهتر است در روز هایفوتراپی و همچنین فردای آن، فقط از پاک‌کننده‌ها و کرم‌های مرطوب کننده‌ی ملایم استفاده کنید.

درمان‌های جوانسازی دیگر مانند لایه برداری از پوست، تزریق بوتاکس و تزریق ژل از یک هفته بعد از جلسه‌ی درمانی قابل انجام هستند.

تعداد جلسات هایفوتراپی

اکثر بیماران تنها به یک تا دو جلسه درمان نیاز دارند. کارشناسان معتقدند که نتایج بالینی چشمگیری را می‌توان به دست آورد و بهبودی پوست تا ۶ ماه پس از درمان اولیه قابل مشاهده است. درمان تکمیلی می‌تواند در فواصل ۱ ساله بسته به میزان لیفت و سفتی مورد نیاز پوست انجام شود.

مدت ماندگاری هایفوتراپی

مدت ماندگاری هایفوتراپی به عوامل مختلفی بستگی دارد و از فردی به فرد دیگر متفاوت است بنابراین اظهار نظر درباره دوام و ماندگاری اثر این روش کمی دشوار است. البته برای مشاهده نتایج مطلوبب ا مدت ماندگاری زیاد بایستی چندین جلسه هایفوتراپی را انجام دهید تا اثر کلاژن سازی این روش در پوست را شاهد باشید.

نتایج این روش درمانی بسته به سن فرد، میزان آسیب، شلی و افتادگی پوست، شدت خطوط و عمق چین و چروک‌ها و سبک زندگی افراد متفاوت است. معمولا نتایج حاصل از هایفوتراپی و آغاز مجدد فرایند جوانسازی پوست چند هفته پس از درمان ظاهر می‌شوند و می‌تواند سالیان زیادی ماندگاری داشته باشد. زیبا جویان عزیز باید در نظر داشته که می توانند.

مشاوره

کلینیک بین المللی زیبایی پوست و مو آراد  با کادری مجرب و متخصص در هر نوع زیباسازی و جوانسازی به صورت حضوری و در صورت عدم امکان زیبا جویان عزیز برای مشاوره حضوری همه ساعت می تواند به زیبا جویان عزیز مشاوره تلفنی را ارایه کند.

شاید این مطلب هم برای شما جذاب باشد:

https://karjorkon.com/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%82%d8%a8%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%82%d8%a8%d9%84-%d9%88-%d8%a8%d8%b9%d8%af-%d8%a7%d8%b2-%d9%87%d8%a7%db%8c%d9%81%d9%88/

https://karjorkon.com/%d9%87%d8%a7%db%8c%d9%81%d9%88-%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%be%db%8c-%d9%85%d8%b9%d8%ac%d8%b2%d9%87-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%84%db%8c%d9%81%d8%aa-%d8%b5%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%af/

https://karjorkon.com/%d9%84%db%8c%d9%81%d8%aa-%d8%b5%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%b1/

نتیجه گیری

هایفوتراپی یک روش ایمن و جذاب برای رسیدن به ظاهری جذاب و جوان است. در این مقاله مواردی در زمینه هایفوتراپی را به‌طور کامل شرح دادیم.

با این وجود، توصیه می‌کنیم قبل از تصمیم‌گیری برای انجام هایفوتراپی به پزشک متخصص مراجعه کنید و با ارائه شرح دقیق از وضعیت خود، از او مشورت بخواهید. .

هایفوتراپی برای لیفت و سفت کردن پوست صورت و گردن استفاده می شود. در سال های اخیر این روش درمانی بسیار رواج پیدا کرده و  طرفداران بسیاری را در ایران و دنیا پیدا کرده است.

در واقع هایفوتراپی یکی از بهترین و جدیدترین درمان برای کشیدن پوست و سفت کردن پوست به شمار می رود و برای لیفت پوست صورت، گردن، چانه،ابرو و … به کار می رود. این روش تنها در یک جلسه انجام می گیرد و بدون انجام جراحی صورت می‌گیرد.

یکی از دلایل بروز علائم ناشی پیری پوست کاهش برخی از پروتئین‌های مهم پوستی از جمله کلاژن و الاستین  است که در شاداب و جوانسازی پوست تاثیر فراوانی دارند.

کاهش این پروتئین‌ها در پوست باعث شلی و افتادگی پوست و نیز ظاهر شدن چین و چروک و خطوط پوستی می‌شود. در روش هایفوتراپی با استفاده از ارسال امواج صوتی به اعماق پوست، سلول‌ها تحریک شده و اقدام به ساخت کلاژن می‌نمایند، و در واقع پوست شادابی و جوانی خود را از سرمی‌گیرد.

کلینیک آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-کلینیک آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۰۳۲۳۲۹۲

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinic.arad

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید :

clinicarad.com

سایت تخفیفات پزشکی جهت دریافت تخفیف:

 https://takhfifannet.com

سایت انجمن جهت پاسخ به سوالات زیبایی شما توسط برترین متخصصین زیبایی کشور:

 https://harfhayetazeh.com

 • آقایان

  بهداشت فردی آقایان

  با در 24 اکتبر 2023 - 0 نظرات

  بهداشت فردی آقایان بهداشت فردی آقایان شامل یک مجموعه از عملیات و رویه‌هایی است که به منظور حفظ و ارتقاء سلامت و راحتی فیزیکی و روانی آقایان انجام می‌شود. در زیر تعدادی از مهم‌ترین نکات بهداشت فردی آقایان آمده است: ۱٫ **شستشوی دوره‌ای**: حمام روزانه با استفاده از صابون و آب گرم به تمیزی و […]

 • بزرگ کردن آلت

  روشهای بزرگ کردن آلت با طب سنتی قدیم

  با در 27 سپتامبر 2023 - 0 نظرات

  روشهای بزرگ کردن آلت با طب سنتی قدیم کاهش اعتماد به نفس به دلایل مختلفی می‌تواند رخ دهد و یکی از این دلایل ممکن است تورم و اندازه کوچک آلت تناسلی باشد. در این موارد، مهم است که بدانید اعتماد و احترام به شما به هیچ عنوان به اندازه فیزیکی آلت تناسلی شما مربوط نیست. […]

 • جراحی پلک

  جراحی پلک پایین با لیزر

  با در 4 اکتبر 2023 - 0 نظرات

  جراحی پلک پایین با لیزر پف چشم به وضعیتی گفته می‌شود که پوست حول چشم‌ها به‌طور ناگهانی و بدون هیچ زخم یا آسیب آشنا، ضخیم و پفکی شود. این ممکن است برای تمامی چشم یا فقط در یک چشم اتفاق بیفتد. در زیر تعدادی از علل متداول برای پف چشم آمده است: **آب‌گرم و یا […]

 • آلت تناسلی

  بهداشت آلت تناسلی مردانه

  با در 30 اکتبر 2023 - 0 نظرات

  بهداشت آلت تناسلی مردانه آلت تناسلی مردان، معمولاً به عنوان  آلت تناسلی خارجی نیز شناخته می‌شود. این اعضا برای تولید و انتقال اسپرم و همچنین ادرار و منی (مایع که در هنگام انزال از بدن خارج می‌شود) مسئولیت دارند. در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف آلت تناسلی مردان پرداخته خواهد شد: **پروستات**: پروستات یک غده  […]

 • هایفوتراپی

  ژل مخصوص هایفوتراپی

  با در 6 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  ژل مخصوص هایفوتراپی هایفوتراپی از امواج اولترا ساوند برای کلاژن سازی بخش  میانی پوست (درم) استفاده میشود و به انقباض فاسیای عضلات صورت کمک می کند. انقباض فاسیای عضلات پوست به لیفت سریع پوست صورت کمک می کند. کلاژن سازی، ناشی از اولترا سوند باعث جوانسازی پوست در فاصله ۲ تا ۶ ماه بعد از […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی به لابیا تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی