قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۸ خرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: فیروزه حدادی
لیفت

نخ دائم لیفت

امروزه روشهای جدید برای جوانسازی پوست وجود  دارد. شاید نتوان زمان را متوقف کرد ولی می تواند به شکل بسیار چشمگیری روند پیری پوست را آهسته کرد. لیفت با کمک نخ یکی از این روش های موثر و محبوب برای بهبود انحنای سطحی یا کانتور صورت است که با کمک آن می‌توانید چین و چروک های صورت را به راحتی در سن بالا برطرف کنید. نخ لیفت دائم روشی است که شما می‌توانید بدون داشتن عوارض جانبی یا دوره نقاهت طولانی و سخت به جوانسازی و زیبایی صورت خود بپردازید.
اگر علاقه دارید در خصوص این روش درمانی اطلاعات کاملی به دست آورید پس با ما در این مقاله همراه باشید.

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی الهیه

لیفت صورت با نخ چیست؟

تا همین چند سال پیش تنها راه برای درمان افتادگی و شل شدگی در پوست جراحی لیفت صورت با جراحی بسیار دشوار و خطرناک و دارای دوره نقاهت طولانی و سخت بود.  البته روش‌های جوان‌سازی زیادی هستند که قدمتی طولانی دارند ولی نتایج آنها اکثراً قابل مقایسه با نتایج جراحی لیفت نبود.  در واقع فقط تنها را برای درمان افتادگی پوست حذف کردن پوست اضافه با کمک تیغ جراحی است که باعث ایجاد نتایج فوق العاده می شود،  خطرات و عوارض بالایی نیز می‌تواند با خود ایجاد کنند،  برای همین خیلی از افراد متقاضی یا علاقه‌ای به رفتن در زیر تیغ جراحی را ندارند و یا از لحاظ شرایط جسمی و روانی نمی توانند  این کار را انجام دهند، به همین دلیل روش های کم تهاجمی تر و مدرن تری برای لیفت صورت ابداع شد که لیفت صورت با نخ یکی از این روش ها می باشد. عمل لیفت یک روش جوانسازی است که در آن نخ های جذبی برای لیفت و بالا کشیدن پوست استفاده می‌شود و بخیه ها ی موقت در زیر پوست کار گذاشته می‌شود و تاثیر جوانسازی فوق العاده می تواند روی صورت داشته باشد.

. لیفت و سفت کردن پوست:
در این روش نیازی به استفاده کردن از تیغ جراحی نخواهد بود و هیچ گونه برش یا برداشتی روی پوست انجام نخواهد گرفت و به جای آن پزشک با ایجاد تغییر در زیر پوست کاری انجام میدهد که پوست صورت بالا رود و سفت شود.  در واقع به جای بریدن پوست اضافه پزشک با کمک نخ های بخیه آن را جمع و سفت خواهد کرد تا افتادگی در سطح پوست دیگر قابل مشاهده نباشد. پس بدون دردسر های جراحی  پوست لیفت جوانتر و زیباتر میشود.

. تحریک کلاژن سازی:
باید بدانید نخ هایی  که در زیر پوست به کار برده می شود به جز اینکه می‌تواند سبب خوش حالت شدن و لیفت پوست شوند،  فرایند پیری را نیز می‌تواند آهسته کند و به مبارزه با آن بپردازد.  این بخیه ها با تحریک فرایند ترمیم پوست کاری میکنند که بدن در نزدیکی مناطقی که تحت درمان قرار گرفته کلاژن بسیار زیاد بسازد و تاثیر شگفت انگیز در رسیدن به اهداف را به دنبال داشته باشد یعنی همان جوانسازی پوست، که نقش بسیار مهمی دارد. کلاژن یکی از عوامل اصلی برای جوانسازی و زیبایی پوست می‌باشد.  کلاژن پروتئینی است که در عمق پوست ما وجود دارد و کاربردهای بسیار زیادی را در بدن دارد .
این رشته های پروتئینی برای ترمیم کردن زخم ها استفاده می شود و کاری می‌کند که پوست ما همواره سر زنده  و حجیم و با طراوت به نظر برسد. هر چند فرد  با  افزایش سن روبرو  میشود بدن کلاژن کمتری تولید می کند در نهایت ۸۰ درصد از ضخامت پوست ما در سن ۷۰ سالگی کاهش پیدا میکند. کاهش حجم و قدرت پوست یکی از دلایلی است که می‌تواند سبب و افتادگی پوست و چین و چروک در سطح آن شود و ضعیف شدن پوست  و قدرت های آن برای بالا نگهداشتن ساختارها و بافت های زیرین کاهش پیدا می‌کند و این بدان معنی است که دیگر پوست نمی تواند اثرات جاذبه زمین را خنثی کند و نیروی جاذبه سبب افتادگی و شل شدگی پوست خواهد شد.  تحریک کلاژن سازی در پوست هنگامی که هنوز افتادگی آن زیاد نیست و انعطاف پذیری پوست در وضعیت مناسبی است میتوان با افزایش ضخامت و قدرت پوست و  کاهش پیری پوست  و زیباسازی برای آن انجام داد به بیان دیگر باید بیان کرد که لیفت صورت با کمک نخ یک روش جوانسازی و ادامه دار می باشد.
افرادی که تحریک کلاژن سازی با کمک نخ را انجام دادند به تدریج می توانند بهبودی و سفتی پوست خود را متوجه شوند، تا زمانی که نخ های بخیه در جای خود قرار دارند فراینده ترمیمی بدن به طور مداوم فعال خواهد بود. چرا که بدن می خواهد محل هایی که دچار بخیه شده را ترمیم کند و نخ های بخیه را از بین ببرد.
بدن ما طوری برنامه‌ریزی شده که در برابر وجود یک جسم خارجی از خود واکنش نشان می‌دهد که خوشبختانه نخ های استفاده شده در این روش بسیار ظریف هستند و  شما متوجه فعل و انفعالات داخل پوست نخواهید شد و احساس ناراحتی یا درد ایران خواهید داشت بیشتر افراد متقاضی بعد از لیفت نخواهید داشت و وجود نخ ها را  احساس نخواهند کرد.

انواع نخ لیفت

در این روش جوانسازی پوست،  با کمک از نخ های فلزی داربستی  در زیر پوست ساخته می‌شود که ضخامتش در حد یک تار مو می‌باشد.  جنس نخ ها استفاده شده از فلزات گران قیمت ماننده طلا،  پلاتینیوم، فیبرهای سنتتیک مانند پلی استر یا کاپرون یا ترکیبی از پلیمرهای صناعی و دیگر موارد است. لیفت نخ با کمک سه نوع نخ انجام می گیرد:
. نخ های جذبی:
این نخ ها بعد از کوتاه مدت جذب بدن خواهند شد و از مواد زیست سازگار با پوست ساخته شده‌اند یعنی با بافت های بدن انسان  هیچگونه واکنش منفی نشان نخواهند داد. سلول‌های پوستی در مجاورت این نخ‌ها تشکیل شده و از این نقاط تقسیم و مستقر خواهند شد برای همین حتی بعد از جذب کامل نخ ها تأثیرات آن ماندگار و قابل مشاهده است.

. نخ دائم لیفت:
نخ های ساخته شده از طلا یا بعضی فیبرهای سنتتیک در این دسته نخ ها قرار دارند. این نخ ها تا آخر عمر در زیر پوست باقی خواهند ماند و بیشتر برای برطرف کردن مشکلات جدی و حاد در پوست استفاده می شود.  مثلاً برای لیفت بسیار قوی گردن از این نخ ها کمک گرفته می‌شود اگر شما نیز با افتادگی شدید در پوست رو به رو هستید و می خواهید از نخ های دائمی لیفت استفاده کنید می توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو وزیبایی الهیه تحت نظر پزشکان متخصص و با تجربه این کلینیک به انجام این روش جوانسازی و زیبایی بپردازید و از مزایای آن بهره مند شوید.  همچنین در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست و مو نیز زیر نظر متخصصین با تجربه  و حرفه ای صورت می گیرد که میتوانید از این خدمات نیز بهره مند شوید.

. نخ های ترکیبی:
این نخها  قسمتی از آنها جذب پوست می‌شود و بخشی دیگر از آن به  شکل تکه های بسیار ریز در زیر پوست باقی خواهند ماند.  معروف ترین  این نخ ها سیلوئت جهت لیفت می‌باشد. ساختاری نخ به اینگونه است که خودشان جذب پوست می‌شود ولی در طول آنها تکه های مخروطی وجود دارد که اینها جذب پوست نخواهند شد و برای همیشه می توانند که در پوست باقی بمانند.  البته این مخروط ها بسیار کوچک هستند و از بیرون هرگز مشاهده نخواهند شد.  کمی زمان نیز  بگذرد دیگر نخ ها  را زیر پوست احساس نخواهید کرد، منتها مشکلی که در این روش وجود دارد این است که بعد از قرار دادن نخ ها به سختی می توان آنها را تکان داد.

مزایای نخ لیفت

نتایج طبیعی:
اصلی ترین مزیت لیفت با کمک نخ این است که نتایج بسیار طبیعی را با خود ایجاد خواهد کرد. مثلا بعد از انجام جراحی لیفت پوست طوری می شود که انگار آن را کشیده اید.  انحنای طبیعی صورت از بین خواهد رفت و حجم بعضی قسمت ها مانند گونه کاهش پیدا می‌کند.  در خصوص لیفت با نخ اینطور نیست و ویژگی در صورت حفظ خواهد شد و با ظرافت خاص مشکلات صورت را از بین خواهند برد و جلوه زیبا و جوانی را برای پوست ایجاد خواهند کرد. این کار می‌تواند بدون اینکه شکل یا ویژگی صورت را تغییر دهد انجام شود.

ایمنی بالا:
لیفت با نخ می تواند در نواحی ابرو یا پلک ها نیز مورد استفاده قرار گیرد.  مثلاً پلک هایی که دچار افتادگی شده را لیفت کنید بر خلاف دیگر روش‌های جوان‌سازی پوست که در بسیاری از نقاط صورت نمی توان از آنها استفاده کرد.  نخ را می‌تواند در حساس‌ترین نواحی صورت نیز مورد استفاده قرار داد.
بررسی های علمی و تجربه ما در کلینیک بین المللی پوست و مو وزیبایی الهیه نشان داده که نخ لیفت در محیط کلینیکی و توسط یک پزشک متخصص و باتجربه باید انجام شود تا هیچگونه عارضه و خطر خاصی برای فرد ایجاد نشود.

ریکاوری سریع:
دوره نقاهت و ریکاوری در این روش جوانسازی و لیفتینگ پوست حداکثر ۵ روز طول خواهد بود،  برخلاف جراحی لیفت.  در این مدت نیاز به مراقبت‌های خاص و ویژه نخواهید داشت و می توانید به فعالیت‌های روزمره خود مشغول شوید. ولی رفتن به سرکار و رویدادهای اجتماعی و انجام ورزش توصیه نخواهد شد.

هیچ اثری از درمان باقی نخواهد ماند:
بعد از گذشت ۵ روز که دوره نقاهت سپری شد تقریبا تمام نشانه های انجام لیفت صورت ناپدید خواهد شد.
نکته دیگری  در خصوص لیفت که در زیر لایه های عمیق پوست وجود دارد این است که بعد از آن با چشم غیر مسلح نمی توانید آنها را مشاهده کنید.  سوراخ هایی که برای وارد شدن نخ ها نیز ایجاد شده بسیار کوچک هستند و اصلاً قابل مشاهده نیستند.

هزینه مناسب:
لیفت صورت با کمک نخ در مقایسه با انجام جراحی لیفت هزینه بسیار کمتری را رقم خواهد زد. جراحی لیفت نیاز به بیهوشی عمومی،  اتاق عمل،  تیم کامل جراحی و همچنین شرایط بستری دارد، دردسرهایی که در لیفت نخ اصلاً وجود ندارد و این امر می‌تواند سبب تفاوت هزینه های چشمگیری در این دو روش جوانسازی شود.
در کلینیک بین المللی پوست و مو زیبای الهیه جوانسازی پوست با کمک نخ بستگی به عوامل زیادی دارد از جمله نوع نخ استفاده شده،  تعداد نخ های  به کار برده شده، تجربه و مهارت پزشک از جمله عوامل تعیین کننده هستند.

شما میتوانید جهت دریافت هزینه های دقیق این درمان با مشاوران و کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. خدمات مشاوره در این کلینیک بصورت رایگان میباشد که میتوانید از آن بهره مند شوید.

لیفت

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی الهیه – لیفت

معایب نخ لیفت صورت

تغییرات محدود:
در بخش مزایا بیان کردیم که نتایج لیفت با کمک نخ بسیار طبیعی میباشد و واقعیت این است که این وضعیت می‌تواند برای بعضی از زیباجویان عزیز یک عیب محسوب شود. طبیعی بودن نتایج لیفت بیشتر به دلیل این است که در این روش نمی توانید تغییرات بسیار جدی و بنیادی را در پوست ایجاد کنید.  در جراحی لیفت عضلات و بافت های زیر جلدی تغییرات بسیار زیادی را ایجاد می کند این کار ها نمی تواند در لیفت با کمک نخ انجام شود.  در این روش صرفاً میتوان با حفظ ساختار اصلی در پوست تغییراتی را در در انحنای سطحی صورت به وجود آورد. این روش جوانسازی برای افراد متقاضی جوان بین ۲۰ تا ۵۰ سال می تواند انجام شود و نتایج خوبی را رقم بزند.

آیا لیفت با نخ درد دارد؟

در زمان استفاده از نخ لیفت ممکن است که کمی احساس درد ایجاد شود به هر حال در طی جلسه درمانی نخ ها  در زیر پوست کار گذاشته می‌شود و سپس  نواحی پوست را  به کمک نخ می کشند که ممکن است دردی حاصل شود.  البته با کمک از مسکن ها و داروهای بی حسی می توان این درد را به حداقل رساند.

نتایج و ماندگاری استفاده از نخ لیفت چقدر است؟

واقعیت این است که لیفت با کمک نخ در مقایسه با جراحی تهاجمی ماندگاری بسیار کوتاهی با خود به دنبال دارد. جراحی لیفت می تواند بین ۵ تا ۱۰ سال با خود ماندگاری داشته باشد و در طرف دیگر لیفت با کمک نخ های جذبی معمولاً بین یک یا دو سال میتواند ماندگاری داشته باشد،  و بعد از این مدت دوباره نیاز به ترمیم دارید تا نتایج به‌دست‌آمده حفظ شود.
اساس لیفت با نخ،  تحریک کلاژن سازی در پوست می باشد. باید بیان کنیم که در این روش از روش های جذب یا نیمه جذبی استفاده می شود. نخ های  دائمی لیفت عوارض زیادی را می تواند با خود به دنبال داشته باشد و در موارد خیلی خاص از آنها استفاده می شود.
نخ های جذبی و نیمه جزئی ظرف حداکثر یک ماه جذب پوست خواهد شد بافت پوست  با رشته‌های کلاژن جایگزین خواهد شد.  پروتئین های کلاژن اجزای ساختار پوست هستند که قوام و سفتی آن را ایجاد می کند.  کلاژن های پوست در حال تخریب و بازسازی هستند برای همین ماندگاری دائمی ندارند.
در روش‌های مختلف جوانسازی غیر تهاجمی مانند لیفت با نخ،  هایفوتراپی و اندولیفت کلاژن سازی پوست تحریک خواهد شد.  کلاژن های جدیدی که ساخته می شود سبب می شود که پوست حجیم شود کانتور صورت اصلاح شود و کاری خواهد کرد که برای سال ها  جوانتر شوید.
کلاژن های جدید می‌تواند  حداکثر دو سال پایدار باشد و در این مدت اندک،  اندک تخریب خواهد شد. بعد از اینکه کلاژن‌ها تخریب شدند تاثیرات نهایی لیفت نیز از بین خواهد رفت. البته جای نگرانی نخواهد بود و می توانید دوباره برای تمدید اثرات همان درمان یا درمان های مشابه را انجام دهید.

انتخاب بین جراحی لیفت و لیفت با نخ

چند عامل وجود دارد که می‌تواند روی انتخاب شما تاثیر گذار باشد. هدف شما از جوانسازی چیست؟ اولین و مهمترین نکته این است که شما چه انتظاری از این روش درمانی دارید. ابتدا باید محدودیت ها و تاثیرات این روش را به خوبی بشناسید و ببینید آیا با نیاز و اهداف شما می‌تواند همخوانی داشته باشد یانه.
مثلاً بیان کردیم که در لیفت با نخ نمی توان تغییرات بسیار زیادی را در صورت اعمال کرد و فقط می توان شرایط را تا حدی بهبود بخشید. یعنی بهتر است به عنوان یک ترمیم کننده نگاه کنید نه به عنوان یک روش درمانی زیبایی.

ماندگاری و دشواری یا موقت و آسان:
در خصوص انتخاب بین نخ لیفت و جراحی لیفت دو ویژگی اصلی در مقابل شما قرار دارد:
. درمان دائمی ولی با عوارض بسیار زیاد و ریکاوری دشوارتر
. درمانی موقتی بدون عارضه و ریکاوری چند روزه و بسیار آسان.
عبارت اول مربوط به جراحی لیفت صورت است و واقعیت این است که هیچ کدام از روش‌های غیرتهاجمی لیفتینگ نمی توانند به اندازه جراحی لیفت موثر واقع شوند. فقط جراحی لیفت تهاجمی پرخطر تر می باشد.  به هر حال در این روش به بیهوشی عمومی نیاز خواهید داشت و تغییرات ایجاد شده روی صورت نیز بسیار شدید است.دوره نقاهت در جراحی لیفت طولانی مدت است و حداقل دو هفته زمان خواهد برد.
برای آغاز فعالیت‌های سنگین باید ۴ هفته صبر داشته باشد.
در روش استفاده از نخ لیفت نیازی به بیهوشی عمومی نخواهید داشت. جلسه درمانی با بی حسی موضعی و ظرف ۴۵ دقیقه به پایان خواهد رسید.  بعد از اتمام جلسه نیازی به بستری شدن نخواهید داشت و بلافاصله می‌توانید به منزل بروید.
تمام عوارض این درمان مانند تورم و قرمزی و مواردی از این دسته حداکثر در پنج روز ناپدید خواهند شد و بعد از آن هیچ گونه محدودیت خاصی وجود نخواهد داشت.

قیمت و هزینه های جانبی

به هر حال هزینه برای همه ما می تواند مهم باشد. جراحی لیفت چندین برابر روش های کم تهاجمی لیفتینگ هزینه با خود به دنبال دارد. اما استفاده از نخ لیفت، هایفوتراپی و اندولیفت به مراتب  می‌تواند ارزان تر باشد.  ولی برای حفظ نتایج هر چند وقت یکبار باید آنها را باید انجام دهید.
اینکه کدام روش برای شما می‌تواند مناسب تر  و به صرفه تر باشد بستگی به شرایط شما دارد.  شاید دوره ریکاوری بلندمدت جراحی لیفت از نظر شغلی آسیب های اقتصادی زیادی را برای شما ایجاد کند. یا مثلاً شرایط پیری پوست شما به گونه‌ای باشد که تاثیرات روش های لیفت صورت کم تهاجمی  خیلی کمتر از یک یل دو سال پایدار باشد.

سن و عوامل دیگر
ماندگاری روشهای ذکر شده  به شرایط شما بستگی خواهد داشت. پایداری درمان برای افرادی که دچار بیماری شدید یا افتادگی زیاد در پوست هستند بسیار کوتاه مدت خواهد بود. در این موارد این افراد انتظار می رود که در عرض چهارماه ۶۰ درصد تاثیرات درمان در آنها از  بین برود. قبل از انجام هر روش درمانی باید شرایط فرد  و عواملی مانند فعالیت های روزمره، شغل و سبک زندگی او نیز مورد بررسی قرار گیرد و ببینید آیا این روش می‌تواند گزینه مناسبی باشد یا خیر.
سن هم عامل موثری است. روشهای کم تهاجمی لیفتینگ برای افراد جوان توصیه خواهد شد که پوست آن ها قابلیت کلاژن‌سازی بسیار بالایی دارد. برای افرادی که بالای ۵۰ یا ۶۰ سال هستند احتمالاً جراحی لیفت میتواند گزینه بهتر و مناسب‌تری باشد.

انتخاب بین نخ لیفت و اندولیفت و هایفو تراپی

این سه روش از روش های جدید برای لیفتینگ پوست می باشند.  این سه روش بدون جراحی و کم تهاجمی هستند عوارض و خطرات بسیار کمی دارند و می توانند به اندازه جراحی موثر باشند. به طور کلی علم پزشکی به طرف روش های کم تهاجم در حال حرکت است ما نیز سعی میکنیم تا حد ممکن از روش های تهاجمی دوری کنیم. هزینه بالا و بسیار سنگین، عوارض و خطرات بسیار زیاد روش های تهاجمی سبب شده که محبوبیت آنها در بین پزشکان و افراد متقاضی به شدت کاهش پیدا کند.

اندولیفت:
در اندولیفت از فیبرهای نوری ویژه و تکنولوژی لیزر برای جوانسازی پوست استفاده می شود.  در این روش فیبر های بسیار نازک در زیر پوست فرستاده خواهد شد و نور لیزر به بافت زیری می تابد. لیزر آسیب بسیار جزئی و کنترل شده را در پوست ایجاد خواهد کرد و ساختار پوست را تحریک به کلاژن سازی می کند.
اگر لیزر را به نواحی صحیح بتابانید میتوان لیفت موثری را انجام داد.
اندولیفت می تواند به اندازه لیفت با نخ و حتی بیشتر موثر واقع شود. خطرات و عوارض این روش کمتر از لیفت با نخ است و دوره ریکاوری آن نیز دو روز میباشد
کلاژن سازی در این روش بسیار موثر است برای همین ممکن است ماندگاری این روش در برخی از افراد متقاضی بیشتر از لیفت با نخ باشد.

هایفوتراپی:
هایفوتراپی نیز یکی از جدیدترین روش ها برای جوانسازی پوست می‌باشد،  که با کمک امواج ایمنی فراصوت انجام می‌شود.
در این روش از امواج فراصوت در لایه های عمیق پوست آسیب های جزئی و انتخابی را ایجاد خواهد کرد و مثل اندولیفت و لیفت با کمک لیفت و بازسازي پوست خواهد رفت و آن را  تحریک به کلاژن سازی خواهد کرد که جزع محبوب ترین کاربرد هایفوتراپی می باشد که مورد تایید سازمان غذا و دارو ایالات متحده هم قرار گرفته است‌. اصلی‌ترین تاثیر هایفوتراپی روی لایه های پوست است که به اختصارSMAS نامیده می شود این لایه ها در بین عضلات و چربی های عمیق قرار گرفته و دقیقا همان لایه هایی می باشد که در جراحی لیفت صورت نیز روی آنها کار می شود. بدین گونه تاثیرات هایفوتراپی دقیقاً مشابه تاثیراتی است که جراحی لیفت می تواند روی پوست به جای‌ گذارد‌ هایفوتراپی مناسب  می‌تواند موثرتر از لیفت با نخ و اندولیفت باشد.

بالاخره کدام بهتر است؟

هر کدام از  روش‌های بیان شده مزایا و معایب خود را دارد و نمی توان بیان کرد که کدام روش می تواند بهتر باشد. هر کدام در جای خود می تواند تاثیرات بسیار شگفت انگیزی را داشته باشند که به شرایط شما بستگی خواهد داشت. میزان افتادگی در پوست،  محل انجام لیفت و موارد این چنینی در انتخاب روش مناسب تأثیرگذار است.
برای اینکه بدانید بهترین روش برای لیفتینگ پوست شما کدام گزینه است می توانید با متخصصین کلینیک بین المللی پوست و مو زیبایی الهیه مشورت داشته باشید.

مراقبت های قبل از نخ لیفت صورت

قبل از انجام این روش درمانی با پزشک جلسه مشاوره را ترتیب دهید و در خصوص انتظاراتی که از این روش درمانی دارید با پزشک مشورت داشته باشید.  همچنین اگر بیماری خاصی دارید یا داروی خاصی مصرف می کنید حتماً در خصوص آن با پزشک گفتگو داشته باشید. تا پزشک بتواند با توجه به شرایط شما بهترین روش را برای جوانسازی و برطرف کردن مشکلات پوستی شما در نظر بگیرد.

. یک هفته قبل از انجام لیفت صورت  باید از مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپیرین و بروفن خودداری کنید.
. یک هفته قبل از لیفت صورت  از مصرف مشروبات الکلی و دخانیات پرهیز کنید‌
. هنگام مراجعه به کلینیک صورت خود را تمیز کنید و از هیچگونه مواد آرایشی و بهداشتی استفاده نکنید.
. دو روز قبل از لیفت صورت موهای زائد صورت خود را اصلاح کنید.

مراقبت های بعد از لیفت صورت با نخ

. حدود چند روز استراحت داشته باشید و از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید.
. تا ۲۴ ساعت بعد از درمان از رسیدن آب و بخار آب به پوست خودداری کنید.
. از قرار گرفتن در معرض نور خورشید پرهیز کنید. حتماً هنگام خارج شدن از خانه از کرم های ضدآفتاب استفاده کنید‌
. تا یک هفته از رفتن به سونا، استخر و جکوزی پرهیز کنید.
. آب و مایعات فراوان بنوشید.
. از هرگونه دستکاری و مالش ناحیه تحت درمان خودداری کنید.

تعداد جلسات جوانسازی پوست با کمک نخ لیفت

استفاده از نخ برای لیفت صورت یک روش آسان و موثر است که می‌تواند به جوانسازی و زیبایی پوست کمک کند.  این روش درمانی طی یک جلسه و به مدت زمان کوتاهی انجام خواهد گرفت. بعد از آن فرد می‌تواند به منزل برود و دوره نقاهت را در منزل پشت سر بگذارد و به محض از از بین رفتن اثرات و نتایج می‌تواند دوباره برای انجام این درمان اقدام کند. ماندگاری آن بستگی به نوع نخ استفاده شده دارد که می‌تواند بین ۶ تا ۱۲ ماه با خود ماندگاری داشته باشد.

دوره نقاهت لیفت با نخ

لیفت نخ هیچگونه دوره نقاهت و ریکاوری با خود به دنبال ندارد.  شما میتوانید به منزل بروید و فعالیت‌های عادی خود را آغاز کنید.  ولی حدود ۵ تا ۷ روز باید از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید تا بهبودی به‌طور کامل حاصل شود.

لیفت

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی الهیه – لیفت

اثرات و نتایج

شما بلافاصله بعد از استفاده از نخ لیفت می توانید نتایج آن را به خوبی روی صورت خود مشاهده کنید.  اما بعد از برطرف شدن کامل عوارضی مانند قرمزی و تورم می توانید نتایج آن را به خوبی مشاهده کنید. عوارضی مانند قرمزی و تورم بعد از گذشت ۵ روز به طور کامل برطرف خواهند شد. نتایج این درمان نیز بستگی به نوع نخ استفاده شده دارد همانطور که بیان کردیم از  نخ برای لیفت استفاده میشود.  نخ‌های جذبی،  موقت و نخ لیفت دائم که هر کدام می‌توانند ماندگاریه مربوط به خود را داشته باشد. اما در خصوص نخ لیفت دائم باید بیان کرد که این نخ به دلیل عوارضی که  با خود به دنبال دارند کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

عوارض نخ دائم لیفت

نخ های دائم لیفت می‌تواند عوارض زیادی را با خود رقم بزنند،  به همین دلیل پزشکان این نخ ها را پیشنهاد نمی کنند و در موارد بسیار خاص که افتادگی شدید بر گردن به وجود آمده باشد از آنها استفاده می کنند. بیشتر از نخ های موقت استفاده می‌شود که این نخها هچگونه عوارض خاصی را با خود ایجاد نخواهند کرد. فقط ممکن است کمی قرمزی،  تورم یا کبودی حاصل کند  که در عرضه ۵ تا ۷ روز این مشکلات نیز برطرف خواهد شد.
شما می توانید با خیالی آسوده لیفت نخ را در کلینیک بین المللی پوست و مو زیبایی الهیه تحت نظر متخصصین با تجربه و حرفه ای این کلینیک انجام دهید و از هرگونه عوارض ناخواسته در این روش درمانی در امان باشد و بهترین نتیجه را برای خود رقم بزنید.

نتیجه گیری

روش های زیادی برای جوانسازی پوست وجود دارد. استفاده از نخ لیفت نیز یکی از این روش ها است،  که می تواند به درمان افتادگی و شل شدگی پوست کمک کند.  این روش نتایج فوق العاده با خود به دنبال دارد .خطرات بسیار کم و هزینه بالایی نیز ندارد.  لیفت با نخ یک روش جوانسازی است که در آن از نخ های بخیه موقت یا جذبی برای بالا کشیدن پوست استفاده می‌شود.
نخ های موقت در زیر پوست کار گذاشته می‌شوند و دو تاثیر فوق العاده را برای پوست به دنبال دارند. اول اینکه لیفت و سفت کردن پوست را بر عهده می‌گیرند و دوم سبب تحریک کلاژن سازی در پوست می‌شوند (کلاژن پروتئینی است که در عمق پوست وجود دارد و کاربرد های بسیار زیادی  را برای بدن بر عهده می‌گیرد). البته نخ های  دائم لیفت نیز می‌تواند برای افتادگی شدید در پوست گردن استفاده شود. ولی به دلیل اینکه این نخ ها  می‌تواند عوارض یا خطراتی را ایجاد کند کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
اگر شما نیز علاقه دارید که از این روش درمانی برای جوانسازی و زیبایی پوست خود استفاده کنید.  می توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه تحت نظر متخصصین با تجربه و حرفه ای کلینیک به انجام این درمان بپردازید و از نتایج آن بهره مند شوید. همچنین در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست و مو زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه ای صورت می گیرد که میتوانید از این خدمات نیز بهره مند شوید و همواره زیبایی و جوانی خود را حفظ کنید.

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیزمی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۰۳۲۳۲۹۲

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

تلگرام

https://t.me/clinic_elahieh

گپ

https://gap.im/join/Nzg0Nzk2ODU5NDcwNTQ2Nzk0NzY1NjIwNTg3NjY2MzQ0NTYxMDI4OTE5NTE2NjE1NjI1Mjc3OTgzMTYyNjI3MDYyNTAyNjA3MTA1NTG

سروش

https://splus.ir/clinicelahieh

ایتا

https://eitaa.com/clinicelahieh

روبیکا

https://eitaa.com/clinicelahieh

نماشا:

https://www.namasha.com/v/IkfvdmoL

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

 • پاک کردن تاتو بازو

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی

  با در 11 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی اگر احساس پشیمانی از تاتو دارید، این احساس متداول است و بسیاری از افراد در یک دوره‌ای از زندگی خود این احساس را تجربه می‌کنند. امکان دارد دلایل مختلفی برای این پشیمانی وجود داشته باشد، از جمله تغییر سلیقه، تغییر در شرایط زندگی، یا حتی عدم رضایت از کیفیت […]

 • عکس نمادین موز برای افزایش سایز آلت تناسلی

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی

  با در 21 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی اندازه طبیعی آلت تناسلی متغیر بوده و بین افراد مختلف تفاوت دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که اکثر مردان، اندازه طبیعی آلت تناسلی خود را به عنوان معقول و قابل قبول می‌دانند. مطالعات به دست آمده از متوسط اندازه آلت تناسلی به عنوان راهنمایی برای ارائه اطلاعات به افراد استفاده […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی