قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۲۳ تیر ۱۴۰۲
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: فیروزه حدادی
مزوتراپی

مزوتراپی صورت چیست

مزوتراپی صورت یک روش جوانسازی پوست می‌باشد که از طریق تزریق دارو به میزان بسیار کم  در داخل لایه‌های پوست انجام می‌گیرد. از طریق این تزریق بیشتر مشکلات پوستی برطرف خواهد شد و به نوع تزریق انجام شده نتیجه درمان حاصل می‌شود. این روش درمانی فواید و عوارضی را با خود ایجاد می‌کند که قبل از آن باید آنها را مدنظر قرار دهید. برای داشتن یک چهره زیبا و جوان باید نکات زیادی را مدنظر قرار دهید پوست زیبا و بدون هیچ گونه مشکل و ایراد باعث می‌شود که زیبایی افراد بیشتر شود و همچنین سلامت پوست  به افزایش سلامت کلی بدن کمک بسیار زیادی میکند‌. روش‌های درمانی بسیار زیادی برای برطرف کردن مشکلات مختلفی پوستی وجود دارد از جمله این روش‌ها می‌توان  به مزوتراپی اشاره کرد. سوالاتی که در ذهن بیشتر افراد ایجاد می‌شود این است که مزوتراپی صورت چیست و چگونه عمل می‌کند در پاسخ باید گفت، مزوتراپی یک روش درمانی می‌باشد که در این روش با کمک تزریق پی در پی و بسیار کم مواد مغذی و انواع داروها به لایه‌های مختلف پوست مشکلات پوستی درمان خواهد شد.

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی الهیه

آمپول مزوتراپی چیست؟

آمپول مزوتراپی چیست و چه کاربردی می‌تواند با خود داشته باشد این سوال دیگری است که برای تکمیل بحث باید مورد بررسی قرار گیرد. همانطور که بیان کردیم برای انجام مزوتراپی یک سری مواد خاص و با خاصیت درمانی به نواحی مختلف بدن تزریق خواهد شد‌.
برای تزریق این مواد درمانی به قسمت‌های مورد نظر باید از یک سری آمپول بسیار نازک و ریز استفاده شود که سوزن مورد استفاده در این روش در سایزها و اندازه‌های خیلی کوچک و ریز تولید می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند. از طریق این سوزن‌های باریک و کوتاه مواد درمانی به میزان مشخص شده و همچنین با توجه به شرایط و مشکلات پوستی به داخل نواحی مختلف پوست تزریق خواهد شد.

انواع مزوتراپی

برای بررسی اینکه مزوتراپی چیست و چه کاربردی می‌تواند داشته باشد و به طور کلیه اطلاعات مربوط به انجام این روش درمانی بهتر است که انواع مزوتراپی را تحت بررسی قرار دهیم و به این سوال که مزوتراپی چه کاربردهایی دارد، پاسخ دهیم. از انواع مختلف این روش درمانی و کاربردهای آن می‌توان به مزوتراپی برای درمان مشکلات مربوط به ریزش مو، مزوتراپی و درمان تیرگی در اطراف چشم، مزوتراپی برای برطرف کردن و از بین بردن چربی‌ها، سلولیت‌ها، مزوتراپی برای از بین بردن چین و چروک در صورت، مزوتراپی برای برطرف کردن و از بین بردن جای زخم، التهاب و سوختگی در پوست و همچنین مزوتراپی برای جوانسازی و شادابی پوست اشاره کرد.

مزوتراپی صورت

مواد مورد نیاز با کمک دستگاه‌های مخصوص و با تزریق مستقیم داخل پوست صورت انجام می‌گیرد. همچنین می‌توان از داروهای ترکیبی مانند سفت کننده‌های پوست نیز همزمان با جوان کنندگی و روشن کنندگی پوست صورت استفاده کرد. در روش تزریق مستقیم تاثیر دارو و همچنین مدت زمان ماندگاری آن افزایش بیشتری خواهد گرفت.
گرچه روش‌هایی مانند جراحی لیفت صورت برای جوانسازی وجود دارد، خیلی از افراد روش‌های مزوتراپی را ترجیح می‌دهند. زیرا هم سریعتر و دوره نقاهت کوتاه‌تری دارد و هم عوارض کمتری را ایجاد می‌کند.

مزوتراپی گردن

در این روش نیز مواد مورد نیاز با کمک دستگاه‌های مخصوص و یا با تزریق مستقیم در داخل پوست گردن انجام می‌گیرد. در بعضی موارد از داروهای ترکیبی برای سفت کردن پوست همزمان با جوان کننده و روشن کننده صورت استفاده می‌شود. در روش تزریق مستقیم تاثیر دارو و مدت زمان ماندگاری آن افزایش بیشتری خواهد داشت.

رفع ریزش مو

داشتن موهای سالم برای هر فرد بسیار مهم می‌باشد چرا که به زیبایی و جوانی چهره او کمک بسیار زیادی را خواهد کرد. موها به دلایل مختلفی سبب کاهش و ریزش می‌شوند و بهتر است که هرچه سریعتر برای درمان آن اقدام کرد‌.  از طریق مزوتراپی و تزریق مواد دارویی می‌توانید به داخل پوست سر تا حد زیادی از ریزش موی سر جلوگیری کنید. شاید بپرسید که فواید این نوع از مزوتراپی چیست باید بیان کنیم که در صورتی که این روش درمانی توسط یک پزشک متخصص و با تجربه صورت می‌گیرد. مزوتراپی علاوه بر اینکه  بر قطعی ریزش مو تاثیر مثبت دارد، سبب شود تا موها دوباره رشد کنند و شادابی و طراوت خود را به دست آورند.

درمان تیرگی دور چشم

از دیگر نمونه‌های کاربرد مزوتراپی پوست در زیبایی  به استفاده از این روش برای برطرف کردن و از بین بردن سیاهی در اطراف چشم می‌توان اشاره کرد.

فایده این نوع درمان چیست؟

با تزریق مواد درمانی با کمک از دستگاه‌های مزوتراپی به نواحی اطراف چشم چین و چروک و سیاهی در اطراف چشم را تا حد بسیار زیادی می توان برطرف کرد. نکته مهم در خصوص استفاده از این روش درمانی برای برطرف کردن سیاهی دور چشمی است. این روش باید در طی چندین جلسه به طور مرتب و مکرر انجام گیرد تا تاثیرات بسیار بسزا و نتیجه ماندگاری را از خود ایجاد کند.
علاوه بر آن نواحی اطراف چشم بسیار حساس می‌باشند و پزشک برای انجام این روش درمانی باید تخصص و مهارت کافی را داشته باشد تا هیچگونه آسیبی به پوست و اطراف چشم وارد نکند، پس در انتخاب پزشک و کلینیک دقت لازم را داشته باشید تا  بهترین اثر و نتیجه را از این روش درمانی برای خود رقم بزنید.

رفع جای ظرف و سوختگی در پوست

یکی دیگر از فواید و کاربردهایی که مزوتراپی با خود به دنبال دارد، به کارگیری این روش درمانی برای برطرف کردن جای زخم و سوختگی می‌باشد.
به وجود آمدن جای زخم و سوختگی در روی سطح پوست باعث میشود تا بافت پوستی حالت سفت و سخت به خود بگیرند و ظاهر نازیبایی را ایجاد کند.
حالا سوال اینجاست که در این گونه موارد چه مشکلات پوستی درمان می‌شود. یا فواید انجام مزوتراپی چیست سفت و سخت موجود در این نواحی را سست کرد و با بقیه کارهای درمانی برای رفع جای زخم و پوسیدگی انجام داد.

افزایش شادابی پوست

از جمله اصلی‌ترین فواید مزوتراپی برای پوست، کمک زیاد این روش درمانی به افزایش شادابی و جوانی پوست است. با افزایش سن رفته رفته چین و چروک در صورت خود را نمایان می‌کند که علت آن کمتر شدن کلاژن در پوست می‌باشد. (وجود این کلاژن به جوانسازی پوست کمک بسیار زیادی را خواهد کرد.) کمبود این کلاژن به دلایل مختلفی مانند افزایش سن، قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید، آلودگی‌های هوا، عوامل ژنتیکی و ارثی است.
انجام مزوتراپی در کنار بوتاکس و میکرودرم کمک بسیار زیادی را در برطرف کردن چین و چروک انجام  می‌دهد و سبب جوانسازی و شادابی پوست صورت می‌شود.
از طریق مزوتراپی مواد مختلف انواع ویتامین‌ها، آمونو اسیدها و سایر مواد مغذی به رفع پیری پوست کمک خواهد کرد و به لایه‌های مختلف پوست تزریق خواهد شد.

مزوتراپی و از بین بردن چربی‌ها و سلولیت‌ها

یکی دیگر از کاربردهای انجام مزوتراپی از بین بردن چربی‌های تجمع یافته در قسمت‌های مختلف بدن است. با انجام این روش درمانی و تزریق مواد درمانی به نواحی مختلفی که چربی‌ها در آن جمع شده‌اند، سلول‌های چربی در نواحی مختلف بدن دچار از هم گسیختگی خواهند شد، ضعیف می‌شوند و در نهایت این چربی‌ها آزاد شده و وارد جریان خون خواهد شد و در زمان گوارش توسط سیستم لنفانی بدن خارج خواهد شد. این روش درمانی کمک بسیار زیادی را برای جوانسازی افراد می‌کند و علاوه بر آن سبب خواهد شد تا علاوه بر داشتن یک بدن سالم زیبایی افراد نیز چند برابر شود.

مزوتراپی و رفع چروک‌های پوستی

انجام مزوتراپی کمک بسیار زیادی به برطرف کردن چین و چروک در صورت می‌کند. از طریق رفع چربی‌ها با انجام مزوتراپی و خارج شدن آن توسط بدن دیگر مواد و ویتامین‌ها در مواد دارویی تزریق شده به بدن قرار خواهند گرفت و از طریق مزوتراپی وارد بدن می‌شوند که کمک بسیار زیادی  در از بین بردن و جلوگیری از ایجاد مواد مضر در درون پوست می کند. از طریق رفع و از بین بردن این مواد چین و چروک صورت کاهش پیدا خواهد کرد و می‌توان بیان کرد که مزوتراپی در جوانسازی پوست صورت گردن کمک بسیار زیادی را انجام می‌دهد.

مزوتراپی غبغب چیست؟

یکی دیگر از انواع مزوتراپی، مزوتراپی غبغب می‌باشد حال سوال اینجاست که مزوتراپی غبغب چیست. در این روش درمانی پزشک با کمک از یک سری سرنگ‌های بسیار نازک و باریک تزریقاتی را در این نواحی صورت می‌دهد و با وارد کردن این مواد دارویی به چربی‌ها در ناحیه زیر چانه یک واکنش شیمیایی در داخل آنها ایجاد می‌کند. این واکنش کمک بسیار زیادی به سفت شدن و سخت شدن سلول‌های چربی در این ناحیه خواهد کرد و چربی‌های موضعی موجود در این نواحی از بین خواهند رفت. نتیجه اصلی این روش درمانی بعد از حدود یک ماه مشخص خواهد شد.

خاصیت انجام مزوتراپی

ممکن است این سوال ایجاد شود که خاصیت مزوتراپی چیست و چه فوایدی را برای افراد حاصل  می‌کند. از جمله فواید مختلف این روش درمانی می‌توان به برطرف کردن چین و چروک در صورت، جوانسازی پوست، سفت شدن عضلات پوست، برطرف کردن لکه‌های مختلف ایجاد شده بر روی سطح پوست، روشن کردن پوست، برطرف کردن آسیب‌های مختلف در پوست، برطرف کردن چربی‌های تجمع یافته در نواحی مختلف پوست، رفع چربی‌های موجود در نواحی مختلف بدن و صورت از جمله باسن، ران و …. اشاره کرد.
به طور کلی این روش درمانی کمک بسیار زیادی را به زیبایی و جوانسازی افراد می‌کند. انجام مزوتراپی به جلسات مکرر نیاز دارد تا بتوان نتایج موثر این روش درمانی را به دست آورد.
اگر شما نیز علاقه به انجام مزوتراپی صورت و دیگر قسمت‌های بدن را دارید و می‌خواهید از فواید بیشمار این روش درمانی بهره‌مند شوید و از هرگونه عوارض جانبی و احتمالی در امان باشید.
می‌توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه‌ای این کلینیک و انجام این روش درمانی و زیبایی بپردازید و از نتایج به دست آمده آن بیشترین لذت را ببرید در این کلینیک انواع خدمات زیبای پوست و مو نیز انجام می‌گیرد. که بسته به شرایط خود می‌توانید بهترین روش را انتخاب و از آن بهره‌مند شوید.

عوارض مزوتراپی

در این قسمت از مقاله به بررسی عوارض مزوتراپی خواهیم پرداخت در پاسخ به این سوال که مزوتراپی چیست و عوارض آن کدام می‌باشد باید بیان کنیم که هر روش درمانی عوارضی را با خود به دنبال دارد  که افراد قبل از استفاده از این روش‌ها باید در خصوص عوارض آن نیز آگاهی کامل داشته باشند تا بعداً دچار مشکل نشوند. مزوتراپی نیز مانند تمام روش‌های درمانی عوارضی را با خود ایجاد می‌کند که باید حتماً مدنظر قرار گیرد از جمله این عوارض می‌توان به ایجاد ضعف در نواحی مختلف پوست، ایجاد عفونت، به وجود آمدن کبودی یا قرمزی در قسمت‌های تحت درمان، ایجاد حالت تهوع، بروز حساسیت‌های مختلف و به وجود آمدن درد و خارش در محل تحت تزریق مزوتراپی اشاره کرد. البته این عوارض بسیار نادر هستند و خیلی زود نیز برطرف می‌شوند اگر شما در انتخاب پزشک دقت کامل را داشته باشید هرگز با عوارض جانبی روبرو نخواهید شد و عوارض معمول آن نیز در طی چند روز به طور کامل از بین خواهند رفت.

هزینه مزوتراپی

هزینه انجام مزوتراپی صورت با توجه به عوامل مختلف قابل تعیین خواهد بود و به بیان دیگر عوامل مختلفی روی هزینه انجام این درمان تاثیرگذار هستند از جمله این عوامل که می‌تواند روی هزینه مزوتراپی تاثیر بگذارد عبارتند از:
. نوع روش مزوتراپی و همچنین علاوه بر آن تعداد جلسات مورد نیاز برای تکمیل روند درمان
. انتخاب کلینیک و پزشک متخصص برای انجام این روش درمانی
. نوع مواد مورد استفاده و مقدار مورد استفاده آن برای رفع مشکلات پوستی اشاره کرد. لازم است بیان کنیم که به دلیل قرار گرفتن روش مزوتراپی در زمره روش‌های زیبایی این روش درمانی تحت پوشش بیمه قرار نخواهد گرفت و بیمه هزینه‌ای بابت آن پرداخت نخواهد کرد. شما می‌توانید جهت اطلاع پیدا کردن از هزینه‌های مزوتراپی صورت و دیگر قسمت‌های بدن با مشاوران و کارشناسان ما در کلینیک بین المللی پوست و مو زیبای الهیه تماس حاصل فرمایید. خدمات مشاوره در این کلینیک به صورت رایگان می‌باشم

مواد مورد استفاده در مزوتراپی

مواد مورد استفاده در مزوتراپی شامل موارد زیر می‌باشد:
. انواع آنتی بیوتیک‌ها
. هورمون‌هایی مانند کلسی تونین و تیروکسین
. آنزیم‌ها مانند کلاژ ناز و هیالورونینداز
. عصاره‌های گیاهی
. انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی
. تزریق عصاره‌های گیاهی ویتامین‌ها داروهایی مانند فینستراید و ماینوکسیدیل به درون پوست سر برای درمان ریزش مو

مزوتراپی

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی الهیه – مزوتراپی

تعداد جلسات مورد نیاز

انجام مزوتراپی بسته به ویژگی‌های فرد متفاوت خواهد بود اما به طور کلی درمان بین ۳ تا ۱۵ جلسه انجام می‌شود. فواصل جلسات نیز ابتدا ۷ تا ۱۰ روزه می‌باشد و بعد از نمایان شدن تاثیرات بهبودی در پوست فواصل به دو هفته یکبار و سپس ماهی یک بار می‌رسد.

موارد منع استفاده از مزوتراپی

مزوتراپی به طور کلی در زمره روش‌های غیر تهاجمی قرار می‌گیرد و عموماً اثرات منفی از خود به جای نخواهد گذاشت اما قبل از بهره‌گیری از این روش بهتر است در خصوص وضعیت جسمانی و همچنین سلامت خود با یک متخصص پوست و مو مشورت داشته باشید. به طور کلی موارد منع بهره‌گیری از این روش درمانی برای افراد زیر توصیه نخواهد شد.
. افرادی که دچار دیابت هستند و انسولین استفاده می‌کنند.
. افرادی که با بیماری‌های قلبی مغزی سکته روبرو هستند.
. افرادی که مبتلا به کم خونی
. افرادی که آلژی‌های شدید پوستی دارند
. زنان باردار

ماندگاری درمان با مزوتراپی

مزوتراپی از جمله درمان‌های موقتی می‌باشد و برای حفظ و تداوم نتیجه لازم می‌باشد این درمان با مشورت پزشک و همچنین بر اساس ویژگی‌های جسمی فرد در فواصل مشخص شده تکرار گردد.

مراقبت‌های قبل از انجام مزوتراپی صورت

این روش مراقبت‌های خاص و ویژه نیاز نخواهد داشت و صرفاً لازم است فرد حدود یک هفته قبل از انجام درمان از مصرف داروهای ضد التهابی و رقیق کننده خون خودداری کند. چرا که این داروها خطر خونریزی و کبودی را افزایش می‌دهد. همچنین فرد باید از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی نیز پرهیز کند چون روند بهبودی را با اختلال ایجاد می‌کند و  تاثیرات این روش درمانی را خیلی زود از بین خواهد برد.

مراقبت‌های لازم بعد از انجام مزوتراپی

این روش به دلیل غیر تهاجمی بودن و نداشتن درد و ناراحتی بعد از انجام نیاز به مراقبت‌های خاص و ویژه نخواهد داشت و فرد بلافاصله بعد از اتمام کار می‌تواند فعالیت‌های روزمره خود را ادامه دهد. در ادامه بعضی توصیه‌های مراقبتی بعد از انجام مزوتراپی را با هم مرور خواهیم کرد:
. تا ۲۴ ساعت قبل از انجام درمان از استحمام خودداری نمایید.
. کمپرس آب سرد می‌تواند در محل تحت تزریق کمک کننده باشد و کبودی و تورم حاصل شده را از بین ببرد
. عدم قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید و بروز کردن بعد از انجام مزوتراپی
. عدم لایه برداری و لیزر پوست
. نرفتم به سونا، استخر و جکوزی تا ۲۴ ساعت بعد از انجام درمان
. عدم انجام فعالیت‌های سنگین که سبب تعرق بدن می‌شود تا ۲۴ ساعت بعد از انجام درمان
. استفاده کردن از ضد آفتاب.

آلرژی به مزوتراپی

در بعضی موارد ممکن است فرد نسبت به مواد تزریق شده آلرژی از خود نشان دهد که در این صورت بهتر است هرچه سریعتر به پزشک اطلاع داده شود. همچنین در خیلی موارد ممکن است کبودی و اثر تزریق مواد مزوتراپی در اطراف چشم ایجاد شود که این مسئله چندان دور از انتظار نخواهد بود. چرا که مویرگ‌ها و پوست اطراف چشم بسیار حساس و نازک هستند و بعد از گذشت مدت زمان اندکی این کبودی و تورم برطرف خواهد شد و جای نگرانی نیست.

آیا امکان انجام همزمان مزوتراپی با دیگر روش‌های جوانسازی پوست وجود دارد؟

بله. همانطور که بیان کردیم مزوتراپی یک روش آسان غیر تهاجمی است که  برای جوانسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. امکان انجام مزوتراپی صورت همزمان با دیگر درمان‌های ضد پیری مانند تزریق بوتاکس، prp و … طبق صلاحدید پزشک متخصص می‌تواند انجام شود.

اثرات و نتایج مزوتراپی پوست

مزوتراپی یک روش غیر جراحی می‌باشد که  شادابی و طراوت را برای پوست به دنبال دارد. و در از بین بردن لکه‌های پوستی، چین و چروک‌های پوست، لاغری، درمان ریزش مو و تقویت موها تاثیر چشمگیری دارد. اگر این روش درمانی در کلینیکی معتبر و توسط پزشک متخصص و با تجربه‌ای در این زمینه انجام شود نتایج فوق العاده و ماندگاری را با خود ایجاد می‌کند.

دوره نقاهت و ریکاوری مزوتراپی

مزوتراپی یک روش آسان و موثر است که می‌توانید انواع مشکلات پوستی را با کمک این روش درمانی از بین ببرید. این روش درمانی به دلیل غیر تهاجمی بودن و نداشتن هیچ گونه زخم و خونریزی یا برش نیاز به دوره نقاهت و ریکاوری ندارد و فرد بلافاصله بعد از انجام درمان می‌تواند فعالیت‌های عادی و روزمره خود را ادامه دهد. فقط کافیست تا ۲۴ ساعت از انجام فعالیت‌های سنگین که سبب تعرق بدن می‌شود خودداری کند. همچنین نباید استحمام کند و یا محل مورد نظر را شستشو دهد تا مواد به خوبی جذب پوست شوند و اثرات درمانی آن حفظ شود. در بعضی موارد ممکن است که آلرژی یا حساسیت به بعضی مواد ایجاد شود که جای هیچ گونه نگرانی نیست و با گذشت زمان برطرف می‌شود. ولی پزشک را در جریان قرار دهید تا پزشک در جلسات بعدی مواد مورد نظر مزوتراپی را تغییر دهد تا دیگر دچار این واکنش منفی نشوید.

کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه

اصلی‌ترین نکته‌ای که افراد باید مدنظر قرار بگیرند و برای انجام کارهای مختلف زیبایی و درمانی مانند مزوتراپی به آن توجه ویژه داشته باشند این است که انجام این روش را حتماً باید زیر نظر یک پزشک متخصص انجام دهند و پوست خود را به دست هر فرد نابلدی و کم تجربه  واگذار نکنند.
از جمله کلینیک‌های معتبری که شما می‌توانید با خیالی آسوده مزوتراپی را در آن انجام دهید کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه می‌باشد که با به کارگیری مهارت و تخصص کامل کارهای زیبایی و درمانی گوناگونی مانند مزوتراپی صورت و گردن را می‌توانید انجام دهید. افراد با مراجعه به این کلینیک معتبر می‌توانند مشورت‌های لازم را دریافت کنند و در جهت انجام کارهای زیبایی و درمانی خود اقدام کنند و کارهای زیبای صورت خود را به دست یک پزشک متخصص و با تجربه بسپارند.

مزوتراپی

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی الهیه – مزوتراپی

سوالات متداول در خصوص مزوتراپی

. در مزوتراپی از چه آمپولی استفاده می‌شود؟
از یک سری آمپول‌های بسیار نازک و کوتاه برای تزریق استفاده می‌شود که بسیار ریز هستند.

. مزوتراپی برای چه قسمت‌هایی استفاده می‌شود؟
مزوتراپی برای درمان ریزش مو، درمان تیرگی در اطراف چشم، برطرف کردن چین و چروک، از بین بردن چربی و سلولیت، از بین بردن جای زخم، سوختگی، جوانسازی و شادابی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد..

. مزوتراپی چگونه انجام می‌شود؟
مزوتراپی یک روش درمانی می‌باشد که در این روش با کمک تزریق پی در پی در لایه‌های مختلف پوست مشکلات پوستی برطرف خواهد شد.

نتیجه گیری

مزوتراپی صورت یک روش جوانسازی می‌باشد که با انجام تزریق دارو در میزان مشخص و کم در داخل لایه‌های پوست صورت می‌گیرد. از طریق این تزریق مشکلات پوستی برطرف می‌شود و با توجه به نوعی تزریق انجام شده نتیجه درمانی حاصل می شود. این روش فواید زیادی را می‌تواند با خود به دنبال داشته باشد که افراد می‌توانند از آنها استفاده کنند. این روش درمانی برای از بین بردن لکه‌ها،چین و چروک، لاغری درمان، ریزش مو و  تقویت موها تاثیرات چشمگیری را بر جا می گذارد.
در زمان تزریق مزوتراپی مواد مورد نیاز به زیر پوست باعث ترمیم پوست می‌شوند و از پیری پوست جلوگیری خواهند کرد. این روش درمانی کاربردهای بسیار زیادی دارد. اگر در کلینیکی معتبر و توسط پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه انجام شود نتایج فوق العاده و ماندگاری را می‌تواند با خود ایجاد کند.
اگر شما نیز علاقه به استفاده از این روش درمانی برای رفع مشکلات پوستی و جوانسازی پوست خود را داریدمی‌توانید با مراجعه به کلینیک بین‌المللی پوست و زیبایی الهیه زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه‌ای این کلینیک به انجام این روش درمانی و جوانسازی بپردازید و از نتایج بی‌شمار آن بهره‌مند شوید. همچنین در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست و مو و صورت ام می‌گیرد که می‌توانید از این خدمات نیز استفاده کنید و همواره زیبایی و جوانی خود را حفظ کنید.

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیزمی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۰۳۲۳۲۹۲

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

تلگرام

https://t.me/clinic_elahieh

گپ

https://gap.im/join/Nzg0Nzk2ODU5NDcwNTQ2Nzk0NzY1NjIwNTg3NjY2MzQ0NTYxMDI4OTE5NTE2NjE1NjI1Mjc3OTgzMTYyNjI3MDYyNTAyNjA3MTA1NTG

سروش

https://splus.ir/clinicelahieh

ایتا

https://eitaa.com/clinicelahieh

روبیکا

https://eitaa.com/clinicelahieh

آپارات:

https://aparat.com/v/hplg9

نماشا:

https://www.namasha.com/v/6vyvMEuJ

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

 • پاک کردن تاتو بازو

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی

  با در 11 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی اگر احساس پشیمانی از تاتو دارید، این احساس متداول است و بسیاری از افراد در یک دوره‌ای از زندگی خود این احساس را تجربه می‌کنند. امکان دارد دلایل مختلفی برای این پشیمانی وجود داشته باشد، از جمله تغییر سلیقه، تغییر در شرایط زندگی، یا حتی عدم رضایت از کیفیت […]

 • عکس نمادین موز برای افزایش سایز آلت تناسلی

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی

  با در 21 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی اندازه طبیعی آلت تناسلی متغیر بوده و بین افراد مختلف تفاوت دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که اکثر مردان، اندازه طبیعی آلت تناسلی خود را به عنوان معقول و قابل قبول می‌دانند. مطالعات به دست آمده از متوسط اندازه آلت تناسلی به عنوان راهنمایی برای ارائه اطلاعات به افراد استفاده […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی