قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: فیروزه حدادی
بلفاروپلاستی

مزایا و معایب بلفاروپلاستی

اطلاعاتی در خصوص انجام عمل بلفاروپلاستی دارید؟ آیا می دانید که این عمل جراحی به صورت نادرست می تواند عواقب جبران ناپذیری را با خود به دنبال داشته باشد؟
آیا می دانید چه افرادی کاندیدای مناسب این جراحی هستند یا نه ؟ آیا این که جراحی زیبایی می تواند سبب اختلال در بینایی شود یا نه ؟ شاید خود شما نیز به فکر انجام  بلفاروپلاستی باشید دلایل تصمیمتان چیست؟ آیا با مزایا و معایب بلفاروپلاستی  آشنایی کامل دارید یا نه؟

چشم های پف کرده ممکن است برای همه یک اتفاق ناخوشایند باشد اما هنگامی که به یک مشکل مزمن تأثیر تبدیل می شوند پف چشم و  افتادگی پلک می تواند بیشتر از یک عارضه باشد و دلایل زیادی وجود دارد که فرد دچار افتادگی و پف در چشم‌ها شود. افزایش سن در ناحیه اطراف چشم می تواند تاثیر بسیار زیادی روی ظاهر چشم ها داشته باشد و اغلب  یک حالت خسته و کسل کننده و عصبی را برای فرد ایجاد خواهد کرد .
علاوه بر آن ظاهر خسته در آینه می تواند اعتماد به نفس افراد را تحت تاثیر خود قرار دهد . به عنوان یک راه حل برای حل این مشکل اغلب جراحان با تجربه و ماهر در این زمینه فعالیت دارند . ما در ادامه قصد داریم بلفاروپلاستی را   و تمام جوانب آن را مورد  بررسی قرار  دهیم .  تا اطلاعات مفید و مناسبی را در خصوص این روش درمانی برای شما حاصل کنیم و شما با ذهن آگاهانه و آزادانه بتوانید تصمیم درست و مناسبی را بگیرید.

کلینیک بین المللی پوست مو و زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو و زیبایی الهیه

بلفاروپلاستی چیست؟

بلفاروپلاستی یا همان جراحی زیبایی پلک است که برای درمان افتادگی و شل شدگی در پوست  پلک مورد استفاده قرار می‌گیرد . خیلی از افراد به صورت ارثی و ژنتیکی دارای پلک های افتاده و پف کرده هستند . برعکس افرادی هم وجود دارد که به مرور زمان و با وارد شدن به دوره میانسالی درگیر علائم پیری در چهره می شوند.

یکی از بارزترین نشانه های افزایش سن در صورت شل شدن پوست و افتادگی آن می‌باشد. این افتادگی در نقاط مختلف صورت می تواند خود را به صورت های گوناگون نمایان کند . این عمل جراحی یکی از جراحی‌های شایع و محبوب است که طرفداران زیادی را به خود اختصاص می‌دهد . این عمل می‌تواند تا حدودی به لیفت پوست کمک کند.

مزایا و فواید بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی می تواند برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار گیرد و همانطور که گفته شد و جنبه‌های متفاوتی می تواند داشته باشد در نتیجه انجام این جراحی می توان برای مواردی از جمله سفت کردن یا از دست دادن لطافت پوست سبب ایجاد چین و چروک های فراوان شود.
در بعضی موارد در پلک پایینی  عضلات و ماهیچه های اضافه در بافت سبب شل شدن پلک ها  می‌شود و می‌تواند به گونه‌ای منجر به ایجاد یک کیسه های چربی در زیر چشم شود که ظاهر ناخوشایندی را می  حاصل کند که با انجام این جراحی می توان تمام مشکلات را بازگرداند و بار دیگر زیبایی و جوانی را به چهره برگرداند .
همچنین تغییرات می‌تواند چین و چروک و شل شدگی پوست پلک ها را به دنبال داشته باشد این موضوع می‌تواند به مسائلی مانند افتادگی در پلک ها   فرد را روبرو شود کند  که می تواند در پلک فوقانی یا پایینی رخ دهد و یکی از بهترین و اصولی ترین راه حل ها برای برطرف کردن آن بلفاروپلاستی  می باشد .پس با توجه به موارد بیان شده می‌توان گفت که عمل بلفاروپلاستی برای بالا بردن پلک ها و رفع افتادگی  چربی های زائد در بافت پلک و عضلات اطراف چشم کیسه‌های چربی زیر چشم می تواند یک روش استاندارد باشد. این امر می‌تواند زیبایی و جوانی را بار دیگر به چهره بازگرداند و فرد از داشتن یک چهره زیبا و شاداب در طولانی مدت بهره مند شود.

معایب و عوارض عمل بلفاروپلاستی

هر نوع عمل جراحی اعم از عمل های زیبایی و درمانی می‌تواند مشکلات و عوارض   مختص به خود را داشته باشد با کمی تحمل می توان از  جراحی زیبایی پلک  کمک گرفت و با  گذراندن عوارض موقتی  شاهد زیبایی در ظاهر چشمان خود  شوید. چشم ها  اولین عضوی  هستند  که در معرض آسیب می تواند قرار بگیرند و ممکن است که در حین جراحی بلفاروپلاستی یا بعد از آن دچار اختلالات نامطلوب شود . یکی از پارامترهای بسیار موثر برای جلوگیری از هرگونه عارضه نامطلوب در این جراحی زیبایی انتخاب بهترین جراح برای انجام آن می باشد. با این حال بعضی از عوارض خفیف و متوسط می توانند  بعد از انجام این جراحی ایجاد شود از جمله عوارض  ناگوار بعد از عمل بلفاروپلاستی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

. عدم تقارن در پلک ها بعد از انجام جراحی
. تورم و التهاب در پلک و اطراف چشم
. به جا ماندن جای زخم و اسکار
. باقی ماندن جای بخیه ها
. خونریزی شدید.

. دوبینی یا تاری دید طولانی مدت البته  موقتی

تخصص و مهارت پزشکی لازمه تجربه یک عمل جراحی موفقیت آمیز می باشد و لذت بردن از نتایج ایده آل را فراهم خواهد کرد‌. همچنین تمامی موارد ذکر شده با گذشت زمان کاهش یافته و از بین میرود . مراقبت های بعد از انجام این عمل زیبایی می‌تواند در کاهش معایب و عوارض زودگذر و موقت تاثیر بسزائی داشته باشد .

اگر شما علاقه به انجام  عمل بلفاروپلاستی هستید  را و می خواهید از مزایای این روش درمانی بهره مند شوید و از هرگونه معایب و عوارض آن در امان باشید می توانید این روش درمانی را در کلینیک بین المللی پوست و مو وزیبایی الهیه تحت نظر پزشک متخصص و با تجربه این کلینیک انجام دهید . در این کلینیک تمام خدمات زیبایی پوست و مو زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه ای صورت می گیرد.

کاربردهای بلفاروپلاستی

روی‌هم‌رفته کاربردهای جراحی پلک را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

. درمان افتادگی در پوست و شل شدگی پوست پلک بالا که سبب ایجاد چین و چروک روی پلک میشود.

. درمان افتادگی پلک ناشی از سنگینی پوست اضافه که می‌تواند سبب اختلال در بینایی فرد شود.

. رفع افتادگی پلک پایین که می‌تواند سبب دیده شدن نواحی بیشتر سفید چشم در زیره قرینه شود.

. برداشتن پوست اضافه و برطرف کردن چین و چروک های ظریف در اطراف پلک پایین.

. از بین بردن پف و تورم در زیر چشمها و پلک ها.

انواع جراحی زیبایی پلک یا همان بلفاروپلاستی

عمل بلفاروپلاستی به دو نوع بلفاروپلاستی پلک بالا و بلفاروپلاستی پلک پایین تقسیم می شود. در ادامه ما به طور خلاصه به معرفی انواع جراحی های زیبایی پلک می پردازیم:

. عمل جراحی پلک بالا
.عمل جراحی پلک پایین
همچنین این دو را می‌توان به صورت ترکیبی و یا مستقل انجام داد. ممکن است با سایر اقداماتی مانند لیفت صورت لیفت ابرو به عنوان بخشی از جوانسازی صورت انجام شود.

بلفاروپلاستی تحتانی در درجه اول می تواند برای برطرف کردن پف و چربی زیر چشم استفاده شود. در حالی که به بلفاروپلاستی  فوقانی برای برطرف کردن افتادگی در پلک فوقانی انجام می‌شود و حتی می تواند بینایی طبیعی را تحت تاثیر قرار دهد.

بلفاروپلاستی پلک بالا

در برخی موارد شدید افتادگی در پوست پلک بالا به قدری زیاد است که فرد دچار اختلال در بینایی می شود. این عمل جراحی برای برطرف کردن افتادگی و اصلاح پوست پلک مورد استفاده قرار می گیرد گاهی این عمل جراحی نیاز دارد تا قسمتی از بافت چربی نیز در  عمل بلفاروپلاستی می‌تواند این اختلال را از بین ببرد و گسترده بینایی را افزایش دهد.

بلفاروپلاستی پلک پایین

بلفاروپلاستی پلک پایین برای حذف کیسه های چربی که سبب ایجاد پف زیر چشم می شوند کاربرد دارد . اگر بعد از برداشتن بافت چربی اضافه پوست پلک پایینی دچار افتادگی شود می توان پوست اضافه را نیز در زمان جراحی حذف کرد.

چه کسانی کاندیدای مناسب بلفاروپلاستی میباشند؟

کاندیدای مناسب بلفاروپلاستی افرادی هستند که ظاهر سالم دارند و در ناحیه پلک  دچار پوست اضافه آویزان  و بافت چربی در اطراف چشم هستند . بیشتر افراد متقاضی به دلایل زیبایی به انجام این جراحی علاقه‌مند می‌شود.  اما بعضی شرایط سبب افتادگی در پلک بالایی می شود که می تواند بینایی طبیعی را با اشکال روبرو کند .
در موارد دیگر نیز افزایش سن می تواند سبب شکل گیری  نامناسب پلک پایین شود و درنتیجه می‌تواند باعث خشک شدن چشم شود. بیماران باید انتظارات واقع بینانه ای از نتیجه انجام این جراحی داشته باشند و از محدودیت‌های جراحی نیز آگاه باشد. به طور کلی بهترین کاندیدا برای انجام عمل بلفاروپلاستی عبارتند از:

. افرادی که بالاتر است یا پنج سال دارد و از آویزان شدن پوست پلک یا پف زیر چشم رنج می‌برند.

. افرادی که بیماری های زمینه ای خاصی ندارند و از آمادگی کافی برای انجام این جراحی برخوردار هستند.

. افرادی که از روش های ساده جوانسازی پوست پاسخ درستی دریافت نکرده اند.

علاوه بر موارد بیان شده ممکن است بر در زمینه جوانی و به دلایل مختلفی نیاز به انجام این جراحی داشته باشد و می تواند به راحتی این جراحی را انجام دهند.

سن مناسب برای بلفاروپلاستی چیست؟

برای انجام جراحی بلفاروپلاستی زمان مناسبی وجود ندارد زیرا توانایی افراد فقط در دوران بزرگسالی نیاز دارند که از این روش استفاده کنند اگر بعضی از افراد پف زیر چشم را به صورت ارثی داشته باشند در ۳۰ سالگی می‌تواند به انجام این جراحی بپردازند. به طور معمول افراد به دلایل تغییرات مربوط به پیری در ۴۰ سالگی و بیشتر به انجام جراحی بلفاروپلاستی روی می آورند.

اعتقادات غلط در مورد جراحی زیبایی پلک

توجه داشته باشید اگر پف پلک ناشی از تجمع مایع باشد به واسطه انجام عمل جراحی درمان نخواهد شد . عمل بلفاروپلاستی تاثیری در از بین بردن سیاهی و کبودی اطراف چشم ندارد. بلفاروپلاستی نمی‌تواند افتادگی در ابروها را درمان کند. برای برطرف کردن افتادگی در ابروها لازم است که جراحی لیفت ابرو انجام شود. عمل بلفاروپلاستی تاثیر زیادی در از بین بردن چین و چروک های اطراف چشم یا پیشانی ندارد. برای برطرف کردن این چین و چروک ها لازم است که از تزریق بوتاکس، چربی، نانوفت و …. کمک بگیرید.

جلسه مشاوره قبل از انجام عمل بلفاروپلاستی

از جمله اقدامات بسیار مهم  از انجام بلفاروپلاستی مشاوره با پزشک جراح می باشد که انجام این جلسه مشاوره فرد کاندیدای جراحی زیبایی پلک با جراحان زیبایی پلاستیک  در خصوص اطلاعات ارزشمند در مورد این جراحی گفت‌وگو خواهند کرد و به فرد این امکان داده می‌شود تا تمام سوالات خود را مطرح و اهداف خود را بیان کنند .
برقراری ارتباط برای به دست آوردن نتایج مورد نظر بسیار مهم و ضروری است بنابراین حتماً باید درباره  اهداف و نگرانی های خود صحبت کنید.

بلفاروپلاستی

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه – بلفاروپلاستی

مراقبت های قبل از انجام جراحی بلفاروپلاستی

در این عمل جراحی از بیحسی موضعی استفاده خواهد شد . در بی حسی موضعی داروهای بی حسی در نواحی  به چشم تزریق خواهد شد. در بعضی مواقع و برای راحتی بیشتر ممکن است که از داروهای آرامبخش خوراکی یا تزریقی نیز استفاده شود. در روز قبل از انجام جراحی اگر بخواهید که با بیهوشی عمومی این جراحی را انجام دهید از شما خواسته می‌شود که مراقبت های زیر را انجام دهید:

. عدم مصرف داروهای رقیق کننده خون حداقل دو هفته قبل از انجام جراحی این داروها می‌تواند خطر خونریزی را افزایش دهد.

. همچنین در روز جراحی باید داروهای ضروری خود را مصرف کنید داروهایی مانند فشار خون.

. در روز انجام جراحی نباید هیچگونه آرایشی روی صورت داشته باشید و قبل از مراجعه به کلینیک صورت خود را تمیز بشویید.

. به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که بعد از انجام جراحی فردی شما را به منزل برگرداند و بعد شما مراقبت کند .

همانطور که بیان کردیم بعد از انجام بلفاروپلاستی نیازی به بستری شدن در بیمارستان نخواهید داشت مگر اینکه این عمل را با جراحی های زیبایی دیگر به طور همزمان روی صورت انجام دهید.

نحوه انجام جراحی بلفاروپلاستی

به طور معمول بیهوشی عمومی برای انجام بلفاروپلاستی ضرورتی ندارد اگرچه بیهوشی مورد استفاده مناسب با میزان راحتی فرد متقاضی و نوع جراحی انجام می‌شود.
اگر فقط عمل بلفاروپلاستی  انجام دهید با بی حسی موضعی و با آرامبخش برای جراحی پلک پایین می توانید یک گزینه عالی باشید.  اما اگر با روش‌های دیگر ترکیب شود از بیهوشی عمومی استفاده خواهد شد.

جراحی پلک به طور متوسط می تواند بین یک تا دو ساعت طول بکشد . بلفاروپلاستی پایین از طریق برش های کوچک پنهان خواهد شد که در زیر مژه های پلک پایین در بافت پوشش مرطوب داخل پلک انجام خواهد شد. هدف اصلی این روش برطرفر کردن چربی های اضافه و صاف کردن ناحیه زیر چشم و رسیدن به ظاهری جوان و شاداب است. بلفاروپلاستی پلک بالایی معمولاً شامل برداشتن محافظه‌کارانه پوست و چربی های پلک بالایی است و از طریق برش کوچک در پلک بالایی صورت می‌گیرد .

ایجاد زخم برای هر دو روش حداقل می باشد زیرا برش کوچک است و در پلک و مژه ها پنهان خواهد شد . عوارض انجام این جراحی بسیار نادر است و این روش می‌تواند جزء روش های ایمن در نظر گرفته شود . جراحان باتجربه ایی  هستند تا پوست  و چربی مشخص شده‌ای را برای داشتن ظاهری بسیار طبیعی و نتایج زیبا بردارند.

دوره نقاهت عمل بلفاروپلاستی

دوره نقاهت جراحی بلفاروپلاستی بسته به روند جراحی شرایط فرد متقاضی و نتایج به دست آمده از آن متفاوت می باشد.  با این حال دوره نقاهت بعد از انجام این جراحی زیبایی پلک با رعایت مراقبت های بعد از آن و توجه به توصیه ها و نکات ارائه شده از طرف جراح پلاستیک کوتاه تر خواهد شد.

در دوره نقاهت بعد از انجام این عمل باید نسبت به رعایت نکات بهداشتی و مراقبت ها توجه ویژه داشته باشید تا بتوانید از ایجاد عوارض نامطلوب مانند عفونت و … جلوگیری کنید و هر چه سریعتر به نتیجه مورد نظر دست پیدا کنید. توجه داشته باشید  انجام جراحی برای کنترل روند جراحی نیز یکی از پارامترهای موثر در  مدت زمان نقاهت بعد از انجام بلفاروپلاستی می باشد.

مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی

رعایت نکات زیر می تواند در سرعت بخشیدن به روند بهبودی و کاهش دوره نقاهت کمک کند و از جمله این نکات مهم و موثر عبارتند از:

. استفاده کردن از کمپرس سرد به مدت ۴۸ ساعت بعد از انجام این جراحی. این کار سبب کاهش تورم و کبودی در پلک ها بعد از انجام جراحی میشود.

.استفاده کردن از پماد ها و کرم های تجویز شده توسط پزشک متخصص. از این کرم ها در محل جراحی باید استفاده کنید ..ممکن است مالیدن کرم روی پلک ها باعث ایجاد تاری دید و یا اختلالات جزئی در بینایی شود که این امر کاملا طبیعی میباشد و به مرور زمان از بین خواهد رفت.

. جلوگیری از وارد شدن  هر گونه ضربه یا فشار به ناحیه پلک ها

. استراحت کردن برای انجام روند بهبودی نیاز است . هنگام استراحت سر خود را بالا و بالاتر از حد معمول قرار دهید . با این کار شما به جریان خون کمک کرده اید و در نتیجه التهاب و تورم نیز کاسته می‌شود.

. استفاده کردن از اشک مصنوعی برای جلوگیری از خشکی چشم می‌تواند کمک کننده باشد. از اشک های مصنوعی استفاده کنید که در حفره چشم رطوبت لازم را ایجاد کند.

. عدم استفاده از هرگونه کرم و لوازم آرایشی بعد از انجام جراحی بلفاروپلاستی. به هیچ عنوان نباید که از لوازم آرایشی در اطراف چشم یا قسمت هایی که جراحی انجام شده استفاده کنید. زیرا می‌تواند احتمال عفونت بعد از انجام جراحی را افزایش دهد.

. مصرف منظم و به موقع داروهای آنتی بیوتیک. استفاده کردن از داروهای آنتی بیوتیک که تجویز شده توسط پزشک سبب کاهش احتمال عوارض نامطلوب مانند عفونت بعد از انجام این جراحی می‌شود .

. استفاده نکردن از لنزهای طبی و زیبایی در دوره نقاهت.

.استفاده کردن از عینک های آفتابی بعد از انجام این جراحی و در امان ماندن از نواحی اطراف چشم از نور خورشید.

اثرات و نتایج بلفاروپلاستی

هدف از انجام جراحی پلک یا همان بلفاروپلاستی   درمان افتادگی در پلک و تورم می باشد. این عمل جراحی با ماندگاری طولانی به فرد متقاضی کمک می کند تا علائم افزایش سن را در چهره  برطرف کند و بار دیگر جوانی و شادابی به چهره او بازگرداند. اغلب  افراد متقاضی بلفاروپلاستی بعد از انجام این جراحی رضایت کافی و کامل از چهره خود داشته اند. این عمل را برای جبران جوانی و افزایش جذابیت خود انجام می‌دهند.  با انجام این جراحی می توانید علاوه بر افتادگی در پلک ها چین و چروک های اطراف چشم را نیز برطرف کنید.

هزینه بلفاروپلاستی

هزینه انجام بلفاروپلاستی به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله آزمایشات پزشکی که قبل از انجام این جراحی در نظر گرفته می شود. هزینه داروها و مراقبت های بعد از انجام این جراحی انتخاب پزشک، تخصص و مهارت پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، نوع عمل جراحی همگی می‌توانند روی هزینه انجام این روش تاثیر گذار باشد.
جهت اطلاع پیدا کردن از هزینه‌های مربوط به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی آراد می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در این زمینه گفت‌وگو داشته باشید. خدمات مشاوره در این کلینیک به صورت رایگان میباشد.

عمل بلفارو چقدر زمان میبرد؟

زمان برای انجام این پروسه در حدود یک الی دو ساعت می باشد.. محدودیت سنی برای این روش درمانی وجود ندارد و عموماً به شکل سرپایی و با کمک بی حسی های موضعی انجام می گیرد. ماندگاری این روش درمانی دائمی است و فرد می تواند تا پایان عمر از نتایج مطلوب آن لذت ببرد .

از نکات مراقبتی و دستورات مرتبط به دوران نقاهت بلفاروپلاستی نیز می توان در موفقیت این روش درمانی استفاده کرد .  این نکات را اگر  به خوبی پیروی کنید می‌توانید تا سال‌های زیادی از این روش درمانی لذت ببرد.

مدت زمان ماندگاری نتایج عمل بلفارو پلاستی

در مورد نتایج به دست آمده از عمل بلفاروپلاستی و ماندگاری آن لازم است بیان کنید که انجام عمل های زیبایی بلفاروپلاستی بدون جراحی ممکن است و می توان با کمک  روش های مانند بلفاروپلاستی پلاسماجت یا لیفت چشم نتایج مشابهی دریافت کرد .

اما به دلیل اینکه بلفاروپلاستی یک روش جراحی نتایج آن می‌تواند بین ۱۰ الی ۱۵ سال با خود به ماندگاری داشته باشد و به ندرت نیاز به تکرار دارد. بلفاروپلاستی  به طور کامل با ایجاد برش و  وخارج شدن مواد زائد و برداشت پوست اضافه انجام  می‌شود. و سپس بخیه برای بستن زخم ها زده می شود که همین موضوع سبب می‌شود تا ماندگاری جراحی پلک افزایش زیادی داشته باشد.

بهترین کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی

این روزها محصولات گوناگونی در خصوص مراقبت های بعد از انجام بلفاروپلاستی به بازار عرضه می شود هر یک از این محصولات می تواند ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود را داشته باشد به همین دلیل بعضی از افراد با این سوال رو به رو می‌شوند که بهترین کرم ترمیم کننده بعد از انجام بلفاروپلاستی چیست ؟
بعد از انجام بلفاروپلاستی تجویز بعضی کرم ها و ما از طرف پزشک معالج صورت می گیرد. بعضی از این کرم ها دارای تاثیرات آنتی‌بیوتیکی و ضد التهابی نیز هستند. به طور کلی کرم های تزریق شده می تواند به کاهش علائم بعد از انجام جراحی کمک نماید. این کرم ها به کاهش جای زخم و اسکار کمک می‌کند در این رابطه کرم های موثری در بازار وجود دارند که شما می‌توانید در خصوص آن با پزشک معالجتان گفت‌وگو داشته باشید.

بهترین سن برای انجام بلفاروپلاستی چه سنی است؟

با توجه به تجربیات و داده های آماری موجود محدودیت سنی برای انجام این جراحی وجود ندارد با این حال عموماً انجام این روش درمانی در بین افراد ۳۰ سال به بالا موکول می‌شود . به طور کلی انجام این روش برای افراد جوان نیز ممکن است وجود داشته باشد و محدودیتی برای آنها نخواهد داشت. بعضی از متخصصین توصیه می‌کنند فرد متقاضی برای انجام بلفاروپلاستی باید تا سن ۱۸ سالگی صبر داشته باشند.

بوتاکس بعد از بلفاروپلاستی

امروزه انجام خیلی از عمل های جراحی زیبایی در کلینیک های تخصصی و به صورت مکمل انجام می گیرد . با این حال بعضی اطلاعات سردرگم کننده نیز در خصوص این روش‌ها در فضاهای مجازی منتشر می‌شود . به همین دلیل یکی از عمده سوالاتی که افراد متقاضی می پرسند این است که بوتاکس بعد از بلفاروپلاستی چگونه است؟
بعضی از متخصصین انجام بوتاکس را یک هفته قبل از انجام بلفاروپلاستی توصیه می کنند . زیرا این اقدام سبب کاهش عملکرد عضلات شده و در نتیجه در بهبودی نتایج بلفاروپلاستی نیز کمک‌کننده است.
با این حال اگر فرد ترجیح می‌دهد که بوتاکس و پس از بلفاروپلاستی تزریق شود بهتر است در حدود دو الی چهار هفته بعد از انجام این جراحی اقدام کند.
بدین ترتیب تزریق بوتاکس قبل از عمل بلفاروپلاستی و جراحی پلک اسپاسم عضلانی را کنترل خواهد کرد و در نتیجه خطرات احتمالی ناشی از جراحی را می تواند کاهش دهد. این اقدام سبب می‌شود فرد متقاضی و جراح در پروسه عمل دوره راحت تری را پشت سر بگذارد.

آیا عمل بلفارو برگشت دارد؟

یکی از سوالات متداول دیگر که افراد متقاضی می پرسند  این است که آیا عمل پلک برگشت پذیر خواهد بود یا خیر؟ پاسخ به این مسئله  می‌تواند به عوامل زیادی  بستگی داشته باشد . همانطور که بیان کردیم ماندگاری عمل پلک ارتباط مستقیمی با روش درمانی و تجربه و مهارت پزشک دارد. نوع عمل به کار گرفته شده تعیین کننده طول دوره نقاهت و نتایج نهایی آن می باشد. از طرف دیگر ویژگی های وراثتی سبک زندگی فرد متقاضی نیز می‌تواند روی این مسئله تاثیر گذار باشد.

عموماً انجام عمل بلفاروپلاستی  در سنین بالا انجام می گیرد احتمال برگشت و نیاز به عمل ثانویه در این افراد بالای ۳۰ سال کمتر خواهد بود.. بدین ترتیب احتمال برگشت علائم پیش از انجام عمل در افراد دارای سنین پایین بیشتر می باشد ..در مقایسه و انتخاب بهترین روش جراحی پلک می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در کلینیک بین المللی پوست و مو زیبایی الهیه ارتباط داشته باشید.

بلفاروپلاستی

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه – بلفاروپلاستی

نتیجه گیری

با ضعف عضلات از بین رفتن قابلیت انعطاف پذیری پوست چربی‌های پلک شروع به افتادگی خواهند کرد و این چربی ها فشار زیادی را می توانند به پوست نازک پلک پایینی وارد کنند ..هدف از انجام بلفاروپلاستی تغییرات به وجود آمده در اطراف چشم و از بین بردن پوست اضافه در پلک ها می باشد. عمل بلفاروپلاستی در محل پلک ها انجام می گیرد و از این رو از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و هرگونه سهل انگاری در انجام این جراحی می تواند عواقب جبران ناپذیری را برای افراد به دنبال داشته باشد. قبل از اینکه اقدام به انجام بلفاروپلاستی کنید و از مزایای بیشمار آن بهره مند شوید در خصوص اعتبار کلینیک و پزشک دقت کامل را داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را برای خود حاصل کنید و از بروز هرگونه عوارض ناخواسته نیز جلوگیری به عمل آورید‌. شما می توانید با خیالی آسوده بلفاروپلاستی  و دیگر عمل های جراحی و زیبایی و درمانی را در کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه ای کلینیک انجام دهید و از هرگونه عوارض ناخواسته جلوگیری کنید و بهترین نتیجه را برای خود رقم بزنید.

کلینیک بین المللی پوست مو و زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو و زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیزمی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۰۳۲۳۲۹۲

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

تلگرام

https://t.me/clinic_elahieh

گپ

https://gap.im/join/Nzg0Nzk2ODU5NDcwNTQ2Nzk0NzY1NjIwNTg3NjY2MzQ0NTYxMDI4OTE5NTE2NjE1NjI1Mjc3OTgzMTYyNjI3MDYyNTAyNjA3MTA1NTG

سروش

https://splus.ir/clinicelahieh

ایتا

https://eitaa.com/clinicelahieh

روبیکا

https://eitaa.com/clinicelahieh

آپارات:

https://aparat.com/v/ZSlY4

نماشا:

https://www.namasha.com/v/uVcP47El

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • هایفو صورت

  مدت زمان هایفو صورت

  با در 29 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مدت زمان هایفو صورت هایفوتراپی یک فناوری روز به روز محبوب‌تر در زمینه جوانسازی پوست است. این تکنولوژی، از امواج صوتی با فرکانس بالا برای انجام مداخلات غیرجراحی بر روی پوست استفاده می‌کند. نام “هایفو” از عبارت High-Intensity Focused Ultrasound گرفته شده است. در زیر، با اصول و کاربردهای هایفوتراپی در جوانسازی پوست آشنا می‌شوید: […]

 • مشاوره هایفو اصفهان

  مشاوره هایفو اصفهان

  با در 23 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مشاوره هایفو اصفهان هایفوتراپی یک روش غیرجراحی برای بهبود ظاهر پوست و کاهش علائم پیری است. این فناوری از امواج فوکوس شده های فراصوتی برای تحریک تولید کلاژن و افزایش کلاژن موجود در پوست استفاده می‌کند. در ادامه، به جزئیات بیشتری در مورد هایفوتراپی زیبایی پرداخته خواهد شد: ### ۱٫ **چگونگی عملکرد:**    – **امواج […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی