قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۶ فروردین ۱۴۰۲
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: خانم دکتر طاهریون
لیفت صورت فواید

لیفت صورت فواید

چهره به عنوان یکی از مهمترین فاکتورهای زیبایی در هر فرد شناخته می شود، اما مهمترین مسئله ای که باید به آن توجه کنید این است که صورت آسیب پذیری بیشتری نسبت به بخش‌های دیگر بدن دارد .

زیرا در مدت زمان طولانی وقتی در معرض آلودگی های محیطی از جمله نور خورشید قرار بگیرد ممکن است که باعث گردد تا زیبایی و طراوت خود را از دست بدهد.
علاوه بر این موارد افزایش سن، تغذیه نامناسب و استرس زیاد نیز می‌تواند در این بخش از بدن تاثیرات زیادی را بر جای بگذارد.
این عوامل می‌تواند باعث گردد تا چین و چروک و افتادگی در پوست ایجاد گردد .
در برخی از موارد ایجاد غبغب نیز می‌تواند باعث گردد تا زیبایی فرد تحت تاثیر قرار بگیرد و اعتماد به نفس افراد کاهش پیدا کند.
اما به دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی خوشبختانه از روش‌های متعددی می توان جهت ایجاد زیبایی و جوان تر شدن چهره استفاده کرد‌.
یکی از مهمترین روش هایی که می‌توان جهت ایجاد جوانی و شادابی چهره از آن استفاده کرد لیفت صورت می‌باشد .
انجام لیفت صورت فواید زیادی را به همراه دارد استفاده از این درمان می‌تواند به جوان تر شدن و زیباتر شدن پوست کمک زیادی کند.

ما در این محتوا سعی داریم شما را با انواع روش های لیفت صورت بیشتر آشنا سازیم.
جهت آشنایی بیشتر می توانید تا انتهای این محتوا با ما همراه باشید.

همچنین برای افزایش اطلاعات خود می توانید به وب سایت کلینیک بین‌المللی پوست مو زیبایی الهیه مراجعه نمایید.

مشاوره رایگان خدمات زیبایی

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

چرا باید لیفت صورت انجام دهیم ؟

عوامل متعدد از جمله قرار گرفتن در برابر الودگی های محیطی ،نور خورشید ،افزایش سن و یا نداشتن یک سبک زندگی درست باعث می‌گردد تا پوست دچار شل شدگی و افتادگی گردد .
همچنین در بعضی از موارد قرار گرفتن در چنین شرایطی باعث می گردد تا چربی های زیر پوستی از دست برود که این عوامل می‌تواند به افتادگی پوست در برخی از نواحی از جمله کناره های چشم و گوشه  بینی منجر گردد .
در مناطقی  مثل غبغب نیز ممکن است که دچار افتادگی پوست گردید و این موارد می‌تواند در چهره باعث کاهش زیبایی و اعتماد به نفس گردد.

ولی خوشبختانه امروز می‌توان با استفاده از روش‌هایی مثل لیفت صورت به رفع این موارد کمک کرد و باعث شد پوست بالا کشیده  شود و حالت چهره حفظ شود و زیبایی مجدد به چهره بازگردد.

مزایای لیفت صورت:

انجام لیفت صورت مزایا و کاربردهای فراوانی را به همراه دارد ما در این بخش از محتوا سعی داریم تا برخی از مزایای انجام لیفت صورت را مورد بررسی قرار دهیم.

از جمله مزایای لیفت عبارتند از ؛

ایجاد سفتی و رفع شلی در پوست

حفظ شادابی و طراوت پوست صورت

ایجاد جوانی، شادابی و افزایش اعتماد به نفس افراد.

رفع چین و چروک های سطحی در نواحی مختلف به خصوص کناره چشم و گونه ها

از بین بردن غبغب

انجام این درمان به عنوان یکی از موثرترین روش‌ها از ایمنی بالایی برخوردار می باشد .

عوارضی که همراه با انجام این درمان است عوارض جانبی و بسیار کم است و  در کمترین زمان ممکن رفع می گردند و جای هیچ گونه نگرانی ندارد .

همچنین هزینه‌های انجام این روش درمانی نسبت به جراحی بسیار کم تر و مقرون به صرفه می باشد.

کدام روش لیفت صورت بهتر است ؟

جهت تشخیص دقیق برای انتخاب نوع روش لیفت بهتر است که به کلینیک و مراکز معتبر مراجعه نمایید تا پزشک با توجه به آناتومی صورت شما و افتادگی های ایجاد شده در این ناحیه بهترین درمان را برای شما در نظر بگیرد .

معمولاً پزشک با توجه به شرایط سنی و سلامتی و همچنین میزان آسیب در ناحیه تحت درمان نوع پوست و سلامت شما بهترین و مناسب ترین روش را برای شما تجویز خواهد کرد .
اما بهتر است این را بدانید که دردسر های انجام لیفت صورت با  جراحی بسیار زیاد بوده و عوارض و طول درمان آن نیز بیشتر است.  بنابراین اکثر افراد ترجیح می‌دهند که جهت جلوگیری از عوارض پس از اتمام ،از لیفت صورت با جراحی خودداری نمایند.

انجام روش لیفت بدون جراحی در مدت زمان کوتاه صورت می پذیرد بدون نیاز به بیهوشی و حتی نیاز به بستری شدن در کلینیک .

برای مدت زمان کوتاه در خانه میتوان دوره نقاهت کوتاهی را پشت سر گذاشت ولی دوره نقاهت پس از اتمام جراحی طولانی مدت میباشد  و دوره نقاهت سختی را جهت ایجاد نتایج پس از جراحی پشت سر باید گذاشت .

استفاده از هر یک از روش ها بدون انجام جراحی هیچگونه نیازی به بیهوشی ندارد و تنها متخصص جهت انجام این درمان ها از بی حس کننده های موضعی استفاده می نماید.  بنابراین اثرات این بی حس کننده ها در مدت زمان کوتاه برطرف می گردد و عوارضی که همراه با انجام این روش ها می باشد بسیار کمتر از انجام جراحی می باشد و دوره نقاهت طولانی مدتی را به همراه ندارد .
در واقع در همه موارد پس از انجام لیفت فرد متقاضی می‌تواند به روال زندگی  خود بازگردد و کارها و فعالیت‌های روزمره خود را ادامه دهد .
به همین دلیل اکثر متخصصان حتی الامکان از لیفت بدون جراحی برای رفع مشکلات پوست استفاده می کنند و انجام لیفت صورت با جراحی  توصیه نمی‌ شود.  مگر آنکه آسیب های ناحیه مورد نظر آنقدر زیاد باشد که به کمک روش‌های بدون جراحی نتوان به درمان آنها کمک کرد.

به طور کلی انجام لیفت صورت را هم می‌توان به صورت جراحی و هم به صورت غیر جراحی انجام داد.
لیفت به صورت غیر جراحی خود روش های مختلفی را دارا می باشد.

  این روش‌ها شامل انجام هایفوتراپی، تزریق ژل و چربی، تزریق بوتاکس، استفاده از آر اف فرکشنال، لیفت با نخ و کربوکسی تراپی می‌باشد .

استفاده از هر یک از این روش ها کاربرد و مزایای متفاوتی را به همراه دارد و برای افراد با توجه به مشکلات پوستی توسط پزشک در نظر گرفته می‌شود و اثرگذاری فوق‌العاده‌ای برای پوست دارند.
بنابراین انتخاب نوع روش موجود برای شما باید توسط پزشک مشخص گردد.

لیفت صورت فواید

لیفت صورت فواید-کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی الهیه

هایفوتراپی:

انجام هایفوتراپی به عنوان یک روش مناسب برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که از تزریق آمپول می ترسند.  چرا که استفاده از این درمان تنها به کمک امواج فراصوت صورت می پذیرد و لازم  به انجام هیچ گونه تزریق ،برش و جراحی در آن وجود ندارد .

در این روش  امواج فراصوت به لایه های عمیق پوست نفوذ می‌کند و با انرژی وارد شده  رشته‌های کلاژن پوستی تحریک می گردد و این عامل باعث می‌گردد تا پوست لیفت  و سفت شود و از افتادگی و چین و چروک در آن جلوگیری گردد.

استفاده از هایفوتراپی به عنوان یک روش ایمن و موثر بدون ایجاد هیچ گونه درد صورت می‌پذیرد.

عوارض جانبی بسیار کمی همراه با انجام این درمان وجود دارد.
انجام این روش درمانی ماندگاری بسیار بالایی دارد و نتایج  همراه با  این روش  حدود ۱ الی ۳ سال برای فرد باقی می ماند.

استفاده از هایفوتراپی جهت لیفت صورت چندان زمان زیادی را نمی‌گیرد و معمولاً در یک جلسه درمانی برای هر فرد این روش درمانی انجام می پذیرد و در هر سال یک جلسه درمانی برای فرد کافی میباشد.

انجام هایفوتراپی به عنوان یک روش مطمئن جهت رفع افتادگی و شل شدگی های خفیف و متوسط در خانم ها و آقایان بین ۳۰ تا ۷۵ سال کارایی زیادی دارد‌.

هزینه هایی که این روش های درمانی به همراه دارد بسیار مقرون به صرفه می باشد و نسبت به انجام جراحی  کمتر و پایین تر است.

اندولیفت:

یکی دیگر از روش های بدون جراحی جهت لیفت صورت انجام اندولیفت می باشد که نتایج آن در حد لیفت صورت با جراحی می باشد.

 جهت انجام این روش درمانی هیچ‌گونه نیازی به بیهوشی و بستری شدن در کلینیک وجود ندارد و هیچ گونه  برشی بر روی پوست ایجاد نمی گردد. بنابراین می‌توان گفت که به عنوان یک روش موثر برای تمام افرادی مورد استفاده قرار می‌گیرد که از جراحی و تزریق می ترسند.

انجام اندولیفت یکی از روش‌های غیرتهاجمی جهت لیفت صورت به شمار می‌رود که در طول انجام این درمان از لیزر برای درمان استفاده می گردد.

امواج لیزر با طول موج ۱۴۷۰ نانومتر جهت درمان به بافت های زیرین پوست تابید می گردد و باعث می گردد تا  تحریک به ساخت کلاژن و تجزیه چربی ها در زیر پوست ایجاد گردد  این عامل می تواند به استحکام پوست کمک کند.

انجام این درمان تنها در یک جلسه درمانی مورد استفاده قرار می گیرد و دو روز پس از انجام می توان به روال زندگی بازگشت.

اثرات و نتایجی که این روش درمانی به همراه دارد تا سه سال برای فرد باقی می ماند و پس از آن نیاز به انجام مجدد برای ایجاد نتایج وجود دارد.

RF فرکشنال

در روش جدید RF فرکشنال، انجام این روش را با میکرونیدلینگ بر آدیو فرکوئنسی ترکیب می شود .
اثرگذاری و ترکیب این روش ها باعث بهبود نتایج می گردد چراکه امواج فرکوئنسی  باعث تحریک پوست میگردد و افزایش کلاژن سازی در پوست را افزایش می دهد در نتیجه پوست سفت و از افتادگی های ایجاد شده در نواحی پوست جلوگیری می‌کند.

 امواج میکرونیدلینگ نیز می‌تواند به رفع جای جوش بر صورت کمک زیادی کند و در نتیجه استفاده از این روش و ترکیب آن با این درمان ها باعث می گردد تا خاصیت ارتجاعی پوست بیشتر شود و شادابی و جوان تر شدن چهره به همراه استفاده از این درمان ها ایجاد گردد‌.

مدت زمان لازم جهت تاثیرگذاری استفاده از روش فرکشنال بیشتر از هایفوتراپی می باشد و حدود سه الی پنج سال ماندگاری دارد.

استفاده از این روش نیازی به انجام تزریق ندارد و برای کسانی که از تزریق می ترسند به عنوان یک روش مناسب میباشد.
استفاده از این درمان همچنین هیچ گونه محدودیت سنی ندارد و هر فردی با هر رده سنی  می‌تواند به این روش درمانی بپردازد.

آتیوا:

یکی از زیر مجموعه های روشهای آر اف فرکشنال می باشد انجام این روش باعث می‌گردد تا لایه های زیر پوستی کنترل شده و یکنواخت گرم گردد و باعث شود تا فیبروبلاست های پوستی تحریک  شوند و روند کلاژن سازی در پوست افزایش پیدا کند.
همچنین به صورت همزمان از روی پوست نیز گرما درمانی صورت می پذیرد تا باعث گردد کلاژن سازی سرعت بیشتری به خود بگیرد.

با استفاده از این روش می‌توان به رفع چین و چروک های ایجاد شده در پوست کمک کرد و تا حدودی ناهمواری ها و زخم های پوستی را به کمک این درمان برطرف نمود.

انجام آتیوا  همچون روش های لیفت صورت بدون جراحی میباشد عوارض بسیار کمی همراه با انجام این درمان است و در مدت زمان کوتاه برطرف می گردد.

جهت درمان با استفاده از این روش درمانی تنها یک جلسه درمانی کافی می باشد و اگر عارضه‌های پوستی زیاد باشد ممکن است که پزشک تعداد جلسات بیشتری را برای فرد در نظر بگیرد.

نتایجی که این روش درمانی به همراه دارد تا مدت زمان طولانی برای فرد باقی می‌ماند و باعث زیبایی و جوان تر شدن پوست می گردد.

تزریق بوتاکس:

یکی از مشهور ترین و معروف ترین روش هایی که جهت لیفت صورت مورد استفاده قرار می گیرد انجام تزریق بوتاکس است.

 جهت انجام این روش از سم بوتولونیوم استفاده می گردد که به نواحی مختلف چهره تزریق می گردد و باعث می گردد چین و چروک ها و افتادگی های پوست از بین برود .

انجام تزریق بوتاکس جهت رفع برخی عیوب و جلوگیری از بیشتر شدن چین و چروک ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

تزریق بوتاکس جهت رفع برخی عیب های ظاهری در بینی، افتادگی های کناره لب و فرم دادن به ابروها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که انجام تزریق بوتاکس ممکن است در برخی از افراد باعث ایجاد حساسیت گردد.

همچنین اثرگذاری این روش حدود ۶ ماه می باشد و پس از مدت زمان معین شده باید مجدداً جهت ایجاد نتایج تزریق بوتاکس را تمدید نمایید.

تزریق ژل:

بیشتر افراد انجام تزریق بوتاکس را با تزریق ژل اشتباه می گیرند ولی باید به این نکته توجه کنید که جهت پر کردن و رفع چین و چروک ایجاد شده و حجم دهی به نواحی مورد نظر از تزریق ژل استفاده میگردد .

از این روش همچنین جهت رفع خطوط خنده، خط پیشانی ، خط اخم ، چین و چروک های ریز در کناره چشم ها یا لب استفاده می گردد .
همچنین به کمک انجام تزریق ژل می‌توان  باعث حجم دهی در لب و گونه ها شد.

استفاده از این روش درمانی می‌تواند باعث ایجاد جوانی، شادابی و افزایش حجم در نواحی مختلف صورت گردد و باعث تازگی و حفظ جوانی شود .

ژل هایی که جهت انجام تزریق مورد استفاده قرار می‌گیرند انواع مختلفی دارند به همین دلیل زمان ماندگاری و میزان تاثیرگذاری این ژل ها با یکدیگر متفاوت می باشد .

ژل های مورد نیاز با توجه به نوع پوست و سن و میزان آسیب دیدگی برای شما در نظر گرفته می‌شود .
بنابراین نوع ژل حتماً باید توسط پزشک پس از انجام معاینه های لازم تعیین گردد و بر اساس نوع ژلی که متخصص برای شما تجویز می‌کند می‌توان ماندگاری تزریق ژل را از شش ماه تا پنج سال متغیر دانست.

همچنین میتوان پس از رفع نتایج مجددا از تزریق ژل جهت ایجاد نتایج استفاده نمود.

کربوکسی تراپی:

معمولا تعداد کسانی که از انجام کربوکسی تراپی اطلاعات زیادی دارند کم می باشد .
اما باید بدانید که انجام این روش درمانی به عنوان یکی از شیوه های موثر جهت درمان و رفع مشکلات در جهت زیبایی در صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد .

با استفاده از این روش درمانی می توان به رفع  افتادگی های ایجاد شده در پوست کمک کرد و باعث شد تا چهره زیبایی و جوانی خود را مجدد باز گرداند.

همچنین به کمک این روش درمانی می توان به رفع چین و چروک های ایجاد شده و رفع ترک های پوستی کمک زیادی کرد و با انجام این روش درمانی به درمان تیرگی دور چشم و رفع جای زخم و از بین بردن جای جوش و آکنه نیز کمک زیادی کرد.

ماده اصلی که جهت انجام این روش درمانی مورد استفاده قرار می گیرد گاز کربن دی اکسید می باشد.

تجمع این گاز در یک نقطه از بدن باعث می‌گردد تا پیام زیادی به مغز ارسال گردد که اکسیژن  در این ناحیه کم شده است و نیاز به خون رسانی بیشتر وجود دارد . در نتیجه مغز خونرسانی بیشتر را در این  نواحی انجام خواهد داد و این موضوع باعث می گردد تا ترمیم پوست سرعت بیشتری به خود بگیرد و سلول های پوستی علاوه بر ترمیم شرایط بهبودی بهتری را به دست آورند.

در کربوکسی تراپی متخصص دوز مشخصی از گاز کربن دی اکسید را به ناحیه های مورد نظر تزریق می نماید و در نهایت با انجام این فرایند زیبایی باعث ترمیم ناحیه تحت درمان می گردد و مشکلات ایجاد شده را رفع می‌کند .

انجام این روش درمانی نسبت به روش های دیگر جلسات درمانی بیشتری را نیاز دارد‌  بنابراین با توجه به میزان آسیب و تشخیص پزشک تعداد جلسات برای شخص در نظر گرفته می‌شود که بین ۴ تا ۸ جلسه برای افراد متغیر می باشد‌.
فاصله ای که این جلسات با یکدیگر دارند دو تا چهار هفته می باشد و ماندگاری این روش بین ۴ تا ۶ ماه است.

لیفت صورت با نخ:

لیفت صورت با نخ به عنوان یکی دیگر از روش های لیفت  می باشد که جهت استفاده از این روش از نخ های پلی لاکتیک و اسید گلیکولیک  استفاده می گردد .

این نخ ها معمولاً نخ های قابل جذب می باشند، جهت انجام این روش  برای رفع افتادگی و شل شدگی های پوست متخصص از  جایگذاری نخ در زیر پوست استفاده می کند .

استفاده از این روش درمانی برای افرادی که دوست دارند گونه های آنها حالتی برجسته داشته باشد و تمایل به استفاده از پرکننده هایی مثل ژل ها را ندارند می تواند به عنوان یک روش موثر و مناسب باشد.

استفاده از این روش درمانی می‌تواند به رفع افتادگی پوست کمک زیادی کند ‌ ولی ممکن است که شیوه بکار برده شده در جهت انجام این درمان برای افراد کمی دلهره آور باشد.  چرا که در این روش برش هایی در ناحیه های مورد نظر مثل گونه و خط پیشانی ایجاد می گردد .

نخ های بخیه قابل جذب می باشند در ناحیه های مورد نظر جاگذاری می‌شود سپس با استفاده از این نخ ها  پوست به سمت بالا کشیده می گردد و افتادگی ها برطرف می‌شود ‌.

نکته قابل تاملی که باید به آن توجه کنید این است که انجام روش های لیفت صورت بدون جراحی بدون انجام برش و زخم ایجاد می گردد و بی حسی های موضعی به جای انجام بیهوشی مورد استفاده قرار می‌گیرد .
همچنین برش هایی که در این نواحی برای انجام لیفت مورد استفاده قرار می‌گیرد عمق چندانی ندارد . بنابراین نیاز نیست از بخیه جهت بستن برش ها استفاده گردد .

پس از اتمام درمان آثار برش بر روی چهره باقی نمی‌ماند .
زمان  این درمان هیچ دردی را نیز احساس نخواهید کرد و تنها پس از اتمام جلسه درمان کمی پوست شما متورم و قرمز به نظر خواهد رسید این عوارض کوتاه مدت میباشد و در عرض چند ساعت یا چند روز به طور کامل برطرف میگردد و جای هیچ گونه نگرانی ندارد.

در خصوص انجام لیفت صورت با نخ اثرات و نتایج این روش تا یک سال برای فرد باقی می ماند و انجام آن اختلالی در فعالیت‌های روزانه فرد ایجاد نخواهد کرد.

لیفت صورت با نخ PDO:

در جهت استفاده از این روش درمانی به جای نخ های بخیه قابل جذب از نخ های PDO استفاده می گردد.

این نخ در زیر پوست جایگذاری می گردد و باعث تحریک کلاژن سازی پوست می گردد و این امر باعث می شود  تا روند ترمیم پوست افزایش پیدا کند و خاصیت ارتجاعی و سفتی پوست بیشتر گردد.

همچنین انجام این روش درمانی باعث می‌گردد تا منافذ باز پوستی بسته گردد و چین و چروک در نواحی پوست از بین برود.
انجام این روش درمانی می‌تواند به سفت شدن و لیفتینگ پوست اطراف چشم ، رفع خطوط پیشانی و پوست اطراف ابرو کمک زیادی کند و در برخی از موارد می توان از این روش درمانی جهت رفع غبغب نیز استفاده نمود.

شیوه انجام لیفت صورت با نخ PDO همچون روش انجام  با نخ سیلوئت می باشد. نخ‌های سیلوئت در واقع همان نخ‌های بخیه قابل‌جذبی میباشند که در لیفت صورت با نخ مورد استفاده قرار می گیرند .

در روش لیفت صورت با نخ‌های PDO  نخ‌های بیشتری در داخل پوست مورد استفاده قرار گرفته و این نخ ها   در عمق بیشتری از داخل پوست نفوذ می کنند .

تزریق چربی:

یکی دیگر از روش هایی که جهت جوانی و شادابی پوست مورد استفاده قرار می گیرد انجام تزریق چربی می باشد .

چربی هایی که جهت انجام این روش مورد استفاده قرار می گیرند از بدن خود شخص استخراج می گردند.

 جهت انجام تزریق چربی متخصص مناطقی برای استخراج چربی از جمله شکم، ران و  پهلو را انتخاب می‌نماید و چربی مورد نیاز از این نواحی را استخراج کرده سپس ناخالصی‌ها را از این چربی‌ها  جداسازی می نماید و چربی‌های خارج شده را به زیر پوست بیمار در نواحی مختلف صورت تزریق می نماید و باعث سفت شدن و رفع افتادگی پوست می گردد.

انجام این روش درمانی برای افراد مسن تر که به دلیل افزایش سن باعث خالی شدن نواحی مورد نظر در صورت شده اند به عنوان یک روش کاربردی موثر می‌تواند کمک کننده باشد.  چرا که پزشک این نواحی را با استفاده از چربی ها پر کرده و باعث ایجاد جوانی و شادابی در چهره خواهد شد. ‌

شاید بتوان گفت که یکی از موثرترین و ماندگارترین روش ها که جهت لیفت صورت مورد استفاده قرار می گیرد انجام تزریق چربی است که  اثرات و نتایجی که این روش درمانی به همراه دارد تا سالیان سال برای فرد باقی می‌ماند و حتی می‌تواند اثرات دائمی باشد.
بنابراین می‌توان گفت که تنها در یک جلسه درمانی می توان جهت ایجاد نتایج برای مدت طولانی از شر چین و چروک و افتادگی های پوست رهایی پیدا کرد .

در برخی از موارد ممکن است که این شیوه نیازی به ترمیم نداشته باشد اما در اکثر موارد ممکن است که چربی ها به دلیل متابولیسم بدن جذب و نیاز به انجام ترمیم باشد که تنها یک بار جهت ترمیم تزریق چربی به پوست کافی می‌باشد.

لیفت صورت فواید

لیفت صورت فواید

لیفت صورت با جراحی

روش هایی که در بالا مورد بررسی قرار گرفت همه روشهای هستند که بدون انجام جراحی صورت می پذیرند .
این روش ها معمولاً در زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که افتادگی و شل شدگی در پوست زیاد نباشد و به راحتی بتوان به کمک آن به برطرف کردن افتادگی ها در پوست کمک کرد.
ولی در مواردی که افتادگی یا شل شدگی پوست زیاد باشد استفاده از این روش ها کارساز نمی باشد و تاثیرات این درمان ها معمولاً کوتاه مدت است.

جهت رفع این موارد می توان از جراحی کمک گرفت که تاثیرگذاری آن معمولاً طولانی‌مدت و کاملاً قابل لمس است  در واقع با توجه به سبک زندگی فرد اثرات آن می تواند تا سالیان سال ماندگاری داشته باشد اما انجام آن دارای محدودیت های سنی می باشد.
در واقع جهت انجام این روش ها تنها افرادی مجاز به انجام هستند که سن آنها بالای ۴۰ تا ۶۰ سال باشد .

جهت لیفت صورت به کمک جراحی پزشکان به دلیل عوارضی که همراه با انجام این روش می باشد استفاده از این روش ها را برای اشخاص خارج  از محدوده سنی توصیه نمی کنند.

جهت انجام لیفت صورت به کمک جراحی متخصص از بیهوشی کامل استفاده می کند و با توجه به شرایط و برای مدت زمان لازم  فرد را  در بیمارستان بستری می‌کند.
حداقل نیاز است که دو هفته در خانه استراحت کامل داشته باشید . در این مدت نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرید .
همچنین از قرار گرفتن در برابر آلودگی های محیطی نیز باید خودداری گردد و هنگام خروج از خانه از پوشش های محافظ  کامل استفاده گردد.

دوره بهبودی و گذراندن دوره نقاهت این روش درمان سه الی  شش ماه می باشد .

در این روش پزشک با برداشتن چربی های اضافه در نواحی افتاده ،پوست را کشیده و مشکلات در صورت  و گردن را برطرف می نماید و افتادگی و شل شدگی ها در این ناحیه را به کمک جراحی می توان از بین برد.

همچنین اثرگذاری این روش درمانی بر عضلات زیرین پوست می باشد و باعث سفت شدن پوست می گردد.

بهترین مرکز لیفت صورت در تهران کجاست ؟

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه با استفاده از بهترین روش ها جهت لیفت صورت توسط بهترین متخصصین به کمک امکانات به روز انجام لیفت صورت را برای شما زیباجویان عزیز انجام می دهد‌.

کلیه درمان هایی که در این کلینیک برای متقاضیان انجام می پذیرد با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت صورت می پذیرد.

پزشکان متخصص در این کلینیک پیش از لیفت صورت شما را به طور کامل مورد معاینه قرار می دهند و جهت جوانسازی پوست بهترین روش را به شما پیشنهاد خواهند داد.

شما میتوانید با حضور در این کلینیک تمام سوالات و ابهامات خود را از متخصص طی جلسات مشاوره بپرسید.

پرسش و پاسخ

 چه راه کاری برای رفع افتادگی صورت به دلیل کاهش وزن وجود دارد؟

اگر افتادگی در صورت به دلیل کاهش وزن یا افزایش سن ایجاد شده باشد باعث می‌گردد تا حالت مثلثی شکل صورت تحت تاثیر قرار بگیرد و بیشتر وزن در قسمت پایینی تجمع پیدا کند.
معمولاً جهت رفع  این موارد می‌توان از هایفوتراپی کمک گرفت .

هایفوتراپی می‌تواند عضلات نواحی پایین صورت را سفت و لیفت نماید به این ترتیب صورت به سمت بالا لیفت می گردد و در مواقعی که نیاز است از روش‌هایی مثل اندولیفت نیز می توان جهت رفع حجم چربی در قسمت های پایین صورت کمک گرفت.
با کمک هایفوتراپی پوست سفت‌تر می شود و  لیفت میگردد .

در برخی از بیماران نیاز است جهت ایجاد نتایج مطلوب‌تر  جلسات همزمان  هایفوتراپی و اندولیفت استفاده گردد. تا باعث سفتی و لیفت صورت گردد در برخی از موارد جهت ایجاد لیفت روی استخوان ها از تزریق ژل استفاده می‌گردد که انجام تزریق چربی روی ریشه بعضی از عضلات پوست باعث بالا کشیدن پوست میگردد.
در واقع استفاده از روش‌هایی مثل لیفت با نخ نیز می تواند به عنوان یک روش پیشرفته باعث ایجاد تغییرات شگفت‌انگیز بر پوست گردد و باعث ایجاد رضایت در متقاضیان شود.

افتادگی ابروها را چگونه می توان درمان کرد؟

جهت افتادگی ابروها روش ها و درمان های متعددی وجود دارد .
برای رفع افتادگی در ابرو می‌توان از لیفت ابرو کمک گرفت.  یا از تزریق ژل یا بوتاکس نیز استفاده کرد.

انجام لیفت با نخ نیز به عنوان یکی دیگر از روش های موثر جهت بالا کشیدن ابرو ها مورد استفاده قرار می گیرد.
استفاده از روش‌های غیر جراحی جهت کشیدن ابروها به بالا بیشتر پیشنهاد می گردد.

برای جلوگیری از افتادگی صورت در سنین بالا چه راه کارهایی پیشنهاد می دهید؟

متقاضیان  بهتر است که هر چند وقت یکبار از هایفوتراپی جهت لیفت صورت استفاده کنند یا بهتر است که هر چند ماه یکبار از آر اف فرکشنال نیز استفاده نمایند که این روش‌ها می‌تواند از افتادگی پوست جلوگیری نماید.

در افرادی که افتادگی پوست آنها بسیار شدید است اندولیفت می‌تواند کمک کننده باشد برای سنین مختلف استفاده از درمان‌های مختلف جهت پیشگیری توسط متخصص تعیین می گردد . ولی میتوان انجام لیفت با نخ را به عنوان یک روش نوین و جدید جهت لیفتینگ پوست مورد استفاده قرار داد.

آیا تزریق پروفایلو برای جوان سازی موثر است ؟

پروفایلو به عنوان یک محصول جهت جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد که به عنوان مکمل در کنار سایر روش ها باعث جوان سازی پوست می گردد.
بر خلاف تبلیغاتی که وجود دارد انجام پروفایلو به تنهایی نمی تواند معجزه کند اما وقتی که در یک پکیج درمانی از این روش درمانی استفاده گردد باعث ایجاد نتایج مطلوب خواهید شد.

لیرز RF چقدر در درمان افتادگی پوست موثر است ؟

انجام لیزر برای افرادی مناسب است که دچار افتادگی های شدید در پوست شده اند و به عنوان یک روش موثر می‌تواند باعث جوانسازی عمیق در پوست گردد.

این روش با زخم های خفیفی که  بر روی پوست ایجاد می کند باعث ایجاد جوانسازی و رفع مشکلات پوست می گردد که پس از چند روز بهبودی کامل ایجاد می گردد .
در مواردی که از این روش به طور خفیف تر استفاده  می گردد معمولاً هیچ زخم و قرمزی  روی پوست ایجاد نمی گردد .
در این متد امواج رادیوفرکوئنسی به داخل پوست نفوذ می‌کند و باعث سفت شدن درم پوست می گردد‌.

چند نوبت هایفو برای جلوگیری و پیشگیری از افتادگی پوست صورت لازم است ؟

ماندگاری که هایفوتراپی به همراه دارد معمولاً دائمی می باشد اما به دلیل روند پیری پوست و متوقف شدن پروسه پیری بهتر است که از هایفوتراپی هر شش  ماه الی یک سال یک بار استفاده نمایید.

ممکن است در برخی از موارد به صورت همزمان درمان‌های دیگر نیز جهت ایجاد نتایج برای شما پیشنهاد گردد تا نتایج رضایت‌بخشی ایجاد گردد.

آیا آقایان هم می توانند از تکنیک اندولیفت استفاده کنند ؟

بله. انجام اندولیفت برای آقایان نیز امکان پذیر می باشد.
در کلینیک بین‌المللی پوست مو زیبایی الهیه معمولاً نیمی از مراجعه کنندگان آقایان می باشند .

برای رفع افتادگی در قسمت‌های تحتانی صورت و همچنین رفع افتادگی در غبغب می توان از اندولیفت استفاده نمود .

در برخی از  موارد جهت از بین بردن غبغب نیاز به انجام لیفت وجود دارد که از اندولیفت  می توان استفاده نمود .
در قسمت‌های دیگر بدن می‌توان از این روش درمانی استفاده کرد که در اکثر خانم‌ها که به دنبال راه کارهایی جهت رفع افتادگی در بازو و شلی پوست هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

از چه سنی می توانیم از بوتاکس برای جلوگیری از چین و چروک پوست استفاده کنیم ؟

انجام بوتاکس به تنهایی نمی تواند معجزه کند و در کنار استفاده از درمان‌های دیگر می تواند باعث ایجاد جوانی در پوست شود.

این روش به عنوان یکی از متداول ترین روش ها جهت زیبایی پوست شناخته شده می باشد که معمولاً از سنی که چین و چروک  ایجاد می گردد می توان از تزریق بوتاکس استفاده کرد .زیرا هنگامی که چین و چروک تشکیل نشده باشد دلیلی بر استفاده از این تزریق وجود ندارد .

هنگامی که از بوتاکس جهت پیشگیری از چین و چروک استفاده میگردد باعث میشود تا چین و چروک در ناحیه های مورد نظر از جمله خط اخم  یا اطراف چشم پیشگیری شود و این چین و چروک عمیق نگردند.

چرا پوست صورت شل می‌شود و می‌افتد ؟

به دلیل افزایش سن افتادگی و شل شدگی در پوست ایجاد می گردد. اما عوامل دیگر نیز می‌تواند باعث ایجاد چین و چروک گردد. از جمله قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید، استفاده نکردن از کرم‌های ضدآفتاب، داشتن استرس بیش از اندازه ،رژیم غذایی نامناسب و عوامل ارثی و ژنتیکی می تواند باعث ایجاد این عوامل گردد.

آیا پیش و پس از لیفت صورت باید مراقبت‌های خاصی انجام گیرد ؟

با توجه به انتخاب نوع لیف برای رفع مشکلات ایجاد شده معمولاً متخصص برای شما مراقبت هایی را تجویز می نماید.
پزشکان متخصص در کلینیک بین‌المللی پوست، مو زیبایی الهیه قبل و بعد از انجام عمل تمام مراقبت ها و توصیه های لازم را به شما گوشزد خواهند کرد.

آیا روش‌های مختلف لیفت صورت با درد همراه هستند ؟

جهت استفاده از روشهای بدون جراحی معمولاً این روش ها بدون درد می باشد و پزشک جهت کاهش درد شما از بی حس کننده های موضعی قبل از درمان استفاده می نماید و پس از اتمام درمان به دلیل رفع بی حس کننده ها برای شما مسکن هایی را تجویز می نماید.
در جهت انجام لیفت صورت با جراحی معمولاً درد با استفاده از داروهای تجویز شده کنترل می گردد و بیمار درد زیادی را تجربه نخواهد کرد.

سن مناسب برای لیفت صورت چه سنی است ؟

با توجه به انتخاب نوع روش درمانی پاسخ دادن به این سوال متفاوت میباشد.
بعضی از روش ها از جمله استفاده از لیزر فرکشنال محدودیت سنی ندارد و در بعضی از موارد مثل انجام جراحی یا هایفوتراپی محدودیت سنی وجود دارد.

اثرات لیفت صورت تا چه مدتی ماندگار است ؟

با توجه به انتخاب نوع روش درمانی و سبک زندگی شما انجام لیفت می‌تواند تا حد زیادی نتایج و ماندگاری برای شما به همراه داشته باشد که ماندگاری برای هر روش متفاوت می‌باشد .
علاوه بر این موارد پوست ، انتخاب نوع ماده جهت انجام درمان ‏، محل درمان و میزان آسیب می تواند تاثیر زیادی در ماندگاری انجام روش‌ها به همراه داشته باشد.

نتیجه گیری :

فرایند پیری  باعث ایجاد پیری  در پوست و افتادگی و چین و چروک در  صورت می گردد .
این فرآیند خوشایند نمی باشد و  برای اکثر افراد کاهش اعتماد به نفس را به همراه دارد.
جهت رفع این موارد با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی می توان از روش های موثری از جمله لیفت صورت کمک  گرفت.

انجام لیفت صورت هم به صورت جراحی می باشد و هم به صورت غیر جراحی.

جهت انجام لیفت صورت به کمک جراحی معمولاً متخصصین به افراد بالای ۴۰ سال این روش را پیشنهاد می‌دهند.

استفاده از این درمان عوارض و پیامدهای زیادی را به همراه دارد برای همین اکثر متخصصان به افراد زیر ۴۰ سال انجام این درمان را توصیه نمی‌کنند.

استفاده از لیفت صورت به کمک غیر جراحی مثل هایفوتراپی، لیفت با نخ، اندولیفت، استفاده از آر اف فرکشنال و… است که  به عنوان موثرترین روشها جهت جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  هر کدام از این روش ها با توجه به نوع پوست، جنس ، مشکلات و معاینه شدن توسط پزشک در نظر گرفته می شوند .

جهت مشخص شدن اینکه کدام یک از روش های لیفت صورت برای شما مناسب تر است بهتر است که به کلینیک و مراکز معتبر مراجعه نمایید تا توسط پزشک مورد معاینه قرار گرفته و سپس مشخص کنید که کدام یک از این درمان ها برای شما موثر است.

پیشنهاد ما به شما جهت انجام معاینه  مراجعه به کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه می‌باشد .

شما میتوانید با حضور در این کلینیک توسط بهترین متخصصین مورد معاینه قرار گرفته و سپس اقدام به انجام درمان نموده و شاهد نتایج مطلوب گردید.

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز  می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۰۰۴۳۶۳۰

۰۲۱۹۱۰۱۲۷۵۶

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۲ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinicelahieh

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید:

clinicelahieh.com/#

تلگرام

https://t.me/clinic_elahieh

گپ

https://gap.im/join

سروش

https://splus.ir/clinicelahieh

ایتا

https://eitaa.com/clinicelahieh

روبیکا

https://eitaa.com/clinicelahieh

آپارات

https://www.aparat.com/v/JCGR4

نماشا

https://www.namasha.com/v/2CVM4o8N

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • هایفو صورت

  مدت زمان هایفو صورت

  با در 29 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مدت زمان هایفو صورت هایفوتراپی یک فناوری روز به روز محبوب‌تر در زمینه جوانسازی پوست است. این تکنولوژی، از امواج صوتی با فرکانس بالا برای انجام مداخلات غیرجراحی بر روی پوست استفاده می‌کند. نام “هایفو” از عبارت High-Intensity Focused Ultrasound گرفته شده است. در زیر، با اصول و کاربردهای هایفوتراپی در جوانسازی پوست آشنا می‌شوید: […]

 • مشاوره هایفو اصفهان

  مشاوره هایفو اصفهان

  با در 23 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مشاوره هایفو اصفهان هایفوتراپی یک روش غیرجراحی برای بهبود ظاهر پوست و کاهش علائم پیری است. این فناوری از امواج فوکوس شده های فراصوتی برای تحریک تولید کلاژن و افزایش کلاژن موجود در پوست استفاده می‌کند. در ادامه، به جزئیات بیشتری در مورد هایفوتراپی زیبایی پرداخته خواهد شد: ### ۱٫ **چگونگی عملکرد:**    – **امواج […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی