قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۷ آبان ۱۴۰۱
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: خانم دکتر طاهریون
لیفت ابرو

لیفت ابرو چگونه انجام می شود؟

اکنون گزینه‌های متعددی برای لیفت ابرو در دسترس هستند، در حالی که همچنان گزینه‌های جراحی مورد استفاده قرار می‌گیرند، گزینه‌های غیرجراحی و غیرتهاجمی لیفت ابرو نیز در حال گسترش هستند.

این نوع لیفت ابروهای غیرجراحی ممکن است به صورت تزریقی مانند بوتاکس و فیلرهای پوستی انجام شوند که باعث ایجاد ظاهر لیفت شده پوست بدون انجام هیچگونه جراحی می‌شوند.

لیفت ابرو بدون جراحی یک عمل زیبایی است که پوست قسمت بالای صورت را سفت و لیفت می‌کند، به ویژه قسمت پیشانی و ابرو.

این روش می‌تواند چین و چروک‌های بین ابروهای شما را صاف کند، ابروهای افتاده را لسفت کرده و بالا ببرد، چشمان شما را درشت کند و خطوط روی پیشانی شما را از بین ببرد

زیبایی صورت از دیرباز یکی از دغدغه های انسان بوده است اما افزایش سن معمولاً مانع از زیبا به نظر رسیدن می شود زیرا تغییرات زیادی را در چهره ایجاد می کند. بروز چین و چروک های پوستی و افتادگی اجزای چهره از جمله افتادگی ابرو یکی از این تغییرات ناخوشایند برای افراد است.

ابرو یکی از مهم ترین اجزای چهره است که در شاداب نشان دادن صورت نقش مهمی دارد و افتادگی آن باعث غمگین، خسته و ناراحت به نظر رسیدن فرد می شود. اما خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی و پدید آمدن تکنیک های نوین، امکان بالا کشیدن ابروها و به اصطلاح لیفت ابرو وجود دارد.

کلینیک آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-کلینیک آراد

انواع روش لیفت ابرو

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

انجام لیفت ابرو با تزریق بوتاکس یک روش برای بالا بردن ابرو بدون استفاده از جراحی است. در این روش برای تزریق بوتاکس بخش هایی مشخص می شوند.

سپس با استفاده از کرم های بی حس کننده موضعی، محل های مشخص شده بی حس می شوند. سپس بوتاکس از قسمت های بی حس شده تزریق می شود.

تزریق پرکننده در عضلات، سبب فلج شدن آن ها و برطرف شدن چین و چروک ها در این محل می شود.

زمان لازم برای لیفت ابرو با تزریق بوتاکس، چند دقیقه است و  به مدت ۳ الی ۵ ماه ماندگاری دارد. فرد بعد تزریق بوتاکس نیاز به استراحت ندارد و این امکان را دارد که به فعالیت های روزانه خود بپردازد.

در برخی مواقع، این روش با دیگر روش های لیفت ابرو ترکیب می شوند و نتیجه بهتری حاصل می شود. لازم به ذکر است که در لیفت ابرو با استفاده از تزریق بوتاکس، کبودی و زخم در چهره مشاهده می شود که این عوارض نیز موقتی هستند و پس از مدت کوتاهی از بین می روند.

بنابراین لیفت ابرو با تزریق بوتاکس، یک روش بی دردسر و کم هزینه است که نقش قابل توجهی در افزایش شادابی و جوان سازی پوست و چهره دارد.

تزریق بوتاکس به منظور لیفت ابرو در کلینیک های مختلف با هزینه های متفاوت انجام می شود. بهتر است که فرد قبل از اقدام به انجام بوتاکس در رابطه با هزینه آن سؤال کند و سپس عمل را انجام  دهد؛ اما در در کل روش گران قیمتی نیست و نیازی نیست بیماران نگران هزینه انجام این عمل باشند.

لیفت ابرو با نخ

یکی دیگر از انواع روش های لیفت ابرو، لیفت ابرو با استفاده از نخ است. در این روش، برش هایی به قطر ۳ الی ۴ میلی متر در داخل ابرو ایجاد می شود.

استفاده از روش لیفت با نخ برای افزایش زیبایی حدودا از  دهه ۱۹۹۰ شروع شده است؛ اما به مرور روش انجام و تجهیزات مورد استفاده در آن تغییراتی داشته اند. افرادی که در سنین ۳۰ الی ۵۰ سالگی هستند و عوارض پیری در آن ها چندان زیاد نیست، بهترین کاندیدای لیفت ابرو با استفاده از نخ هستند.

در این روش با استفاده از سوزن های ظریف، برش های نازکی در داخل ابرو ایجاد می شود و نخ هایی از طریق این شکاف ها وارد می شود. این نخ ها، سبب محو شدن افتادگی پوست می شوند.

از روش لیفت با نخ در سایر قسمت های صورت از قبیل دور لب، گردن، غبغب  و لپ ها نیز استفاده می شود.

 ایجاد بخیه و وارد شدن نخ ها به زیر پوست باعث ایجاد عکس العمل در بدن شما می شود. عکس العمل بدن شما تولید بیشتر کلاژن است.

در واقع با تحریک پوست، کلاژن سازی در آن شروع می شود. کلاژن تولید شده، چروک ها و فضاهای خالی پوست در پوست شل و افتاده را پر می کند و  باعث کشیدگی پوست و برطرف شدن چروک ها و جوان سازی پوست می شود.

در لیفت ابرو با نخ چهره مصنوعی به نظر نمی رسد و حالت طبیعی چهره حفظ می شود. اثرات این روش نیز موقت است و بعد از حدود یک سال از بین می رود.

لیفت ابرو با استفاده از نخ از جمله روش های لیفت ابرو است که عوارض زیادی ندارد. کمی قرمزی و تورم بعد از انجام عمل مشاهده می شود.

این عوارض دائمی نیستند و  به زودی از بین می روند. از لحاظ هزینه نیز از روش های کم هزینه محسوب می شود. هزینه لیفت ابرو با استفاد از نخ بر اساس تعداد نخ های استفاده شده تعیین می شود.

لیفت ابرو

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی آراد -لیفت ابرو

 لیفت ابرو با استفاده از لیزر

لیفت ابرو با استفاده از لیزر از انواع روش های لیفت ابرو غیرتهاجمی و بدون نیاز به جراحی است.

عملکرد بالا بردن لیزر با ابرو، مشابه همان استفاده از لیزر برای سفت کردن و برطرف کردن شل شدگی پوست است. در این روش طی یک فرآیندی به نام نئوکلاژنز، تولید کلاژن در پوست افزایش می یابد. با حرارت دادن و گرم کردن ماهیچه های اطراف ابرو، آن ها منقبض می شوند و پوست بالای پلک به سمت بالا کشیده می شود.

این روش از انواع روش های لیفت ابرو است که بلافاصله بعد از درمان اثرات آن قابل مشاهده است.

در این روش مانند روش تزریق بوتاکس ماده ای به داخل بدن تزریق نمی شود و روشی مؤثر و با کیفیت برای بالا بردن ابرو ها‌ست. عکس العمل بدن در برابر تزریق ماده خارجی در این روش مشاهده نمی شود؛ اما با توجه به اینکه در ناحیه مورد نظر برش هایی ایجاد می شود، احتمال ایجاد عفونت وجود دارد. از طرف دیگر این روش ها نسبت به سایر روش های لیفت ابرو، روشی گران تر است.

بیمار نیاز به چند جلسه لیزر درمانی دارد که این موضوع خود باعث افزایش هزینه می شود.

لیفت ابرو به روش هایفوتراپی

لیفت ابرو با استفاده از روش هایفوتراپی یکی از جدیدترین انواع روش های لیفت ابرو به منظور بالا کشیدن ابروها و برطرف کردن چین و چروک اطراف ابرو است.

در این روش انرژی امواج اولتراسوند با شدت و فرکانس بالا به طور موضعی وارد لایه های عمیق پوست می شوند.

انعقاد حرارتی ایجاد شده سبب کشیدگی و سفت شدن پوست پیشانی و بالاکشیدگی ابروها می شود.

لیفت ابرو به روش اولتراپی

اولتراپی روشی برای سفت کردن پوست است که با استفاده از انرژی اولتراسوند و ایجاد حرارت در لایه های عمیق پوست انجام می شود. تحریک حرارتی ایجاد شده سبب افزایش کلاژن سازی در پوست می شود.

افزایش تولید کلاژن نیز در برطرف کردن چین و چروک ها و سفت شدگی پوست نقش دارد. بعد از انجام این درمان، در پوست احساس سفتی ایجاد می شود که موقت است و بعد از مدتی از بین می رود.

در این روش پوست شل و افتاده اطراف پلک و ابرو لیفت می شود. ابروها نیز حالت دار شده و به سمت بالا کشیده می شوند.

این درمان غیرجراحی و غیرتهاجمی علاوه بر تحریک کلاژن سازی و لیفت پوست اطراف ابروها، در ناحیه فک، گردن و سینه نیز به کار برده می شود.

اثرات کامل این درمان، ۸ الی ۱۲ هفته بعد از درمان مشهود است.

لیفت ابرو با آندوسکوپی

از دیگر انواع روش های لیفت ابرو، آندوسکوپی است. این روش نیز یک روش تهاجمی است و در آن بیمار به طور کامل بیهوش می شود.

برای انجام لیفت ابرو با آندوسکوپی چند برش در بالای پیشانی ایجاد می شود.

سپس وسیله ای به نام آندوسکوپ وارد برش ها می شود. امواجی که توسط آندوسکوپ ارسال می شود، سبب ایجاد تصاویری در مانیتور می شود. به این ترتیب جراح تصویر واضحی از زیر پوست خواهد داشت که به او در تعیین روند جراحی کمک می کند.

لیفت ابرو با آندوسکوپی معمولا برای افتادگی های ملایم و متوسط استفاده می شود. با توجه به اینکه برش های ایجاد شده به منظور جراحی در این روش محدود هستند، عوارض کمتری دارد و دوره ریکاوری آسان و سریعی دارد.

در این روش نه تنها ابروها به سمت بالا کشیده می شوند، بلکه پوست اطراف ابروها نیز صاف می شود. چین و چروک های پیشانی نیز در این روش از بین می روند و پیشانی صاف می شود.

 این روش برای افتادگی های ملایم و متوسط مناسب است و به دلیل اینکه برش های محدودی ایجاد می کند، درنتیجه عوارض کمتر و دوره درمان کوتاه‌تری دارد. این روش علاوه بر بالا بردن ابروها، پوست اطراف ابروها و پیشانی را صاف تر می کند و چین و چروک های این قسمت ها را از بین می برد.

لیفت ابرو با جراحی کلاسیک

لیفت ابرو با جراحی کلاسیک یک روش تهاجمی است. در این روش فرد به طور کامل بیهوش می شود. جراحی در محل خط رویش مو یا همان خط بین پیشانی و محل شروع رویش مو انجام می شود.

در این روش لیفت ابرو، جراح پلاستیک پوست را می کشد و پوست اضافه را جدا می کند. طی این جراحی ماهیچه هایی که سبب ایجاد خط اخم ابرو می شوند، ضعیف می شوند و چین و چروک های بین دو ابرو از بین می روند.

این روش جراحی برای افرادی که دارای چین و چروک های فراوان و شدید هستند، بسیار مؤثر است. استفاده از دیگر انواع روش های لیفت ابرو، در این قبیل افراد که دارای چین و چروک فراوان در پیشانی هستند، تأثیر چندانی ندارد.

تأثیر این روش نسبت به سایر انواع روش های لیفت ابرو تأثیر طولانی تری دارد.

با توجه به اینکه این روش لیفت ابرو، یک روش تهاجمی است، دوره ریکاوری طولانی‌مدت دارد. توصیه می شود در آقایانی که طاسی دارند، از این روش استفاده نشود.

لیفت ابرو با استفاده از ورزش ابرو

از دیگر روش هایی که برای لیفت ابرو استفاده می شود، لیفت ابرو با استفاده از ورزش و انجام تمرینات خاص است.

در این روش، بدون پرداخت هزینه و تحمل عوارض جراحی، ابروهای شما حالت می گیرد و چین و چروک های اطراف آن برطرف می شود. بدیهی است که اثرات تمرینات ورزشی برخلاف سایر انواع روش های لیفت ابرو دائمی است؛ البته مانند برخی از اعمال جراحی زیبایی، اثرات آن بلافاصله پس از درمان مشهود نیست و نیاز به گذشت زمان دارد.

برای اینکه از مزایای ورزش در بالا بردن ابروهای خود بهره مند شوید، کافی است که روزانه چند دقیقه از وقت خود را به انجام تمرینات اختصاص دهید.

انجام تمرینات ضمن اینکه از افتادگی ابروها و چین چروک در پیشانی جلوگیری می کند، قابلیت خوش فرم کردن ابروها را نیز دارد.

به عبارت دیگر در صورتی که ابروهای شما به دلیل افزایش سن یا به هر دلیل دیگر‌ی، حالت افتاده پیدا کرده باشد، استفاده از تمرینات مخصوص باعث خوش حالت شدن ابروهای شما می شود.

لیفت ابرو و پیشانی کرنال

در این روش یک برش در داخل موها ایجاد می‌شود. این برش می‌تواند فقط در بالای سر باشد و یا از یک گوش تا گوش دیگر برش بخورد. جراح برای لیفتینگ پیشانی را در موقعیت جدید قرار می‌دهد. در این حالت مقداری از پوست سر با هم همپوشانی پیدا می‌کند.

جراح این بخش را جدا کرده و دو طرف برش را بخیه می‌زند. این روش به طور معمول در افرادی که موی بلند، نازک یا احتمالا ریزش مو دارند، انجام نمی‌شود.

لیفت ابرو از خط رویش مو

جراح در این روش برشی بالای پیشانی دقیقا در خط رویش مو ایجاد می‌کند. در این حالت به جای پوست سر، قسمتی از پوست پیشانی برداشته می‌شود. به همین دلیل خط رویش مو عقب نمی‌رود.

در افرادی که خط رویش مو عقب است، جراح لیفت ابرو و پیشانی از خط رویش مو را پیشنهاد می‌دهد. از معایب این روش می توان، به دیده شدن خط بخیه اشاره کرد. به خصوص در افرادی که زخم آن‌ها دیر بهبود پیدا می‌کند، ممکن است خط بخیه از بین نرود.

لیفت ابرو و پیشانی با برش موقت

در روش لیفت ابرو و پیشانی با برش موقت برش‌ها نسبت به لیفت آندوسکوپیک بیشتر است. این روش معمولا همراه با جراحی پلک انجام می‌شود. از طریق برش‌ها جراح بافت پیشانی و ابرو را بلند کرده و جابجا می‌کند. سپس از طریق برشی که برای جراحی پلک ایجاد شده، پوست ناحیه بین ابروها برداشته می‌شود و خطوط اخم از بین می‌رود.

لیفت ابرو چیست؟

افراد برای ایجاد تعادل در صورت، تغییر چهره و درشت تر و بازتر شدن چشم ها در ابروهای خود مداخله می کنند. در اکثر موارد برای تغییر حالت ابروهای زنان و شکل دادن به آنها، آرایشگران اقدام به انجام برخی کارها مانند تتو و میکرونیدلینگ ابرو می کنند.

در سال های اخیر، مطابق با روند تغییرات زیبایی، مردان نیز در ابروهای خود تغییراتی ایجاد می کنند. البته هر کس که به زیبایی ظاهر خود اهمیت می دهد، می تواند در صورت خود تغییراتی اعمال کند. توصیه می شود که این تغییرات توسط متخصص و با روش های مناسب انجام شود.

با گذشت زمان عضلات پیشانی در اثر سن و گرانش زمین شروع به ضعیف و شل شدن می کنند و در نتیجه باعث افتادگی ابرو می شوند.

این وضعیت، چهره افراد را دائما به صورت خسته و بی حال نشان می دهد. از طرف دیگر،سایه ابروها روی چشم، باعث ایجاد تصویری خشمگین از فرد می شود. بنابراین، برای از بین بردن این سایه و ایجاد چهره ای جوان و روشن از لیفت ابرو استفاده می شود.

لیفت ابرو با توجه به سن،برای از بین بردن خطوط پیشانی و خطوط عمیق بین دو ابرو انجام می شود. چون این تغییرات باعث شل شدن بافت پیشانی و افتادگی ابروها می شود، با لیفت ابرو هم ابروها فرم یکسان و جدید می گیرند و هم چروک پیشانی حذف شده و باعث جوان تر شدن صورت می شود.

 در ادامه این مقاله زیبا جویان عزیز با یکی از روش لیفت ابرو بیشتر اشنا می کنیم. در این مقاله قصد داریم لیفت ابرو با نخ را به شکل کامل و جامع توضیح بدهیم.

لیفت ابرو با نخ چیست؟

ابروها جزو زیباترین اعضای صورت هستند که تاثیرات بسیار شگفت انگیز و مثبتی را با کوچکترین تغییر در ساختارشان ایجاد می کنند، داشتن ابروهایی زیبا و کشیده از توقعات خانم ها می باشد که برای حفظ زیبایی کلی چهره از ملزومات به شمار می رود.

هرچند که آقایان نیز نسبت به فرم ابروها حساس هستند اما این پیگیری و توجه از جانب خانم ها ویژه تر است. از این رو هرگونه تغییری در ساختار ابرو و به خصوص موقعیت آن باعث می شود که نگرانی و کاهش اعتماد به نفس در خانم ها را به همراه داشته باشد.

یکی از عارضه هایی که در اثر افزایش سن برای صورت رخ می دهد، افتادگی ابروها به دلیل از بین رفتن خاصیت کشسانی پوست و کم شدن حالت ارتجاعی آن است، به دنبال این اتفاق ابروها در اثر نیروی کششی زمین افتاده تر می شوند و فشار بیشتری را به چشم ها وارد می کنند. افتادگی ابرو عارضه ای است که می تواند چهره را پیرتر و غمگین تر از حالت کلی نشان دهد.

از این رو توصیه می شود که مشاوره های تخصصی از بهترین متخصص پوست و مو دریافت و نسبت به درمان این مشکل اقدام لازم انجام شود.

برای افتادگی های ابرو لیفت با نخ بسیار مناسب بوده و با توجه به میزان افتادگی تعداد نخ توسط پزشک تعیین می شود. همچنین می توان با لیف ابرو با نخ، فاصله بین دو ابرو تاج ابرو را تغییر داد و یا حلال در ابرو ایجاد نمود که این موارد می تواند در افتادگی پلک نیز تاثیر گذاشته و آن را برطرف نماید.

ضمنا با نخ های لیفت می توان بر طبق انتظار فرد، میزان لیفت را در ابرو مشخص کرد.

لیفت با نخ دارای مزایایی است که باعث می شود از جانب پزشک متخصص به شما توصیه شود، نخ ها موادی سازگار با بدن انسان هستند که در قسمت های مختلفی از صورت کاربرد دارد، با ورود نخ های جذب کننده و لیفت کننده در زیر پوست بعد از مدتی پوست برای تولید کلاژن و جوانسازی تحریک می شود.

نخ ها همچنین خاصیت لیفت کردن و کشیدن پوست را دارند و با خارهایی که درونشان وجود دارد باعث کشیده شدن پوست به قسمت بالای صورت می شود، زمانی که نخ به قسمت انتهایی ابروها متصل می شود، به سمت بالا کشیده می شود و در موقعیتی که متخصص پوست در نظر می گیرد ثابت می شود.

فرم بسیار ایده آلی در نخ های لیفت وجود دارد که باعث محبوبیت این روش نسبت به عمل های جراحی خواهد بود. این تکنیک کاملا سرپایی بوده و بدون نیاز به بیهوشی و یا انجام جراحی های تهاجمی می توان افتادگی ابروها را جبران نمود .

چروک ها و یا قرمزی که به صورت طبیعی حین لیفت ایجاد می شود بعد از گذر دو سه روز کاملا برطرف می شود. و بعد از شش ماه تغییرات مناسب زیباسازی قابل مشاهده است.

مراحل انجام لیفت ابرو با نخ

پیش از انجام لیفت ابرو با نخ، پزشک فرد داوطلب را به‌طور کامل معاینه می‌کند. این معاینه به جهت اطلاع از وضعیت سلامت فرد و تشخیص اینکه آیا لیفت با نخ بهترین روش برای او است، انجام می‌شود.

همچنین در جلسات معاینه، پزشک با شخص صحبت می‌کند تا از انتظارات او به‌طور کامل اطلاع پیدا کند. این موضوع به پزشک کمک می‌کند که فاصله انتظارات شما با واقعیت را کمتر کند و در طول عمل دقیقا همان کاری را انجام دهد که شخص را به نتیجه دلخواهش برساند.

پس از اینکه پزشک از انتظارات شخص آگاه شد و وضعیت او را به‌طور دقیقی بررسی کرد، تاریخی برای انجام لیفت ابرو با نخ معین می‌شود. در این زمان شخص نباید از هیچ ماده آرایشی بر روی پوست خود استفاده کرده باشد.

همچنین بهتر است از حدود یک هفته قبل از عمل مصرف مواد غذایی و داروهای رقیق‌کننده خون، سیگار، قلیان و الکل را قطع کند. این کارها باعث بهتر شدن نتایج و جلوگیری از بروز عوارض بعدی خواهد شد.

قبل از شروع کار پزشک نواحی ورود و خروج سوزن‌ها را بر روی پیشانی و اطراف ابروهای فرد مشخص می‌کند. جنس نخ‌های مورداستفاده و طول آن‌ها با توجه به میزان افتادگی ابروها و انتظارات فرد تعیین می‌شود.

پس از مشخص کردن این موارد، پزشک موضع را به‌طور کامل تمیز می‌کند و با استفاده از کرم‌های بی‌حسی موضعی، ناحیه عمل را کاملا بی‌حس می‌کند. در این عمل از بیهوشی عمومی استفاده نمی شود، زیرا عوارض بیهوشی بسیار بیشتر از بی‌حسی است.

پس از بی‌حس شدن، نخ‌ها در سوزن‌های توالی بسیار ظریفی قرار می‌گیرند و از محل‌های مشخص شده به صورت شخص وارد می‌شوند.

این سوزن‌ها بسیار ریز هستند و به همین دلیل زخمی در چهره فرد ایجاد نمی‌کنند و اگر زخمی ایجاد شود، بسیار ریز است و پس از مدتی کوتاه از بین می‌رود.

پس از ورود سوزن‌ها به محل‌های تعیین‌شده باید با استفاده از نخ، ابروها را به سمت بالا کشید. در اینجا نیز پزشک با توجه به مقدار افتادگی ابروها و انتظارات شما، نخ‌ها را در جهت مناسب و به اندازه کافی می‌کشد. این کشیدگی نخ‌ها را به بافت‌های پوست می‌چسباند و آن‌ها را نیز به سمت بالا می‌کشد.

پس از اینکه نخ‌ها در محل مناسبی قرار گرفته و ثابت شدند، سوزن‌ها از محل‌های مشخص شده خارج شده و ابتدا و انتهای نخ‌ها بسته می‌شود.

این بسته شدن به این معنا نیست که ابتدا و انتهای نخ‌ها مثل نخ‌های بخیه از محل‌های ورود و خروج قابل تشخیص است. بلکه این بسته شدن در داخل پوست انجام می‌شود و از بیرون چیزی به‌جز سوراخ‌های ریز محل ورود و خروج سوزن‌ها مشخص نیست.

نخ‌های استفاده‌شده برای لیفت با گذشت زمان جذب پوست می‌شوند و با تحریک سلول‌های پوستی فرایند ساخت کلاژن را تسریع می‌کنند. به‌این‌ترتیب لایه‌های آسیب‌دیده پوست کم‌کم ترمیم می‌شوند و افتادگی و شلی آن از بین می‌رود.

مدت زمان انجام این عمل بستگی به میزان افتادگی ابروها، سن فرد، نوع پوست و حالت موردنظر شخص دارد.

با توجه به این موارد انجام لیفت ابرو با نخ بین ۱ تا ۱٫۵ ساعت طول می‌کشد. در تمام این مدت شخص باید بی‌حرکت باقی بماند و به پزشک اجازه دهد که با دقت و ظرافت نخ‌ها را در محل‌های درست قرار دهد.

نکته مهم دیگر اینکه حجم نخ‌ها مورداستفاده در طول عمل و تعداد سوزن‌ها نیز به شدت افتادگی، جنس پوست و سن شما وابسته است.

مزایای لیفت ابرو با نخ

لیفت با نخ دارای مزیت‌های بسیاری است که سبب می‌شود تا افراد از آن به صورت فراوان استفاده کنند. برای این منظور در ابتدا باید در مورد مزایای استفاده از لیفت با نخ اطلاعات کافی را در این زمینه به دست آورد. این روش دارای مزیت‌های زیر است.

کشیدگی پوست اطراف چشم، ابرو‌ها و پیشانی

پوست اطراف پلک دارای ظرافت خاصی است. به همین دلیل با افزایش سن و قرار گرفتن در معرض برخی از عوامل، دچار افتادگی و چروک می‌شود. برای از بین بردن این چروک‌ها، استفاده از لیفت با نخ گزینه مناسبی است. این امر سبب می‌شود تا پوست‌های افتاده، کشیده شود. در این صورت چروک‌های آن از بین می‌رود.

بالا بردن ابرو‌ها و حالت دادن به آنها

از جمله مهمترین مزیت استفاده از لیفت با نخ در بالا بردن ابرو‌ها عنوان می‌شود. این روش برای کسانی که می‌خواهند در فرم و حالت ابرو‌های افتاده خود تغییر ایجاد کنند بسیار مناسب است. لیفت ابرو با نخ سبب می‌شود تا ابرو‌ها حالت کشیده‌تری داشته باشند. این امر زیبایی را دوچندان می‌کند. به همین دلیل استفاده از لیفت ابرو با نخ مخاطبان زیادی دارد.

مقرون به صرفه

لیفت با نخ نسبت به سایر روش‌های زیبایی و جراحی دارای هزینه‌های مقرون به صرفه‌تری است. این امر سبب شده است تا درخواست برای لیفت با نخ افزایش داشته باشد. در نتیجه با هزینه‌ای بسیار معقول، زیبایی خود را افزایش خواهید داد.

ایجاد زیبایی در صورت

افرادی که لیفت با نخ را انجام می‌دهند، یکی از اهداف آنها، ایجاد زیبایی و جوانسازی پوست است. به همین دلیل یکی از مزیت‌های لیفت ابرو با نخ را ایجاد زیبایی در صورت می‌دانند.

روش‌های جراحی برای ایجاد زیبایی نیاز به بی‌هوشی دارند. در صورتی که لیفت با نخ نیازی به بی‌هوشی ندارد. به همین دلیل عوارض جانبی این روش بسیار کم است.

بدون درد و خونریزی

هیچ‌گونه درد و خونریزی در حین انجام لیفت با نخ برای افراد ایجاد نمی‌شود. زیرا در این روش از بریدگی و جراحی استفاده نمی‌کنند. فقط ممکن است در محل‌هایی که سوزن از آنجا رد شده است، زخم‌هایی بسیار کوچک مشاهده شود.

معایب لیفت ابرو با نخ

هر روش زیبایی با توجه به مزیت‌هایی که دارد، ممکن است معایبی نیز با خود به همراه داشته باشد. در ادامه نمونه‌ای از معایب این روش را موردبررسی قرار می‌دهیم.

ایجاد ناراحتی‌های جزئی

با انجام لیفت ابرو با نخ، بعد از بی‌حسی امکان دارد تا در نواحی اطراف ابرو‌ها دچار درد شوید. این عارضه با خوردن مسکن و آنتی‌بیوتیک‌های به راحتی از بین می‌رود.

انجام بی حسی روی صورت

متخصصان برای اینکه لیفت با نخ را انجام دهند، در ابتدا نواحی مورد نظر را بی‌حس می‌کنند تا در حین انجام آن، فرد هیچ‌گونه دردی را حس نکند. برای این کار ممکن است از بی‌حسی موضعی استفاده شود. در بی‌حسی تزریقی امکان دارد تا زخم کوچکی روی صورت ایجاد شود.

دارای دوره ماندگاری کوتاه مدت

لیفت ابرو با نخ داری دوره‌ای کوتاه مدت است و بعد از گذشت این مدت نخ‌های کلاژن‌ساز جذب پوست می‌شوند و باید برای بالا بردن ابرو ها این روش را مرتباً تکرار کرد.

کاندیدای مناسب برای  لیفت ابرو با نخ

نکته مهم برای انجام لیفت ابرو با نخ برخورداری از سلامت عمومی است. به همین دلیل پزشکان استفاده از این روش را به افرادی که بیماری‌های زمینه‌ای و خود ایمنی دارند و خانم‌های باردار و شیرده توصیه نمی‌کنند. در میان افرادی که از سلامت عمومی برخوردارند، کسانی که ابروهایی افتاده و متمایل به سمت پایین دارند، گزینه مناسبی برای لیفت ابرو با نخ هستند. همچنین افرادی که ابروهایشان حالت یا قوس خاصی ندارد و ابروهایشان کاملا صاف است، می‌توانند از این روش برای فرم دهی به ابروها استفاده کنند.

درصورتی‌که افتادگی پلک‌ها یا چین‌های افقی پیشانی باعث تغییر حالت ابروها شده است، لیفت ابرو با نخ می‌تواند گزینه مناسبی برای از بین بردن این چین‌ها و افتادگی‌های و برگرداندن حالت طبیعی ابروها باشد. همچنین با استفاده از این روش می‌توان چین‌های عمودی بین دو ابرو و خط اخم را نیز تا حدی برطرف کرد. البته توجه داشته باشید که لیفت ابرو با نخ روش مناسبی برای از بین بردن چین و چروک‌ها و افتادگی‌های عمیق نیست و افرادی که چین‌های عمیقی در چهره خود دارند باید از روش‌های دیگری نظیر جراحی برای رفع مشکل استفاده کنند.

لیفت ابرو

لیفت ابرو-کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی آراد

هزینه های لیفت ابرو با نخ

انجام لیفت ابرو با نخ در مقایسه با عمل‌های سخت و سنگین لیفت هزینه کمتری دارد. لیفت ابرو با نخ یک فرآیند سبک دارد و نیازی به بیهوشی بیمار نیست این عمل می‌تواند سرپایی انجام شده و بعد از اتمام کار پزشک فرد به منزل برگردد و روز بعد نیز به کارهای روزمره خود ادامه دهد.

لیفت ابرو با نخ به وسیله بی‌حسی موضعی انجام می‌شود، که این‌کار نسبت به عمل جراحی لیفت بسیار کم هزینه تر است.دردسرهای که در جراحی لیفت وجود دارد موجب تفاوت قیمت چشمگیری در مقایسه با لیفت ابرو با نخ است.در کلینیک بین المللی پوست ، مو و زیبایی آراد با توجه به فعالیت پزشکان متخصص و متعهد هزینه لیفت ابرو با نخ بسیار معقول دریافت خواهد شد . البته این هزینه‌ها با توجه به عوامل مختلفی قابل تغییر است اگر مایلید که برآورد دقیق تری از هزینه‌های جاری لیفت با نخ داشته باشید می‌توانید با مشاورین کلینیک بین المللی پوست ، مو و زیبایی آراد ارتباط حاصل کنید.

هزینه‌های لیفت ابرو با نخ به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه چند نمونه ازاین هزینه‌های جاری را برای شما شرح خواهیم داد:

نوع نخ‌ها

نخ‌های که برای لیفت ابرو استفاده می‌شوند انواع متفاوتی دارند و این تفاوت شامل میزان ماندگاری و میزان تاثیر گذاری آنها در لیفت است.

برای لیفت با نخ متخصیصن معمولا از نخ‌های مونو و نخ‌های کاگ استفاده می کنند . نخ‌های مونو که جزو نخ‌های بدون خار هستند ، به علاوه نخ‌های کاگ یا نخ‌های خاردار استفاده می کنند. تلفیق این دو نخ می تواند میان اثر گذاری لیفت را برروی پوست بالا تر برده و به راحتی در نقاط متفاوت پوست به خصوص در ابرو ها ثابت بمانند.

تعدادنخ‌ها

میزان استفاده از نخ‌ها با توجه به نظر پزشک و نوع پوست شما انتخاب می‌شود .نوع پوست شما می تواند تعیین کننده تعداد نخ‌ها و نوع نخ‌های مورد استفاده باشد.برای مثال در لیفت کلاسیک: از هشت عدد نخ ساده برای لیفت استفاده می‌کنند، این نوع نخ می‌تواند به مدت ۱۲ ماه اثر بخشی خود را حفظ کند.

تجربه پزشک

قبل از انتخاب نوع نخ و تعداد نخ‌های مورد استفاده شما باید یک پزشک متخصص را برای کارخود گزینش کنید، انتخاب یک پزشک ماهر می تواند به حفظ سلامت زیبایی شما کمک کرده و رضایت بخشی را بعد از انجام عمل به ۱۰۰ برساند.

اگر تمایل به انجام لیفت ابرو با نخ دارید می‌توانید همه روزه در زمان‌های تعیین شده با تماس و ارتباط گیری با مشاورین کلینیک بین المللی پوست ، مو و زیبایی آراد از مشاوره رایگان بهره مند شوید و از هزینه این فرآیند مطلع شوید.

توجه داشته باشید انتخاب یک کلینیک معتبر و یک پزشک متخصص می‌تواند روند بهبودی را سرعت بخشد، زیرا پزشک با تجربه سوزن‌های لیفت را در محل‌های قرار می‌دهد که در معرض دید نباشند و فرد بتواند به زودی به فعالیت‌های روزانه خود بازگشته و در اجتماع ظاهر شود.

 رضایت مراجعه کنندگان به کلینیک بین المللی پوست ، مو و زیبایی آراد همواره مایه افتخار پزشکان و پرسنل این مرکز بوده است. در صورتی که تصمیم به لیفت ابرو با نخ در کلینیک بین المللی پوست ، مو و زیبایی آراد را دارید، از طریق شماره های زیر با کلینیک بین المللی پوست ، مو و زیبایی آراد تماس و وقت مشاوره بگیرید. در جلسات مشاوره، پزشک با انجام معاینات اولیه  هزینه نهایی لیفت ابرو را مشخص می کند.

مراقبت های قبل از لیفت ابرو با نخ

پزشک با توجه به نوع پوست و درمان مورد نیاز، فهرستی از بایدها و نبایدهای قبل از عمل را در اختیارتان قرار می‌دهد.

اما در کل، کارهایی که باید و نباید قبل از لیفت ابرو با نخ انجام شوند به شرح زیر هستند:

حداقل تا یک هفته قبل از عمل از مصرف سیگار و هرگونه الکل خودداری کنید، چراکه این مواد می‌توانند باعث کم آبی و خشکی پوست شده و حتی روی بیهوشی هم تأثیر منفی بگذارند. اجتناب از این دو مورد به بهبودی سریع‌تر و دستیابی به بهترین نتیجه درمان کمک می‌کند.

حداقل تا دو روز قبل از درمان از خوردن روغن‌های ماهی امگا، ویتامین E، جینسینگ تند، سیر، کریل (یا روغن آن) و سایر مکمل‌های مشابه اجتناب کنید. همچنین بهتر است از نوشیدن چای سبز و چای زنجبیل هم خودداری کنید.

از مصرف محصولات حاوی آسپرین، مانند ناپروکسن/ ناپروژسیک، نوروفن و ایبوپروفن اجتناب کنید چراکه آن‌ها می‌توانند باعث خونریزی و سایر عوارض جانبی ناخواسته شوند.

از انجام تمرینات فیزیکی شدید و رفتن به سونا و اتاق بخار خودداری کنید.

پزشک ممکن است نکات دیگری را نیز به موارد فوق اضافه کند.

مراقبت های بعد از لیفت ابرو با نخ

بعد از عمل، ناحیه درمان شده دچار کمی کبودی، ورم و درد می‌شود که البته بعد از چند روز رفع می‌شوند. شما می‌توانید برای کاهش ورم و کبودی روی ناحیه درمان شده یخ بگذارید.

دوره نقاهت حدود دو هفته طول می‌کشد. همچنین ممکن است به خاطر نخی که زیر پوست صورتتان قرار گرفته پوست گوشه پیشانی‌تان کمی موج‌دار شود که البته جای نگرانی ندارد چراکه ظرف یک تا دو هفته این حالت از بین رفته و پوستتان صاف می‌شود.

به مدت ۲۴ ساعت از شست و شوی صورت با آب و صابون خودداری کنید. برای جلوگیری از عفونت تا یک الی دو روز از استفاده از مواد آرایشی اجتناب کنید.

برای اینکه نخ بتواند به خوبی به بافت زیر پوست متصل شود، تا ۲ الی ۳ هفته از وارد آوردن فشار به ناحیه درمان شده خودداری کنید. همچنین تا ۲ الی ۳ هفته از انجام تمرینات فیزیکی و هرگونه فعالیت شدیدی اجتناب کنید. به مدت یک ماه از سونا، یوگای گرم و دماهای شدید دوری کنید. به مدت ۲ ماه از انجام هرگونه درمانی لیزری بروی ناحیه درمان شده خودداری کنید چراکه لیزر باعث می‌شود که نخ نصب شده خیلی زودتر از زمان تعیین شده حل شده و از بین برود.

مطابق راهنمایی‌های متخصص پوست و زیبایی‌تان عمل کنید و اگر جلسه یا جلسات پیگیری (فالوآپ) برای شما تعیین شد حتماً در زمان‌های تعیین شده به متخصص مراجعه کنید.

اثرات و نتایج لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ روشی است که طی آن از بخیه موقت برای ایجاد تغییراتی ظریف اما قابل رویت در پوست استفاده می شود. در روش لیفت ابرو با نخ بجای حذف بافت و پوست افتاده، متخصص زیبایی با بخیه زدن این قسمت ها به بخش بالا این مشکل را حل می کند. نخ ها علاوه بر کشیدن پوست به بالا، فرایند ترمیم طبیعی پوست را نیز فعال می کنند. در نتیجه در ناحیه درمان مقدار زیادی کلاژن جدید تولید می شود. کلاژن ها باعث جوانسازی پوست می شوند و نقش حیاتی در فرایند پیری دارند.

کلاژن ها همچنین به ایجاد عوامل رشد کمک می کنند. این عوامل رشد به شدت بر وضعیت پوست ما تاثیر می گذارند. کلاژن علاوه بر اینکه برای بهبود زخم مورد استفاده قرار می گیرد، به حفظ استحکام و حجم پوست کمک می کند. با افزایش سن، بدن ما به تدریج کلاژن کمتر و کمتری تولید می کند که باعث کاهش ۸۰٪ ضخامت پوست در حدود ۷۰ سالگی می شود. این از دست دادن حجم و استحکام پوست عامل مهمی در چین و چروک و پوست اضافه روی پوست است.

هر چه پوست ضعیف تر می شود توانایی خود برای حمایت از بافت های زیرین را از دست می دهد، کشش زمین می تواند این بافت ها را به سمت پایین بکشد و باعث افتادگی پوست شود. این اتفاق برای بافت ها و پوست قسمت پیشانی و ابرو هم می افتد و در نتیجه ابرو دچار افتادگی می شود. اگر زمانی که علائم و مشکلات پوستی هنوز خفیف هستند، تولید کلاژن جدید پوست آغاز شود، کلاژن می تواند با افزایش ضخامت پوست و سفت کردن آن به حفظ استحکام پوست کمک کرده و از وخیم شدن علائم جلوگیری نماید.

به عبارت دیگر، لیفت با نخ باعث جوانسازی مداوم بافت های مربوطه می شود. با لیفت کل صورت با نخ می توان این مزایا را برای تمام صورت ایجاد نمود. افرادی که به منظور تحریک کلاژن از لیفت با نخ استفاده می کنند، متوجه بهبود تدریجی بافت و استحکام پوست خواهند شد. تا زمانی که نخ ها در بافت پوست قرار دارند، روند بهبود و ترمیم پوست فعال خواهد ماند؛ چرا که بدن در تلاش است که ناحیه بخیه زده شده را ترمیم کند و نخ ها را جذب نماید. این امر به این دلیل است که بدن انسان به صورت بیولوژیک به تمام اجسام خارجی در پوست واکنش نشان می دهد. خوشبختانه از آنجا که نخ ها بسیار ریز و ظریف هستند، فرد متوجه هیچکدام از این اتفاقات نخواهد شد. بیشتر افراد زمانی که بافت اطراف نخ ها ترمیم شد به هیچ وجه آنها را حس نمی کنند.

به طور کلی لیفت ابرو با نخ روشی دائمی نیست چرا که به مرور زمان نخ ها توسط بدن جذب می شوند، اما لیفت ابرو با نخ نتایج موقت بسیار خوبی بر جا می گذارد و همچنین با تحریک تولید کلاژن می تواند به استحکام بیشتر پوست کمک نماید.

دو نوع روش برای لیفت ابرو با نخ وجود دارد. نخ های نوا و نخ سیلوئیت. ماندگاری نخ های نوا که طی آن از ماده ای به نام PDO استفاده می شود در حدود شش ماه و ماندگاری نخ سیلوئیت بین یک تا سه سال است. نخ ها به وسیله ی سوزنی بسیار باریک زیر پوست قرار می گیرند و بافت افتاده را به بافت های اطراف متصل می کنند.

دوره نقاهت لیفت ابرو با نخ

برای اینکه از نتیجه بالا بردن ابرو با نخ راضی باشید، باید به یک سری نکات توجه داشته باشید:

نخ بخیه‌ای که برای زخم‌هایتان استفاده شده است، معمولاً بعد از یک هفته توسط پزشک برداشته می‌شوند.

بعد از انجام جراحی معمولاً دردی در ناحیه پیشانی خود احساس می‌کنید. وجود کمی تورم و کبودی تا ۱۰ روز بعد از جراحی طبیعی است. این عوارض معمولاً بعد از ۲ هفته به طور کامل بهبود پیدا می‌کنند. در صورتی که این مسائل به خودی خود خوب نشدند، حتماً شرایط خود را با جراحتان در میان بگذارید.

برای کاهش اثر کبودی و تورم می‌توانید به صورت منظم از کیسه یخ استفاده کنید.

اینکه چه زمانی می‌توانید به انجام فعالیت‌های روزمره‌تان بازگردید، به نظر پزشک و شرایط شما بستگی دارد. مسلماً اگر تنها بالا کشیدن  ابرو با نخ را انجام داده باشید، خیلی سریع‌تر بهبود پیدا می‌کنید. اما به طور کلی، می‌توان گفت:

روز اول جراحی: پیاده‌روی در اطراف خانه

روز دوم جراحی: دوش گرفتن با فشار آب ملایم

یک هفته بعد از جراحی: بازگشت به زندگی روزمره بدون انجام فعالیت‌های سنگین. در صورتی که نگران کبودی‌های ناشی از انجام جراحی هستید، می‌توانید از لوازم آرایشی که پزشک تجویز می‌کند، استفاده کنید.

یک الی دو هفته بعد از جراحی: انجام فعالیت‌هایی که قبل از جراحی انجام می‌دادید و قطع داروهای مسکنی که توسط پزشک تجویز شده بود.

دو الی چهار هفته بعد از جراحی: از سر گرفتن فعالیت‌های ورزشی اما به تدریج.

تعداد جلسات لیفت ابرو با نخ

این فرآیند زیبایی در یک جلسه انجام می شود مدت زمان آن به میزان افتادگی ابرو ها و جایگذاری تعداد نخ ها بستگی دارد که معمولاً یک ساعت طول خواهد کشید.

در کلینیک بین المللی پوست ، مو و زیبایی آراد انواع روش های زیبایی و درمانی پوست و مو توسط پزشک ماهر و با تجربه صورت می گیرد.

چرا لیفت ابرو با نخ بهتر از جراحی لیفت ابرو است ؟

برای افرادی که افتادگی‌های خفیف یا متوسط در ابروهای خود دارند و چین و چروک‌های چهره آن‌ها هنوز خیلی عمیق نشده است، لیفت ابرو با نخ گزینه بسیار مناسب‌تری از جراحی است. همچنین افرادی که از لیفت با جراحی می‌ترسند یا به هر دلیلی منعی برای جراحی دارند، می‌توانند از این روش برای زیباتر و جذاب‌تر کردن چهره خود استفاده کنند.

یکی از مهم‌ترین دلایل ارجحیت لیفت ابرو با نخ بر جراحی، دوره بسیار کوتاه نقاهت و عوارض جانبی کم است. عوارض لیفت نخ در التهاب و قرمزی و سوزش جزئی خلاصه می‌شوند. درحالی‌که در جراحی باید با عوارض ناشی از بیهوشی دست‌وپنجه نرم کرده و عدم مراقبت صحیح از زخم‌های جراحی ممکن است باعث ایجاد عفونت و مشکلات دیگر شود.

در لیفت ابرو با نخ نیازی به بی‌هوش کردن فرد نیست و به همین دلیل می‌توانید پس از عمل کارهای روزمره خود را انجام دهید. البته برای برگشتن به خانه نیاز به همراه داشته و خود شما نباید رانندگی کنید. اما برای انجام کارهای دیگر نیازی به کمک دیگران نخواهید داشت. درحالی‌که در جراحی این‌طور نیست و برای بهبودی نسبی حدود یک هفته زمان نیاز دارید و پس از دو هفته می‌توانید به محل کار خود برگردید. عوارض لیفت ابرو با نخ نهایتا ظرف یک هفته برطرف می‌شوند.

نتایج جراحی لیفت ابرو دائمی بوده و اگر شخص از نتایج ناراضی باشد، اصلاح آن‌ها کار دشواری است. درحالی‌که می‌توانسد برای اطمینان از نتایج لیفت ابرو با نخ از نخ‌های با ماندگاری کمتر استفاده کرده و در صورت رضایت، روش‌هایی با ماندگاری بیشتر را امتحان کنید. به دلیل خطر کمتر و دوره نقاهت کوتاه‌تر، پزشکان معمولا توصیه می‌کنند که افراد قبل از اقدام برای جراحی لیفت ابرو، از نخ استفاده کنند. درصورتی‌که مدتی پس از لیفت با نخ تمایل به انجام جراحی داشته باشید، این نخ‌ها هیچ تداخلی در جراحی ایجاد نکرده و خطرناک هم نیستند. بنابراین با خیال راحت می‌توانید جراحی را نیز امتحان کنید.

مشاوره

کلینیک بین المللی زیبایی پوست و مو آراد با کادری مجرب و متخصص در هر نوع زیباسازی و جوانسازی به صورت حضوری و در صورت عدم امکان زیبا جویان عزیز برای مشاوره حضوری همه ساعت می تواند به زیبا جویان عزیز مشاوره تلفنی را ارایه کند.

شاید این مطلب هم برای شما جذاب باشد:

https://clinicarad.ir/%d9%84%db%8c%d9%81%d8%aa-%d8%a7%d8%a8%d8%b1%d9%88-%d8%a8%d8%a7-%d9%86%d8%ae/

https://clinicarad.ir/%d9%84%db%8c%d9%81%d8%aa-%d8%a7%d8%a8%d8%b1%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b5%d9%81%d9%87%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b7-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1-%d8%b9%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%a7%d8%af%d9%87/

https://clinicarad.ir/%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%84%db%8c%d9%81%d8%aa-%d8%a7%d8%a8%d8%b1%d9%88-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%86-%d8%ac%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c/

نتیجه‌گیری

لیفت ابرو با نخ یکی از تکنیک های زیبایی است که می تواند به زیباتر شدن چهره ی ما کمک بسیاری کند. کشیدن ابرو با نخ باعث شاداب تر شدن صورت ما می شود. پس اگر کسی به شما گفته است که چهره‌یتان عبوس به نظر می رسد یا ابروهایتان همیشه در هم است، لیفت با نخ راه حل شما برای رهایی از این مشکل است .

به طور کلی بسیاری از افراد از بدو تولد دچار مشکل افتادگی ابروها هستند و این باعث کم بودن اعتماد به نفسشان شده است . ابرو بخش مهمی در صورت ماست و کمی تغییر در حالت ابروها باعث تغییرات قابل توجهی در چهره می شود .

کسانی که به  طور طبیعی ابروهای افتاده دارند و مایل به انجام لیفتینگ ابرو هستند می توانند از روش های بدون جراحی مانند  لیفت ابرو با ژل یا با جراحی به عنوان مثال لیفت ابرو با اندوتاین بهره برده و زیبایی و جوانی را به صورت خود باز گردانند.

چنین افرادی اصلا نباید نگران باشند زیرا با پیشرفت علم روش های بسیاری برای جوانسازی صورت وجود دارد که یکی از آن ها بالا کشیدن ابرو با نخ است . این عمل می تواند در کنار دیگر روش های جوانسازی و لیفتینگ صورت انجام بگیرد و نتایح بسیار قابل قبولی داشته باشد .

این عمل زیبایی که به نوعی یکی از روش‌های جوان‌سازی پوست نیز در نظر گرفته می‌شود، با هدف بالا کشیدن ابرو انجام می‌گردد.

این روش به دلیل کم بودن عوارضش میتواند برای اثر بخشی بهتر در جوانسازی چهره‌ی شما در کنار دیگر روش های جوانسازی بدون جراحی انجام شود.

نتایج این روش نسبت به سایر روش‌هایی که برای جوان‌سازی پوست صورت و پیشانی استفاده می‌شوند، ماندگاری بیشتری دارند. البته به شرط آنکه توسط یک پزشک حاذق و با تجربه انجام شود.

بنابراین، قبل از اینکه تصمیم قطعی خود را برای انجام این جراحی بگیرد، در یک جلسه مشاوره پزشکی شرکت کرده و مطمئن شوید که این روش برای رسیدن به خواسته‌ای که مد نظر دارید، بهترین روش هست یا نه.

کلینیک آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-کلینیک آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۰۳۲۳۲۹۲

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinic.arad

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید :

clinicarad.com

سایت تخفیفات پزشکی جهت دریافت تخفیف:

 https://takhfifannet.com

سایت انجمن جهت پاسخ به سوالات زیبایی شما توسط برترین متخصصین زیبایی کشور:

 https://harfhayetazeh.com

لینک کوتاه:https://karjorkon.com

لینک آپارات: https://www.aparat.com/v/9mycr

لینک نماشا: https://www.namasha.com/clinic.arad

 • آقایان

  بهداشت فردی آقایان

  با در 24 اکتبر 2023 - 0 نظرات

  بهداشت فردی آقایان بهداشت فردی آقایان شامل یک مجموعه از عملیات و رویه‌هایی است که به منظور حفظ و ارتقاء سلامت و راحتی فیزیکی و روانی آقایان انجام می‌شود. در زیر تعدادی از مهم‌ترین نکات بهداشت فردی آقایان آمده است: ۱٫ **شستشوی دوره‌ای**: حمام روزانه با استفاده از صابون و آب گرم به تمیزی و […]

 • بزرگ کردن آلت

  روشهای بزرگ کردن آلت با طب سنتی قدیم

  با در 27 سپتامبر 2023 - 0 نظرات

  روشهای بزرگ کردن آلت با طب سنتی قدیم کاهش اعتماد به نفس به دلایل مختلفی می‌تواند رخ دهد و یکی از این دلایل ممکن است تورم و اندازه کوچک آلت تناسلی باشد. در این موارد، مهم است که بدانید اعتماد و احترام به شما به هیچ عنوان به اندازه فیزیکی آلت تناسلی شما مربوط نیست. […]

 • جراحی پلک

  جراحی پلک پایین با لیزر

  با در 4 اکتبر 2023 - 0 نظرات

  جراحی پلک پایین با لیزر پف چشم به وضعیتی گفته می‌شود که پوست حول چشم‌ها به‌طور ناگهانی و بدون هیچ زخم یا آسیب آشنا، ضخیم و پفکی شود. این ممکن است برای تمامی چشم یا فقط در یک چشم اتفاق بیفتد. در زیر تعدادی از علل متداول برای پف چشم آمده است: **آب‌گرم و یا […]

 • آلت تناسلی

  بهداشت آلت تناسلی مردانه

  با در 30 اکتبر 2023 - 0 نظرات

  بهداشت آلت تناسلی مردانه آلت تناسلی مردان، معمولاً به عنوان  آلت تناسلی خارجی نیز شناخته می‌شود. این اعضا برای تولید و انتقال اسپرم و همچنین ادرار و منی (مایع که در هنگام انزال از بدن خارج می‌شود) مسئولیت دارند. در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف آلت تناسلی مردان پرداخته خواهد شد: **پروستات**: پروستات یک غده  […]

 • هایفوتراپی

  ژل مخصوص هایفوتراپی

  با در 6 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  ژل مخصوص هایفوتراپی هایفوتراپی از امواج اولترا ساوند برای کلاژن سازی بخش  میانی پوست (درم) استفاده میشود و به انقباض فاسیای عضلات صورت کمک می کند. انقباض فاسیای عضلات پوست به لیفت سریع پوست صورت کمک می کند. کلاژن سازی، ناشی از اولترا سوند باعث جوانسازی پوست در فاصله ۲ تا ۶ ماه بعد از […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی به لابیا تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی