قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۲۹ خرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: فیروزه حدادی
لیزر آنجلا

لیزر آنجلا چیست؟

دستگاه تناسلی بانوان با افزایش سن،  بروز یائسگی یا کاهش استروژن مشکلاتی مانند عفونت درد در زمان برقراری رابطه جنسی و تیرگی واژن و …. را می تواند برای بانوان  ایجاد کند. ولی امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی از روش هایی همچون استفاده از لیزر آنجلا می توان مشکلات در ناحیه تناسلی بانوان را به راحتی درمان کرد.
ما در ادامه به بررسی کاربرد لیزر آنجلا خواهیم پرداخت و در خصوص آن اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

کلینیک زیبایی آراد

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی آراد

آشنایی با لیزر آنجلا

خیلی از بانوان با افزایش سن و رسیدن به میانسالی در اثر کاهش استروژن در بدن دچار مشکلات و بیماری‌هایی از جمله عفونت، تیرگی در ناحیه تناسلی، خشکی واژن و گشادی در نواحی تناسلی خود می شوند که در این صورت عوارضی مانند درد، سوزش، خارش و گاهی خونریزی و درد در زمان مقاربت حاصل شود که این می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد به همین منظور برای درمان آن باید اقدام شود. جدیدترین روش درمان برای مشکلات در نواحی تناسلی بانوان لیزر آنجلا می باشد که برترین تکنولوژی در خصوص لیزر و همچنین هوشمندترین شناخته می‌شود. لیزر آنجلا به دلیل اینکه روش کاملا غیر تهاجمی می باشد در حوزه درمان و زیبایی در دستگاه تناسلی به عنوان یک روش ایمن  قابل استفاده می باشد.

استفاده از لیزر آنجلا هیچگونه محدودیت خاصی را به دنبال ندارد و برای خانم های جوان نیز جهت دوام و استمرار زیبایی سلامت و اعتماد به نفس در برقراری رابطه جنسی بسیار موثر می باشد. این دستگاه بدون بستری، درد، بیهوشی و بی حسی می‌تواند به صورت سرپایی و با هزینه بسیار کم انجام شود و نیازی به انجام جراحی نخواهید داشت.

کاربردهای درمانی آنجلا

. درمان تکرر و بی اختیاری در ادرار
. درمان عفونت های مکرر ادراری
. درمان خشکی و سوزش واژن
. درمان مقاربت دردناک
. برطرف کردن شلی و افتادگی واژن بعد از انجام زایمان طبیعی
. درمان آتروفی واژن بر اثر بیرون زدگی، جراحی، شیمی درمانی و شیردهی
. درمان سوزش و خارش در ناحیه تناسلی
. درمان خروج هوا از واژن
. درمان عفونتهای واژن و دهانه رحم.

کاربرد های زیبایی لیزر آنجلا

. بهبود استرس‌های بعد از زایمان
. تنگ کردن واژن
. روشن کردن واژن
. لابیاپلاستی
. سفید کردن و فرم دهی به ناحیه تناسلی

مزایای استفاده از لیزینگ آنجلا

. کاهش عوارض جانبی
. افزایش  کیفیت بازسازی
. کاهش میزان آسیب های حرارتی بر روی پوست
. نداشتن درد ناراحتی شدید.
. نیاز نداشتن به بیهوشی و بستری
. روش غیر تهاجمی
. هزینه مناسب نسبت به روش های درمانی دیگر
. رسیدن به نتیجه مورد نظر در زمان بسیار کوتاه
. انجام آن در مدت زمان بسیار کم
‌. ماندگاری بالا

اگر شما نیز علاقه دارید که از لیزر آنجلا برای رفع مشکلات در ناحیه تناسلی استفاده کنید و از مزایای آن بهره مند شوید می توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو وزیبایی الهیه زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه ای این کلینیک به انجام این درمان بپردازید و از نتایج آن بهره مند شوید. همچنین در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست و مو نیز زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه ای صورت می گیرد که میتوانید از این خدمات نیز بهره مند شوید و همواره زیبایی و جوانی خود را حفظ کنید.

نحوه استفاده از لیزر آنجلا

لیزر آنجلا انرژی را که توسط یک پالس دو مرحله ای با نام smart. plus با قابلیت تنظیم تعداد نقاط به بافت منتقل خواهد کرد. در مرحله اول ابتدا یک پالس انرژی بالا در زمان بسیار کم بافت را تخریب میکند.  در مرحله دوم پالس با انرژی کم در زمان طولانی یک حرارت عمیق را ایجاد خواهد کرد و همین امر باعث باز شدن عروق به دلیل تحریک فیبروبلاست ها خواهد شد.

انجام درمان با کمک از لیزر آنجلا بسته به نوع درمان و مدت زمان آن حدود ۳ الی ۱۰ دقیقه صورت  می‌گیرد. اگر از لیزر انجلا برای داخل ناحیه تناسلی استفاده شود نیازی به استفاده از بی حسی یا بیهوشی نخواهید داشت. ولی در صورتی که برای انجام جراحی زیبایی زنان مانند عمل لابیاپلاستی انجام شود از کرم های بی حس کننده موضعی استفاده خواهد شد. این روش هیچ دوره نقاهت و ریکاوری با خود به دنبال ندارد.اما بهتر است به مدت یک هفته از رفتن به استخر و برقراری رابطه جنسی خودداری کنید.

لیزر آنجلا بسیار موثر می باشد و امنیت آن نیز بسیار بالا است. نتایج این روش فقط ده روز بعد از انجام درمان قابل مشاهده می باشد. اما بهتر است که جلسات درمانی به صورت کامل انجام شود که حدود ۳ جلسه درمان حتما باید انجام شود.

لیزر آنجلا تا چندین سال بعد از انجام درمان می‌تواند ماندگاری باخود به همراه داشته باشد و بسته به نظر پزشک بیشتر از دوسال شاید نیاز به یک جلسه درمان داشته باشید.

روشن سازی و سفید سازی واژن با استفاده از لیزر آنجلا

دستگاه تناسلی یکی از نواحی مهم برای بانوان است و یکی از مشکلات مهمی که به دلیل تغییرات هورمونی بعد از زایمان چاقی و کم کاری تخمدان برای ناحیه تناسلی ایجاد میشود.  همین امر اعتماد به نفس  بانوان را می تواند در زمان برقراری رابطه جنسی کاهش دهد. با استفاده از لیزر آنجلا می توان برای سفید کردن واژن اقدام کرد. در این روش ابتدا یک لایه برداری از بافت انجام می گیرد و سپس به سبب ریزش سلول هایی که تغییر رنگ پیدا کرده تیرگی در این ناحیه و بازسازی آن انجام خواهد شد. همچنین استفاده از این روش حالت چین و چروک و افتادگی در این ناحیه را تا حد بسیار زیادی اصلاح کرده و سبب شادابی و جوانسازی آن خواهد شد.

سفید کردن واژن با کمک از لیزر آنجلا به سبب اینکه تاثیر گذاری و نتیجه بخشی آن از دیگر روشهای درمانی بالاتر است و همچنین به تعداد جلسات کمتر نیاز دارد به همین دلیل هزینه کمتری بابت آن باید پرداخت کرد.

 لیزر آنجلا

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان – لیزر آنجلا

لابیاپلاستی با استفاده از لیزر آنجلا

ظاهر دستگاه تناسلی بسیاری از بانوان به دلایل مختلف مانند زایمان، رابطه جنسی و افزایش سن تغییر می‌کند و ظاهر نامناسب به خود می‌گیرد که این می تواند نارضایتی را به دنبال داشته باشد. در برخی موارد درد هایی بر اثر ورزش کردن یا پوشیدن لباس های تنگ و چسبان ایجاد می‌شود که در برابر برقراری رابطه جنسی نیز می‌تواند احساس ناخوشایندی ایجاد کند. برای درمان مشکلات از  لابیاپلاستی توسط لیزر آنجلا می توان استفاده کرد. لابیاپلاستی با این روش با کمک از قلم جراحی برای کوچک کردن و زیبا کردن لابیا ها استفاده خواهد شد و به بافت ظریف لابیا هیچگونه فشار بیش از اندازه  وارد نخواهد شد. در نتیجه ظاهر  سالم باقی خواهد ماند و در انتها عمل به خوبی انجام خواهد شد.

در این روش ابتدا نشانه گذاری در نواحی لابیا صورت می‌گیرد و سپس با کمک از یک انبرک مخصوص پوست اضافه گرفته خواهد شد و توسط لیزر آنجلا برش صورت می پذیرد.

بعد از برداشتن بافت اضافه محل مورد نظر بخیه خواهد خورد. این روش بسیار موثر و نتیجه بخش است و به دلیل جوش خوردن رگ های خونی در محل های برش خونریزی بسیار کمی ایجاد می شود.

هزینه لابیاپلاستی در این روش به سبب انجام آن بدون جراحی و بیهوشی بسیار کمتر از روش جراحی میباشد.

مدت زمان انجام لیزر آنجلا چند دقیقه می باشد؟

انجام لیزر آنجلا حدود ۳ الی ۱۰ دقیقه زمان نیاز دارد.

آیا برای استفاده از لیزر آنجلا نیاز به بیهوشی می باشد؟

در اینجا باید به این نکته اشاره کنیم که برای انجام لیزر آنجلا برای داخل واژن نیازی به بیهوشی و بی حسی های موضعی نیست.  در صورتی که از لیزر آنجلا برای انجام عمل های زیبایی زنان مانند لابیاپلاستی  استفاده کنید پزشک از  کرم های بی حس کننده موضعی استفاده خواهد کرد.

دوره نقاهت لابیاپلاستی با آنجلا چه مدت است؟

در مورد این درمان باید بیان کنیم که این روش درمانی دوره نقاهت و ریکاوری بسیار کوتاه مدتی را رقم می‌زند. ولی بهتر است که حداقل به مدت یک هفته از برقراری رابطه جنسی یا انجام ورزش‌هایی که می‌تواند به ناحیه تناسلی فشار وارد کند خودداری کنید. از جمله دوچرخه سواری، شنا و یا استخر.

امنیت دستگاه لیزر آنجلا

از ویژگیهای لیزر آنجلا این است که اهمیت بسیار بالایی را دارد، و بعد از استفاده از لیزر آنجلا بعد از گذشت ۱۰ روز از انجام آن نتایج و بهبودی در فرد متقاضی و یا نتایج عمل زیبایی واژن به خوبی مشاهده خواهد شد. اما برای ماندگاری طولانی مدت نیاز است که حداقل سه جلسه از  لیزر استفاده شود.

از دیگر ویژگی‌های لیزر آنجلا می‌توان به دارا بودن ماندگاری بسیار بالا و طولانی مدت اشاره کرد.

لازم است بیان کرد که تا چندین سال بعد از لیزر چه در حوزه درمانی و چه در حوزه زیبایی این عمل ماندگاری دارد و بعد از گذشت دو سال از انجام لیزر مجدد نیاز به درمان دارید.

دلایل تیرگی واژن چیست؟

از دلایل و مشکلات تیرگی در واژن بانوان می توان به تغییرات هورمونی، انجام زایمان های طبیعی، زایمان سزارين، کم کاری تیروئید، تخمدان پلی کیستیک در بانوان، تنبلی تخمدان، کیست تخمدان در بانوان، چاقی در زنان و بسیار عوامل دیگر اشاره کرد.
یکی دیگراز مشکلاتی که اکثر بانوان با  آن درگیر هستند تیرگی واژن است. مشکل تیرگی در ناحیه  می تواند سبب کاهش حس اعتماد به نفس در آنها در زمان برقراری رابطه جنسی شود که به راحتی با کمک لیزر آنجلا می توان این مشکل را برطرف کرد.
اگر شما نیز می خواهید انجام این روش درمانی بپردازید می توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو زیبایی الهیه زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه ای این کلینیک به انجام این درمان بپردازید و از نتایج آن بهره مند شوید.

درمان زگیل تناسلی با لیزر آنجلا

در این روش به دلیل نفوذ عمیق اشعه لیزر روی بافت زیر ضایعات پوستی مستقیم مورد هدف قرار خواهند گرفت و سوزانده می‌شوند.
در این روش عوارضی مانند درد یا احساس سوزش به کمترین میزان خود خواهد رسید و اینکه آسیب به بافت بیشتر از یک میلیمتر است، و در عمق پوست فراتر نخواهد رفت.
استفاده از لیزر آنجلا برای درمان زگیل تناسلی برای زگیل های بزرگ کاربرد دارد ولی به دلیل سهولت روش استفاده از لیزر نسبت به دیگر روش ها برای درمان زگیل تناسلی بسیار مورد توجه و استقبال افراد متقاضی قرار گرفته است.

تنگ کردن واژن با لیزر آنجلا

در روش جراحی تنگ کردن واژن با کمک لیزر آنجلا فقط قسمت ورودی واژن به اندازه ۲ تا ۳ سانتیمتر تنگ خواهد شد. از عوارض  آن می توان به برقراری رابطه جنسی اشاره کرد. اما در روش تنگ کردن واژن با کمک لیزر  به صورت عمقی انجام می‌گیرد و تمام طول واژن تنگ خواهد شد.

درمان عفونت واژن با لیزر آنجلا

لیزر آنجلا برای درمان عفونت در ناحیه واژن و درمان عفونت در ناحیه تناسلی از بهترین روش های درمانی  می باشد. آنجلا یکی از بهترین روش های غیر دارویی برای درمان عفونت واژینال می باشد. این روش علاوه بر درمان عفونت در برطرف کردن کامل ترشحات واژن، برطرف کردن سوزش در ناحیه واژن، کاهش خارش و درد در ناحیه تناسلی بسیار موثر می باشد. از مزیت های درمان عفونت واژن با لیزر آنجلا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

. لیزر آنجلا و به بازسازی بافت داخلی واژن و هیدراته کردن محیط واژن خواهد کرد.
. لیزر آنجلا  به بهبوده اسیدی بودن محیط داخلی واژن خواهد‌کرد.
. درمان عفونت واژن با کمک لیزر می‌تواند به سلامت واژن کمک کند و باعث بهبود عملکرد ناحیه تناسلی شود
. به کمک لیزر آنجلا خشکی واژن کاهش پیدا می‌کند و میزان رطوبت و ترشحات محیط واژن افزایش پیدا میکند.

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر آنجلا

برای درمان بی اختیاری در ادرار یا همان درمان تکرر ادرار در بانوان با کمک لیزر می توان بیان کرد که نزدیک به ۹۰ درصد افراد متقاضی با لیزر بی اختیاری ادرار خود را درمان و کنترل کردند. لیزر آنجلا به دلیل تحریک کلاژن سازی در مثانه و مجرای ادراری سبب تقویت و جوانسازی بافت های این قسمت شده و قدرت انعطاف پذیری را در این ناحیه افزایش داده که نهایتاً سبب شده که قدرت مستانه برای کنترل و خروج ادرار بیشتر شود.

قبل از لیزر واژینال چه مراقبت هایی نیاز است؟

شما قبل از انجام لیزر برای ناحیه تناسلی باید تست پاپ اسمیر و آزمایش های تجویز شده توسط پزشک متخصص را انجام دهید. همچنین اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید یا دچار بیماری خاصی هستید این موضوع را باید به پزشک اطلاع دهید. اگر تب خال یا زگیل تناسلی عفونتی دارید باید قبل از انجام لیزر درمان شود.

نکات و توصیه های بعد از لیزر

مراقبت هایی که باید بعد از لیزر انجام دهید بستگی به این دارد که از لیزر برای درمان چه مشکلاتی کمک گرفته اید. اما موارد زیر معمولاً در تمام عمل های انجام شده با لیزر به عنوان مراقبت های بعد از لیزر واژن به افراد متقاضی توصیه خواهد شد.

. رفع عوارض لیزر واژن تا چند روز بعد از لیزر هرگونه احساس ناراحتی خفیف سوزش و التهاب طبیعی میباشد. برای کاهش این علائم می‌تواند که از کمپرس سرد و داروهای مسکن خفیف کمک بگیرید. توجه کنید که نباید بعد از لیزر دچار ترشحات رنگی، لکه بینی و خونریزی شدید شوید.  در صورتی که با این علائم روبرو شدید احتمال عفونت واژن می باشد و باید سریع به پزشک خود اطلاع دهید..
. شستشوی ناحیه تناسلی بعد از لیزر دوش گرفتن بعد از لیزر مشکلی را ایجاد نمی‌کند. اما نباید با آب داغ استحمام کنید یا حمام طولانی مدت داشته باشید. همچنین تا بهبودی کامل نباید استخر وان و جکوزی بروید.
بعد از شستشوی ناحیه تناسلی را باید با آب اگر لازم باشد یا شوینده های مناسب شستشو دهید و به هیچ عنوان از دوش واژینال یا صابون برای نظافت استفاده نکند.
. پریودی بعد از لیزر واژینال بهترین زمان برای انجام لیزر ۳ تا ۵ روز بعد از پایان خونریزی قاعدگی است. اما اگر بعد از لیزر واژن پریودی باید از نوارهای بهداشتی استفاده کنید و مرتب آنها را عوض کنید تا دچار هیچ گونه عفونت نشوید.
استفاده از تامپون و کاپ قاعدگی بعد از لیزر ممنوع می باشد نباید هیچ چیزی وارد ناحیه تناسلی شما شود.
. بهداشت واژن بعد از هر بار شستشو حتما ناحیه را کاملا تمیز و خشک کنید تا رطوبت و ایجاد عفونت در ناحیه تناسلی ایجاد نشود.
لباسهای زیرتان را روزانه تعویض کنید تا تمیز و خشک باقی بماند. همچنین باید لباس‌های زیر تان از جنس نخی و گشاد باشد تا زمان بهبودی سریع تر صورت گیر.  زیرا پوشیدن شورت های چسبان و شلوارهای تنگ می تواند سبب ایجاد عفونت و طولانی شدن دوره نقاهت شود.
. انجام کارهای روزانه بعد از انجام لیزر واژن نیازی به استراحت مطلق یا بستری شدن در بیمارستان را نخواهید داشت و از همان روز میتوانید فعالیت های روزانه خود را آغاز کنید. اما تا زمان بهبودی کامل باید از ورزش و کارهای سنگین خودداری کنید و اجسام سنگین را بلند نکنید. پیاده‌روی کوتاه و کارهایی که به واژن فشار وارد نمی‌کند را میتوانید انجام دهید.
. رابطه جنسی بعد از لیزر واژن بعد از جوانسازی واژن با کمک لیزر آنجلا به طور معمول دچار سوزش التهاب شوران یا خارج یا درد بسیار خفیف در ناحیه تناسلی می شوید. بنابراین از برقراری رابطه جنسی تا زمانی که این علائم و عوارض به طور کامل از بین برود باید خودداری کنید .زیرا باعث تحریک بیشتر ناحیه تناسلی می شود.
ممکن است دچار عفونت یا خونریزی در ناحیه تناسلی شوید برای اطمینان از این کار می توانید با پزشک خود در این زمینه گفتگو داشته باشید.

لیزر آنجلا

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان – لیزر آنجلا

چند ساعت بعد از انجام لیزر دوش بگیریم؟

دوش گرفتن بعد از انجام لیزر بستگی به توصیه پزشک متخصص شما دارد و اینکه لیزر واژن را برای چه اهدافی انجام داده اید. بنابراین زمان دوش گرفتن از چند ساعت بعد از انجام لیزر تا ۷۲ ساعت بعد از آن می تواند متغیر باشد.

عوارض استفاده از لیزر آنجلا چیست؟

استفاده از لیزر هیچگونه عارضه جانبی با خود به دنبال ندارد و فقط عوارض عادی و معمول آن مثل سوزش و التهاب را میتواند با خود ایجاد کند که بعد از چند روز و با انجام مراقبت ها و توصیه های ارائه شده به خوبی برطرف می‌شود.
لیزر یک روش ایمن برای جوانسازی واژن است. البته اگر این روش درمانی در یک کلینیک معتبر و توسط یک پزشک متخصص و با تجربه  در این زمینه انجام شود می‌تواند نتایج فوق العاده را با خود ایجاد کند.
شما می توانید برای استفاده از لیزر آنجلا و جوانسازی ناحیه تناسلی خود به کلینیک بین المللی پوست مو و زیبایی اله۶ی مراجعه کنید و زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه ای این کلینیک به انجام این درمان بپردازید و از هرگونه عوارض جانبی و احتمالی در امان باشید و بهترین نتیجه را برای خود رقم بزنید.

برای درمان خارش واژن بعد از لیزر چه کار کنم؟

برای درمان سوزش و خارش واژن بعد از انجام لیزر می توانید از کمپرس سرد یا داروهای مسکن تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید.

دوره نقاهت و بهبودی بعد از استفاده از لیزر آنجلا

استفاده از از لیزر یک روش آسان و موثر است که می توانید مشکلات ناحیه تناسلی را برطرف کنید، بدون اینکه نیاز به دوره نقاهت و ریکاوری داشته باشید.
این روش درمانی اگر توسط یک پزشک متخصص و معتبر انجام شود هیچگونه دوره نقاهت و ریکاوری و عوارض جانبی را ایجاد نخواهد کرد.

اثرات و نتایج

لیزر می‌تواند مشکلاتی مانند گشادی واژن،ترشحات در ناحیه تناسلی، عفونت، شل شدگی و افتادگی در ناحیه تناسلی را برطرف کند. این روش درمانی اثرات بسیار فوق العاده ای را در جوانسازی و زیبایی واژن بر عهده می‌گیرد. ماندگاری این روش درمانی بسیار طولانی مدت است و تا سال‌ها می‌تواند برای فرد باقی بماند.

نتیجه گیری

بسیاری از خانم ها با افزایش سن و رسیدن به سن یائسگی به دلیل  کاهش استروژن در بدن آنها مشکلات بسیاری از جمله خشکی واژن، تیرگی ناحیه تناسلی، شل شدگی و گشادی واژن و عفونت ناحیه تناسلی می تواند ایجاد شود، که در این صورت عوارضی مانند سوزش و خارش و گاهی موقع خونریزی و درد برای آنها حاصل شود. این بسیار آزاردهنده است و به همین دلیل برای درمان آن اقدام باید کرد.

جدید ترین روش برای درمان این مشکلات در ناحیه تناسلی بانوان استفاده از لیزر آنجلا میباشد که برترین تکنولوژی در زمینه لیزر می باشد. این لیزر یک روش کاملا غیرتهاجمی است که می‌تواند برای بانوان در ناحیه تناسلی آنها استفاده شود.

استفاده از این روش هیچ گونه محدودیت سنی ندارد و برای خانم های جوان می تواند دوام و استمرار زیبایی و سلامتی ایجاد نماید. این دستگاه بدون بستری بدون بیهوشی و درد می‌تواند به صورت سرپایی و با هزینه کم انجام شود و دیگر زنان به جراحی زیبایی نیاز خواهند داشت.

اگر شما نیز می‌خواهد از کاربردهای لیزر آنجلا بهره مند شوید می توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی در الهیه زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه ای این کلینیک با انجام این درمان بپردازی را از نتایج آن بهره مند شوید.

همچنین در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست و مو نیز زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه ای صورت می گیرد که می توانید از خدمات نیز بهره‌مند شوید و همواره زیبایی و جوانی خود را حفظ کنید.

کلینیک زیبایی آراد

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیزمی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۰۳۲۳۲۹۲

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinic.arad

ارائه خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید :

clinicarad.com

سایت تخفیفات پزشکی جهت دریافت تخفیف:

 https://takhfifannet.com

سایت انجمن جهت پاسخ به سوالات زیبایی شما توسط برترین متخصصین زیبایی کشور:

 https://harfhayetazeh.com

تلگرام

https://t.me/cliniczibaeiiarad

گپ

https://gap.im/join/OTM4NzkxMjUwNDIzMDU5MDgxMjM4NTI1NDExODY1MjI1NTI5OTM3MDQ1MDIwODY0MzMyNjA3NTMzNjEzMTIyOTU3NTUzMjYyNjA1NTH

سروش

https://splus.ir/cliniczibaiiarad

ایتا

https://eitaa.com/cliniczibaiiarad

روبیکا

https://rubika.ir/clinicarad

آپارات:

https://aparat.com/v/mlda6

نماشا:

https://www.namasha.com/v/rKfb5J3B

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

 • پاک کردن تاتو بازو

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی

  با در 11 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی اگر احساس پشیمانی از تاتو دارید، این احساس متداول است و بسیاری از افراد در یک دوره‌ای از زندگی خود این احساس را تجربه می‌کنند. امکان دارد دلایل مختلفی برای این پشیمانی وجود داشته باشد، از جمله تغییر سلیقه، تغییر در شرایط زندگی، یا حتی عدم رضایت از کیفیت […]

 • عکس نمادین موز برای افزایش سایز آلت تناسلی

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی

  با در 21 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی اندازه طبیعی آلت تناسلی متغیر بوده و بین افراد مختلف تفاوت دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که اکثر مردان، اندازه طبیعی آلت تناسلی خود را به عنوان معقول و قابل قبول می‌دانند. مطالعات به دست آمده از متوسط اندازه آلت تناسلی به عنوان راهنمایی برای ارائه اطلاعات به افراد استفاده […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی