قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۵ بهمن ۱۴۰۱
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: خانم دکتر طاهریون
ژنیکوپلاستی

قیمت گن ژنیکوماستی مردانه

جهت کوچک کردن سینه مردان از جراحی ژینکوماستی می توان استفاده کرد.
می توان با انجام این درمان به رفع بزرگ شدن سینه، ناشی از عدم تعادل در هورمون ها  کمک کرد.
جهت انجام این جراحی متخصص ،بافت و چربی‌ اضافه در سینه  را با استفاده از ترکیب و تکنیک های جراحی و استفاده از لیپوساکشن از محل مورد نظر حذف می نماید .
انجام این فرآیند با توجه به مقدار بافت چربی که در سینه وجود دارد زمانی بین یک الی دو ساعت نیاز دارد. که پس از آن باعث ایجاد حالت متناسب در سینه می گردید و انجام این درمان به اتمام می رسد .

پس از اتمام این درمان متخصص به شما گن های مخصوصی را پیشنهاد می دهد که جهت ایجاد نتایج بهتر باید از این گن ها  تا رمان مشخص شده  بین  ۳  تا  ۶  هفته استفاده گردد .
جهت افزایش اطلاعات خود در مورد قیمت گن ژنیکوماستی مردانه بهتر است به مراکز معتبر مراجعه و قیمت آن را به دست آورید.

ما در این محتوا سعی داریم شما را در مورد انجام این درمان مزایا ، کاربردها و عوارض احتمالی بیشتر آشنا سازیم .

جهت افزایش اطلاعات خود نیز می توانید به وب سایت کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه مراجعه و در مورد انجام این درمان بیشتر اطلاعات بدست آورید.
مشاوره رایگان خدمات زیبایی

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

کاندید مناسب ژنیکوماستی:

انجام جراحی ژنیکوماستی به عنوان یک روش موثر برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرد  که دوران بلوغ را پشت سر گذاشته باشند.  زیرا فرم و سینه ی مردان در دوران  نوجوانی ممکن است شاهد تغییرات باشد.

با توجه به تحقیقاتی که در مورد انجام ژینکوماستی صورت گرفته حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد از مردان بالغ  از این درمان استفاده کرده اند.  این مطالعات نشان می دهد که ۷۰ درصد از این مردان بین ۵۰ تا ۶۹ سال دارند .

حتی مردان  باید این را مد نظر قرار دهند که پس از اتمام این درمان باید حتماً ثبات وزنی داشته باشند. زیرا افزایش یا کاهش وزن می تواند بر نتایج انجام این درمان تاثیر بگذارد.
جهت دستیابی به نتایج بهتر و ایجاد افزایش و ایمنی بالا توصیه می گردد که ‏BMI در بدن بین ۱۹ تا ۲۵ باشد.
ولی با توجه  به‌  نظر  بعضی  از  متخصصین افرادی که شاخص بدنی آنها تا ۳۰ نیز است می توانند از این روش درمانی تحت نظر  متخصصین استفاده نمایند.

انجام خدمات مربوط به ژنیکوماستی  را می‌توانید در کلینیک بین المللی پوست ،مو  و زیبایی الهیه تحت نظر بهترین متخصصین پوست و مو انجام دهید.

با حضور در این کلینیک توسط متخصص، مورد مشاوره و معاینه قرار بگیرید و پس از انجام معاینه های لازم مشخص کنید آیا کاندیدای مورد نظر جهت انجام این درمان به شمار می روید یا خیر.!

قیمت گن ژنیکوماستی مردانه

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی الهیه-قیمت گن ژنیکوماستی مردانه

مزایای انجام ژنیکوماستی:

انجام روشهای ژینکوماستی می تواند مزایای بی شماری را به همراه داشته باشد .

نتایجی که به همراه این درمان است تا زمانی که فرد بتواند وزن خود را ثابت نگه دارد دائمی خواهد بود.

افرادی که ورزشکار هستند به کمک ورزش می‌توانند باعث تقویت عضلات گردند و نتایج انجام جراحی را بهتر کنند.

انجام این جراحی می‌تواند به افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس افراد کمک کند .

انجام این درمان به صورت سرپایی می باشد برای همین عوارض و معایب چندانی همراه با انجام این درمان ایجاد نمی شود .

شما نیز می توانید از مزایای انجام این درمان در کلینیک بین المللی پوست ،مو و زیبایی الهیه تحت درمان  بهترین متخصصین پوست و مو بهره مند گردید .
با حضور در این کلینیک توسط بهترین متخصصین مورد مشاوره و نسبت به انجام این درمان اقدام نمایید.

معایب:

انجام هر یک از روش های زیبایی علاوه بر مزایایی که به همراه دارد می‌تواند عوارض نیز همراه داشته باشد.

انجام این درمان  نیز عوارضی را به همراه دارد برای مثال استفاده از این درمان برای افرادی که عضلات پکتورال داشته باشند می‌تواند باعث ایجاد تغییرات در ظاهر آنها گردد.  بنابراین افرادی که از این درمان استفاده می‌کنند باید حتماً تمرینات پکتورال را انجام داده تا شاهد ایجاد نتایج شوند.

جهت انجام این روش درمانی متخصص برش هایی را در نواحی مختلف بر روی سینه ایجاد می کند که پس از اتمام درمان و بسته شدن  برش‌ها بخیه ها قابل مشاهده می باشد.  اگر چه این بخیه ها قابل توجه نیستند ولی باز هم جای برش ها مشاهده می گردد، ولی به گذشت زمان کم کم  محو می گردند که می‌توان به عنوان عوارض انجام این درمان نام برد.

مراحل انجام جراحی ژنیکوماستی چگونه است:

جهت انجام این درمان حتماً باید در مورد کلینیک و پزشک دقت و تحقیقات لازم را به عمل آورده باشید .

انجام این جراحی با توجه به برنامه درمان که توسط پزشک برای شما در نظر گرفته شده صورت می پذیرد، اما ممکن است که پزشک فقط به لیپوساکشن و یا ترکیبی از لیپوساکشن جهت برداشت بافت چربی  نیاز داشته باشد .
زمانی که برای انجام این جراحی در نظر گرفته می‌شود  حدود یک تا سه ساعت می باشد.

اگر در ناحیه قفسه سینه بافت چربی و پوست اضافه وجود داشته باشد متخصص تنها از لیپوساکشن استفاده می‌کند.

اگر فرد به بیماری ژنیکوماستی واقعی مبتلا شده باشد از لیپوساکشن جهت حذف بافت و پوست اضافه نیز کمک گرفته می‌شود .

قبل از انجام این روش درمانی متخصص ابتدا از بیهوشی عمومی استفاده می نماید به طوری که در طی انجام فرآیند فرد خواب راحتی داشته باشد .

ممکن است از بی حس کننده های موضعی جهت بی حس کردن قفسه سینه استفاده شود که فرد در حین  انجام درمان هیچ دردی را احساس نکند.

وقتی داروهای بی حس کننده یا بیهوشی بر فرد اثر کند متخصص جهت انجام درمان ابتدا یک برش بسیار کوچک در نواحی مورد نظر ایجاد می‌کند.

این برش ها ممکن است با توجه به تکنیک جراحی در زیر بغل،  اطراف نوک سینه و دیگر نواحی مورد نظر باشد.

اگر متخصص  از لیپوساکشن جهت استخراج  بافت چربی استفاده کند به کمک یک ابزار خاص به نام کانولا چربی های اضافه را استخراج و پس از انجام عمل نواحی  سینه را به خوبی لمس می نماید تا هیچ‌گونه غده در این نواحی وجود نداشته باشد.

معمولاً غده‌هایی که در این نواحی به صورت ناخواسته قرار می‌گیرند در زیر هاله ی سینه هستند. برای همین متخصص برش را در نقطه اتصال هاله سینه و پوست قفسه سینه ایجاد می نماید،  تا بتواند برش را پنهان نماید و غده چربی را به طور کامل استخراج نماید.

ممکن است متخصص در حین انجام جراحی با توجه به درمان نیاز به تغییر موقعیت نوک سینه هانیز بشود.

زمانی که پزشک بافت اضافه را از محل مورد نظر برداشت می‌کند برش ها به کمک بخیه بسته و از لوله های مخصوص جهت جلوگیری از تجمع مایع در این محل ها استفاده می گردد . (لوله ها باید به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت در محل جراحی گذاشته شوند.)

پس از انجام جراحی فرد متقاضی ممکن است به دلیل استفاده از بی‌هوشی هوشیاری پایینی داشته باشد بنابراین جهت بازگشت به خانه نیاز دارد تا یک نفر همراه با خود داشته تا در شب اول از او مراقبت نماید.

مراقبت های پس از جراحی ژنیکوماستی:

درمان به دلیل اینکه سرپایی می باشد در کمترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد و دوره نقاهت کوتاهی را به همراه دارد .

اکثر افراد به مدت ۱ الی ۱۰ روز پس از انجام درمان و  استراحت کافی  می توانند به فعالیت‌های خود ادامه دهند . ولی سعی کنید از انجام فعالیت های شدید یا بلند کردن اجسام سنگین خودداری نمایید.

بهتر است که به مدت دو هفته بعد از انجام این درمان از انجام ورزش های شدید خودداری شود  و جهت انجام ورزش‌های سینه  با توجه به نظر پزشک اقدام نمایید.

معمولاً بخیه هایی که جهت انجام این درمان مورد استفاده قرار می گیرد جذبی می باشد ولی  در غیر این صورت به مدت یک هفته پس از انجام جراحی جهت کشیدن بخیه و برداشتن لوله تخلیه به کلینیک ها و مراکز معتبر مراجعه نمایید .

در صورتی که متخصص برای شما داروهای خاصی را تجویز نموده حتما به موقع  از داروها استفاده نمایید.

پس از اتمام درمان حتما از گن های مخصوص که توسط پزشک تجویز می‌شود به مدت ۳ تا ۶ هفته استفاده گردد.

دوره نقاهت و ریکاوری پس از انجام جراحی

انجام ژینکوماستی به عنوان یک درمان در کلینیک ها و مراکز معتبر به دست افراد با تجربه صورت می پذیرد.
که به عنوان یک روش جراحی سرپایی صورت می پذیرد .

خبر خوبی که  همراه با انجام این درمان است ،این است که ریکاوری بسیار کوتاهی را به همراه دارد و در اکثر بیماران سریع و بدون درد انجام می پذیرد. بنابراین افرادی که شغل های پشت میز نشینی و راحتی  دارند می توانند پس از اتمام جراحی پس از دو تا سه روز به محل کار خود بازگردند .

ممکن است که متخصص برای چند روز اول از داروهای مسکن جهت کم شدن درد استفاده نماید.
جهت سریع شدن دوره بهبودی سعی کنید  گارمنت بپوشید این گارمنت ها کمک می کند تا ورم های ایجاد شده در نواحی جراحی التیام بخشیده شود.

آیا ژنیکوماستی نوک سینه شما را کوچک تر می کند؟

جهت ابجاد  فرم در اندازه نوک سینه باید متخصص همراه با برش مستقیم بر روی بافت سینه به کمک لیپوساکشن اقدام نماید.  این کار مستلزم این است تا پزشک برشی را ایجاد نماید .

اثرات و نتایج:

افرادی که از ژینکوماستی استفاده می کنند پس از اتمام درمان بلافاصله می توانند اثرات و نتایج را در ناحیه سینه خود مشاهده نمایند.  ولی باید جهت بهبودی بیشتر به مدت چند روز پس از انجام جراحی صبور باشند تا به طور کامل تورم ها و التهابات ایجاد شده برطرف شود .

تورم هایی که در این نواحی ایجاد شده در مدت زمان کوتاه برطرف  می گردد .
ظاهر جدید جهت فرم سینه پس از بهبودی کامل مشخص خواهد شد و این بهبودی میتواند به مدت ۴ تا ۶ هفته طول بکشد .

نتایج انجام این درمان وقتی که وزن ثابت بماند دائمی می باشد .

وقتی  تمام بخیه ها و زخم های ایجاد شده در بافت از بین برود فرد از ظاهر خود راضی خواهد بود و نیاز به درمان دیگر نخواهد داشت.

داشتن یک تغذیه درست، انجام ورزش‌های عضلاتی نیز می‌تواند پس از انجام جراحی فرد را در دستیابی به نتایج طولانی مدت کمک کند.

اگر متخصص به درستی از این روش درمانی استفاده کرده باشد و فرد رژیم غذایی و ورزش خود را به طور منظم انجام داده باشد نتایجی که همراه با انجام این درمان است چشمگیر و با ماندگاری طولانی مدت خواهد بود .

به این موضوع توجه کنید که تا زمانی که بهبودی کامل پیدا نکردید از انجام دادن ورزش های سینه خودداری کنید و حتما تحت نظر پزشک از این ورزش ها استفاده شود.

مشاوره رایگان خدمات زیبایی

قیمت گن ژنیکوماستی مردانه

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی الهیه-قیمت گن ژنیکوماستی مردانه

جهت زیبا سازی و رفع مشکلات ایجاد شده در ناحیه سینه از چه روش هایی میتوان استفاده کرد:

وقتی فرد با افزایش سن روبرو می‌گردد پوست کم کم خاصیت کشسانی خود را از دست خواهد داد. به همین دلیل ممکن است که بر اثر زمان متوجه شل شدگی پوست  در سینه خود گردد که معمولاً متخصص جهت رفع این موارد از جراحی و روشهای غیر جراحی استفاده می کند .

افرادی  نیز  جهت  رفع چاقی  از داروهای تقویت کننده  جهت ایجاد ظاهر متناسب برای بدن استفاده  می کنند. برخی  از داروها بر سطح هورمون های بدن تاثیر می گذارد و باعث می گردد تا فرد مجبور به انجام جراحی هایی همچون ژنیکوماستی شود.
بنابراین بهتر است که حتما جهت استفاده از دارو و ویتامین ها با جراح و پزشک خود مشورت های لازم را داشته باشید

خطرات جراحی ژنیکوماستی:

انجام جراحی ژینکوماستی به عنوان یک روش موثر و ایمن جهت کوچک کردن سینه مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. مخصوصاً زمانی که متخصص از تجربه و مهارت بالایی برخوردار باشد می تواند با انجام این درمان از ایجاد عوارض احتمالی نیز خودداری نماید.

معمولاً عوارض جانبی که همراه با انجام این درمان رایج می باشد شامل کبودی ، خونریزی، ورم ، ایجاد عفونت و تجمع مایعات در زیر پوست می باشد.

از دیگر خطرات می‌توان به جدا شدن برش،  آسیب رسیدن به عصب ها و یا زخم اشاره کرد.

احتمال عدم تقارن در شکل یا کانتور سینه نیز می‌تواند به عنوان عوارض انجام این جراحی به شمار برود . ولی توجه داشته باشید که اگر انجام این جراحی را در مراکز و کلینیک های معتبر به دست افراد با تجربه صورت دهید  کمتر شاهد ایجاد عوارض پس از اتمام درمان خواهید شد.

با توجه به گفته برخی از افراد سینه یا نوک سینه تا چند روز پس از انجام جراحی ممکن است دچار بی حسی گردد که با گذشت زمان این عوارض نیز برطرف خواهد شد .
تجربه بی حس شدن  هاله سینه به عنوان یکی از عوارض طبیعی می باشد .

در موارد نادر نیز ممکن است که فرد با نکروز چربی سینه مواجه گردد به طوری که سلول‌های چربی مرده به جای جذب توسط بدن فرد تبدیل به کیست گردند که این اتفاق دائمی نبوده و به کمک ماساژ از بین خواهد رفت.

هزینه ژنیکوماستی:

هزینه هایی که مختص انجام این جراحی می باشد با توجه به گستردگی و اینکه چقدر بافت از نواحی مورد نظر برداشته می‌شود متفاوت می‌باشد.
انجام  این درمان با توجه به انتخاب نوع روش نیز بر هزینه‌ها تاثیر می‌گذارد.

عواملی مثل اینکه آیا سینه نیاز به کوچک شدن یا تغییر موقعیت دارند نیز می‌تواند بر هزینه‌های انجام این درمان تاثیر گذار باشد.

استفاده از بی‌هوشی، هزینه خدمات ، انتخاب کلینیک و حق الزحمه متخصص نیز نقش بسیار مهمی در هزینه های انجام درمان دارد.

با توجه به اینکه انجام این جراحی به عنوان یک روش زیبایی می باشد  تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد بنابراین بیمه  هیچ هزینه‌ای بابت انجام این جراحی پرداخت نخواهد کرد.

ولی در بعضی از موارد بیمه می تواند هزینه های مربوط به انجام این جراحی را پوشش بدهد که باید حتماً بافت اضافه سینه غده بوده باشد نه چربی و اگر علت ماستوپکسی عواملی مثل چاقی یا  استفاده از دارو و الکل باشد بیمه هزینه‌ها را پرداخت نخواهد کرد.

جهت اطلاع گرفتن از هزینه‌های مربوط به انجام این درمان می توانیم با کلینیک بین‌المللی پوست مو زیبایی الهیه تماس حاصل بفرمایید .

در ابن کلینیک به کمک  کارشناسان و مشاوران پس از انجام مشاوره با رزرو نوبت و حضور در کلینیک توسط متخصص مورد مشاوره قرار گرفته و از هزینه های انجام این درمان نیز مطلع گردید.

مراقبت های قبل از انجام ژینکوماستی

قبل از انجام این روش درمانی حتماً در مورد انتخاب کلینیک و پزشک متخصص خود اطلاعات کافی را به دست آورید . زیرا اگر متخصص از تجربه و مهارت کافی برخوردار نباشد می‌تواند باعث ایجاد نامتقارنی در فرم  سینه گردد و باعث ایجاد  دیگر عوارض ناخواسته شود.

قبل از انجام درمان متخصص برای شما جلسات مشاوره در نظر می‌گیرد که در این جلسات به شما مراقبت ها و توصیه های لازم را می‌دهد .

  این مراقبت ها  را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

از مصرف انواع مشروبات الکلی قبل از انجام درمان خودداری گردد.

از مصرف کردن داروهای رقیق کننده خون همچون آسپرین  و وارفارین قبل از درمان خودداری گردد.

اگر بیماری یا داروی خاصی مصرف می کنید قبل از انجام درمان حتما در مورد مصرف دارو و بیماری خود با پزشک متخصص مشورت داشته باشید.

تعداد جلسات مربوط  ژینکوماستی

انجام جراحی تنها در یک جلسه توسط متخصص در کلینیک ها و مراکز درمانی صورت می‌پذیرد که مدت زمانی که جهت انجام این درمان در نظر گرفته می‌شود با توجه به نوع جراحی حدود یک الی سه ساعت زمان نیاز دارد .

پس از اتمام این درمان به دلیل اثرات داروی بی‌هوشی باید همراه با فرد یک نفر باشد تا او را تا منزل همراهی نماید.

شاید این مطالب نیز برای شما جذاب باشد:

https://clinicelahieh.com/%d8%b9%d9%85%d9%84-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b3%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d9%84%db%8c%d9%86%db%8c%da%a9-%d8%a8%db%8c%d9%86-%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%84%d9%84/

https://clinicelahieh.com/%d8%b9%d9%88%d8%a7%d8%b1%d8%b6-%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%da%86%d8%b1%d8%a8%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%b3%db%8c%d9%86%d9%87/

https://clinicelahieh.com/%da%a9%d9%88%da%86%da%a9-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%b3%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%b1/

نتیجه گیری :

جهت کوچک کردن سینه مردان از جراحی ژینکوماستی می توان استفاده کرد.
می توان با انجام این درمان به رفع بزرگ شدن سینه ناشی از عدم تعادل در هورمون ها  کمک کرد.
جهت انجام این جراحی متخصص بافت ، چربی‌ و غده ناخواسته در سینه  را با استفاده از ترکیب و تکنیک های جراحی و استفاده از لیپوساکشن از محل مورد نظر حذف می نماید .
انجام این فرآیند با توجه به مقدار بافت چربی که در سینه وجود دارد زمانی بین یک الی دو ساعت نیاز دارد. که پس از آن باعث ایجاد حالت متناسب در سینه می گردید و انجام این درمان به اتمام می رسد .

جهت انجام این درمان می‌توانید به کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه مراجعه و تحت درمان بهترین متخصصین پوست و مو اقدام به انجام جراحی ژینکوماستی نمایید.

انواع خدمات مربوط به زیبایی پوست و مو در این کلینیک برای شما زیباجویان عزیز انجام می پذیرد که با حضور در کلینیک توسط متخصص مورد معاینه قرار گرفته سپس بهترین روش درمان را انتخاب و شاهد زیبایی و افزایش اعتماد به نفس خود گردید.

انواع خدمات مشاوره در این کلینیک توسط کارشناسان و مشاوران حرفه ای برای شما عزیزان به صورت کاملاً رایگان می‌باشد.

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز  می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۰۰۴۳۶۳۰

۰۲۱۹۱۰۱۲۷۵۶

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۲ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinicelahieh

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید:

clinicelahieh.com/#

تلگرام

https://t.me/clinic_elahieh

گپ

https://gap.im/join/Nzg0Nzk2ODU5NDcwNTQ2Nzk0NzY1NjIwNTg3NjY2MzQ0NTYxMDI4OTE5NTE2NjE1NjI1Mjc3OTgzMTYyNjI3MDYyNTAyNjA3MTA1NTG

سروش

https://splus.ir/clinicelahieh

ایتا

https://eitaa.com/clinicelahieh

روبیکا

https://eitaa.com/clinicelahieh

 

نماشا:  https://www.namasha.com/v/wuW86Ubm

آپارات:https://www.aparat.com/v/DF7Sv

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • هایفو صورت

  مدت زمان هایفو صورت

  با در 29 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مدت زمان هایفو صورت هایفوتراپی یک فناوری روز به روز محبوب‌تر در زمینه جوانسازی پوست است. این تکنولوژی، از امواج صوتی با فرکانس بالا برای انجام مداخلات غیرجراحی بر روی پوست استفاده می‌کند. نام “هایفو” از عبارت High-Intensity Focused Ultrasound گرفته شده است. در زیر، با اصول و کاربردهای هایفوتراپی در جوانسازی پوست آشنا می‌شوید: […]

 • مشاوره هایفو اصفهان

  مشاوره هایفو اصفهان

  با در 23 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مشاوره هایفو اصفهان هایفوتراپی یک روش غیرجراحی برای بهبود ظاهر پوست و کاهش علائم پیری است. این فناوری از امواج فوکوس شده های فراصوتی برای تحریک تولید کلاژن و افزایش کلاژن موجود در پوست استفاده می‌کند. در ادامه، به جزئیات بیشتری در مورد هایفوتراپی زیبایی پرداخته خواهد شد: ### ۱٫ **چگونگی عملکرد:**    – **امواج […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی