قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۱۵ اسفند ۱۴۰۱
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: خانم دکتر طاهریون
طرز لیفت صورت با نخ

طرز لیفت صورت با نخ

با بالا رفتن سن، پوست به طور طبیعی استحکام خود را از دست خواهد داد و دلیل اصلی آن کاهش تولید  کلاژن و الاستین در پوست است.
به وجود آمدن خطوط ریز و چین و چروک و افتادگی در صورت از نتایج  اولیه از دست دادن استحکام پوست است.
همچنین عوامل دیگری مانند ژنتیک، قرار گرفتن زیاد در معرض آب و هوای آلوده و عدم مراقبت های صحیح از پوست  است که  می تواند در پیری و افتادگی  پوست  موثر باشد.  این در حالی است که ما در دنیایی زندگی میکنیم که داشتن یک چهره زیبا و شاداب برای افراد اهمیت بسیار زیادی دارد .
لیفت صورت با نخ از جمله درمان های رایج و پرطرفداری است که می‌توان برای از بین بردن افتادگی در قسمتهای مختلف صورت در زمان کوتاه از آن استفاده کرد .
از این روش درمانی  می توان برای قسمتهای مختلف صورت و بدن استفاده کرد.
ما در این مقاله در خصوص طرز لیفت صورت با نخ مزایا کاربرد و معایب و همچنین مراقبت های قبل و بعد از انجام لیفت صورت با نخ می پردازیم.

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

لیفت صورت با نخ:

لیفت صورت با نخ یک روش درمانی زیبایی می باشد که در آن به کمک  جایگذاری نخ  در زیرپوست می‌توان به افزایش استحکام و کشیدگی پوست کمک کرد.
این روش درمانی کم تهاجمی است و نخ های استفاده شده در این روش قابل جذب  بوده  در واقع لیفت با نخ نوعی روش درمانی  است که در آن از بخیه های موقتی برای به وجود آمدن لیفت ظریف در پوست استفاده می‌شود.  نخ های جایگذاری شده قابل مشاهده  نیستندو این درمان  بهترین جایگزین برای روش های تهاجمی به شمار می رود.
با این روش زیبایی پوست به طرف عقب کشیده می‌شود و در نتیجه صورت لیفت و زیبا خواهد شد.
نخ های  به کار گرفته شده در این روش علاوه بر این که می تواند ایده آل باشد. با لیفت صورت با نخ می‌توان به مبارزه با پیری پوست پرداخت و باعث تحریک کلاژن سازی  در پوست شد .
در این روش  پوست را وادار به تولید  کلاژن بیشتر می کنند و  در محل تحت درمان افزایش تولید کلاژن باعث استحکام و زیبایی  بیشتر پوست می شود.
همان طور که می دانید کلاژن نقش بسیار حیاتی و موثری در روند پیری و کاهش و افزایش زیبایی پوست  دارد .این در حالی است که کلاژن به حمایت از عوامل رشدی که تا حد زیادی روی وضعیت پوست ما تاثیر می گذارد نیز کمک می‌کند.
همچنین تولید به اندازه کلاژن علاوه بر ترمیم زخم ها می تواند به حجیم و قوی شدن پوست نیز کمک کند. این در حالی است که یکی از اصلی‌ترین مزایای لیفت صورت با نخ تحریک تولید طبیعی کلاژن توسط بدن است . زیرا کاهش کلاژن می‌تواند منجر به کاهش ۸۰ درصدی ضخامت پوست در ۷۰ سالگی شود .
حجم و قدرت مهم ترین عامل در ایجاد پوست اضافه و چین و چروک است. زیرا  وقتی پوست  ضعیف گردد  دیگر قادر نیست که بافت های زیرین را حمایت کند و بدین ترتیب جاذبه زمین آن را  به طرف پایین خواهد کشید و پوست افتاده و کشیده می شود .
تزریق کلاژن  به پوست صورت زمانی که نشانه‌های افتادگی در پوست هنوز خفیف است می‌تواند به کاهش روند افتادگی کمک کند‌.
افرادی که لیفت با نخ را برای تحریک کلاژن سازی انجام می‌دهند متوجه بهبود تدریجی رنگ و استحکام پوست خود خواهند شد .
در این روش درمانی هنگامی که نخ در زیر پوست قرار می گیرد  پاسخ درمانی بدن به طور مداوم فعال می شود‌ .زیرا بدن می خواهد نواحی که در آن از نخ های بخیه استفاده شده را درمان کند و بدین شکل از خود واکنش نشان خواهد داد و به این صورت علاوه بر کشیدن نقاط افتاده در پوست بازسازی طبیعی در پوست نیز فعال خواهد شد و اثرات مفیدی را به همراه خواهد داشت.

لیفت صورت با نخ یک عمل زیبایی غیر تهاجمی می باشد که برای لیفت طبیعی در صورت طراحی شده است و اغلب برای از بین بردن افتادگی در پوست، برطرف کردن خطوط لبخند،  چین و چروک ها در اطراف فک ، گونه  و  درمان افتادگی پوست غبغب به کار گرفته می‌شود.

انواع جنس نخ لیفت صورت:

معمولاً  نخ های به کار گرفته شده در این روش از سه نوع ماده مختلف تشکیل شده اند: نخ  پلی دی اکسان ،نخ پلی ال لاکتیک اسید و نخ پلی کاپرولاکتون.

. نخ پلی دی اکسان(PDO):

معمولاً این ها از جنس نخ های بخیه هستند که در عمل‌های جراحی مورد استفاده قرار می گیرد. تاثیرات این نخ ها می تواند بین ۶ الی ۱۲ ماه باقی بماند.
این نح ها  بعد از گذشت ۶ ماه به طور کامل در بافت پوست حل می شوند و جذب آن خواهند شد و طی’ ۱۲ ماه می توانند به تحریک تولید کلاژن در پوست کمک کنند.
عملکرد این نخ هاد منجر به ایجاد تغییرات در  درم پوست می‌شود .
مطالعات زیادی که در این زمينه انجام شده ثابت کرده که ابن نخ ها  در بهبود منافذ و چین و چروک های ریز در پوست می تواند موثر واقع شوند.
علاوه بر این این نخ ها قادر به تقویت کلاژن سازی هستند که این امر می‌تواند سبب  افزایش ضخامت و حجم لایه های  بالایی پوست شود.
همچنین ابن نخ ها  می‌توانند با قرار گیری در لایه های زیرین پوستی تغییرات بافتی را نیز افزایش دهند.

. نخ پلی ال لاکتیک اسید(PLLA):

جنس دیگری  از این نخ ها که اغلب در بخیه های جراحی استفاده میشود نخ پلی لاکتیک اسید است.
تحقیقات ثابت کرده که استفاده از این نخ به تحریک کلاژن سازی بیشتر موثر خواهد بود.
این نخ دو سال و در بعضی موارد بیشتر عمر می کند و بعد از حل شدن در پوست بدون ضرر تجزیه می شوند.
این نخ ها  گاهی به عنوان جایگزین فیلرهای پوستی و سم بوتولونیوم نیز استفاده می‌شوند .
به عنوان حجم دهنده پوست می تواند عمل کند و قادر به تحریک تولید کلاژن نوع ۱ و نوع ۳ می‌باشد .
یکی دیگر از مزایای  استفاده از این نخ ها نسبت به نخ های دیگر این است که این نخ تقریباً هیچ گونه واکنش و التهابی را ایجاد نخواهد کرد و  تنها التهاب بسیار خفیف در بافت‌های اطراف ایجاد می‌کند. اما به همین میزان نتایج موثری را رقم می زند.

. نخ پلی کاپرولاکتون( PCL):

این نخ  به اندازه نخ های پلی لاکتیک اسید و نخ های پلی دی اکسان مورد استفاده قرار نمی گیرد .اما می تواند تا دو سال ماندگاری داشته باشد. این ماندگاری بالا به دلیل پیوند شیمیایی و ساختار قوی در این نخ‌ها می باشد که زمانی بسیار بیشتر طول خواهد کشید تا بتواند در پوست به طور کامل حل شود.
این ماده سبب می شود تاثیرات استفاده از این جنس نخ نیز برای طولانی مدت باقی بماند و نتایج آن ماندگار تر باشد .
همچنین در مقایسه با نخ های پلی ال لاکتیک اسید و پلی دی اکسان نخ پلی کاپرو لاکتون در تحریک تولید کلاژن سازی موثر تر  عمل خواهد کرد.

بعد از حل شدن کامل این نوع نخ فرآیند کلاژن سازی می تواند تا یک سال ادامه داشته باشد.

کاربرد های لیفت با نخ:

لیفت با نخ برای قسمت‌های افتاده در پوست صورت و بدن می تواند کاربرد های زیادی داشته باشد.
رایج ترین قسمت هایی که برای صاف کردن و برطرف کردن چین و چروک  آن ،از لیفت با نخ استفاده می‌شود ابروها ،چانه و گونه است. اما به طور کلی این روش می تواند برای نواحی مختلف از پوست باعث افزایش  خاصیت ارتجاعی پوست گردد و  با کشیده شدن پوست در این قسمت ها ظاهر پوست  محکم و قوی‌تر  خواهد شد و چهره شاداب و درخشان می شود.

با کمک لیفت پوست بالغ در کمترین زمان و با مطمئن ترین روش می توانید به رفع پیری و چین و چروک صورت خود بپردازید.

طرز لیفت صورت با نخ

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی الهیه-طرز لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ برای چه افرادی مناسب است؟

با توجه به تاثیراتی که این روش درمانی دارد بهترین کاندیدا برای انجام لیفت پوست افرادی هستند که پوست آنها نسبتاً افتاده و شل شده و به دنبال روشی موثر هستند.

همچنین بهترین سن برای لیفت صورت  مردان و زنان بالای ۳۵ سال هستند که در اکثر موارد به دنبال لیفت در یک سوم میانی و پایینی صورت خود هستند.

افرادی که علاقه دارند به افزایش جوان سازی چهره خود بپردازند می توانند بهترین کاندیدا برای انجام این روش به شمار روند.

بهترین کاندیدا برای لیفت صورت با نخ افرادی هستند که به تازگی متوجه کاهش تولید کلاژن در پوست خود شده اند و میخواهند ساختار پوست را تقویت کنند .

همچنین این روش برای افرادی که فکر می‌کند پوستشان در حال از دست دادن قسمتی از کشش طبیعی است نیز ایده آل می باشد .

برای آن دسته از افرادی که پوستشان به طور شدید دچار افتادگی شده و نیاز به کشش عمیق دارد لیفت صورت با نخ نمی تواند نتیجه خوبی را برای آنها رقم بزند .
به طور کلی نامزد ایده آل برای درمان لیفت نخ عبارتند از:

. افرادی که علائم پیری در تحریک پوست  به خوبی قابل مشاهده است.

. زنان و مردانی که در محدوده سنی ۳۵ تا ۵۵ سال قرار دارند.

. افرادی که از روش های تهاجمی نمیخواهند استفاده کنند.

. افرادی که از سلامت عمومی خوبی برخوردار می باشند و دچار بیماری های زمینه ای نیستند.

نحوه لیفت صورت با نخ :

از اصلی ترین دغدغه ها برای انجام لیفت صورت نحوه انجام این درمان می باشد.  در پاسخ باید بیان کنیم که مدت زمانی که برای این درمان اعمال می شود بسیار کم است و زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت.  به همین دلیل مراحل انجام این روش کاملا مشخص است.
قبل از لیفت صورت با نخ در ابتدا باید در یک جلسه مشاوره پزشکی شرکت کنید تا  نوع پوست و نقاط مورد نظر برای شما  تعیین شود.
سپس در روز درمان ناحیه مورد نظر تمیز ارزیابی و علامت گذاری خواهد شد تا مشخص شود که نخ در چه قسمتی باید وارد پوست شود .
بعد از آن توسط بی حس کننده های موضعی منطقه مورد نظر آماده خواهد شد .
بی حسی های موضعی به کاهش درد ناشی از درمان کمک خواهند کرد .

در مرحله بعد نخ ها  در زیر پوست و در جای مورد نظر قرار می‌گیرند و با کشیده شدن آنها پوست صاف و بدون چین و چروک می‌شود .
بعد از قرار گرفتن نخ در ناحیه تحت درمان پوست به آرامی تمیز خواهد شد و شما می توانید به منزل باز گردید و به فعالیت‌های خود بپردازید.
اما در مدتی مشخص باید از فعالیت های سنگین خودداری کنید تا روند بهبودی حاصل شود.
هدف از انجام  لیفت با نخ  این است که بافت های آویزان و افتاده را قوی و مستحکم کنید .
این درمان تنها با بی حسی موضعی انجام می گیرد و بعد از انجام درمان  نیازی به بستری شدن در بیمارستان نخواهید داشت.

آیا لیفت صورت با نخ درد دارد؟

باید بیان کرد که لیفت صورت با نخ باعث میشود که  پوست به عقب کشیده شود.
ممکن است که فکر کنید این روش می‌تواند با درد همراه باشد.  اما باید بدانید که جای نگرانی وجود ندارد چرا که قبل از  درمان  محل  معمولاً با کمک بی حسی های موضعی آماده  و نخ در داخل پوست قرار می گیرد و شما درد زیادی را احساس نخواهید کرد.

همچنین برای تزریق از داروهای بی حس کننده از سوزن های بسیار ریزی استفاده خواهد شد که پوست اطراف را بی حس می کند و به همین دلیل شما در زمان درمان کمترین میزان درد را تجربه خواهید کرد.

مراقبت های قبل از لیفت صورت با نخ:

.اگر که تصمیم دارید لیفت صورت با نخ را انجام دهید حتماً باید در خصوص اعتبار کلینیک و پزشک دقت کامل را داشته باشید و قبل از جلسه درمانی در مورد مراقبت های قبل از درمان با پزشک مشورت داشته باشید.
رعایت مراقبت ها و دستورالعمل های ارائه شده از طرف پزشک قبل از لیفت صورت با نخ شما را برای رسیدن به بهترین نتایج و کوتاهترین زمان بهبودی کمک خواهد کرد.

از جمله این اقدامات:

. حداقل یک هفته قبل از لیفت صورت با نخ  باید از مصرف داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید.

همچنین در این مدت باید از خوردن مکمل ها و ویتامین هایی همچون  چای سبز نیز خودداری کنید .
مصرف این گونه مواد می‌توانند در زمان درمان سبب افزایش خونریزی و بعد از انجام درمان نیز باعث گستردگی کبودی شود.
. ۱ هفته قبل از لیفت صورت  باید از مصرف الکل و دخانیات نیز خودداری کنید . مصرف اینگونه مواد خود عامل افتادگی پوست هستند که سبب پیری زودرس پوست نیز  می‌شوند. همچنین می‌توانند ماندگاری روش‌های درمانی مانند لیفت صورت با نخ  را کاهش دهد.

. اگر که دچار عفونت های فعال در صورت یا زخم باز هستید باید تا بهبودی کامل صبر داشته باشید و سپس اقدام به انجام این درمان نمایید.

. چنانچه دچار بیماری خاصی هستید یا داروی خاصی را مصرف می کنید یا به مواد بی حسی یا مواد دیگری آلرژی زا واکنش نشان می دهید حتما این موضوع را به پزشک طلاع دهید تا پزشک بتواند بهترین تصمیم را برای شما بگیرد.

مراقبت های بعد از لیفت صورت با نخ:

در صورتیکه توصیه های مراقبتی بعد از انجام لیفت صورت با نخ را به خوبی انجام دهید زمان بهبودی سریع‌تر و همچنین عوارض جانبی کمتری را مشاهده خواهید کرد.

رعایت این نکات در رسیدن به بهترین و موثرترین نتیجه درمان بسیار مهم میباشد:

. توصیه ما به شما این است که تا چند روز بعد از لیفت صورت  در زمان خوابیدن سر خود را بالاتر از حد معمول قرار دهید تا هیچگونه فشاری به صورت شما وارد نشود این کار حتی می تواند به کاهش کبودی و تورم نیز کمک کند.

. اگر دچار کبودی و تورم شدید ،شدید  می توانید برای به حداقل رساندن آن از کمپرس سرد استفاده کنید.
. اما به این نکته نیز توجه کنید که نباید کمپرس سرد را مستقیم روی محل مورد نظر قرار دهید.

. تا ۲۴ ساعت بعد از لیفت صورت با نخ از شستن صورت باید خودداری کنید.

. تا بهبودی کامل از لمس کردن پوست و فشار آوردن به آن باید خودداری کنید.

. تا دو هفته بعد از لیفت صورت  باید از انجام فعالیت های شدید بدنی و ورزش کردن شدید خودداری کنید. زیرا می تواند باعث کند شدن روند بهبودی شود و مشکلاتی را بعد از لیفت صورت با نخ برای شما رقم بزند.

. اگر دارو یا مواد مشابه ای برای شما از طرف پزشک در نظر گرفته شده آن را به موقع و کامل  مصرف کنید.

. از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی پرهیز کنید تا روند بهبودی سرعت بیشتری به خود بگیرد و نتایج این درمان نیز ماندگار تر شود.

. تا چند روز بعد از لیفت صورت با نخ از مصرف داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید.

. آب و مایعات فراوانی بنوشید تا پوستتان هیدراته شود  تا بتواند به تولید کلاژن بیشتر بپردازد.

هزینه لیفت صورت با نخ:

یکی از اصلی ترین فاکتورها برای انتخاب روش لیفت صورت با نخ کلینیکی است  که می خواهید به انجام این درمان در آن بپردازید .

هزینه لیفت صورت با نخ می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که از اصلی ترین آن ها می توان به میزان سابقه کاری کلینیک ، نوع نخ مورد استفاده و تعداد به کار گرفته شده در زمان درمان،  گستردگی نقاط موردنظر، تخصص و مهارت پزشک ، میزان افتادگی و پیری پوست اشاره کرد.

جهت اطلاع پیدا کردن از هزینه های مربوط به انجام این درمان می توانید به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه مراجعه کنید و یا با مشاوران و کارشناسان حرفه ای ما تماس حاصل فرمایید.

انجام خدمات مشاوره در این کلینیک به صورت رایگان می باشد که می توانید از آن بهره مند شوید.

معایب لیفت صورت با نخ:

استفاده کردن از لیفت صورت با نخ یک روش کم تهاجمی است که با استفاده از آن می توانید در زمان کوتاهی  به بهبودی پوست دست پیدا کنید  و نتایج خوبی را برای خود رقم بزنید.
در این روش حداقل عوارض جانبی وجود دارد اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که می توانید با بعضی عوارض جانبی خفیف در لیفت صورت با نخ مواجه شوید که درصورت رعایت درست مراقبت ها بعد از انجام درمان به زودی برطرف خواهند شد.

همچنین بعضی از این عوارض به نوع انجام درمان و میزان تخصص و مهارت پزشک بستگی دارد .
توصیه ما به شما این است که در انتخاب پزشک برای انجام این روش درمانی تحقیق داشته باشید تا  از عوارض  شدید لیفت در امان بمانید.
معمولا  عوارض جانبی لیفت صورت با نخ کمی قرمزی تورم و کبودی است که این مشکل طی چند روز و با رعایت مراقبت های توصیه شده برطرف می‌شود.

اما از عوارضی که ممکن است فرد پس از  انجام  لیفت صورت  در یک کلینیک نامعتبر تجربه کندمی‌توان به:
ایجاد عفونت در محل تحت درمان در  طولانی مدت.

عدم تقارن در صورت به دلیل حرکت نخ  اشاره کرد.

همچنین باید بیان کرد که بعضی از نواحی صورت به دلیل وجود حرکت های اصلی عروقی و اعصاب بیشتر در معرض خطر هستند و به همین دلیل انتخاب یک پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه بسیار مهم می‌باشد.
شما می توانید لیفت صورت با نخ را با خیالی آسوده در کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه ای کلینیک انجام دهید و از هرگونه عوارض جانبی و احتمالی این روش درمانی در امان باشید.
در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست و مو زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه ای  انجام می گیرد که می توانید از این خدمات بهره مند شوید و همواره زیبایی و سلامت خود را حفظ کنید.

مزایای لیفت صورت با نخ:

استفاده از لیفت صورت با نخ یک روش بسیار کاربردی و موثر در درمان افتادگی پوست است .
این روش درمانی مزایای زیادی را با خود به همراه دارد.
شما با لیفت پوست با نخ علاوه بر اینکه می توانید باعث سفت و صاف شدن پوست خود شوید می توانید از بعضی امتیازات دیگر آن نیز بهره مند شوید.
از جمله :

. مشاهده نتایج فوری بلافاصله بعد از اتمام درمان

. مقرون به صرفه بودن روش مورد نظر نسبت به جراحی لیفت صورت

. نداشتن عوارض جانبی خطرناک

. نیاز نداشتن به بیهوشی

. با کمترین زخم و برش

. درد نسبتاً کم

. دارای اثر باز ساز کنندگی طبیعی پوست

. درمان مناسب برای تمام پوست ها

. روشی با کمترین درد تورم و کبودی

طرز لیفت صورت با نخ

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی الهیه-طرز لیفت صورت با نخ

مناطق هدف برای لیفت صورت با نخ

خیلی از افراد لیفت صورت با نخ را برای اصلاح نواحی که دچار افتادگی شده انتخاب می کنند .
این مناطق می‌تواند چانه ، خط فک ،خط ابرو، ناحیه زیر چشم ،پیشانی و  گونه ها باشد.
همچنین این روش درمانی می‌تواند برای بلند کردن و سفت کردن سینه ها به خصوص بعد از بارداری و کاهش وزن نیز استفاده شود.

اثرات و نتایج لیفت صورت با نخ:

نتایج لیفت صورت با نخ بلافاصله بعد از قرار گرفتن نخ در زیر پوست ظاهر خواهد شد .اما در طی روزها و هفته‌های آتی با کاهش کبودی و تورم نتایج بیشتر آشکار خواهد شد.
نتایج به دست آمده از لیفت با نخ دائمی نیست و تاثیرات آن  یک تا سه سال ماندگاری دارد.
مانند سایر روش‌های جوان‌سازی همچون استفاده از فیلرهای پوستی و  بوتاکس که قابل جذب هستند نخ های استفاده شده در این روش نیز قابل حل شدن  در پوست هستند و در نهایت جذب پوست خواهند شد.

بعد از اتمام عمل لیفت صورت می توانید بلافاصله فعالیت های خود را از سر بگیرید.
پزشک ممکن است که به شما توصیه کند که در هفته اول بعد از انجام این درمان از خوابیدن روی صورت و مالش دادن آن خودداری کنید.

اگر شما هم میخواهید از اثرات و نتایج لیفت صورت با نخ بهره مند شوید می توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه زیر نظر متخصص با تجربه و حرفه ای کلینیک به انجام این درمان بپردازید.

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد؟

نتایج ناشی از تحریک کلاژن سازی چند ماه طول میکشد تا خود را نشان دهد.
سفتی و کشیدگی اولیه در پوست ناشی از قرار گرفتن نخ هاست  که سبب می‌شود صورت جوان تر به نظر برسد و بعد از گذشت ۶ ماه در زیر پوست حل خواهند شد و بهبود وضعیت پوست تا این موقع ادامه خواهد داشت.
بعضی از افراد به دلیل تداوم روند کلاژن سازی اضافه پوستشان بعد از لیفت صورت با نخ  تاثیرات طولانی تر و ماندگارتری را تجربه خواهند کرد.

اگر شما نیز علاقه به لیفت صورت با نخ را دارید حتماً با یک پزشک متخصص در این زمینه مشورت کنید تا  اهداف مورد نظر شما و مناسب بودن این روش را برای شما مورد بررسی قرار دهد.

سوالات متداول در مورد لیفت صورت با نخ:

. چقدر زمان میبرد تا نتیجه انجام این عمل را ببینیم؟

لیفت صورت با نخ یک  روش زیبایی بدون جراحی می‌باشد که تاثیرات بسیار فوق العاده از خود به جا می‌گذارد.
اثرات و نتایج این روش بلافاصله بعد از انجام درمان قابل مشاهده است.
اگرچه  این روش دائمی نیست اما تاثیرات آن می تواند ماندگاری طولانی مدتی را با خود به دنبال داشته باشد و به دوره نقاهت و ریکاوری خاصی نیز نیاز ندارد.

. اثرات این روش تا چه مدت باقی می ماند؟

نخ هایی  که در لیفت صورت استفاده میشود حدوداً تا ۶ ماه در زیر پوست باقی خواهند ماند و  اثرات این روش  با تحریک تولید کلاژن سازی همراه است که  می تواند تا دو سال با خود ماندگاری به دنبال داشته باشد.

. چگونه می توانیم بفهمیم که آیا این درمان برای ما گزینه مناسبی است؟

اگر به دنبال روش مناسب برای جوانسازی و برطرف کردن چین و چروک در پوست خود هستید و می خواهید مطمئن شوید که کدام گزینه برای شما  مناسب تر است تنها باید توسط یک پزشک متخصص و با تجربه مورد مشورت و معاینه قرار گیرید تا بهترین گزینه برای شما انتخاب شود.

. آیا میتوان بعد از لیفت صورت با نخ بوتاکس هم تزریق کرد؟

بعضی از درمان ها که می تواند همراه با لیفت با نخ استفاده شود تا جوانسازی پوست به خوبی انجام شود می‌توان  به تزریق بوتاکس اشاره کرد که می‌تواند همراه لیفت با نخ در نزدیکی ابرو و ناحیه چشم برای کاهش خطوط اخم و خطوط پنجه کلاغی استفاده گردد.  چرا که استفاده کردن از نخ ها در این نواحی مناسب نیست.

. بعد از لیفت صورت  چگونه باید بخوابیم؟

خوابیدن به پهلو یا روی شکم سبب می‌شود که فشار به صورت شما وارد شود. حداقل باید حدود یک هفته بعد از لیفت صورت  از این روش خوابیدن خودداری کنید.
سعی کنید به پشت بخوابید و هنگام خوابیدن سر خود را با کمک بالش به طرف بالا قرار دهید تا تورم به حداقل خود برسد.

. چند بار میتوان لیفت صورت با نخ را انجام داد؟

تکرار این درمان می‌تواند هر دوازده ماه یکبار برای حفظ نتایج و همچنین تداوم آن استفاده شود.

. بعد از لیفت صورت  نباید رو به پشت بخوابیم؟

برای جلوگیری از حرکت کردن نخ باید حداقل ۵ روز بعد از لیفت صورت با نخ به پشت بخوابید با گذشت ۲۴ ساعت از انجام عمل می توانید روتین مراقبت از پوست خود را ادامه دهید.

شاید این مطالب نیز برای شما جذاب باشد:

https://clinicelahieh.com/%d9%84%db%8c%d9%81%d8%aa-%d8%b5%d9%88%d8%b1%d8%aa/

https://clinicelahieh.com/%d9%84%db%8c%d9%81%d8%aa-%d8%b5%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d9%86%d8%ae-%da%a9%d9%84%d8%a7%da%98%d9%86/

https://clinicelahieh.com/%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d9%84%db%8c%d9%81%d8%aa-%d8%b5%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d9%86%d8%ae-%d9%85%d9%88%d9%86%d9%88/

 

نتیجه گیری:

لیفت صورت با نخ به عنوان یک روش بدون جراحی شناخته می‌شود و روشی برای جوانسازی و لیفتینگ پوست صورت است که تاثیرگذاری بسیار بالایی دارد و به دلیل غیر تهاجمی بودن این روش درمانی محبوبیت زیادی پیدا کرده است .
اگر پوست شما کمی دچار افتادگی شده و می خواهید پوستتان ظاهری کشیده و جوان تر  داشته باشد می توانید از تمامی مزایای لیفت صورت بدون عوارض و خطرات جراحی بهره مند شوید .

لیفت صورت با نخ روشی است که در آن از نخ‌های بخیه موقتی برای لیفت استفاده می شود.
در این روش به جای برداشتن بوست شل و افتاده به وسیله جراحی پزشک پوست شما را با کمک نخ های بخیه به سمت بالا می کشد.
لیفت صورت با نخ از دو جهت می تواند سبب جوانسازی شود.
ابتدا اینکه نخ های  بخیه پوست شما را به طرف عقب می‌کشند و لیفت می کنند که باعث کشیده شدن و زیبایی برای پوست شما  می گردد .

همچنین نخ ها با تحریک تولید کلاژن باعث میشوند که  چین و چروک در پوست برطرف  و جوانسازی تا مدت طولانی برای پوست انجام گیرد.

اگر شما نیز علاقه به استفاده از این روش درمانی را دارید و می خواهید از نتایج آن بهره مند شوید می توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو وزیبایی الهیه تحت نظر پزشک متخصص و با تجربه این کلینیک به انجام این درمان بپردازید و از نتایج بیشمار آن بهره مند شوید.

در این کلینیک تمامی خدمات زیبایی پوست و مو زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه ای انجام می گیرد که می توانید از این خدمات استفاده کنید و بهترین نتیجه را برای خود رقم بزنید.

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز  می باشد.

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۰۰۴۳۶۳۰

۰۲۱۹۱۰۱۲۷۵۶

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۲ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinicelahieh

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید:

clinicelahieh.com/#

تلگرام

https://t.me/clinic_elahieh

گپ

https://gap.im/join

سروش

https://splus.ir/clinicelahieh

ایتا

https://eitaa.com/clinicelahieh

روبیکا

https://eitaa.com/clinicelahieh

نماشا:

https://www.namasha.com/v/cdvzOAM4

آپارات:

https://www.aparat.com/v/DQHxl

  

44 بازدید کل ، 1 امروز

  

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

 • پاک کردن تاتو بازو

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی

  با در 11 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی اگر احساس پشیمانی از تاتو دارید، این احساس متداول است و بسیاری از افراد در یک دوره‌ای از زندگی خود این احساس را تجربه می‌کنند. امکان دارد دلایل مختلفی برای این پشیمانی وجود داشته باشد، از جمله تغییر سلیقه، تغییر در شرایط زندگی، یا حتی عدم رضایت از کیفیت […]

 • عکس نمادین موز برای افزایش سایز آلت تناسلی

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی

  با در 21 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی اندازه طبیعی آلت تناسلی متغیر بوده و بین افراد مختلف تفاوت دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که اکثر مردان، اندازه طبیعی آلت تناسلی خود را به عنوان معقول و قابل قبول می‌دانند. مطالعات به دست آمده از متوسط اندازه آلت تناسلی به عنوان راهنمایی برای ارائه اطلاعات به افراد استفاده […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی