قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۷ تیر ۱۴۰۲
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: فیروزه حدادی
زود انزالی

درمان زود انزالی با پنج راز شگفت‌انگیز

رابطه جنسی از مهم‌ترین نیاز های یک مرد و زن میباشد و زوجین برای برطرف نمودن این نیاز  نیازمند سلامت و بهداشت جسمی کامل هستند. در صورتی که هر یک از افراد اختلالی داشته‌ باشد، چه روانی، چه جسمی، می‌تواند بر روی رابطه جنسی و متعاقبا بر رابطه‌ی افراد اثر بگذارد. دقت داشته‌ باشید که یکی از اختلالاتی که بسیاری از آقایان و خانم ها در رابطه‌ی جنسی از آن رنج و عذاب می‌برند و بر اعتماد به نفس افراد تأثیر نامطلوب می‌گذارد، زود انزالی می‌باشد؛ اما خوشبختانه روش درمان زود انزالی وجود دارد.

زود انزالی تعریف مشخص شده ای دارد که بر اساس آن می‌توان گفت که یک شخص مشکل نگهداری نعوظ برای مدت خاصی را دارد. در بیشتر تعاریف، اگر زیر ۱ دقیقه انزال آقایان صورت گیرد، شخص زود انزال می‌باشد. این موضوع، اختلالات بسیاری برای شخص و شریک جنسی او ایجاد می‌کند. یکی از این اختلالات، راضی نکردن شریک جنسی از رابطه‌ی جنسی افراد می‌باشد. همچنین افرادی که زودانزالی دارند، از رابطه‌ی جنسی خود به هیچ عنوان لذت کافی نمی‌برند. در صورتی که فرد با زود انزالی دست و پنجه نرم می‌کند، می‌توانید با پزشک متخصص اورولوژی مشورت کنید. در ادامه به بررسی و ارزیابی راه حل های خانگی برای درمان زود انزالی و بهبود آن به طور کامل می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

کلینیک زیبایی آراد

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی آراد

زود انزالی چیست؟

انزال یعنی رسیدن به اوج لذت جنسی زناشویی که با خارج شدن منی نیز همراه می‌باشد. زودانزالی در آقایان به این صورت می‌باشد که خروج منی آقایان خیلی زودتر از هنگامی که زوجین می‌خواهند اتفاق بیفتد، نیز رخ می‌دهد. در سایر موارد به ویژه اگر زوجه دیر ارگاسم باشد، امکان دارد در طی یک رابطه خانم به اوج لذت جنسی زناشویی نرسد. شاید زودانزالی به خودی خود اختلال بسیار زیادی ایجاد نکند اما این رخداد موجب از بین رفتن اعتماد به نفس و کم شدن لذت جنسی برای زن و مرد خواهد شد. به همین علت درمان زودانزالی در تمرکز و بهبود شرایط روحی و جسمی افراد دارای این اختلال بسیار تأثیرگذار خواهد بود. دقت داشته باشید از اختلال زودانزالی نباید به آسانی گذشت و آن را نادیده گرفت. چرا که این اختلال با عوارض جانبی گوناگونی همراه خواهد بود. برخی از مهم‌ترین عوارض جانبی زود انزالی عبارت است از:

▪︎کم شدن اعتماد به نفس

▪︎عدم تمرکز در فعالیت روزمره

▪︎سرد شدن روابط جنسی زناشویی

▪︎کم شدن میل جنسی

▪︎سرخوردگی

همچنین می توانید با مراجعه به مجموعه بین المللی پوست و مو و زیبایی ایران سرپناه آراد تحت نظر پزشک متخصص و با تجربه این مجموعه مورد معاینه و مشاوره قرارگیرید و اگر علاقه دارید می‌توانید این روش درمانی را، زیر نظر پزشک با تجربه و حرفه ای به انجام این روش بپردازید و از نتایج حاصله لذت ببرید.

علت زود انزالی چیست؟

علل متفاوتی برای زودانزالی در اشخاص وجود دارد که هر کدام منشا گوناگونی دارد. شناخت این علت ها به شما در درمان زودانزالی کمک شایانی خواهد کرد. از یاد نبرید که هر فردی امکان دارد در زندگی خود تحت یک سری شرایط این اختلال بد را تجربه کند. اما جای نگرانی و اضطراب نیست. بعد از حل شدن شرایط زود انزالی شخص هم برطرف خواهد شد. اما همانطور که گفته شد عوامل گوناگونی موجب بروز این اختلال می‌شوند که در این بخش از مقاله تصمیم داریم تا دلیل زودانزالی آقایان را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

▪︎دلایل هورمونی : از جمله عواملی که امکان دارد موجب بروز زودانزالی در مردان شود، اختلالات هورمونی می‌باشد. در حقیقت کمبود هورمون شیمیایی سروتونین در بدن از علت های ابتلا اشخاص به زودانزالی می‌باشد.

▪︎دلایل روانی : رایج ترین عواملی که موجب زودانزالی در اشخاص می‌شود، علت های روحی و روانی نیز می‌باشد. اختلالات روانی گوناگونی نظیر افسردگی، استرس، احساس گناه، خجالت کشیدن شخص از اندامش، کمبود اعتماد به‌ نفس و مشغله فکری بسیار زیاد منجر به زودانزالی مردان خواهد شد. بنابراین درمان اختلالات روحی روانی تأثیر بسیار زیادی در درمان زودانزالی آقایان خواهد داشت.

▪︎سن شخص : افزایش سن نیز در بروز زودانزالی تأثیر بسیاری خواهد داشت. مردان وقتی وارد میانسالی می‌شوند قدرت نعوظ خود را تا حدودی از دست خواهند داد و همین امر در نهایت موجب کم شدن طول رابطه جنسی و زودانزالی آقایان خواهد شد.

مزایای بزرگ کردن آلت تناسلی

▪︎بیشتر شدن اعتماد به نفس

رضایت داشتن از وضعیت ظاهری اندام تناسلی خود حس رضایت از خویشتن و تقویت روحیه فرد را به همراه دارد. اما ظاهر زیبا تأثیر انکارناپذیری بر اعتماد به نفس و حس احترام به فرد دارد. مردانی که دل به دریا می‌زنند و برای بزرگ و حجیم کردن آلت تناسلی خود اقدام می‌کنند، با قدم‌ هایی استوار و اعتماد به نفس بسیار بیشتری کلینیک را ترک می‌کنند و در روابط خود نیز پرشور تر و باانگیزه‌ تر نیز عمل می‌کنند.

▪︎کوشش بیشتر برای حفظ سلامتی

بزرگ و حجیم کردن آلت تناسلی با تزریق ژل ردکسیس نظیر هر درمان دیگری که موجب شود حس خوشایندی نسبت به خود داشته باشید، موجب می‌شود که بیشتر مواظب خود و سلامتی‌تان باشید. معمولاً وقتی مردان به علت کوچک بودن آلت تناسلی به سلامت جنسی خود توجه بسیار بیشتری می‌کنند، متوجه وجود اختلالات دیگری در روابط‌شان می‌شود و جهت بهبود آنها نیز اقدام می‌کنند. در این شرایط معمولاً مردان به فکر می‌افتند که خود را به شدت تقویت کنند و میل و شهوت جنسی‌شان را بیشتر کنند تا روابط شاد تر و لذت‌بخش‌ تری را در رابطه جنسی تجربه کنند و از یک زندگی سالم و رضایت‌ بخش برخوردار گردند. از یاد نبرید که داشتن آلت تناسلی بزرگ فقط قسمت کوچکی از زندگی جنسی مردان را تشکیل می‌دهد.

شما هم می توانید از مزایای بیشمار تزریق ژل و چربی در مجموعه بین المللی پوست و مو و زیبایی ایران سرپناه آراد تحت نظر دکتر متخصص و با تجربه این مجموعه بهره مند شوید همچنین در این مجموعه انواع خدمات زیبایی پوست و مو نیز توسط پزشک متخصص و با تجربه صورت می گیرد که می توانید از مزایای این خدمات نیز بهره مند شوید.

زود انزالی

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی آراد – زود انزالی

متقاضی درمان زود انزالی

اشخاصی که جهت تزریق ژل حجم دهنده در آلت تناسلی به کلینیک‌ ها مراجعه می‌کنند، مردانی هستند که از طول یا قطر آلت تناسلی خود راضی نمی‌باشند. شایان ذکر می‌باشد که سایر مردان فکر می‌کنند، آلت تناسلی کوچکی دارند، حال آن که طول و قطر آلت‌شان در بازه متوسط ۴ تا ۶ اینچی یعنی اندازه معمول آلت تناسلی زمان نعوظ قرار می‌گیرد. این سخن اشتباه راجع به اندازه آلت تناسلی در اصطلاح پزشکی مشکل بدشکلی آلت تناسلی نامیده می‌شود و درمان آن نه از طریق عمل جراحی که از طریق مشاوره صورت می‌گیرد.

بزرگ یا کوچک بودن آلت تناسلی تا حد بسیار زیادی تابع ژن‌ ها و وراثت افراد می‌باشد. پدرانی که آلت تناسلی بسیار بزرگ دارند، غالباً آلت تناسلی حجیمی را نیز برای پسران خود نیز به ارث می‌گذارند. البته استثانا هایی نیز وجود دارد، اما در کل ژن‌ ها مشخص کننده‌ اندازه آلت تناسلی می‌باشند. بهترین و مؤثرترین شیوه ای که می‌توانید از مناسب و مطلوب بودن تزریق ژل برای بزرگ و کلفت کردن آلت تناسلی آگاه شوید، این می‌باشد که به پزشک جراح باتجربه و کاربلدی مراجعه کنید. در جلسه مشاوره می‌توانید پرسش های خود را راجع به تزریق ژل حجم دهنده آلت تناسلی از پزشک متخصص بپرسید، پزشک متخصص نیز اطلاعات جامع و کاملی در اختیارتان می‌گذارد و درمان مناسب و مطلوب را توصیه می‌کند. فرد بیمار باید انتظاری واقع‌بینانه و عقلانی از نتیجه و عملکرد تزریق ژل حجم دهنده داشته باشد. ژل آلت تناسلی را اندکی بزرگتر و کلفت می‌کند، اما انتظار نداشته باشید که آلت تناسلی دو برابر شود. تاکنون هزاران آقا در سراسر جهان این شیوه غیرجراحی را برای بزرگ کردن آلت تناسلی امتحان کرده‌اند و از نتیجه و عملکرد به دست آمده رضایت کامل داشته‌ اند.

اگر شما هم جزو کاندیدای مناسب درمان زودانزالی به شمار می روید و علاقه دارید از این روش درمانی و زیبایی بهره مند شوید می توانید با مراجعه به مجموعه بین المللی پوست و مو و زیبایی ایران سرپناه آراد تحت نظر پزشک متخصص و با تجربه این مجموعه به انجام این درمان بپردازید و از نتایج بی شمار این روش درمانی بهره مند شوید. همچنین در این مجموعه انواع خدمات زیبایی پوست و مو نیز توسط پزشک متخصص و باتجربه صورت می‌گیرد که می توانید از مزایای این خدمات نیز بهره‌مند شوید و همواره زیبایی و جوانی خود را حفظ کنید.

قبل از تزریق ژل به آلت تناسلی

موارد زیر باید پیش از درمان تکمیل شود:

 • کوتاه کردن مو چند روز پیش از درمان
 • در روز درمان، ناحیه را با آب و صابون هیبیکلنس بشویید.
 • از یک هفته پیش از درمان خود، از مصرف آسپرین، ویتامین E، دارو های ضد التهابی و خار مریم پرهیز کنید تا از خونریزی بسیار زیاد، کبودی یا برخی عوارض و خطرات جانبی پیشگیری کنید. لطفا از مصرف دارو های فوق قبل، حین و پس از درمان پرهیز کنید.

شما می توانید با خیالی آسوده تزریق چربی و ژل را در مجموعه بین المللی پوست و مو و زیبایی ایران سرپناه آراد تحت نظر پزشک متخصص و با تجربه ی مجموعه انجام دهید و از هرگونه عوارض جانبی ناخواسته در امان باشید انواع خدمات زیبایی پوست و مو در این مجموعه زیر نظر پزشک متخصص و باتجربه صورت می گیرد.

طول نتایج و اثرات

عوامل بسیار زیادی از قبیل متابولیسم، ورزش، دارو ها و مواد پرکننده، طول عمر تقویت آلت تناسلی مردان را مشخص می‌کنند. بعد از یک یا دو هفته بعد از تزریق، پرکننده پوستی HA به طور طبیعی و نرمال در بافت آلت تناسلی ادغام می‌شود. به طور معمول، نتیجه و عملکرد بین یک تا دو سال باقی می‌ماند. فیلر به آرامی و با ملایمت متابولیزه شده و توسط بدن افراد باز جذب می‌شود. اگر می‌خواهید نتایج و عملکرد دلخواه خود را حفظ کنید، شارژ های کوچک دوره‌ای توصیه می‌شود. بر اساس برخی مطالعات و تجربه ما، تزریق مکرر فیلر می‌تواند اثر طولانی‌ تری به شما بدهد. این به علت فیبروژنز، سنتز کلاژن و الیاف الاستیک توسط بدن جایی می‌باشد که فیلر در آن قرار می‌گیرد.

برای تعداد کمی از افراد بیمار، این افزایش امکان دارد به علت متابولیسم بالا تر، شرایط پزشکی قبلی یا دارو های متناقض طولانی نباشد. متأسفانه این بیماران را نمی‌توان پیش از درمان شناسایی کرد. با این حال، درمان‌ های آینده برای این بیماران با پرکننده‌ های جایگزینی انجام می‌شود که بی‌خطر اما دائمی‌ و ماندگار تر هستند.

شما هم می‌توانید از آثار و نتایج درمان زودانزالی در مجموعه بین المللی پوست و مو و زیبایی ایران سرپناه آراد تحت نظر پزشک متخصص و با تجربه این مجموعه بهره مند شوید. همچنین در این مجموعه انواع خدمات زیبایی پوست و مو نیز توسط پزشک متخصص و با تجربه این مجموعه انجام می گیرد که می توانید از اثرات و نتایج این خدمات نیز بهره مند شوید و همواره زیبایی و جوانی خود را افزایش دهید.

زود انزالی

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی آراد – زود انزالی

دوران بهبود تزریق ژل به آلت تناسلی

فرد بیمار بعد از تزریق ژل سوزش بسیار خفیفی را حس می‌کند که بعد از مدت یسیار کوتاهی رفع می‌شود. برآمدگی یا التهاب بافت نیز از عوارض جانبی تزریق ژل می‌باشد. اما حساسیت و آلرژی به ندرت بروز می‌یابد. هنگامی که بدن ژل را جذب کند، این عوارض جانبی کاهش می‌یابد.

هزینه تزریق ژل به آلت تناسلی

هزینه تزریق ژل حجم دهنده آلت تناسلی آقایان به عامل گوناگونی بستگی دارد. این هزینه به مکان جغرافیایی و دستمزد پزشک متخصص و همچنین حجم مورد نیاز ژل تزریقی نیز وابسته است.

جهت اطلاع پیدا کردن از هزینه‌ های مربوط به مجموعه بین المللی پوست و مو و زیبایی ایران سرپناه آراد با مشاوران و کارشناسان حرفه ای این مجموعه تماس بگیرید ، با آنها گفت‌وگو داشته باشید ، از هزینه انجام درمان و هر سوال دیگری که در خصوص این روش درمانی دارید اطلاعات کامل به دست آورید ، مشاوره در این مجموعه به صورت رایگان می باشد همچنین میتوانید با اطلاع پیدا کردن از تخفیفات ویژه این مجموعه از آنها نیز بهره‌مند شوید.

نتیجه گیری

داشتن روابط جنسی و زناشویی سالم و مستمر در زندگی زناشویی افراد اهمیت بسیار زیادی دارد. علاوه بر این داشتن روابط منظم می‌تواند تأثیر بسیار مطلوبی در سلامتی و بهبودی داشته باشد. به همین علت زوج‌ هایی که روابطشان دچار اختلال می‌شود باید هر چه سریع‌تر نسبت به درمان آن اقدام کنند. در این مطلب به یکی از رایج ترین اختلالات روابط جنسی زوجین، یعنی زودانزالی پرداختیم و شیوه های درمان آن را به طور کامل در اختیارتان قرار دادیم. مجددا تأکید می‌شود که زودانزالی برای هر فردی امکان دارد رخ بدهد. اما این اختلال در اکثر مواقع قابل حل خواهد بود.

از این که تا پایان این مطلب با ما همراه بودید از شما عزیزان بسیار سپاس‌گزاریم و امیدواریم که اطلاعات مطلوبی را در رابطه با درمان زودانزالی در اختیارتان گذاشته باشیم. شما می توانید با مراجعه به مجموعه بین المللی پوست و مو و زیبایی ایران سرپناه آراد تحت نظر پزشک متخصص و با تجربه این مجموعه مورد معاینه و مشاوره قرار گیرید و بسته به شرایط بهترین روش درمانی زودانزالی را انتخاب کنید و از آن بهره مند شوید انواع خدمات زیبایی پوست و مو در این مجموعه زیر نظر پزشک متخصص و باتجربه صورت می‌گیرد که میتوانید از این خدمات بهره مند شده و همواره زیبایی و جوانی خود را حفظ کنید بدون آنکه عوارض جانبی برای شما به وجود آید و سلامتی شما به خطر بیفتد.

کلینیک زیبایی آراد

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیزمی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۰۳۲۳۲۹۲

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinic.arad

ارائه خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید :

clinicarad.com

سایت تخفیفات پزشکی جهت دریافت تخفیف:

 https://takhfifannet.com

سایت انجمن جهت پاسخ به سوالات زیبایی شما توسط برترین متخصصین زیبایی کشور:

 https://harfhayetazeh.com

تلگرام

https://t.me/cliniczibaeiiarad

گپ

https://gap.im/join/OTM4NzkxMjUwNDIzMDU5MDgxMjM4NTI1NDExODY1MjI1NTI5OTM3MDQ1MDIwODY0MzMyNjA3NTMzNjEzMTIyOTU3NTUzMjYyNjA1NTH

سروش

https://splus.ir/cliniczibaiiarad

ایتا

https://eitaa.com/cliniczibaiiarad

روبیکا

https://rubika.ir/clinicarad

آپارات:

https://aparat.com/v/7FtWE

نماشا:

https://www.namasha.com/v/9hldgdOD

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

 • پاک کردن تاتو بازو

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی

  با در 11 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی اگر احساس پشیمانی از تاتو دارید، این احساس متداول است و بسیاری از افراد در یک دوره‌ای از زندگی خود این احساس را تجربه می‌کنند. امکان دارد دلایل مختلفی برای این پشیمانی وجود داشته باشد، از جمله تغییر سلیقه، تغییر در شرایط زندگی، یا حتی عدم رضایت از کیفیت […]

 • عکس نمادین موز برای افزایش سایز آلت تناسلی

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی

  با در 21 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی اندازه طبیعی آلت تناسلی متغیر بوده و بین افراد مختلف تفاوت دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که اکثر مردان، اندازه طبیعی آلت تناسلی خود را به عنوان معقول و قابل قبول می‌دانند. مطالعات به دست آمده از متوسط اندازه آلت تناسلی به عنوان راهنمایی برای ارائه اطلاعات به افراد استفاده […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی