قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۴ خرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: فیروزه حدادی
ناحیه تناسلی مردان

درمان خارش ناحیه تناسلی مردان بعد از ژیلت

از بین بردن موهای زائد روی پوست می تواند به طور موقت ظاهر و احساس صافی برای آن ایجاد کند. اما برای خیلی از افراد اصلاح می تواند با عوارض جانبی و ناخوشایندی همراه شود. برجستگی های قرمز ناشی از التهاب در نزدیکی منافذ مو که فولیکولیت نام دارد نیز می‌تواند بعد از اصلاح پوست خود را نشان دهد. در ادامه این مطلب در خصوص درمان خارش ناحیه تناسلی مردان بعد از ژیلت مطالبی را بیان میکنیم و روش های موثر برای جلوگیری از این عارضه را نیز بیان خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

کلینیک بین المللی پوست مو و زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو و زیبایی الهیه

علت خارش ناحیه تناسلی مردان بعد از ژیلت چیست؟

یکی از روش هایی که  برای برطرف کردن موهای زائد استفاده می کنید و روی پوست می کشید تیغ است که در واقع تمام موها از بین نخواهد رفت و فولیکول های  تازه  رشد کرده دوباره به رشد خود ادامه خواهند داد. اصلاح می تواند سبب تحریک فولیکول ها نیز شود این تحریک می تواند باعث شود که بعد از استفاده از ژیلت احساس خارش داشته باشید . اگر جهت اصلاح از یک  تیغ مخصوصاً  یک تیغ کهنه استفاده کنید می تواند باعث شود  فولیکول های مو در زمان اصلاح پیچیده یا تغییر مسیر دهد، این می‌تواند سبب رشد مو های درونی شود. برخی از افراد این اثر را  به عنوان سوختگی تیغ نیز یاد می کنند . بسته به جایی که مورد اصلاح قرار می‌گیرد مانند خط بیکینی، ناحیه تناسلی، زیر بازوها، پاها و … مناطقی که مورد اصلاح قرار می گیرند ممکن است که حساس و مستعد تحریک شود.
ناحیه شرمگاهی یکی از مستعدترین قسمتهای بدن است که می‌تواند با خارش و سوختگی همراه شود. زیرا برای اکثر افراد ناحیه بسیار حساسی میباشد و همچنین موهای ناحیه معمولاً ضخیم تر هستند و وقتی احساس می کنید دوباره در حال رشد هستند به طرز محسوسی می تواند اذیت کننده شوند . زمانی که ناحیه از پوست خود را به طور معمول زیر لباس می‌تراشید پارچه می تواند روی تراشیده شده ها ساییدگی ایجاد کند و سوزش و خارش را بدتر کند. صابون های معطر و مواد شوینده شیمیایی خش نیز بعد از اصلاح می تواند پوست را اذیت و تحریک کند و سبب خارش شود.

چگونه خارش ناحیه تناسلی بعد از ژیلت را متوقف کنیم؟

اگر قبلاً اصلاح انجام داده و خارش ناراحت کننده برای شما ایجاد شده در اینجا چند ایده مناسب برای درمان های خانگی  آن وجود دارد.

. کرم هیدروکورتیزون را امتحان کنید:

نشان می‌دهد که این کرم تحریک و التهاب و خارش پوست را می تواند کاهش دهد. این کرم به صورت نسخه های در دسترس میباشد می توانید از آن با غلظت کمتر نیز استفاده کنید در واقع احتمالاً از قبل مقداری در کابینت داروهای خود دارید مراقب باشید که فقط از این کرم به صورت موضعی استفاده کنید و از مصرف آن در ناحیه تناسلی خودداری کنید.

. کمپرس گرم بر روی برجستگی های اصلاح اعمال کنید:

با کمک از یک دستمال گرم و مرطوب می توانید ناحیه دچار خارش و ناراحتی  را با کمپرس گرم آرام کنید. افزودن مقدار کمی نمک دریا به این محلول نیز می‌تواند در بهبودی بهتر و کاهش خارش کمک کننده باشد.

. از یک مرطوب‌کننده کاملاً طبیعی استفاده کنید:

برای آرام کردن پوست بعد از استفاده از ژیلت سعی کنید که از یک مرطوب‌کننده خنک و ضد حساسیت با مواد طبیعی استفاده کنید. آلوورا دارای خواص درمانی می باشد که آن را به یک ماده عالی برای این منظور تبدیل کرده است فندوق جادوگر نیز دارای خاصیت قابض و ضد باکتریایی می باشد که می تواند شما را در برابر باکتری‌ها محافظت کند و اگر که مستعد  ابتلا به موهای زیر پوستی هستید از عفونت پوستی جلوگیری می‌کند. آلوئه ورا و فندق جادوگر می تواند پوست را تسکین دهد و خارش و سوزش  را آرام کند.

. برای کاهش خارش ناحیه تناسلی بعد از ژیلت از کیسه چای سفید استفاده کنید:

چای کیسه‌ای حاوی اسید تانیک می باشد که یک عامل ضد التهابی است که اطمینان پیدا کنید که چای کیسه ای که روی پوست خود قرار می دهید کاملاً خنک است و تا می توانید آن را در یخچال خنک کنید تا اثر خنک کنندگی بیشتری داشته باشد. این کیسه چای را روی پوست خود قرار دهید تا به کاهش خارش و قرمزی پوست کمک کنید.

. پوست را بدون پوشش نگه دارید یا از لباس های راحت و گشاد استفاده کنید تا خارش شما متوقف شود:

پوشاندن پوست بلافاصله بعد از استفاده از ژیلت باعث دو اتفاق می شود یکی تراشیده شده امکان ندارد در تماس مستقیم با لباس باعث عرق کردن و ساییده شدن شود و دوم مواد شوینده ای که برای تمیز کردن لباس تان استفاده کرده اید  اکنون به پوست شما مالیده می شود و می تواند خارج را بدتر کند و  بعد از استفاده از ژیلت مدتی را در رختکن بگذرانید یا در حالی که منتظر برطرف کردن خارش هستید لباس های گشاد و راحت بپوشید تا هنگامی که خارج فروکش کند و برآمدگی از بین برود.

چگونه از خارش ناحیه تناسلی بعد از ژیلت جلوگیری کنیم؟

پیشگیری بهترین راه برای جلوگیری از رفع خارش های مکرر بعد از استفاده از ژیلت می باشد. در اینجا چند مرحله وجود دارد که می توانید آنها را استفاده کنید:

برای جلوگیری از سوزش و خارش قبل از اینکه ناحیه ای از پوست خود را بتراشید، اگر موهای آن بیشتر از نیم اینچ طول دارد با کمک قیچی  کوتاه کنید.

می توانید از یک آینه دستی کوچک که بین پاهای خود قرار داده اید استفاده کنید تا مطمئن شوید که مکان ها کاملاً قابل دیدن است.

هرگز پوست خود را زمانی که خشک است نتراشید.

حمام را با آب گرم انجام دهید و اجازه دهید حداقل دو دقیقه در حالی که پوست شما زیر آب است بخار آب در حمام ایجاد شود این بکار باعث می شود پوست شما  مرطوب شود، منافذ را باز میکند ، تراشیدن موها را آسان‌تر خواهد کرد.

در صورت امکان از یک تیغ نو و تازه استفاده کنید.

انواع مختلف ریش‌تراش ها همگی عمر های متفاوتی دارند اما برای بهترین نتیجه هر بار نواحی حساس خود را با یک تیغ اصلاح کنید.

قبل از اصلاح در ناحیه مورد نظر کرم موبر طبیعی و نرم کننده استفاده کنید.

از مدل کرمی  استفاده کنید که مخصوص پوست‌های حساس باشد.

از کف ژل دوش یا صابون روی موها برای اصلاح کمک بگیرید .

هرگز برای اصلاح از صابون استفاده نکنید .

پوست خود را کشیده و در جهتی که موها رشد کرده با ژیلت آن را بتراشید.

به خودتان زمان بدهید و با دقت و درستی این کار را انجام دهید. این به شما فاصله زمانی بیشتری بین اصلاح می دهد و همچنین در صورت عدم نیاز به نظر احتمال خارش و ناراحتی نیز کاهش پیدا  می کند.

بلافاصله بعد از اصلاح ناحیه مورد نظر با ژیلت از ژل خنک کننده استفاده کنید .

همچنین می توانید روغن ها و لوسیون های ضد حساسیت مخصوصی را بخرید و بعد از اصلاح کردن از آنها استفاده کنید.

چه زمانی باید به پزشک مراجعه کرد؟

تحریک برآمدگی و خارش بعد از استفاده از ژیلت علائم رایجی هستند که در اکثر افراد بعد از اصلاح تجربه می‌شود.کمی جلوگیری از برخی موارد قبل از اصلاح می تواند کمک زیادی به جلوگیری از این علائم کند.
اگر خارش و قرمزی پوست شما ظرف سه روز بعد از اصلاح از بین نرفت یا دچار پوسته پوسته شدن خون یا چرک در اطراف ناحیه که موهای آن را اصلاح کرد اید شدید ممکن است دچار عفونت پوستی شده باشید  که در این موقعیت باید با پزشک تماس بگیرید .البته روش‌های درمانی موثر نیز وجود دارد که آقایان میتوانند برای حذف موهای زائد در ناحیه تناسلی خود استفاده کنند و برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شوند و دیگر نیازی نداشته باشند که از ژیلت برای حذف کردن موها استفاده کنند .
ما در این قسمت استفاده از لیزر موهای زائد در ناحیه تناسلی را بیان می‌کنیم. اگر می خواهید اطلاعات مفید به دست آورید با ما همراه شوید.

لیزر موهای ناحیه تناسلی مردان و زنان

خارش در ناحیه تناسلی مردان بعد از ژیلت می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. لیزر موهای زائد در ناحیه تناسلی یکی از آثار بهترین راه ها برای از بین بردن موهای زائد در این ناحیه برای همیشه می باشد.

موهای زائد و ناخواسته در سرتاسر بدن آقایان مخصوصاً در ناحیه تناسلی آنها می روید و می‌تواند برای آنها بسیار آزاردهنده باشد.

کلینیک بین المللی پوست و مو وزیبایی الهیه یک راه حل پایدار برای آقایان ارائه می دهد. با لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان دیگر اجباری برای استفاده از روش های خانگی دستگاه های ارزان قیمت اپیلاسیون کرم‌های موبر و اصلاح موها با ژیلت را نخواهید داشت.

لیزر موهای زائد یکی از روش‌های بسیار قطعی است که برای برطرف کردن موهای زائد به شمار می‌رود که امروزه طرفداران زیادی را نیز به خود اختصاص داده است .
لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان در چند جلسه  انجام میگیرد و تعداد مراحل نیز به این علت است که موها در زمانهای متفاوت در فاز رشد مشخصی قرار می‌گیرند .
دستگاه لیزر با توجه به ساختار خود عملکردهای متفاوتی را انجام می دهد. اما به صورت کلی می‌توان بیان کرد که لیزر موهای زائد معمولاً برای پوستهای روشن که موهای تیره دارند بهترین عملکرد را دارد. البته با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و ارائه دستگاه‌ها معتبر لیزر موهای زائد برای هر نوع پوست و هر رنگ موی میتواند مورد  استفاده قرار  بگیرد.

روشهای لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

قطعاً شما نیز با این موضوع درگیر هستید که شب قبل  که اصلاح انجام داده اید  صبح روز بعد مجددا شاهد رشد موهای تان باشید یا حتی برای رها شدن از این حس روش های دردناکی مانند اپیلاسیون را برای حذف موهای زائد در ناحیه تناسلی به کار ببرید.

استفاده از این روش ها نیاز به  مواردی از این قبیل اقدام مکرر به حذف موهای زائد دارد. همچنین خارش ناحیه تناسلی بعد از ژیلت کردن نیز یکی دیگر از مشکلات ایجاد شده می باشد. آیا از این مسائل ناراحت  هستید؟ آیا به دنبال راه حل دائمی هستید که بتوانید این مشکلات را به خوبی برطرف کنید؟ اولین مسئله‌ای که در خصوص رابطه با لیزر موهای زائد پیش می آید این است که آیا لیزر موهای زائد قطعی و دائمی میباشد ؟ عملکرد لیزر موهای زائد چگونه است که موها دیگر نمی توانند رشد داشته باشند؟
باید بیان کنیم که در لیزر موهای زائد از پالس های نوری مشخص برای پیدا کردن رنگدانه های مو و در نهایت غیر فعال کردن فولیکول های مو استفاده می‌شود. یکی از قسمت هایی که معمولاً در لیزر موهای زائد طرفداران زیادی به خود اختصاص داده رفع موهای ناحیه تناسلی می باشد . در واقع با کمک از لیزر موهای زائد شما قادر هستید هر زمان که دوست  داشته باشید استخر بروید و دیگر دردسرهای روش های رایج مانند استفاده از ژیلت استفاده از کرم های موبر و روش های دردناک مانند اپیلاسیون را نخواهید داشت .
هنگامی که شما تصمیم به استفاده از لیزر موهای زائد می گیرید ابتدا بر اساس نوع رنگ پوست و نوع موهای شما مشخص می‌شود که آیا شما کاندیدای مناسب برای این درمان هستید یا خیر.

سپس بعد از این مرحله نوبت برای لیزر موهای ناحیه تناسلی شما رزرو میشود.

در روز جلسه استفاده از لیزر اگر که آستانه تحمل درد شما بسیار پایین است از شما خواسته می‌شود که برای سوزش کمتر از پمادهای بی حسی موضعی استفاده کنید.  در نهایت بعد از گذشت ۳۰ دقیقه استفاده از پماد می‌توانید لیزر موهای زائد را آغاز کنید.

اپراتور برای از بین بردن موهای زائد طول موج دستگاه را تنظیم خواهد کرد و به آرامی پروب را روی سطح پوست ناحیه تناسلی شما با حرکات رفت و برگشت می کشاند تا اشعه لیزر به فولیکول‌های مو آسیب وارد کند و در نهایت فولیکول‌های مو از بین بروند و به مرور ریزش کند.

در مراحل اول لیزر موهای زائد فقط آسیب  جزئی برای فولیکول های مو  اتفاق خواهد افتاد . هرچند بعضی از فولیکول ها در جلسه اول به طور کامل از بین می‌روند اما به صورت کلی موهای شما بعد از اتمام جلسات لیزر تا حدود ۹۰ درصد کاهش پیدا خواهد کرد و  ۱۰ درصد باقیمانده نیز موهای هستند که ضعیف و نازک شده اند.

تاثیرات و نتایج لیزر موهای ناحیه تناسلی

معمولاً نتایج لیزر موهای زائد دائمی و نیمه دائمی  میباشد و تاثیرات بسیار فوق‌العاده‌ای ناشی از آن را در پایان جلسه مشاهده خواهید شد .  به عبارتی به واسطه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی کاهش چشمگیری در رشد موهای ناحیه تناسلی تجربه خواهید کرد. علاوه بر آن مو هایی که بعد از انجام لیزر رشد می کنند بسیار نازک  خواهد بود و نتایج زیر از جمله اثرات و نتایج را به همراه دارد  که بعد از انجام لیزر موهای زائد  در ناحیه تناسلی مشاهده خواهید کرد.

. سرعت رشد موها به طور قابل توجهی کاهش پیدا میکند.
. حدود ۹۰ درصد از موهای زائد بعد از چند جلسه حذف خواهد شد.

. ۱۰ درصد موهای باقی مانده نیز به  صورت چشمگیری کاهش پیدا میکند.

. تیرگی ناحیه تناسلی بعد از چند سال است برطرف می‌شود و پوستی ناحیه روشن‌تر و شفاف‌تر خواهد شد.

.با یک دوره لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی می توانید از اپیلاسیون و ژیلت کردن خداحافظی کنید.

. با هر بار انجام درمان موها ظریف تر و نرم تر می شوند و کمتر به چشم می‌آیند.  همچنین رشد آنها نیز آهسته تر می شود.

میزان دوام و ماندگاری لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد در صورتی که فولیکول‌های مو را به طور کامل از بین ببرد دائمی خواهد بود و فرد دیگر موهای زائد آن ناحیه اش رشد نخواهد کرد. اما اگر فولیکول ها فقط در حین انجام لیزر دچار آسیب شود موها دوباره می توانند رشد داشته باشند. البته  رفع  موها زائد  بعد از لیزر در یک مرکز معتبر امکان رشد دارند بسیار کم خواهد بود و حتی اگر مجدد موها بعد از اتمام لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی رشد کنند ضخامت و تعداد آنها به کم است .
فولیکول های مو ناحیه تناسلی باید در دوره  چرخه رشد باشند تا بتوانند مورد هدف قرار گیرند و از بین بروند. جلسه درمانی متعددی برای رسیدن به اثرات طولانی مدت نیاز خواهد داشت .

ناحیه تناسلی مردان

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه – ناحیه تناسلی مردان

زیرا ممکن است تارهای مو در هر لحظه در مرحله در چرخه رشد مو باشد.

این مسئله که زمان رشد مجدد موهای لیزر شده به چه میزان خواهد بود کاملاً بستگی به چرخه رشد موها دارد.  در واقع بعضی از افراد رشد موهای آنها سریعتر نسبت به دیگران می باشد.  به صورت کلی لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی در چند جلسه و با فواصل منظم  بر اساس سرعت رشد موها مشخص خواهد شد و در نهایت بعد از پایان جلسه شما در بازده مشخصی نیاز به شارژ پیدا می کنید.  در این صورت نتیجه ریزش موهای ناحیه تناسلی بسیار طولانی مدت خواهد بود.

آیا لیزر موهای زائد سبب ایجاد اختلال در ناحیه تناسلی می شود؟

به طور کلی لیزر موهای زائد عوارض محدودی را با خود به دنبال دارد و خیلی از عوارض آن در بیشتر افرادی که لیزر استفاده می کنند مشاهده نشده است. اگر شما تحت نظر یک پزشک متخصص و در یک کلینیک معتبری لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی را انجام دهید عوارض یا اختلالی برای شما ایجاد نخواهد شد.
علاوه بر آن گزارشات معتبری در خصوص اختلال در ناحیه تناسلی بر اثر لیزر وجود ندارد با این حال عوارض زیر می تواند جز عوارض معمولی باشد که در طول دوره لیزر با آن میتوانید مواجه شوید.

. سوزش در ناحیه تناسلی
. به وجود آمدن لک
. تغییر در رنگ پوست که موقتی است
. تاول یا پوسته پوسته شدن که معمولاً بر اساس نوع پوست می‌تواند ایجاد شود.
.ملتهب شدن
.جوش زدن
.ابتلا به عفونت های مختلف.
هرکدام این عوارض بیان شده و مشکلاتی که مطرح کردیم در صورتیکه مراقبت ها و نکات قبل از لیزر به خوبی رعایت شود هرگز ایجاد نخواهد شد. هرچند مانند سایر روش های پزشکی افراد متفاوت واکنش‌های مختلفی را نسبت به شرایط ایجاد شده نشان می دهند.
اگر شما حساسیت یا مشکلی دارید قبل از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی باید با پزشک در مورد آن صحبت کنید .شما می توانید برای لیزر موهای زائد با کارشناسان و متخصصین ما در کلینیک بین المللی پوست و مو وزیبایی الهیه مشورت داشته باشید.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی چیست و چگونه کار میکند؟

همانطور که بیان کردیم لیزر موهای زائد روشی است که طی آن پرتوهای خاصی از نور به فولیکول‌های مو فرستاده می شود و آن را مورد هدف قرار می‌دهد و بدین ترتیب چرخه تولید و رشد مجدد موها از بین خواهد رفت بدون اینکه هیچ گونه آسیبی به پوست و بافت‌های اطراف آن وارد کند و با از بین رفتن فولیکول های مو ساقه مو ضعیف می شود و سرانجام با تکرار جلسات درمانی لیزر فولیکول‌های مو از بین خواهند رفت و دیگر هیچ موقعی در آن ناحیه مو  رشد نخواهد کرد. حالا اگر بخواهیم اصطلاحات علمی را کنار بگذاریم و ساده بیان کنیم باید گفت نور لیزر توسط پیاز  موجود در موهای شما جذب می‌شود و این این نوع به گرما تبدیل می شود و می تواند رشد موها را به تعویق بیندازد.

فواید لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان چیست؟

. بهداشت ناحیه تناسلی :

این نواحی با توجه به شرایط فیزیکی که دارد می تواند دارای رطوبت زیاد باشد و بنابراین می تواند بستر مناسب برای رشد قارچ ها و باکتری های مختلف شود .
با لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان می توان احتمال ابتلا به عفونت را کاهش داد و سبب حفظ بهداشت در این ناحیه شد.

. افزایش اعتماد به نفس:

با برطرف کردن دائمی موهای زائد در ناحیه تناسلی آقایان به مراتب بیشتر احساس اعتماد به نفس خواهند داشت.

. خلاص شدن از ژیلت و اصلاح مداوم:

بعد از گذراندن چند جلسه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان موها نازک و کم تراکم خواهد شد و تا حد زیادی دیگر نیاز به استفاده از ژیلت و اصلاح کردن آن منطقه نخواهند داشت.

. عدم ظهور جوش و آکنه:

یکی از عوارض بسیار شایع اصلاح ناحیه تناسلی با ژیلت ،کرم موبر، اپیلاسیون و موارد دیگر جوش زدن است. گاهی اوقات جوشهای بزرگ چرکی و دردناک ایجاد می‌شود و گاهی ریز هستند  و تعداد آنها زیاد که  ناراحت کننده هستند .  با توجه به اینکه بعد از گذراندن چند جلسه لیزر موهای ناحیه تناسلی مردان ،موها نازک و کم پشت می شود بنابراین دیگر نیازی به استفاده از ژیلت نیست بنابراین در ایم معحل ها دیگر  جوشی در کار نخواهد بود. همچنین می تواند سبب خارش ناحیه تناسلی مردان شود که این مشکل نیز به راحتی از بین خواهد رفت.

. روشن شدن پوست ناحیه تناسلی:

همانطور که بیان کردیم استفاده کردن مداوم از محصولات و اصلاح و استفاده از تیغ می‌تواند سبب سایش پوست  تیره در نواحی اصلاح‌ شود. در  واقع  اگر مویی نروید و نیازی به اصلاح نداشته باشد این سایه و  تیرگی  که عامل دو رنگ شدن پوست در ناحیه تناسلی می شود نیز از بین خواهد رفت.

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد به معنای واقعی شگفت انگیز می باشد در طول انجام این روش از هیچگونه ماده شیمیایی مضر بر روی پوست استفاده نخواهد شد و هیچ گونه عارضه ای نیز ایجاد نخواهد شد. این روش بر خلاف روش های سنتی و قدیمی که می توانست مشکلات زیادی را برای فرد به همراه داشته باشد به راحتی در مناطق حساس مانند ناحیه تناسلی مردان مورد استفاده قرار می گیرد و باعث رفع موهای زائد در این ناحیه خواهد شد.
در موارد خاص ممکن است عوارض خفیف و موقتی در حین لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان ایجاد شود. از جمله قرمزی، کبودی خفیف و  دانه دانه شدن ناحیه به صورت موقت که ظرف حدود ۲ ساعت از بین خواهد رفت. البته باید در خصوص این روش درمانی و جلوگیری از هرگونه عوارض در مورد اعتبار کلینیک و پزشک دقت کامل را داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را از حذف موهای زائد در ناحیه تناسلی به دست آورید و از هرگونه خطر یا عوارض در امان باشد. شما می توانید با خیالی آسوده برای حذف موهای ناحیه تناسلی خود و همچنین قسمت‌های دیگر بدن خود به کلینیک بین المللی پوست و مو زیبای الهیه مراجعه فرمایید.

آیا لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان موجب ناباروری آنها می شود؟

هیچ مدرکی وجود ندارد که ثابت کند لیزر موهای زائد باعث ایجاد ناباروری در مردان و  در زنان میشود. لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی فقط به لایه روی پوست نفوذ خواهد کرد و به هیچ کدام از اندامهای داخلی بدن نخواهد رسید و یا اثری روی آنها نخواهد داشت. لیزر موهای زائد معمولاً حتی در مناطق حساس مانند ناحیه تناسلی نیز کاملاً بدون خطر و ایمنی میباشد.

ناحیه تناسلی مردان

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه – ناحیه تناسلی مردان

بهترین کاندیدا برای لیزر ناحیه تناسلی مردان

شاید شنیده باشید که لیزر فقط مناسب افرادی است که پوست روشن یا شرایط خاص دیگر دارند. با این حال پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه های لیزر در سراسر جهان این قانون را تغییر داده است. برای مثال دستگاه لیزر دایود به دلیل فناوری خاصی که دارد می‌تواند برای پوستهای روشن نیز استفاده شود و هم برای پوست های تیره انتخاب مناسب باشد. پس لیزر موهای ناحیه تناسلی مناسب افراد با هر رنگ پوستی می باشد. در یک نگاه کلی می‌توان بیان کرد که لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مناسب افراد زیر است:

. افرادی که به روشهای مختلف جهت حذف موهای ناحیه تناسلی حساسیت دارند . مثلا افرادی که خارش ناحیه تناسلی بعد از ژیلت را پیدا میکند.

. افرادی که موهای ضخیم یا تیره در ناحیه تناسلی خود دارند.

. افرادی که به دنبال روش مناسب و بهتر برای از بین بردن موهای زائد در ناحیه تناسلی خود برای همیشه هستند.

نکات طلایی قبل از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

قبل از اینکه برای لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی اقدام کنید بهتر است نکاتی را که در این مقاله بیان کردیم مدنظر قرار دهید:

. از محصولات پوستی استفاده نکنید:

قبل از مراجعه به کلینیک برای حذف موهای زائد ناحیه تناسلی به هیچ عنوان از محصولات پوستی مانند کرم نرم کننده ها و خوشبو کننده ها استفاده نکنید .
پیشنهاد می‌شود یک ساعت قبل از نوبت مراجعه دوش بگیرید تا پوست شما عاری از هرگونه مواد شیمیایی باشد.  توجه کنید که  استفاده از محصولات مختلف روی پوست می تواند باعث سوختگی و ایجاد لک روی پوست شما شود.

. روشهای حذف موهای زائد مختلف را فراموش کنید:

حداقل تا دو هفته قبل از انجام لیزر موهای زائد به جز  استفاده از ژیلت برای حذف موها از هیچگونه روش دیگر استفاده نکنید .
روش‌های دیگر ممکن است که باعث ایجاد حساسیت یا سوختگی در پوست شود و عوارضی را به دنبال داشته باشد.

. از داروهای شیمیایی استفاده نکنید:

مصرف بعضی داروهای شیمیایی مانند آنتی بیوتیکها تتراسایکلین و موارد دیگر می‌توانند اختلالاتی را ایجاد کند . پس از دو هفته قبل از لیزر مصرف آنها باید کنار گذاشته شود و از طرفی داروهای یکی از مهمترین دلایل ضخیم شدن مو بعد از لیزر می باشد.

مزایای حذف موهای زائد با لیزر

استفاده کردن از لیزر یک روش آسان و دائمی برای حذف موهای زائد ناحیه تناسلی مردان است که دیگر نیازی به استفاده از ژیلت و روش‌های دیگر برای حذف موهای زائد را ندارد. همچنین خارش و التهابات پوستی بعد از استفاده از لیزر حاصل نخواهد شد . استفاده از لیزر هیچگونه دوره نقاهت ریکاوری درد و خونریزی با خود به دنبال ندارد و می‌تواند نتایج موثری را رقم بزند.

دوره نقاهت لیزر موهای ناحیه تناسلی مردان

استفاده از لیزر یک روش آسان و موثر است که می توانید به راحتی به حذف موهای ناحیه تناسلی و دیگر قسمت‌های بدن بپردازید. بعد از پایان درمان نیز بلافاصله می توانید کلینیک را ترک کنید و به فعالیت‌های روزمره بپردازید این روش درمانی هیچگونه دوره نقاهت و ریکاوری با خود به دنبال ندارد.

تعداد جلسات حذف موهای زائد ناحیه تناسلی با لیزر

تعداد جلسات حذف موهای زائد ناحیه تناسلی با لیزر بستگی به ضخامت مو، رنگ مو و رنگ پوست دارد.
ممکن است که بین ۱۰ تا ۱۲ جلسه درمان نیاز باشد تا فرد بتواند برای همیشه از شر موهای زائد ناحیه تناسلی خود رها شود.
اگر شما نیز علاقه دارید که از این روش برای حذف موهای ناحیه تناسلی استفاده کنید و از تعداد جلسات درمانی آن اطلاع پیدا کنید می توانید با معاینه توسط متخصصین کلینیک بین المللی پوست و مو زیبایی الهیه از تعداد جلسات اطلاعات کاملی به دست آورید.

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان چقدر است؟

هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان معمولا بسته به حجم موها ،گستردگی آن در ناحیه، ضخامت مو و تعداد شات های استفاده شده دارد. همچنین هر مرکز مراقبت از زیبایی از دستگاه های متقابل با میزان تاثیرگذاری های متفاوت استفاده خواهد کرد.  بنابراین هزینه لیزر هر ناحیه بسته به دستگاه آن می‌تواند متفاوت باشد.
به طور کلی برآورد کردن هزینه های لیزر موهای زائد  در هر کلینیکی با توجه به نوع دستگاه و خدماتی که ارائه می دهد متفاوت می باشد  به همین دلیل است که نمی توان هزینه ثابتی را برای لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان مشخص کرد.
در صورتی که تصمیم دارید برای حذف موهای زائد از لیزر استفاده کنید همین حالا می توانید با مشاوران و کارشناسان زیبایی ما در کلینیک بین المللی پوست و مو زیبایی الهیه تماس گرفته و اطلاعات کامل از جمله هزینه لیزر موهای نواحی تناسلی را دریافت کنید.

در کلینیک بین المللی پوست و مو زیبایی الهیه محیطی بهداشتی برای خدمات دهی به افراد متقاضی  فراهم شده و از به روزترین دستگاه های لیزر دنیا استفاده می شود. شما می توانید همچنین با مراجعه حضوری به کلینیک الهیه با متخصصین باتجربه و حرفه ای ما در حیطه پوست و مو و در خصوص لیزر موهای زائد مشورت داشته باشید و می توانید برای مشاوره تلفنی با کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید. علاوه بر موارد بیان شده شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین نیز از مشاوران آنلاین ما نیز بهره مند شوید.

نتیجه گیری

همانطور که بیان کردیم خارش ناحیه تناسلی مردان بعد از ژیلت می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. درمان های مناسبی برای جلوگیری از خارش در ناحیه تناسلی مردان وجود دارد که بعد از ژیلت می توانند از آن استفاده کرد.
همچنین در خصوص لیزر موهای زائد نیز اطلاعاتی را در اختیار شما قرار داده ایم و بیان کردیم که اگر علاقه دارید برای همیشه به حذف موهای زائد ناحیه تناسلی و دیگر قسمت‌های بدن خود بپردازید می توانید از لیزر کمک بگیرید . لیزر روشی ایمن و آسان است که در زمان کوتاه می تواند شما را به نتایج خوبی برساند و از بروز هرگونه عوارض ناخواسته نیز شما را  در امان بدارد .

اگر علاقه به حذف موهای زائد ناحیه تناسلی خود را دارید می توانید با مراجعه به کلینیک  بین المللی پوست و مو زیبایی الهیه تحت نظر متخصصین باتجربه و حرفه‌ای این کلینیک به انجام این درمان بپردازید و از نتایج به‌دست‌آمده آن لذت ببرید. همچنین در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست مو زیر نظر پزشکان متخصص و باتجربه صورت می‌گیرد که می توانید از این خدمات نیز استفاده کنید و همواره زیبایی و جوانی خود را حفظ کنید.

کلینیک بین المللی پوست مو و زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو و زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیزمی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۰۳۲۳۲۹۲

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

تلگرام

https://t.me/clinic_elahieh

گپ

https://gap.im/join/Nzg0Nzk2ODU5NDcwNTQ2Nzk0NzY1NjIwNTg3NjY2MzQ0NTYxMDI4OTE5NTE2NjE1NjI1Mjc3OTgzMTYyNjI3MDYyNTAyNjA3MTA1NTG

سروش

https://splus.ir/clinicelahieh

ایتا

https://eitaa.com/clinicelahieh

روبیکا

https://eitaa.com/clinicelahieh

آپارات

https://aparat.com/v/GZK6x

نماشا:

https://www.namasha.com/v/me6gGR1g

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • هایفو صورت

  مدت زمان هایفو صورت

  با در 29 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مدت زمان هایفو صورت هایفوتراپی یک فناوری روز به روز محبوب‌تر در زمینه جوانسازی پوست است. این تکنولوژی، از امواج صوتی با فرکانس بالا برای انجام مداخلات غیرجراحی بر روی پوست استفاده می‌کند. نام “هایفو” از عبارت High-Intensity Focused Ultrasound گرفته شده است. در زیر، با اصول و کاربردهای هایفوتراپی در جوانسازی پوست آشنا می‌شوید: […]

 • مشاوره هایفو اصفهان

  مشاوره هایفو اصفهان

  با در 23 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مشاوره هایفو اصفهان هایفوتراپی یک روش غیرجراحی برای بهبود ظاهر پوست و کاهش علائم پیری است. این فناوری از امواج فوکوس شده های فراصوتی برای تحریک تولید کلاژن و افزایش کلاژن موجود در پوست استفاده می‌کند. در ادامه، به جزئیات بیشتری در مورد هایفوتراپی زیبایی پرداخته خواهد شد: ### ۱٫ **چگونگی عملکرد:**    – **امواج […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی