قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۶ فروردین ۱۴۰۲
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: خانم دکتر طاهریون
جراحی پلک چشم در اصفهان

جراحی پلک چشم در اصفهان

چشم ها به عنوان یکی از مهمترین اعضای صورت همیشه نشان دهنده حالات انسان می‌باشند.
چشم ها می توانند خوشحالی ،شادی و ناراحتی و غم را به طور کامل بروز دهند.
چشم ها به عنوان مهمترین عضو در چهره حتی سن شخص را نیز نشان  می دهند .
وقتی با دقت به چهره فرد نگاه می کنید می توانید حدس بزنید که سن آن فرد چقدر می‌باشد .
افتادگی و چین و چروک در اطراف چشم به عنوان یکی از مهمترین دلایلی است که می‌تواند باعث گردد چهره فرد پیر تر به نظر برسد در واقع این عوامل به عنوان عوامل آزاردهنده برای افراد به حساب می آید.
ولی خوشبختانه با استفاده از جراحی پلک یا همان بلفاروپلاستی می‌توان به رفع مشکلات کمک کرد و باعث ایجاد جوانسازی و شادابی در حالت چشمها شد و جوانی و جذابیت چهره را مجدداً بازگرداند.

شما می‌توانید انجام جراحی پلک چشم در اصفهان را در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد تحت نظر بهترین متخصصین پوست و مو انجام داده و شاهد زیبایی و افزایش اعتماد به نفس خود گردید.

مشاوره رایگان خدمات زیبایی

کلینیک آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-کلینیک آراد

جراحی پلک چیست ؟

انجام جراحی پلک یا همان بلفاروپلاستی می‌تواند به رفع افتادگی پوست آویزان و رفع شل شدگی ها در پلک بالا و پایین کمک کند.
به کمک برش های ایجاد شده در جهت انجام این جراحی می‌توان باعث شد تا افتادگی در نواحی پلک از بین برود.
انجام این روش درمانی هیچ گونه محدودیت سنی ندارد و تنها به کمک چند برش ساده می‌توان به رفع موارد ایجاد شده در نواحی پلک پرداخت.

انجام این جراحی می‌تواند به رفع تاری دید و رفع پیری در  چهره کمک نماید و به عنوان یک روش موثر و مناسب جهت جوان سازی مورد استفاده قرار بگیرد.

انجام جراحی پلک به صورت کاملاً تخصصی توسط بهترین جراحان پلک مورد استفاده قرار می گیرد که تاثیرات فوق العاده آن را در روزهای ابتدایی  پس از اتمام جراحی خواهید دید.

انجام بلفاروپلاستی به عنوان یکی از روش های زیبایی مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است که جهت انجام این روش درمانی حتماً باید تحت نظر متخصصین باتجربه قرار گرفت.

پیشنهاد ما به شما جهت انجام بلفاروپلاستی مراجعه به کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد می باشد.

شما می توانید به کمک این روش درمانی باعث زیبایی و افزایش اعتماد به نفس خود در کمترین زمان ممکن گردید.

از بلفاروپلاستی چه می‌دانید؟

انجام بلفاروپلاستی به عنوان یک روش زیبایی جهت رفع افتادگی و بهبود ظاهر پلک مورد استفاده قرار می گیرد.
انجام این جراحی بر روی هر دو پلک یا پلک فوقانی و پایینی به تنهایی انجام می پذیرد .

استفاده از این روش درمانی می‌تواند باعث گردد تا فرد به راحتی ظاهر خود را تغییر دهد و باعث بهبود چین و چروک های ایجاد شده در نواحی پلک گردد.

انجام این جراحی می‌تواند باعث گردد تا در قسمتهای اطراف چشم چین و چروک ها از بین برود و چهره جوان تر و شاداب تر به نظر برسد.

کلمه بلفاروپلاستی به معنای ساختن پلک و بازسازی پلک می باشد اما امروزه در عمل‌های زیبایی پلک جهت رفع پف چشم نیز از این جراحی استفاده می گردد که ترجیحاً بر روی پلک بالا و پایین به خصوص برای افرادی که پف و چربی در نواحی پلک دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

از بلفاروپلاستی تنها جهت جنبه زیبایی و رفع پوست اضافه و افتادگی پلک استفاده نمی گردد و در بعضی از موارد از این روش درمانی به عنوان جنبه درمانی نیز استفاده می گردد.

در اکثر افراد که سن آنها بالا رفته به دلیل مشکل در ساختمان پشت پلک پف و افتادگی در این نواحی ایجاد می گردد که به کمک بلفاروپلاستی می توان به بازسازی پلک و اصلاح طرح چشم کمک کرد و دید افراد را افزایش داد .

جراحی پلک چشم در اصفهان

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی آراد -جراحی پلک چشم در اصفهان

تاثیرات جراحی پلک:

با ما همراه باشید تا در این بخش از محتوا تاثیرات انجام جراحی پلک را مورد بررسی قرار دهیم .

بهتر است بدانید که انجام عمل بر روی پلک بالا و پایین قابل اجرا می باشد و نسبت به شرایط فرد متقاضی می توان از این درمان بر روی پلک بالا و پایین یا هر دو پلک استفاده نمود.

جراحی پلک بالا:

جهت زیبا سازی و رفع افتادگی در پلک بالا و افتادگی های ایجاد شده در پلک بالا از این جراحی می توان استفاده کرد.
نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که پف پلک و افتادگی پلک با هم تفاوت های زیادی دارند و روش های برش جهت انجام این جراحی با یکدیگر تفاوت دارد. پس بهتر است قبل از انجام جراحی توسط متخصص مورد مشاوره قرار بگیرید تا پزشک به شما توضیح دهد که جراحی جهت پف پلک انجام می پذیرد یا افتادگی پلک.

زیرا در برخی از موارد افراد فکر می کنند که پف پلک همان افتادگی پلک می باشد. ولی باید به این موضوع توجه کنید که افتادگی پلک یعنی پلک به طور کامل افتاده و به سمت پایین کشیده شده و قسمتی از کره چشم را در بر گرفته است در اصطلاح پزشکی به آن افتادگی پلک یا پتوز  چشم گفته می شود.

جراحی پلک پایین:

از بلفاروپلاستی به طور تقریبی تمام افرادی که بالای ۳۵ سال دارند میتوانند استفاده کنند .این افراد به دلیل افتادگی در نواحی و پیرامون پلک‌ها  می‌توانند از این جراحی استفاده نمایند.

همچنین انجام این درمان برای  رفع پف زیر چشم به جهت ایجاد تغییرات و از بین رفتن ظاهر  ناخوشایند در  چهره می تواند به عنوان یک جراحی موثر مورد استفاده قرار بگیرد .

انجام جراحی زیبایی تحت عنوان بلفاروپلاستی در موارد زیر  مورد استفاده قرار می‌گیرد .

انجام این درمان می‌تواند برای تمام افرادی که دچار چین و چروک در پلک بالا و پایین شده‌اند و پوست اضافه بر روی مژه های آنها کشیده شده مورد استفاده قرار بگیرد ‌.

همچنین در افرادی که به دلیل افتادگی پلک میدان دید آن ها کاهش پیدا کرده انجام این درمان می‌تواند تاثیرات فوق العاده را بر افزایش میدان دید بگذارد.

جراحی هر دو پلک:

وقتی فرد با افزایش سن روبرو  می گردد معمولاً چین و چروک در نواحی پلک ایجاد می گردد که باعث می گردد پف و افتادگی در اطراف پلک ایجاد گردد .
برخی از افراد نیز به صورت مادرزاد دچار چنین اختلالاتی می گردند و افتادگی پلک از بدو تولد با آنها همراه می باشد.
جهت رفع این موارد می‌توان از جراحی پلک یا همان بلفاروپلاستی کمک گرفت.

برخی از افراد به دلیل افتادگی پلک دیدشان مختل شده است که در بیشتر موارد نیز با سردرد مواجه هستند . در چنین مواقعی برای برداشت پوست اضافه و رفع افتادگی پلک می توان با توجه به تشخیص پزشک از عمل جراحی پلک استفاده نمود و نتایج  قابل قبول پس از اتمام جراحی به دست آورد.

جراحی بلفاروپلاستی چه مشکلاتی را برطرف می‌کند؟

انجام عمل بلفاروپلاستی مزایای فراوانی را با خود به همراه دارد و به همین دلیل استفاده از این درمان طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است .

انجام این روش درمانی می تواند باعث تغییرات و کاربرد های مثبت فراوان در چهره گردد .

استفاده از این درمان می‌تواند به رفع شل شدگی و  چین و چروک های ایجاد شده در نواحی پلک خاتمه دهد .

همچنین در اکثر موارد به دلیل افتادگی پلک و مختل شدن بینایی فرد می توان از این روش درمانی استفاده نمود.

به دلیل تجمع رسوبات چربی در نواحی زیر پلک و بالای پلک ممکن است که افتادگی و پف در اطراف چشم ایجاد گردد که به کمک این روش درمانی می توان به رفع موارد کمک کرد.

کیسه های زیر چشم معمولاً ممکن است که در قسمت زیر مردمک چشم دیده شوند جهت رفع این موارد می توان از بلفاروپلاستی کمک گرفت.

بلفاروپلاستی در چه مواردی تاثیر ندارد؟

انجام جراحی پلک در حقیقت به عنوان یک روش موثر می‌تواند به رفع افتادگی در نواحی پلک کمک کند.
ولی در بعضی از موارد انجام بلفاروپلاستی تاثیرات زیادی جهت رفع موارد ایجاد شده بر جای نمیگذارد.

در این بخش از محتوا این نکات را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

انجام عمل بلفاروپلاستی یا همان جراحی پلک نمی‌تواند هیچ گونه تاثیری جهت رفع سیاهی دور چشم بگذارد بنابراین برای رفع حلقه های سیاه ایجاد شده در دور چشم باید از روش های زیبایی دیگر استفاده نمایید.

اشخاص زیادی هستند که ممکن است چین و چروک های زیادی بین دو ابروی خود داشته باشند  این چین و چروک ها معمولاً در ناحیه پیشانی ایجاد می گردد برای رفع چروک های ریز و درشت انجام بلفاروپلاستی به عنوان یک گزینه مناسب نمی باشد و باید از روشهایی از جمله بوتاکس استفاده کرد و باعث ایجاد نتایج واقعی و مثبت در این زمینه شد.

مشکلات پلک بالا و پایین

افرادی هستند که با افتادگی پلک بالا احساس سنگینی در این نواحی می کنند و اکثر اوقات ابروهای خود را برای دید بهتر بالا نگه می دارند.
در این مرحله به دلیل بالا نگهداشتن  پلک مجبور به نگه داشتن ابروها به سمت بالا هستند  که این عامل باعث می‌شود  چین و چروک در نواحی پیشانی  ایجاد گردد .حتی در بعضی از موارد ممکن است که سردرد و ظاهر خسته برای چهره  فرد ایجاد نماید.

درست است که انجام عمل بلفاروپلاستی به عنوان یک روش موثر می‌تواند باعث زیبایی در چهره گردد اما در واقع  در اکثر موارد ممکن است که انجام این جراحی کاربردهای زیادی را به همراه نداشته باشد .

در بعضی از مراحل نیز ممکن است آنقدر پف در نواحی چشم زیاد باشد که جلوی دید فرد  را بگیرد و سنگینی در این نواحی آنقدر زیاد باشد که دید  فرد را محدود نماید وجهت رفع این موارد می‌توان از جراحی پلک کمک گرفت.

نتایج جراحی پلک:

با انجام جراحی پلک پوست  به سمت بالا کشیده می گردد و قسمت‌هایی که دچار افتادگی شده به خوبی ترمیم  خواهند شد .
انجام جراحی پلک بالا و پایین می تواند باعث ایجاد جوانی و شادابی چشمها شود.

در انجام این جراحی چربی های افتاده و پوست های اضافه برداشت می گردد و ابروها به مقدار بسیار کمی به سمت بالا لیفت خواهند شد.

جراحی بلفاروپلاستی برای چه افرادی مناسب است؟

کاندیدای مناسب جهت انجام جراحی پلک عبارتند از:

افرادی که سالم هستند و هیچ گونه بیماری‌های زمینه‌ای ندارند.

افراد غیرسیگاری

افرادی که انتظارات واقع بینانه نسبت به انجام جراحی دارند.

افرادی که بیماری و مشکلات چشمی نداشته باشند.

افتادگی در پلک بالا ممکن است که به دلیل شل شدن پوست پیشانی و ابرو ایجاد شده باشد.
اکثر مواقع نیز کشش عضله ای باعث ایجاد افتادگی در پلک می گردد که به آن پتوز پلک نیز گفته می شود برای ربع این افتادگی ها  نیز می توان از جراحی پلک کمک گرفت.

جهت انجام بلفاروپلاستی متخصص آناتومی صورت بیمار را به طور کامل ارزیابی و بررسی می نماید و در مورد استفاده از نوع روش درمانی تصمیم خواهد گرفت.

جهت مشخص شدن اینکه آیا کاندیدای مورد نظر برای انجام این درمان به شمار می روید یا خیر بهتر است که به کلینیک  بین المللی پوست مو زیبایی آراد مراجعه نمایید و پس از انجام معاینات لازم اقدام به انجام این جراحی نمایید.

نکات مهم در جراحی پلک :

قبل از انجام جراحی باید ابتدا مواردی را رعایت نمایید.

در مورد انجام جراحی پلک باید ابتدا چشم‌ها را مورد معاینه قرار بدهید تا دچار خشکی چشم نشده و دید و  عصب های چشمی نیز مورد بررسی قرار بگیرد.  تا اگر بیماری‌های زمینه‌ای دارید مورد درمان قرار بگیرید.

شلی و افتادگی پوست نیز جزئی از مواردی است که باید قبل از انجام جراحی مورد بررسی قرار بگیرد .

در انجام بلفاروپلاستی افرادی که چشم بیرون زده و یا چشم گود رفته دارند باید نکاتی که  توسط متخصص داده می‌شود را به خوبی رعایت نمایند .

غدد اشکی که در پشت پلک  وجود دارند باید حتما توسط متخصص مورد معاینه قرار بگیرند.

مراحل جراحی پلک چگونه است؟

جهت انجام جراحی پلک باید سه مرحله را پشت سر بگذارید که شامل موارد ذیل می باشد:

مرحله اول – بیهوشی:

جهت انجام جراحی پلک ابتدا متخصص از داروهای بیهوشی جهت ایجاد راحتی و عدم احساس درد در طول عمل جراحی برای شما تجویز خواهد کرد.
این داروها باعث می گردد تا آرامش شما بیشتر گردد که شامل آرامش بخش های وریدی و یا داروی بیهوشی عمومی می باشد که با توجه به شرایط شما و نظر پزشک انتخاب و توصیه خواهد شد.

مرحله دوم – برش:

پس از استفاده از دارو های آرامش بخش ،متخصص خطوط و برش بسیار ظریف در نواحی پلک ایجاد می‌کند که پس از اتمام و گذراندن دوره نقاهت هیچ جای زخم در ساختار پلک  مشاهده نخواهد شد و در خط های طبیعی پلک پنهان می‌شوند .
جهت انجام جراحی بر پلک فوقانی معمولاً متخصص برش ها را درون چین های طبیعی پلک ایجاد می نماید.

انجام این برش ها امکان حذف و برداشتن پوست اضافه در پلک را فراهم می نماید.

جهت رفع افتادگی و پف در زیر چشم  متخصص برش هایی را در زیر خط مژه تحتانی ایجاد می نماید و از طریق این برش ها پوست و مایع و چربی های اضافه را برداشت می کند  و سپس جهت بستن برش از بخیه استفاده می کند.

جراحی پلک چشم در اصفهان

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی آراد-جراحی پلک چشم در اصفهان

اقدامات قبل از جراحی پلک:

قبل از انجام جراحی پلک باید یک سری از مراقبت ها و توصیه هایی که توسط متخصص داده می‌شود را به خوبی رعایت کنید .

حتماً قبل از انجام این روش درمانی عکس‌برداری های لازم صورت بپذیرد تا هم به‌عنوان یک مستند و هم به عنوان دانستن جزئیات برای انجام جراحی پلک  مورد بررسی قرار بگیرد.

در روز انجام جراحی نباید هیچ گونه آرایشی بر روی پوست خود داشته باشید.

از مصرف انواع داروهای رقیق کننده خون و انواع داروها بدون تجویز متخصص به مدت دو هفته قبل از انجام جراحی خودداری نمایید .  حتماً اگر دارو یا بیماری خاصی دارید متخصص را از مصرف داروی خود مطلع سازید. زیرا استفاده از بعضی از داروها می‌تواند باعث ایجاد کبودی و خونریزی بیشتر در حین انجام جراحی گردد.
پس حتما قبل از انجام جراحی داروهای بدون تجویز متخصص را قطع نمایید.

از مصرف داروهای مثل دیکلوفناک و ایبوپروفن قبل از انجام جراحی خودداری نمایید.

در مورد انجام این جراحی حتماً با پزشک مشورت داشته باشید و در مورد انتظارات انجام این جراحی گفت‌وگو داشته باشید .

از مصرف انواع نوشیدنی های حاوی الکل قبل از انجام جراحی خودداری گردد.

آب و مایعات فراوان بنوشید.

از استعمال انواع دخانیات  وکشیدن سیگار خودداری گردد.

خطرات و عوارض احتمالی جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

انجام هر روش زیبایی علاوه بر مزایا می‌تواند عوارضی را نیز با خود به همراه داشته باشد.

با توجه به اینکه انجام جراحی به عنوان یک روش موثر جهت رفع افتادگی پلک مورد استفاده قرار می گیرد اگر به دست افراد با تجربه در کلینیک ها و مراکز معتبر صورت بپذیرد معمولاً عوارض و معایب موقتی و کم را با خود به همراه دارد و در عرض چند روز با توجه به رعایت مراقبت ها و توصیه های متخصص درمان و  برطرف می‌گردد .

از جمله عوارضی که امکان دارد پس از انجام جراحی برای اشخاص ایجاد گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

حساس شدن چشمها به نور مستقیم خورشید و سایر نور های شدید.

ایجاد کبودی و تورم در نواحی پلک که کاملا موقتی می باشد و در ظرف چند روز از بین خواهند رفت.

ایجاد تغییر رنگ در پوست و یا بی حس شدن قسمتی از نواحی تحت درمان.

خدمات مربوط به انجام جراحی پلک را می‌توانید در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد تحت نظر بهترین متخصصین پوست و مو انجام دهید.

در این کلینیک هیچ گزارشی مبنی بر عوارض پس از اتمام جراحی نشده است بنابراین با خیال راحت می توانید اقدام به انجام این جراحی نموده و شاهد زیبایی و افزایش اعتماد به نفس خود گردید.

مراقبت های بعد از جراحی پلک:

ایجاد کشیدگی و تورم در نواحی چشم پس از اتمام جراحی کاملا طبیعی می باشد که جهت رفع این موارد می توانید از پماد ها و مرطوب کننده هایی که متخصص برای شما تجویز کرده به مدت چند روز استفاده نمایید.

جهت رفع تورم های ایجاد شده از کمپرس یخ بر روی نواحی می توانید استفاده نمایید .

حتما قطره های چشمی که جهت رفع خشکی چشم  برای شما تجویز شده  استفاده نمایید .

به مدت یک هفته بعد از انجام جراحی از تماشا کردن تلویزیون ، مطالعه کردن،  نگاه کردن بیش از اندازه به کامپیوتر و استفاده از لنزهای تماسی بر روی چشم های خود خودداری نمایید.  زیرا  باعث می‌گردد تا فشار به چشم ایجاد شده و چشم ها خشک شده و دچار عوارض پس از انجام جراحی گردید.

هنگام خروج از خانه حتماً از عینک آفتابی استاندارد استفاده نمایید و هنگام گذاشتن و برداشتن عینک خیلی مراقبت انجام دهید تا هیچ آسیبی به نواحی جراحی وارد نگردد.

به مدت ۴ هفته از انجام دادن فعالیت ها و ورزش های شدید خودداری نمایید.

جهت انجام معاینات بعد از انجام جراحی و کشیدن بخیه ها به مدت یک الی دو هفته بعد از اتمام جراحی به کلینیک و مراکز درمانی مراجعه نمایید.

بهبودی بعد از بلفاروپلاستی چقدر زمان لازم دارد؟

انجام بلفاروپلاستی  به عنوان یک روش موثر جهت جوانسازی و رفع افتادگی های پوست در نواحی پلک مورد استفاده قرار می گیرد که مدت زمان لازم جهت بهبودی بعد از انجام این درمان حدود هفت الی ده روز می باشد تا بهبودی کامل برای فرد ایجاد گردد.

در این مدت زمان باید از انجام فعالیت های زیاد و دیگر مواردی که توسط متخصص منع شده خودداری نمایید تا دوره نقاهت سریعتری را سپری نمایید .

هزینه های مربوط به انجام جراحی پلک:

هزینه هایی که مربوط به انجام جراحی می باشد با توجه به انتخاب نوع جراحی در پلک  بالا یا پایین یا هردو پلک متفاوت می باشد .

همچنین میزان افتادگی پلک و نوع انجام جراحی بر هزینه ها تاثیر گذار است.

انتخاب کلینیک ،حق الزحمه متخصص و موقعیت جغرافیایی کلینیک می‌تواند بر هزینه های انجام این درمان تاثیر گذار باشد.

جهت  اطلاع از میزان نهایی هزینه‌ها حتماً باید به کلینیک و مراکز معتبر مراجعه نمایید تا توسط پزشک مورد معاینه قرار گرفته و سپس از هزینه ها نیز اطلاعات کافی به دست آورید .

جهت مشخص شدن هزینه های جراحی پلک می توانید با کلینیک بین‌المللی پوست مو زیبایی آراد تماس حاصل فرمایید و توسط کارشناسان و مشاوران این کلینیک مورد مشاوره قرار گرفته و سپس با رزرو نوبت و حضور در کلینیک پس از انجام معاینات لازم از هزینه‌های این درمان اطلاعات کافی به دست آورید.

نتیجه گیری

زیبایی و افزایش جذابیت در چشم ها خواسته هر فردی می باشد.
عوامل متعددی از جمله قرار گرفتن در برابر نور مستقیم خورشید، مشکلات ژنتیکی ، افزایش سن و… می‌تواند باعث ایجاد چین و چروک و افتادگی پلک در نواحی چشم‌ها گردد.

در اکثر موارد افتادگی پلک می تواند دید افراد را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

جهت رفع این موارد می‌توان از بلفاروپلاستی کمک گرفت.
انجام جراحی پلک یا همان بلفاروپلاستی را باید در کلینیک ها و مراکز معتبر به دست افراد با تجربه صورت دهید تا از ایجاد عوارض پس از اتمام درمان جلوگیری شود .

استفاده از این روش درمانی تنها با بی حس کننده های موضعی صورت می پذیرد و فرد بلافاصله پس از اتمام جراحی می تواند کلینیک را ترک کند و دوره نقاهت را در منزل سپری نماید.

استفاده از این روش درمانی می‌تواند علاوه بر جنبه زیبایی به عنوان یک  روش درمانی برای اکثر متقاضیان مورد استفاده قرار بگیرد.

شما نیز می توانید از خدمات مربوط به انجام بلفاروپلاستی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد تحت درمان بهترین متخصصین پوست و مو بهره مند گردید.

در این کلینیک انواع خدمات زیبایی نیز امکان پذیر می باشد که جهت مشخص کردن نوع روش درمانی باید به کلینیک مراجعه نمایید و توسط متخصص مورد معاینه قرار گرفته و سپس اقدام به انجام روش های زیبایی نموده و شاهد زیبایی و  افزایش اعتماد به نفس خود گردید.

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی تخصصی آراد با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز  می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۰۳۲۳۲۹۲

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinic.arad

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید :

clinicarad.com/مراقبت-ها/

تلگرام

https://t.me/cliniczibaeiiarad

گپ

https://gap.im/join

سروش

https://splus.ir/cliniczibaiiarad

ایتا

https://eitaa.com/cliniczibaiiarad

روبیکا

https://rubika.ir/clinicarad

آپارات

https://www.aparat.com/v/KDfsm

نماشا

https://www.namasha.com/v/N8KE3JR5

 • مزوتراپی

  مزوتراپی صورت چیست

  با در 13 جولای 2023 - 0 نظرات

  مزوتراپی صورت چیست مزوتراپی صورت یک روش جوانسازی پوست می‌باشد که از طریق تزریق دارو به میزان بسیار کم  در داخل لایه‌های پوست انجام می‌گیرد. از طریق این تزریق بیشتر مشکلات پوستی برطرف خواهد شد و به نوع تزریق انجام شده نتیجه درمان حاصل می‌شود. این روش درمانی فواید و عوارضی را با خود ایجاد […]

 • آلت

  افزایش قطر آلت با بهترین روش

  با در 20 جولای 2023 - 0 نظرات

  افزایش قطر آلت با بهترین روش تبلیغات زیادی انجام می‌گیرد که مدعی می‌شوند حجم دهنده‌ها، افزایش دهنده‌های طول آلت، ویکیوم‌ها، قرص‌ها و کرم‌ها وجود دارند که می‌توانند روش‌های مناسبی برای افزایش قطر آلت تناسلی باشند اما آیا این روش‌ها واقعاً کارآمد هستند؟ اندازه آلت تناسلی یکی از دلایل رایج افسردگی می‌باشد که این موضوع باعث ایجاد […]

 • لیفت صورت

  آیا عمل لیفت صورت درد دارد؟

  با در 1 آگوست 2023 - 0 نظرات

  آیا عمل لیفت صورت درد دارد؟ امروزه جوانسازی و لیفت صورت به عنوان یکی از اصلی‌ترین روش‌های زیبایی و غیر جراحی برای رفع مشکلات پوستی به شمار می‌رود و می‌تواند به راحتی تاثیرات افزایش سن در پوست و نواحی مختلف صورت را کاهش دهد، لیفتینگ صورت با نخ به عنوان یکی از موثرترین روش‌ها برای […]

 • سایز آلت تناسلی

  تاثیر سایز آلت تناسلی در لذت جنسی

  با در 27 آگوست 2023 - 0 نظرات

  تاثیر سایز آلت تناسلی در لذت جنسی سایز آلت تناسلی در تجربه لذت جنسی ممکن است تاثیر داشته باشد، اما باید توجه داشت که این تاثیر به عوامل متعددی بستگی دارد و از نظر فیزیولوژیکی به ندرت تنها عامل مؤثر است. در واقعیت، لذت جنسی به عوامل روحی، اجتماعی، و روانی بسیاری نیز بستگی دارد. […]

 • بزرگ کردن آلت

  روشهای بزرگ کردن آلت با طب سنتی قدیم

  با در 27 سپتامبر 2023 - 0 نظرات

  روشهای بزرگ کردن آلت با طب سنتی قدیم کاهش اعتماد به نفس به دلایل مختلفی می‌تواند رخ دهد و یکی از این دلایل ممکن است تورم و اندازه کوچک آلت تناسلی باشد. در این موارد، مهم است که بدانید اعتماد و احترام به شما به هیچ عنوان به اندازه فیزیکی آلت تناسلی شما مربوط نیست. […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی به لابیا تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی