قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: خانم دکتر طاهریون
تزریق ژل گونه برای صورت کشیده

تزریق ژل گونه برای صورت کشیده

انجام تزریق ژل گونه برای صورت کشیده به عنوان یک عمل زیبایی صورت می پذیرد .
جهت انجام این روش  یک ماده ژل مانند به نواحی گونه برای افزایش حجم تزریق می شود و باعث افزایش سایز و شکل آن می گردد.
ژل‌هایی که جهت تزریق مورد استفاده قرار می گیرند معمولاً از جنس هیالورونیک اسید  می باشند. (هیالورونیک اسید ماده ای می باشد که در بدن وجود دارد و وظیفه اصلی آن آبرسانی و حفظ رطوبت پوست می باشد.)

جهت زیبایی در گونه انواع مختلف ژل مورد استفاده قرار می‌گیرد که بهتر است برای انتخاب نوع ژل و مقدار حجم جهت تزریق به کلینیک و مراکز معتبر مراجعه نمایید، تا تحت درمان بهترین متخصصین پوست و مو از این روش درمانی استفاده و شاهد زیبایی و افزایش اعتماد به نفس خود گردید.

انجام تزریق ژل به عنوان یک روش سرپایی در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد و نیازی به گذراندن دوره نقاهت طولانی مدت ندارد .

ما در این بخش از محتوا  سعی داریم شما را با مراحل، مزایا، مراقبت ها و کاربردهای انجام این درمان بیشتر آشنا سازیم، پس تا انتهای این محتوا با ما همراه باشید.

همچنین می توانید جهت افزایش اطلاعات خود به وب سایت کلینیک بین المللی پوست ،مو و زیبایی الهیه مراجعه و در مورد انجام این درمان اطلاعات کافی به دست آورید.

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

مراحل تزریق ژل گونه:

انجام تزریق جهت ایجاد فرم دهی برای گونه ها به عنوان یک روش زیبایی می باشد که جهت تغییر شکل در نواحی صورت مورد استفاده قرار می گیرد.
جهت انجام این درمان برای صورت های کشیده معمولاً از پرکننده هایی همچون هیالورونیک اسید استفاده می‌گردد.
با تزریق فیلر به نواحی مختلف صورت همچون استخوان گونه ،خط فک و نواحی چانه می‌توان باعث شد تا حجم این مناطق بیشتر شود  و ظاهر متعادل تری در صورت ایجاد شود.

استفاده از این تزریق به عنوان راحت ترین راه جهت رفع مشکلات ایجاد شده در نواحی صورت می‌باشد و در زمان کوتاهی باعث ایجاد نتایج فوق العاده می گردد.

ژل هایی که جهت انجام تزریق مورد استفاده قرار می گیرند معمولاً موقتی هستند و ماندگاری بین ۶ تا ۱۸ ماه را به همراه دارند و پس از آن می توانند به طور طبیعی  جذب بدن شوند.
این روش باید حتماً توسط یک متخصص با تجربه و دارای مجوز صورت بپذیرد و فقط باید در مراکز و کلینیک های معتبر صورت بگیرد تا دچار عوارض و پیامدهای منفی نگردید.

مراحل مربوط به تزریق ژل گونه برای صورت کشیده:

جهت انجام تزریق ژل برای گونه ها باید مراحلی را طی نمایید که این مراحل شامل موارد زیر می باشد:

جهت انجام این روش درمانی بهتر است که حتماً در جلسات مشاوره که توسط پزشک برای شما در نظر گرفته می شود حضور داشته باشید تا با مشورت پزشک نوع پرکننده مناسب برای شما تعیین گردد.

قبل از تعیین نوع ژل و حضور شما در کلینیک ابتدا متخصص نواحی مورد نظر جهت تزریق را تمیز می‌کند و جهت انجام تزریق از کرم های بی حس کننده استفاده می نماید.

پس از آماده سازی برای انجام درمان ،ژل در نواحی مورد نظر به کمک سرنگ یا کانولا های مخصوص تزریق می شود تا باعث ایجاد حجم بیشتر در این نواحی گردد .

پس از اتمام تزریق محل های تزریق را ماساژ می دهند ،تا ژل به طور یکنواخت در ناحیه مورد نظر پخش گردد.

پس از اتمام تزریق ممکن است که در محل های تزریق کمی تورم و قرمزی ایجاد گردد، جهت به حداقل رساندن این التهابات و قرمزی های ایجاد شده از کمپرس یخ استفاده می شود.

سعی کنید پس از اتمام تزریق جهت کاهش تورم و رفع مشکلات ایجاد شده از مصرف انواع الکل و انجام دادن فعالیت های شدید خودداری کنید.
همچنین از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از انجام تزریق خودداری کنید.
مهم است که  انجام تزریق را  یک فرد با تجربه و واجد شرایط انجام دهد . زیرا انجام این درمان به عنوان یک روش فوق العاده حساس می باشد و اگر تزریق نامناسب صورت بپذیرد می‌تواند عوارض شدیدی را به همراه داشته باشد.

جهت انجام تزریق چربی پیشنهاد ما به شما مراجعه به کلینیک بین المللی پوست ،مو و زیبایی الهیه می باشد. با حضور در این کلینیک توسط بهترین متخصصین پوست و مو مورد مشاوره قرار بگیرید و سپس اقدام به انجام تزریق نموده و شاهد زیبایی و افزایش حجم در نواحی مورد نظر از جمله گونه ها گردید.

تزریق ژل گونه برای صورت کشیده

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی الهیه-تزریق ژل گونه برای صورت کشیده

بهترین نوع ژل برای تزریق به گونه:

جهت انجام تزریق ژل انواع مختلفی از پرکننده های پوستی وجود دارند .
برای انتخاب نوع ژل بهتر است که به کلینیک ها و مراکز معتبر مراجعه نمایید تا توسط پزشک بهترین محصول جهت تزریق ژل گونه به شما پیشنهاد شود.

اما می توان گفت بهترین محصول برای تزریق ژل برای صورت کشیده و ایجاد حجم در این نواحی استفاده از پرکننده های مبتنی بر هیالورونیک اسید می باشد.
این پرکننده ها همه کاره می باشند و می توانند در نواحی مختلف صورت از جمله گونه ها مورد استفاده قرار بگیرند و باعث ایجاد حجم و حالت دلخواه و ایجاد جوانی در صورت گردند .
استفاده از این ژل ها عوارض جانبی کمی را به دنبال دارد . زیرا اگر شخص از نتایج رضایت کامل را نداشته  باشد می تواند به راحتی ژل را از پوست تخلیه نماید یعنی این درمان برگشت پذیر می‌باشد و عوارض جانبی بسیار اندکی به دنبال دارد.

پس از این که متخصص واجد شرایط با توجه به تجربه و مهارت خود بهترین ژل را برای شما در نظر گرفت از شما می‌خواهد که در کلینیک حضور داشته باشید و با انجام تزریق، باعث ایجاد نتایج مطلوب و موثر در شما می گردد.

چه کسانی باید از تزریق ژل گونه برای صورت کشیده استفاده کنند ؟

انجام تزریق ژل برای رفع مشکلات ایجاد  شده در نواحی گونه برای افرادی مناسب می‌باشد که به دنبال روش های موثر جهت پرتر و جوان تر کردن گونه‌های خود هستند.

کاندیدای ایده‌آل دارای مقدار متوسطی از شلی پوست و خاصیت ارتجاعی پوست است که با انجام این تزریق می تواند باعث ايجاد نتایج مطلوب گردد .

به طور کل استفاده از این درمان برای افرادی که از سلامت کافی خوبی برخوردار می باشند مناسب می باشد.
همچنین جهت انجام این درمان باید انتظارات واقع بینانه داشته باشید و محدودیت های رویه کار را درک کنید.

استفاده از این درمان برای داوطلبانی که توسط متخصص مورد مشاوره قرار گرفته اند و نیازها و اهداف خود را تعیین نموده اند به عنوان یک روش موثر و مناسب می‌تواند باعث ایجاد نتایج مطلوب گردد.

عوامل متعددی همچون نوع پوست، سن و سابقه پزشکی می‌تواند در تعیین اینکه شما  فرد مناسبی جهت انجام تزریق ژل به شمار می روید یا خیر دخیل باشد.
در نهایت بهترین راه جهت تعیین اینکه آیا انجام تزریق ژل گونه می تواند برای شما مناسب باشد یا خیر.!  این  است که به کلینیک ها و مراکز معتبر مراجعه نمایید و با توجه به گفت‌وگو و مشاوره هایی که با پزشک متخصص واجد شرایط دارید مشخص کنید که کاندیدای مورد نظر جهت انجام این درمان به شمار می روید یا خیر.!

پیشنهاد ما به شما جهت انجام تزریق ژل و ایجاد نتایج مطلوب مراجعه به کلینیک بین المللی پوست ،مو و زیبایی الهیه می باشد .
در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست و مو انجام می‌پذیرد که با حضور در کلینیک و مشاوره شدن توسط متخصصین بهترین روش درمان را می توانید انتخاب نمایید.

اثرات و نتایج:

انجام تزریق ژل جهت رفع مشکلات ایجاد شده در نواحی صورت و ایجاد حجم متناسب به عوامل مختلفی از جمله نوع ماده تزریقی ، مقدار تزریق ، همچنین نوع پوست و سبک زندگی فردبستگی  دارد.
به طور کلی می توان گفت که انجام تزریق ژل به عنوان یک روش موقتی  نتایج ۶ تا ۱۸ ماه را به همراه دارد و پس از این مدت زمان ،مواد کم کم جذب بدن می گردد و جهت حفظ نتیجه مطلوب نیاز است  فرد مجددا تزریق را انجام دهد.

عواملی از جمله پیروی از دستورالعمل های متخصص ،رعایت مراقبت ها و داشتن برنامه ریزی برای ملاقات بعدی با پزشک می تواند بر ماندگاری نتایج انجام تزریق ژل تاثیر گذار باشد. زیرا انجام تزریقات به موقع و منظم می‌تواند باعث ایجاد حفظ ظاهر دلخواه و افزایش طول عمر نتایج گردد.

آرایش بعد از تزریق ژل گونه:

انجام تزریق ژل برای گونه نیاز به گذراندن دوره بهبودی طولانی ندارد.  ولی با این حال پس از انجام این روش زیبایی باید احتیاط کنید تا فیلر ها تهنشین شوند و باعث ایجاد نتایج مطلوب برای پوست گردند .

گاهی اوقات پس از انجام تزریق ژل پزشک ممکن است  به شما توصیه کند که برای مدت زمان خاصی از وسایل آرایشی برای پوست خود استفاده نکنید .
با توجه به اینکه بسیاری از مراجعه کنندگان آرایش می کنند. می پرسند چقدر بعد از انجام تزریق ژل می‌توانند از مواد آرایشی استفاده نمایند؟ در جواب این سوال باید گفت که استفاده از لوازم آرایشی در محل تزریق به نوع فیلر که دریافت کرده اید بستگی دارد .

در برخی از موارد نیز می‌توان پس از تزریق ژل در همان روز آرایش کرد .

مزایای تزریق ژل گونه:

انجام تزریق ژل برای گونه به عنوان یک گزینه ایده آل جهت بازگرداندن تقارن و تعادل در صورت می‌باشد.

انجام این تزریق برای  رفع مشکلات ایجاد شده در خط فک و گونه ها ،باعث حجم دهی در این نواحی می گردد و باعث می‌شود تا ظاهر جوانتر و زیباتر گردد.

استفاده از این روش به عنوان یک درمان سریع و کم تهاجمی به شمار می‌رود و با حداقل زمان می‌توان به رفع افتادگی و افزایش حجم در نواحی مختلف صورت کمک‌کرد.

معمولاً ژل هایی که جهت پر کردن نواحی گونه مورد استفاده قرار می‌گیرند مبتنی بر  هیالورانیک‌اسید می باشند که این نوع ماده در بدن به صورت طبیعی یافت می گردد و آن را به گزینه ی مطمئن و موثر تبدیل می‌کند.

نتایجی که انجام تزریق ژل به همراه دارد طولانی مدت است و به افراد دارای صورت کشیده کمک می کند تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهند و باعث ایجاد یک ظاهر شاداب و جوان در صورت خود گردند.

انجام خدمات مربوط به تزریق ژل در کلینیک بین المللی پوست ،مو و زیبایی الهیه تحت نظر بهترین متخصصین پوست و مو انجام می پذیرد .
با حضور در این کلینیک می‌توانید اقدام به انجام تزریق ژل نمایید و از مزایای بی شمار این روش درمانی بهره مند گردید.

عوارض تزریق ژل به گونه:

انجام هر یک از روش های زیبایی علاوه بر مزایا می تواند عوارضی نادر نیز به همراه داشته باشد .

انجام تزریق ژل گونه نیز برای افرادی که دارای صورت کشیده هستند ممکن است عوارض جانبی را به همراه داشته باشد .
عوارض معمولاً بسیار خفیف و موقتی می‌باشند و در کمترین زمان ممکن از بین خواهند رفت.

عوارض جانبی و شایع که ممکن است پس از تزریق ژل ایجاد گردد شامل قرمزی، تورم و حساسیت در محل تزریق می باشد.
برخی از افراد ممکن است که به مدت چند روز پس از انجام این روش درمانی دچار کبودی و ناراحتی‌های خفیف در محل تزریق گردند که این عوارض موقتی می باشد و در عرض چند روز به طور کامل برطرف می شوند.

در موارد نادر ممکن است که تزریق ژل باعث ایجاد واکنش و آلرژی در بدن گردد. که این موارد بسیار نادر می باشد ‌.
ممکن است  به دلیل انجام تزریق در کلینیک ها و مراکز نامعتبر مبتلا به  عفونت یا سایر عوارض شوید ، اگر در کلینیک ها و مراکز معتبر واجد شرایط و با تجربه این خدمات را انجام دهید معمولاً نتایج مطلوب ایجاد می گردد و  عوارض بسیار کمتری را تجربه خواهید کرد.

همچنین جهت جلوگیری از عوارض احتمالی حتماً تمام دستورالعمل ها و توصیه هایی که توسط متخصص ارائه می گردد را به خوبی رعایت نمایید تا از هرگونه عوارض جانبی در امان باشید.

مراقبت های قبل از انجام تزریق ژل گونه برای صورت کشیده:

پس از اینکه تصمیم به انجام تزریق ژل گرفتید حتماً باید در مورد کلینیک نیز اطلاعات کافی را به دست آورید.
با حضور در کلینیک و مشاوره شدن با پزشک جهت انجام این درمان، مراحل و مراقبت های بعد و قبل از انجام تزریق ژل  را به طور کامل مورد برسی  قرار دهید و با آن  آشنا شوید .
با حضور در جلسات مشاوره که توسط پزشک برای شما در نظر گرفته می شود می توانید به تمام سوالات خود پاسخ دهید .

در جلسه درمان توسط پزشک مورد معاینه دقیق قرار بگیرید و اگر سوابق پزشکی خاصی دارید متخصص را مطلع سازید .

قبل از انجام تزریق ژل باید مواردی را رعایت نمایید که عبارتند از :

 • به مدت ۱۰ روز قبل از انجام تزریق ژل از مصرف انواع داروها ،آسپرین، داروهای ضد التهاب ،ایبوپروفن ، ژلوفن، استفاده از روغن ماهی و ویتامین E خود داری گردد. زیرا استفاده از این داروها می‌تواند باعث افزایش احتمال خونریزی در حین انجام تزریق ژل گردد‌.
 • اگر بیماری یا داروی خاصی مصرف می‌کنید حتماً متخصص را از مصرف دارو و بیماری خود آگاه سازید. تا حین انجام تزریق دچار عارضه‌ نگردید .
 • به مدت چهل و دو ساعت قبل از انجام تزریق از مصرف انواع نوشیدنی های الکلی خودداری نمایید. زیرا  استفاده از الکل می تواند خونریزی و کبودی را در محل تزریق افزایش دهد.
 • به مدت دو هفته قبل از انجام این روش درمانی از انجام کارهایی مثل جرمگیری دندان خودداری گردد.
 • انجام تزریق ژل به عنوان یک روش سرپایی می باشد که معمولاً متخصص با توجه به انجام تزریق از بی حس کننده های موضعی استفاده می کند ولی اگر آستانه درد شما بسیار کم می باشد بهتر است با توجه به نظر متخصص یک ساعت قبل از مراجعه به کلینیک از استامینوفن استفاده نمایید .
 • در روز انجام تزریق هیچ‌گونه لوازم آرایشی بر روی پوست خود نداشته باشید و اگر از کرم های مرطوب کننده نیز استفاده کرده اید صورت خود را به طور کامل شستشو دهید .
 • جهت انجام تزریق ژل حتما غذای سبک میل شود .
 • اگر قبل از انجام تزریق سابقه تبخال دارید یا مبتلا به ویروس هرپس سیمپلکس هستيد حتماً متخصص را از این موارد آگاه‌سازید .زیرا پزشک جهت پیشگیری از تبخال به شما داروهای ضد تبخال را توصیه می‌کند .

مراقبت و توصیه های بعد از انجام تزریق ژل به گونه

 • بعد از انجام تزریق ژل به مدت ۲۴ ساعت از مصرف انواع لوازم آرایشی بر محل تزریق به طور کامل باید اجتناب گردد.
 • از انجام دادن حرکات و فعالیت‌های ورزشی شدید به مدت ۲۴ ساعت پس از انجام تزریق خودداری گردد .
 • از قرار گرفتن به مدت طولانی در محیط‌های گرم و همچنین زیر نور مستقیم خورشید خودداری کنید. زیرا پس از انجام تزریق قرار گرفتن در این محل ها ممنوع می باشد.
 • از مصرف انواع مشروبات الکلی بعد از انجام تزریق ژل خودداری گردد.
 • به مدت سه روز پس از انجام این تزریق از ماساژ دادن و دستکاری نمودن محل های تزریق خودداری گردد.
 • به مدت دو هفته پس از اتمام تزریق از استحمام و شستن صورت با استفاده از آب داغ خودداری کنید .
 • همچنین در این مدت زمان از رفتن به سونا خودداری گردد و از فشار و هر گونه ضربه به ناحیه های تزریق خودداری شود.
 •   هنگام تزریق ژل تنها عکس العملی که بدن نسبت به آن نشان خواهد داد کمی تورم قرمزی و التهاب در محل های تزریق می باشد که در طول یک الی دو هفته به طور کامل از بین خواهد رفت. جهت کاهش این تورم ها   می توان از کمپرس سرد استفاده کرد.
 • معمولاً جهت حجم دهی به نواحی مورد نظر از ژل های حاوی هیالورونیک اسید استفاده می گردد که این ژل‌ها پتانسیل جذب بسیار فوق العاده ای را به همراه دارند.
 • جهت کاهش تورم و التهاب پس از اتمام تزریق می توانید از قرص های ویتامین C و  آب آناناس استفاده نمایید .
 • در طی روزهای اول از کمپرس های یخ و پس از آن از کمپرس گرم استفاده نمایید.
 • چنانچه پس از انجام تزریق حساسیت و قرمزی و یا هرگونه واکنش و عکس العمل غیر طبیعی در محل تزریق ایجاد شد‌ . حتما جهت معاینه فوراً به متخصص مراجعه نمایید .
 • ضروری است که  دو هفته پس از اتمام تزریق جهت معاینه شدن به کلینیک و پزشک معالج مراجعه نمایید.
 • در صورتی که انجام تزریق ژل در ساعات اولیه روز انجام گرفته شده باشد سعی کنید که بر روی گونه و صورت خود نخوابید.
تزریق ژل گونه برای صورت کشیده

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی الهیه-تزریق ژل گونه برای صورت کشیده

کاندیدای نامناسب جهت انجام تزریق ژل  چه کسانی هستند

معمولا انجام تزریق ژل به عنوان یک روش موثر و مناسب می‌تواند به رفع مشکلات  موجود در صورت کمک کند. اما در اکثر موارد انجام این تزریق برای  تعدادی از افراد مناسب نمی باشد.
افرادی که دچار عفونت های پوستی فعال هستند .

همچنین استفاده از این درمان برای افرادی که دچار حساسیت یا آلرژی به ژل ها هستند نباید مورد استفاده قرار بگیرد.

انجام این درمان برای خانم های باردار و یا خانم هایی که در دوران شیردهی هستند ممنوع می باشد و تا پایان این دوره باید منتظر بمانند.

استفاده از این تزریق نباید به صورت همزمان با روشهای جوانسازی دیگر  مثل اندولیفت و هایفوتراپی مورد استفاده قرار بگیرد.

انجام این درمان برای افرادی که دچار بیماری های خود ایمنی هستند مورد استفاده قرار نمی گیرد.

استفاده از تزریق ژل برای ورزشکاران حرفه ای با احتیاط باید انجام  شود.  زیرا انجام تزریق ژل ممکن است که تست دوپینگ آنها را مثبت نشان دهد.

دوره نقاهت و ریکاوری پس از تزریق ژل:

معمولاً انجام تزریق ژل به صورت سرپایی در کلینیک و مراکز درمانی صورت می پذیرد که در بعضی از موارد ممکن است  جهت کاهش درد و التهابات متخصص پیشنهاد کند  از مسکن ها  یک ساعت قبل از تزریق استفاده گردد.

هنگام تزریق ،برای کاهش درد متخصص از بی حس کننده های موضعی استفاده می کند و  بعضی مواقع  ژل‌های هایی که جهت انجام تزریق مورد استفاده قرار می دهد حاوی لیدوکائین می‌باشد که در حین انجام تزریق فرد آرامش خواهد داشت و هیچگونه دردی را احساس نخواهد کرد.

انجام این درمان هیچ‌گونه نیازی به گذراندن دوره نقاهت طولانی مدت ندارد و پس از اتمام درمان می توان کلینیک را ترک و روال  زندگی را مجددا از سر گرفت.  فقط باید مراقبت ها و توصیه هایی که توسط پزشک داده می‌شود را به خوبی رعایت نمایید و از ایجاد عوارض جلوگیری  نمایید و باعث ایجاد نتایج بلندمدت تر گردید .

تعداد جلسات  انجام تزریق ژل:

انجام تزریق ژل معمولاً در یک جلسه توسط متخصص صورت می‌پذیرد که زمان  انجام این تزریق  حدود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه می باشد و پس از اتمام می‌توان کلینیک را ترک و به روال عادی زندگی ادامه داد.  ولی به دلیل موقتی بودن این درمان پس از رفع نتایج جهت ایجاد حجم در گونه ها باید تزریق مجدد صورت بپذیرد.

خدمات مربوط به انجام تزریق ژل در کلینیک بین‌المللی پوست مو زیبایی الهیه تحت نظر بهترین متخصصین پوست و مو انجام می پذیرد.
با حضور در این کلینیک و مشاوره شدن توسط متخصص بهترین روش های درمان را انتخاب کنید و شاهد زیبایی و افزایش اعتماد به نفس خود گردید.

پرسش و پاسخ:

آیا تزریق ژل به گونه بی خطر است؟

بله، به طور کلی انجام تزریق ژل به عنوان یک روش بی خطر به شمار می‌رود.
انجام تزریق ژل برای گونه به عنوان یک عمل زیبایی شامل تزریق ژل مبتنی بر هیالورنیک اسید می‌باشد، که استفاده از این ماده می‌تواند به افزایش حجم و بهبود کانتور صورت کمک کند.

ژل های مورد استفاده  جهت انجام این درمان مشابه مواد طبیعی در بدن می‌باشند و به عنوان یک گزینه مطمئن و موثر می‌تواند باعث ایجاد  نتایج مطلوب شود.

با این حال انجام تزریق ژل مانند هر روش پزشکی می تواند خطرات و عوارضی را نیز به همراه داشته باشد.

معمولاً عوارضی که همراه با این روش درمانی می باشد کمی قرمزی،  حساسیت و تورم در محل تزریق می باشد که با انتخاب یک پزشک واجد شرایط و با تجربه می توان این عوارض را به حداقل رساند و باعث ایجاد نتایج مطلوب در نواحی مورد نظر شد.

قبل از انجام این روش درمانی مهم است که در مورد مهارت پزشک تحقیقات کامل را داشته باشید و با حضور در جلساتی  که توسط پزشک در نظر گرفته می شود در مورد هرگونه نگرانی سوال پرسیده شود و مطمئن شوید  انجام تزریق ژل یک درمان مناسب برای شما می باشد.

زمان انجام تزریق چقدر است؟

معمولاً مدت زمانی که جهت انجام تزریق ژل در نظر گرفته می شود برای همه افراد به صورت یکسان نیست و متفاوت می باشد.   اما  یک روش سریع می باشد که در مدت زمان ۳۰ الی ۴۵ دقیقه انجام می پذیرد.
طول عمل به میزان تزریقات مورد نظر جهت ايجاد نتایج مطلوب بستگی دارد و زمانی که برای انجام این روش در نظر گرفته می‌شود معمولاً بسیار کم می‌باشد.و  مزایای طولانی مدتی را برای فرد به همراه دارد.

همچنین با توجه به نوع  ژل هزینه ها نیز متفاوت می باشد .

چه کسانی نمی‌توانند تزریق ژل به گونه را انجام دهند؟

انجام تزریق ژل برای صورت کشیده توصیه نمی گردد. زیرا انجام این درمان می‌تواند باعث ایجاد یک ظاهر غیر طبیعی در صورت شود.
انجام تزریق همچنین می‌تواند باعث کشیدگی بیش از اندازه صورت و عدم تعادل در نواحی مختلف صورت شود.
افراد مبتلا به بیماری هایی مثل بیماری های پوستی و اختلالات خونریزی و همچنین افرادی که دچار آلرژی و حساسیت هستند از انجام تزریق ژل خودداری نمایند.

جهت اینکه بدانید  آیا شما کاندید مورد نظر جهت انجام این عمل به شمار می رود یا خیر بهتر است که به کلینیک و مراکز معتبر مراجعه و سپس پس از معاینه شدن توسط متخصص اقدام به انجام این درمان نمایید .

شاید این مطالب نیز برای شما جذاب باشد:

https://clinicelahieh.com/%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%da%98%d9%84-%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b7-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%af/

https://clinicelahieh.com/%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%da%98%d9%84-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b5%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d9%84%d8%a7%d8%ba%d8%b1-%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%ac%d8%a7%d9%85-%d9%85%db%8c%d8%b4/

https://clinicelahieh.com/%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%88-%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%da%98%d9%84-%d8%a8%d9%87-%da%af%d9%88%d9%86%d9%87/

نتیجه گیری؛

انجام تزریق ژل برای افزایش حجم در گونه ها به عنوان یک روش موثر و ایده آل می باشد انجام این درمان در مراکز و کلینیک های معتبر صورت می پذیرد .

جهت حجم دهی به گونه به کمک فیلر، از ژل های حاوی هیالورونیک اسید استفاده می گردد.( هیالورونیک اسید به عنوان یک ماده طبیعی در بدن باعث جذب آب و رطوبت می گردد.)
وقتی فرد با افزایش سن روبرو می گردد معمولاً پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و دچار چین و چروک می گردد.
همچنین چربی ها در این ناحیه تحلیل می‌رود که جهت افزایش حجم و بازگرداندن زیبایی می‌توان اقدام به انجام تزریق ژل نمود.

انجام تزریق ژل را می‌توانید در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تحت درمان بهترین متخصصین پوست ومو  انجام داده و شاهد زیبایی و افزایش اعتماد به نفس خود در کمترین زمان ممکن گردید.

در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست و مو نیز انجام می پذیرد که با حضور در کلینیک و معاینه شدن توسط متخصص می توانید بهترین روش درمانی را انتخاب نمایید.

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز  می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۰۰۴۳۶۳۰

۰۲۱۹۱۰۱۲۷۵۶

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۲ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinicelahieh

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید:

clinicelahieh.com/#

تلگرام

https://t.me/clinic_elahieh

گپ

https://gap.im

سروش

https://splus.ir/clinicelahieh

ایتا

https://eitaa.com/clinicelahieh

روبیکا

https://eitaa.com/clinicelahieh

آپارات

https://www.aparat.com/v/tkPEH

نماشا

https://www.namasha.com/v/EeUDMp1e

  

50 بازدید کل ، 1 امروز

  

 • آقایان

  بهداشت فردی آقایان

  با در 24 اکتبر 2023 - 0 نظرات

  بهداشت فردی آقایان بهداشت فردی آقایان شامل یک مجموعه از عملیات و رویه‌هایی است که به منظور حفظ و ارتقاء سلامت و راحتی فیزیکی و روانی آقایان انجام می‌شود. در زیر تعدادی از مهم‌ترین نکات بهداشت فردی آقایان آمده است: ۱٫ **شستشوی دوره‌ای**: حمام روزانه با استفاده از صابون و آب گرم به تمیزی و […]

 • بزرگ کردن آلت

  روشهای بزرگ کردن آلت با طب سنتی قدیم

  با در 27 سپتامبر 2023 - 0 نظرات

  روشهای بزرگ کردن آلت با طب سنتی قدیم کاهش اعتماد به نفس به دلایل مختلفی می‌تواند رخ دهد و یکی از این دلایل ممکن است تورم و اندازه کوچک آلت تناسلی باشد. در این موارد، مهم است که بدانید اعتماد و احترام به شما به هیچ عنوان به اندازه فیزیکی آلت تناسلی شما مربوط نیست. […]

 • جراحی پلک

  جراحی پلک پایین با لیزر

  با در 4 اکتبر 2023 - 0 نظرات

  جراحی پلک پایین با لیزر پف چشم به وضعیتی گفته می‌شود که پوست حول چشم‌ها به‌طور ناگهانی و بدون هیچ زخم یا آسیب آشنا، ضخیم و پفکی شود. این ممکن است برای تمامی چشم یا فقط در یک چشم اتفاق بیفتد. در زیر تعدادی از علل متداول برای پف چشم آمده است: **آب‌گرم و یا […]

 • آلت تناسلی

  بهداشت آلت تناسلی مردانه

  با در 30 اکتبر 2023 - 0 نظرات

  بهداشت آلت تناسلی مردانه آلت تناسلی مردان، معمولاً به عنوان  آلت تناسلی خارجی نیز شناخته می‌شود. این اعضا برای تولید و انتقال اسپرم و همچنین ادرار و منی (مایع که در هنگام انزال از بدن خارج می‌شود) مسئولیت دارند. در ادامه به بررسی بخش‌های مختلف آلت تناسلی مردان پرداخته خواهد شد: **پروستات**: پروستات یک غده  […]

 • هایفوتراپی

  ژل مخصوص هایفوتراپی

  با در 6 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  ژل مخصوص هایفوتراپی هایفوتراپی از امواج اولترا ساوند برای کلاژن سازی بخش  میانی پوست (درم) استفاده میشود و به انقباض فاسیای عضلات صورت کمک می کند. انقباض فاسیای عضلات پوست به لیفت سریع پوست صورت کمک می کند. کلاژن سازی، ناشی از اولترا سوند باعث جوانسازی پوست در فاصله ۲ تا ۶ ماه بعد از […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی به لابیا تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی