قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۲۵ دی ۱۴۰۱
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: خانم دکتر طاهریون

تزریق چربی قبل از عمل بینی

افراد بسیاری هستند که خواستار ایجاد تغییر در بینی خود بدون انجام جراحی هستند .از روش تزریق چربی می توان برای بهبود مشکلات محدود در بینی استفاده کرد ؛ استفاده از تزریق چربی در بینی محدودیت و مزایای منحصر به فرد خود را دارد .

اما دوام تزریق چربی به بینی قبل از انجام عمل بینی چقدر می تواند باشد ؟ اگر می خواهید اطلاعات کامل در خصوص تزریق چربی قبل از انجام عمل بینی و ماندگاری آن به دست آورید پس با ما در این مقاله همراه شوید.

مشاوره رایگان خدمات زیبایی

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

ماندگاری تزریق چربی قبل از عمل بینی

تزریق چربی به بینی و قسمت های دیگر صورت نسبت به روش های دیگر زیبایی دوام بیشتری با خود به دنبال دارد و به میزان چربی تزریق شده و نوع مشکل بینی بستگی خواهد داشت.

زیرا درصد بالایی از چربی را آب تشکیل داده و بعد از تزریق آب کم کم جذب بدن خواهد شد و حجم چربی در بینی می تواند کاهش پیدا کند و بعد از گذشت چند سال چربی به طور کامل جذب و برطرف می شود.

ماندگاری تزریق چربی در هر نقطه ی صورت می‌تواند به نوع مشکلات پوستی و همچنین میزان چربی تزریق شده در آن قسمت بستگی داشته باشد و همیشه بعد از مدتی سطح بالایی از چربی توسط بدن جذب خواهد شد که در نتیجه کاهش حجم آن ، مشکلات پوستی دوباره به حالت اول خود باز خواهند گشت .

 تزریق چربی به بینی از نظر هزینه می تواند مقرون به صرفه باشد و از جراحی نیز هزینه کمتری  دارد .اما این روش در موارد خاص برای برطرف کردن مشکلات بینی کاربرد دارد و هرگز نمی تواند باعث رفع مشکلات تنفسی بینی شود.

تزریق چربی به بینی قبل از عمل بینی

طبق نظر پزشکان متخصص تزریق چربی به بینی برای رفع مشکلات محدود مورد استفاده قرار می‌گیرد .در مشکلاتی مانند فرورفتگی های پشت بینی و رفع افتادگی در پل بینی میتوان از انجام این روش زیبایی کمک گرفت زیرا سبب زیبا سازی بهتر بینی و برطرف کردن ایرادات بینی بعد از انجام عمل جراحی بینی خواهد شد .

اما اگر قبل از انجام جراحی در بینی تزریق چربی را انجام داده باشید باید تا زمان جذب کامل چربی توسط پوست عمل به تاخیر بیفتد یا چربی به طریقی از پوست بینی شما خارج شود.

زیرا این چربی تزریق شده می تواند در بینی مانع از انجام جراحی شود و جراحی با وجود چربی تزریق شده در بینی می تواند با مشکلاتی مواجه شود.

در اکثر موارد تزریق چربی به بینی برای رفع برآمدگی و بالا بردن پل بینی و پر کردن فرورفتگی ها در پشت بینی انجام می گیرد. استفاده از این روش درمانی بسیار ساده است و به جای جراحی می‌تواند نتایج سریع تر و همچنین عوارض کمتری را برای فرد متقاضی به دنبال داشته باشد در مواردی که فرد متقاضی انحراف تیغه بینی دارد می تواند با تزریق چربی و پر کردن طرف دیگر بینی ظاهر صاف برای بینی خود به وجود آورد.

برای انجام  عمل زیبایی بینی و یا تزریق چربی قبل از انجام عمل بینی می توانید به کلینیک بین المللی پوست ، مو و زیبایی الهیه مراجعه کنید و تحت نظر پزشک متخصص و باتجربه این کلینیک به انجام این درمان بپردازید .در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست و مو زیر نظر پزشکان متخصص و با تجربه صورت می گیرد.

آیا تزریق چربی به بینی عمل شده نیز امکان پذیر است؟

ممکن است که تصور کنید وقتی نتیجه عمل با شکست روبرو شد تنها ۲ راه پیش رو خواهید داشت، یکی تحمل کردن آن و دیگری انجام جراحی ترمیمی بینی اما شما کاملاً در اشتباهید .

چرا که راه سومی نیز برای برطرف کردن این حالت می‌تواند وجود داشته باشد و آن تزریق چربی به بینی است. به طور کلی می توان مشکلات موجود در بینی که سبب ایجاد قوز و یا ناهمواری بعد از جراحی زیبایی شده را با تزریق چربی طبیعی به راحتی از بین برد .

با این متد ناحیه فرورفته را اصلاح کنید و ظاهری صاف برای خود ایجاد کنید و در پاسخ به این سوال که آیا تزریق چربی بینی عمل شده امکان پذیر است یا نه ؟ باید بگوییم بله گاهی اوقات افراد از نتایج بعد از عمل بینی رضایت ندارند و عدم رضایت آنها می‌تواند بر اثر پایین بودن مهارت و تجربه پزشک یا آسیب رسیدن به بینی بعد از انجام عمل باشد که می‌توانند تزریق چربی را به عنوان یک روش ترمیمی در نظر بگیرند .با تزریق چربی به بینی می توانید از میزان کجی و یا قوس بیش از اندازه در بینی خود بکاهید.

نحوه تزریق چربی به بینی چگونه است؟

تزریق چربی به بینی در کلینیک های تخصصی و توسط پزشکان ماهر و با تجربه در این زمینه انجام می گیرد .برای این روش چربی های انباشته شده در نواحی خاص بدن مانند شکم ، پهلو ها و ران ها استخراج شده و بعد از خالص سازی توسط سرنگ ها در بخشی از بینی که دچار فرورفتگی یا عدم تقارن شده تزریق خواهد شد.

باید بدانید که عملیات برداشت و تزریق چربی با کمک بی حسی موضعی انجام می‌شود و فرد متقاضی هیچگونه دردی را در حین جلسه درمانی احساس نخواهد کرد و همچنین به دلیل عدم استفاده از بیهوشی در همان روز می‌ توانید به‌راحتی کلینیک را ترک کنید و به فعالیت‌های روزمره خود بپردازید.

تزریق چربی به بینی

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی الهیه -تزریق چربی به بینی

کاندید مناسب تزریق چربی به بینی

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی به بینی شامل آقایان و بانوان هستند که از نظر جسمی در سلامت کامل به سر می‌برند.

انتظارات ، واقع بینانه ای از تزریق چربی به بینی دارند و به دنبال بهبود ظاهر پوست صورت و شکل و تقارن بینی خود می باشند. این روش برای افرادی که نارضایتی هایی در خصوص شکل و یا فرم بینی خود بعد از انجام عمل بینی و تغییرات ناشی از افزایش سن در نوک بینی خود دارند یا افرادی که ترس از انجام روش های جراحی دارند می تواند گزینه مناسبی به شمار رود.

چون از ایمنی بالایی برخوردار می باشد و هم می تواند مقرون به صرفه باشد و همچنین عوارض جانبی بسیار ناچیزی با خود به دنبال دارد. به همین دلیل است که تزریق چربی به بینی امروزه به عنوان یکی از محبوب ترین روش ها شناخته می‌شود و اگر شما نیز جزو کاندیدای تزریق چربی قبل از انجام عمل بینی و بعد از انجام عمل هستید و می خواهید از این روش زیبایی و جوانسازی بهره‌مند شوید می توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه تحت نظر پزشک متخصص و با تجربه این کلینیک مورد معاینه و مشاوره قرار گیرید .

آیا تزریق چربی به بینی دائمی است؟

تزریق چربی به بینی بر خلاف دیگر روش ها و مواد تزریقی مانند فیلر ها ماندگاری طولانی تری با خود به دنبال دارد .با این حال نتایج به دست آمده از این روش درمانی بسته به مراقبت‌ های بهداشتی فرد و نیز سبک زندگی او مانند عدم استفاده از سیگار و قرار داشتن یا نداشتن در معرض رویداد های استرس زای زندگی از فردی به فرد دیگر می تواند متفاوت باشد.

ولی باید بدانید در حالی که با استفاده از تکنیک های جراحی بینی، شما می‌توانید یک تغییر شکل دائمی برای بینی خود حاصل کنید، ولی تزریق چربی به بینی دائمی نخواهد بود و بعد از مدتی شما برای کسب نتیجه مورد نظر از ظاهر بینی خود دوباره نیاز به تمدید تزریق پیدا خواهید کرد .بعد از گذشت سه ماه از جلسه اول و ۵ الی ۱۰ ماه بعد از تزریق دوم دوباره نیاز به تمدید دارید .

روش های زیادی برای خارج کردن چربی وجود دارد که ساکشن از محبوب ترین آن ها در بین افراد متقاضی و پزشکان به شمار می‌رود به منظور آماده سازی چربی و خارج کردن آن ابتدا با کمک دستگاه‌ های مخصوص ،پالایش انجام می‌شود تا بافت های اضافه به راحتی از بین برود سپس چربی در سانتریفیوژ قرار داده می‌شود و خالص سازی روی آنها انجام می گیرد .

در کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه بهترین دکتران پوست کشور برای تزریق چربی به بینی وجود دارند و شما عزیزان گرامی می توانید در این کلینیک از توانایی این متخصصان با تجربه و حرفه ای بهره مند شوید.

مراقبت های قبل از تزریق چربی به بینی

قبل از تزریق چربی به بینی یک متخصص پوست باید سابقه پزشکی شما را مورد معاینه و بررسی قرار دهد تا انتظارات ، خطرات احتمالی و نتایج انجام عمل را به خوبی بفهمد .بنابراین اگر که داروی خاصی استفاده می کنید و یا بیماری خاصی دارید حتماً باید پزشک را در جریان قرار دهید.

.تا ۱۰ روز قبل از تزریق چربی باید از مصرف دارو های رقیق کننده خون مانند آسپرین و ایبوپروفن و داروهای خاص دیگری مانند ویتامین ای خودداری کنید.

. از مصرف الکل نیز باید حداقل به مدت ۴۸ ساعت قبل از تزریق خودداری شود.

. شب قبل از انجام درمان موهای خود را بشویید به این دلیل که تا چند روز نمی توانید استحمام داشته باشید.

. قبل از انجام درمان دارو های تجویز شده توسط پزشک متخصص را طبق دستور آن شروع کنید.

فواید و مزایای تزریق چربی به بینی چیست؟

چربی آماده شده در کلینیک بین المللی پوست ، مو و زیبایی الهیه توسط متخصصان با تجربه و حرفه ای با محلول آنتی بیوتیک پالایش و خالص سازی شده و آماده خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که فقط از بافت چربی خالص و سالم برای تزریق در بینی استفاده می شود.

این چربی به آرامی برای برطرف کردن نواقص بینی عمل شده یا بینی های افتاده تزریق خواهد شد .بعد از تزریق چربی برای توزیع بهتر چربی و داشتن ظاهری یکدست و متقارن پزشک ناحیه تزریق را به آرامی ماساژ خواهد داد. یکی از اصلی‌ ترین مزایای پیوند چربی این است که نیازی به برش دادن بافت بینی و بیهوشی کامل یا عمومی نخواهد بود تزریق چربی به بینی می تواند مزایای بیشتری را با خود به دنبال داشته باشد مانند:

. تغییر فرم بینی به حالت مورد علاقه فرد متقاضی

. برقراری تقارن بین دو طرف بینی مخصوصا افرادی که دچار پولیپ یک طرفه بینی هستند

. سربالا کردن بینی بدون ایجاد زخم و خونریزی

. طبیعی بودن سلول های چربی و به دنبال آن نداشتن هیچگونه عوارض و آلرژی

. بهبود و برطرف کردن کامل نواقص بینی عمل شده

. نداشتن عوارض جانبی.

اگر چه تزریق چربی قبل از عمل بینی و بعد از آن می تواند نتایج بهینه و مناسبی را حاصل کند اما در حالت کلی با نتایج به دست آمده از  عمل زیبایی بینی هرگز قابل مقایسه نخواهد بود و این مسئله مهمی است که باید حتماً در مورد آن با فرد متقاضی صحبت شود.

شما می توانید جهت تزریق چربی قبل از عمل بینی و بعد از آن با متخصصان و مشاوران حرفه ای ما در کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه مشورت داشته باشید و درمان مناسبی را بسته به شرایط برای رفع مشکلات بینی و صورت خود استفاده کنید در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست و مو زیر نظر پزشکان متخصص و با تجربه آن انجام می شود.

عوارض تزریق چربی به بینی

تزریق چربی به بینی زمانی می‌تواند خطرناک شود که در یک مرکز غیر معتبر و توسط پزشکان ناکارآمد و بی‌تجربه انجام شود ، بافت بینی بافت بسیار حساسی است و توجه زیادی را در صورت به خود جلب می کند.

بنابراین باید توسط یک پزشکی که دانش و تجربه کافی در این زمینه را دارد و دوره مراقبت از زیبایی را پشت سر گذاشته تزریق چربی انجام شود .

اگر تزریق به صورت توسط افراد آموزش ندیده انجام شود احتمالاً نتایج آن نیز غیر طبیعی خواهد بود و مورد تایید افراد متقاضی نخواهد بود.

بنابراین انتخاب یک مرکز معتبر اهمیت بسیار بالایی دارد ، آرایشگر ها و افراد کم تجربه برای تزریق چربی هرگز مناسب نخواهند بود در زیر به برخی از عوارضی که ممکن است بر اثر تزریق چربی بدن به بینی و قسمت های دیگر صورت توسط اپراتور و یا پزشکان غیر ماهر به وجود آید اشاره خواهیم کرد:

.عدم تقارن در دو طرف بینی به دلیل عدم توزیع و تزریق یکسان چربی

. از بین رفتن حالت کلی بینی عمل شده

. از بین رفتن ظرافت بینی بر اثر تزریق بیش از اندازه

. نکروز یا همان مرگ سلول های چربی

. احتمال از بین رفتن یا آب شدن بعضی سلول های چربی منتقل شده به بینی.

هزینه تزریق چربی به بینی در کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه

هزینه تزریق چربی به بینی بستگی به مرکز ارائه دهنده خدمات مراقبت از زیبایی دارد توصیه ما به شما این است که برای داشتن یک نتیجه بسیار عالی با کمترین ریزش چربی و عوارض ، یک مرکز معتبر در امور زیبایی را در نظر بگیرید.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از هزینه های تزریق چربی به بینی و سایر قسمت های دیگر که شامل برداشت چربی و تزریق آن به نواحی مورد نظرتان می باشد با کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه تماس بگیرید.

در قوانین وزارت بهداشت و درمان هزینه های عمل های زیبایی مشمول  بیمه نخواهد شد .تزریق چربی ببینی یک روش زیبایی به شمار می رود و بیمه به آن تعلق نخواهد گرفت. بنابراین افراد متقاضی برای انتقال چربی باید از هزینه های شخصی خود برای پرداخت هزینه استفاده کنند.

دارو هایی که پزشکان متخصص زیبایی برای مراقبت بعد از تزریق برای شما تجویز می‌کنند مجاز و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و برای تهیه دارو ها به راحتی می توانید از خدمات بیمه درمانی خود استفاده کنید.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از هزینه های انجام این روش درمانی با مشاوران کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه به صورت کاملاً رایگان و از طریق شماره هایی که در آخر مقاله برای شما قرار می دهیم در ارتباط باشید.

همچنین می توانید از طریق پیام رسان ها نیز تمام سوالات خود در رابطه با سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید و یا به صورت حضوری از راهنمایی های پزشکان متخصص و با تجربه در امور زیبایی و مراقبت از زیبایی با هدف رساندن افراد به ظاهر ایده آل و مورد نظر خود اطلاعات کاملی به دست آورید .تلاش ما در این مجموعه رضایتمندی افراد متقاضی عزیزمان در سراسر ایران می باشد.

دوره نقاهت تزریق چربی به بینی

تزریق چربی به بینی یک روش آسان و موثر است که فرد می تواند نتایج ایده آلی را از این روش درمانی برای خود به دست آورد .اگر که مشکلات و ایرادات بینی شما بسیار کم است تزریق چربی قبل از عمل بینی می تواند به شما در این امر کمک کند .

اما افرادی نیز هستند که بعد از انجام عمل بینی با مشکلاتی روبه‌رو می‌شوند که می‌توانند با کمک تزریق چربی این مشکلات را برطرف کنند .به هر حال باید گفت که تزریق چربی برای افرادی که از سلامت عمومی برخوردار هستند یک روش مناسب به شمار می‌رود که هیچ دوره نقاهت و ریکاوری با خود به دنبال نخواهد داشت و فرد بلافاصله بعد از اتمام درمان می تواند کلینیک را ترک کند و به فعالیت‌ های روزمره خود بپردازد.

البته باید به این نکته نیز توجه کنید که در انتخاب کلینیک و پزشک دقت کامل را داشته باشید تا هرگز با عارضه جانبی روبرو نشوید زیرا می تواند مشکلاتی را برای شما رقم بزند پس حتماً به این موضوع توجه خاصی داشته باشید تا بتوانید بدون اینکه دوره نقاهت طولانی پشت سر بگذارید به نتیجه خوبی دست پیدا کنید.

تعداد جلسات تزریق چربی به بینی

تزریق چربی به بینی در یک جلسه می تواند نتایج خوبی را برای افراد متقاضی رقم بزند در بعضی موارد و به صلاحدید پزشک متخصص ممکن است که چند ماه بعد برای تمدید مجدد به کلینیک مراجعه کنید.

البته این امر بستگی به میزان تزریق چربی ، میزان مشکل در بینی فرد متقاضی و همچنین ساختار پوست فرد متقاضی دارد که پزشک بعد از معاینه و مشاوره از تعداد جلسات درمانی با شما صحبت خواهد کرد.

انواع تزریق چربی

ما در این قسمت از مقاله در خصوص انواع تزریق چربی به قسمت های مختلف بدن توضیحاتی را برای شما بیان خواهیم کرد تا شما کاملاً با این روش درمانی آشنایی پیدا کنید پس با ما همراه شوید.

 

کاربرد های تزریق چربی

امروزه روش های تزریق چربی از شایع ترین روش های مورد استفاده برای جوانسازی پوست می باشد و کاربرد زیادی دارد.

تزریق چربی می تواند مشکلاتی مانند از بین رفتن چین و چروک را درمان کند .در مقایسه با فیلر های دیگر، تزریق چربی می تواند در حجم بیشتری انجام شود.

نتیجه تزریق چربی علاوه بر برطرف کردن خطوط ناشی از پیری و خطوط اطراف چشم ،صورتی پر تر ، جوان تر و نمایی بهتر و صاف تر برای پوست می تواند ایجاد کند .

تزریق چربی به لایه های عمیق بافت صورت می تواند ظاهر لاغر و استخوانی صورت را از بین ببرد.وقتی چربی با سایر فیلر ها مقایسه می‌شود عمده ترین مزیت  آن این است که از بدن خود فرد خارج می‌شود و می‌تواند حجم زیادی نیز تزریق انجام شود.

 کاربردهای تزریق چربی

قسمت هایی از پوست صورت که کم حجم شده مانند گونه ها ، گودی زیر چشم ، اطراف چشم ، پشت چشم ، زیر چشم ، پلک ، خط خنده ، شقیقه ، لب ها ، بینی و حتی قسمت هایی از بدن مانند پشت دست ، سینه ، واژن و … می‌تواند با کمک چربی پر شود و کاهش حجم اصلاح شود .فرورفتگی های ناشی از افزایش سن یا چاله های ناشی از جوش و آکنه نیز با کمک این روش درمانی به خوبی از بین می روند . تزریق چربی برای جوانسازی صورت نسبت به سایر نقاط بدن بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.

موارد درمان با استفاده از تزریق چربی

. رفع خطوط ناشی از پیری در نواحی مختلف صورت مانند خطوط خنده ، خط اخم ، پلک ، اطراف چشم و …

. برجسته کردن قسمت های مختلف صورت مانند گونه و چانه

. پر کردن بعضی از انواع اسکار ها و بهبود ظاهر پوست

. صدمات بافت نرم

. برجسته کردن باسن ، افرادی که علاقه دارند باسنی پر تر و با انحنای بیشتر داشته باشند می توانند از لیفت باسن برزیلی استفاده کنند،این روش نوعی تزریق چربی است که بدون نیاز به ایمپلنت سبب افزایش انحنا و حجم باسن می شود.

. جوانسازی و پر شدن پشت دست ها ، برای جوانسازی پوست دست و همچنین افزایش حجم و پوشاندن تاندون ها و عروق سطحی در سن بالا می توان از تزریق چربی استفاده کرد.

. برجسته سازی سینه ، تزریق چربی می‌تواند کمی حجم سینه ها را افزایش دهد ولی باید توجه کنید که برای این کار سینه های شما باید شکل و بافت پوستی مناسبی را داشته باشد. در صورتی که افتادگی سینه ها زیاد باشد و پوست قوام خود را از دست داده باشد یا ضعیف باشد یا افزایش حجم زیادی مورد نظر شما باشد، تزریق ویتامین می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود. برای بهبودی حجم و شکل سینه ها بعد از ایمپلنت سینه نیز می توان از تزریق چربی کمک گرفت همچنین اگر در اثر لامپکتومی یا همان سرطان سینه پستان های شما دچار مشکل شده تزریق چربی می تواند روش مناسب برای پر کردن و رفع نواقص ایجاد شده باشد.

نقاط مناسب برای برداشت چربی

مناسب ترین چربی برای خارج کردن در مناطقی می باشد که نسبت به ورزش و رژیم غذایی مقاوم تر باشد و بعد از برداشت و تزریق به قسمت های دیگر نیز به سرعت تحلیل نرود. این قسمت ها می توانند قسمت بیرونی ران ، شکم و پهلو ها باشند که مناطق مناسبی برای استخراج چربی هستند.

 اگر شما علاقه به تزریق چربی به هر کدام از قسمت های بدن خود را دارید و می خواهید همواره جوان و زیبا بمانید می توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه زیر نظر پزشکان متخصص و باتجربه این کلینیک به درمان مناسب بپردازید و به نتایج فوق العاده دست پیدا کنید. در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست و مو زیر نظر پزشکان متخصص و با تجربه انجام می شود.

تفاوت بین تزریق چربی و سایر پر کننده های پوستی

مهم ترین تفاوت بین تزریق چربی و سایر پرکننده های پوستی مانند تزریق ژل و بوتاکس در این است که در این روش ها ماده خارجی به بدن تزریق نخواهد شد. از این رو این روش برای افرادی که نسبت به پر کننده های شیمیایی حساسیت دارند گزینه مناسبی به شمار می رود .

تفاوت دیگر این روش با روش های دیگر مدت زمان افزایش حجم ناشی از تزریق می باشد این روش مدت زمان کمتری در مقایسه با روش های درمانی دیگر نیاز دارد .

تفاوت دیگر مدت زمان ماندگاری نتایج به دست آمده است که اثرات فوق العاده‌ای را بعد از چند ماه می تواند با خود به دنبال داشته باشد و ماندگاری آن می‌تواند حداقل تا دو سال برای فرد باقی بماند. در بعضی موارد مدت زمان ماندگاری نتایج حتی می‌تواند بیشتر باشد اما میزان ماندگاری سایر پرکننده های پوستی حاوی اسید هیالورونیک طی چند ماه از بین خواهد رفت.

سوالات متداول

. چرا باید تزریق چربی را نسبت به سایر پرکننده های پوستی ترجیح دهیم؟

این درمان که در آن چربی از بدن خود فرد متقاضی خارج می شود و به ناحیه دیگر اضافه می‌شود می‌تواند یک مزیت مهم نسبت به سایر پرکننده های پوستی با خود به دنبال داشته باشد .در این روش هیچ نوع واکنش و آلرژی وجود نخواهد داشت. اگر ماده دیگر به بدن تزریق شود ممکن است که بدن واکنش به ماده اضافه از خود نشان دهد در نتیجه با توجه به هدف  شما از درمان بهتر است به جای استفاده از سایر پرکننده های پوستی این روش را جایگزین کنید.

. آیا فرایند انتقال چربی دردناک است؟

درد ناشی از انتقال چربی در خیلی از موارد بسیار کم است .احساس درد معمولا بسیار کوتاه مدت می باشد همچنین می توانید به وسیله دارو های مسکن درد  را کنترل کنید .اگر از درد ناشی از تزریق نگران هستید به پزشک خود بگویید ، پزشک دارو هایی را بعد از انجام درمان جهت کنترل درد برای شما تجویز خواهد کرد.

چند جلسه درمان نیاز است؟

تعداد جلسات درمان به میزان تغییرات خواسته شده از طرف فرد متقاضی بستگی خواهد داشت. معمولاً بیش از یک جلسه برای درمان نیاز می باشد. تعداد جلسات بیشتر منجر به حداقل رساندن آسیب به بافت اهدا کننده چربی خواهد بود .پزشک شما با توجه به خواسته ها و شرایط شما تعداد جلسات مناسب را به شما پیشنهاد خواهد کرد و با انتخاب کلینیک معتبر از نتایج تزریق چربی خود می توانید به راحتی اطمینان حاصل کنید.

. مدت زمان ماندگاری نتایج چقدر است؟

مدت زمان مشخصی برای میزان ماندگاری تزریق چربی وجود ندارد ، مدت زمان ماندگاری تزریق چربی به عوامل گوناگونی بستگی خواهد داشت و با گذشت چندین ماه و یا چندین سال قسمتی از چربی های تزریق شده توسط بدن جذب خواهد شد. و با پیشرفت تکنولوژی امروزه از روش‌ هایی استفاده خواهد شد که مدت زمان ماندگاری نتایج این روش می‌تواند افزایش بیشتری داشته باشد.

تزریق چربی به بینی

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی الهیه -تزریق چربی به بینی

. تزریق چربی چقدر طول می کشد؟

عمل تزریق چربی می تواند حدود یک تا سه ساعت زمان ببرد این بستگی به محل و مقدارچربی  دارد . مثلاً برای تزریق چربی به سینه یا باسن ممکن است که حداقل انجام این درمان حدود ۴ ساعت  طول بکشد.

. آیا تزریق چربی عوارض خطرناکی دارد؟

خوشبختانه تزریق چربی از کم عارضه ترین و بهترین روش ها برای جوان سازی پوست می باشد بروز عوارض جانبی شدید بسیار نادر خواهد بود.

شاید این مطالب نیز برای شما جذاب باشد:

https://clinicelahieh.com/%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%da%86%d8%b1%d8%a8%db%8c-4/

https://clinicelahieh.com/%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%da%86%d8%b1%d8%a8%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%ae%d8%b7-%d8%ba%d9%85/

https://clinicelahieh.com/%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%da%86%d8%b1%d8%a8%db%8c-%d9%82%d8%a8%d9%84-%d8%a7%d8%b2-%d8%b9%d9%85%d9%84-%d8%a8%db%8c%d9%86%db%8c/

نتیجه گیری

تزریق چربی یک روش بسیار موثر و قابل اعتماد برای اصلاح زیبایی بینی و ترمیم بینی برای افرادی است که قصد انجام عمل های جراحی را ندارند.

اساس این روش خارج کردن چربی با کمک کانولا و تزریق سلول ها با استفاده از کانولا ها یا سوزن های بسیار ریز می باشد .

تزریق چربی به بینی اگر توسط یک پزشک ماهر و با تجربه در این زمینه انجام شود نمایی شبیه به بینی های عمل شده با خود به دنبال خواهد داشت با این تفاوت که هیچگونه برش ، جراحی و بیهوشی روی شما انجام نخواهد شد .توجه داشته باشید که تزریق چربی بینی باعث کوچک شدن بینی نخواهد شد و تنها فرم و مدل بینی را می تواند تغییر دهد .

بنابراین افرادی که بینی های گوشتی و استخوانی بزرگ دارند کاندیدای مناسب برای انجام این روش درمانی به شما نخواهند رفت. تزریق چربی به بدن به دلیل نتایج بهتر و همچنین داشتن عوارض جانبی کمتر جایگزین مناسبی می‌تواند برای سایر روش های دائمی یا نیمه دائمی تهاجمی باشد .هر چند که این روش نیمه دائمی به شمار می‌رود اما برای افرادی که از عمل جراحی هراس دارند یا به دلایل مختلف و شرایط سلامتی‌ شان قادر به انجام عمل نیستند می تواند گزینه مناسبی به شمار رود.

پس اگر علاقه به تزریق چربی قبل از عمل بینی را دارید می توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه تحت نظر پزشکان متخصص و با تجربه این کلینیک مورد درمان مناسب قرار گیرید ، در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست مو زیر نظر پزشکان متخصص و با تجربه صورت می گیرد که می توانید از آن ها بهره مند شوید و همواره زیبایی و جوانی خود را حفظ کنید.

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز  می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۰۰۴۳۶۳۰

۰۲۱۹۱۰۱۲۷۵۶

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۲ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinicelahieh

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید:

clinicelahieh.com/#

لینک کوتاه:

 (karjorkon.com)

تلگرام

https://t.me/clinic_elahieh

گپ

https://gap.im

سروش

https://splus.ir/clinicelahieh

ایتا

https://eitaa.com/clinicelahieh

روبیکا

https://eitaa.com/clinicelahieh

آپارات:https://www.aparat.com/v/r5jQ9

نماشا:https://www.namasha.com/v/UmlaKPx1

  

76 بازدید کل ، 1 امروز

  

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • هایفو صورت

  مدت زمان هایفو صورت

  با در 29 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مدت زمان هایفو صورت هایفوتراپی یک فناوری روز به روز محبوب‌تر در زمینه جوانسازی پوست است. این تکنولوژی، از امواج صوتی با فرکانس بالا برای انجام مداخلات غیرجراحی بر روی پوست استفاده می‌کند. نام “هایفو” از عبارت High-Intensity Focused Ultrasound گرفته شده است. در زیر، با اصول و کاربردهای هایفوتراپی در جوانسازی پوست آشنا می‌شوید: […]

 • مشاوره هایفو اصفهان

  مشاوره هایفو اصفهان

  با در 23 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مشاوره هایفو اصفهان هایفوتراپی یک روش غیرجراحی برای بهبود ظاهر پوست و کاهش علائم پیری است. این فناوری از امواج فوکوس شده های فراصوتی برای تحریک تولید کلاژن و افزایش کلاژن موجود در پوست استفاده می‌کند. در ادامه، به جزئیات بیشتری در مورد هایفوتراپی زیبایی پرداخته خواهد شد: ### ۱٫ **چگونگی عملکرد:**    – **امواج […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی