قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۲ بهمن ۱۴۰۱
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: خانم دکتر طاهریون

تزریق چربی به اندام تناسلی مردان

با توجه به تحقیقاتی که در مورد زندگی و  روابط زناشویی،که بین افراد زیادی صورت گرفته ،نشان می‌دهد افزایش سایز در اندام تناسلی مردان هنگام برقراری رابطه جنسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

نتیجه ای که  این تحقیقات با خود به همراه داشته در مورد لذت جنسی نیز تایید شده است‌ .
جهت بزرگ کردن آلت تناسلی روش های متعددی وجود دارد که در اکثر موارد باید عواقب منفی به وجود آمده از عمل جراحی را تحمل نمایید.
در صورتی میتوان به افزایش قطر در  آلت تناسلی کمک کرد که از یک تکنیک کم تهاجمی و بی خطر استفاده نمود .

یکی از  روش هایی که می توان به کمک آن به افزایش قطر در آلت تناسلی کمک کرد  انجام تزریق چربی به اندام تناسلی مردان می باشد.
استفاده از این روش تنها به کمک یک سوزن بسیار نازک و تزریق به محل مورد نظر صورت می پذیرد و باعث ایجاد فرم متناسب برای آلت تناسلی می گردد.

نتایجی که  این تکنیک به همراه دارد قابل  پیش بینی است و ماندگاری این فرآیند نیز طولانی مدت است.

با توجه به اینکه رضایت جنسی از طریق ذهن نشأت می گیرد اغلب آقایان به دنبال روش ها و تکنیک های متعددی هستند که به کمک آن بتوانند به افزایش سایز آلت تناسلی خود کمک کنند.
تکنیک ها و فراورده هایی که در فضاهای مجازی معرفی می شوند ، ادعاهای دروغین هستند. مثل قرص ، شربت، استفاده از وزنه و پمپ که در اکثر موارد  نه تنها به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک نمی‌کند بلکه عوارض ناخوشایندی را به همراه دارند.

انجام تکنیک تزریق چربی به عنوان یک روش ایده آل در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد و نیاز به انجام جراحی ندارد.
استفاده از این درمان بدون درد است و  باعث ایجاد نتایج با ماندگاری طولانی مدت خواهد شد.
ما در این مقاله سعی داریم شما را با انجام این روش درمانی بیشتر آشنا سازیم .
پس تا  انتهای مطلب با صبوری با ما همراه باشید.

همچنین می‌توانید جهت افزایش اطلاعات خود جهت انجام این درمان به وب سایت کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد مراجعه نمایید.

مشاوره رایگان خدمات زیبایی

کلینیک آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-کلینیک آراد

 تزریق چربی به اندام تناسلی

یکی از تکنیک هایی که می‌توان به افزایش سایز اندام تناسلی آقایان کمک کرد انجام تزریق چربی می باشد.
استفاده از این درمان به شکل غیر جراحی به افزایش سایز در این نواحی کمک زیادی می‌کند.

جهت انجام این تکنیک باید انتظارات واقع بینانه نسبت به انجام جراحی داشته باشید .
انجام تزریق چربی به عنوان یک روش موثر از ماندگاری طولانی مدتی برخوردار می باشد و جهت استفاده از این تکنیک تنها از سوزن‌های بسیار کوچک جهت تزریق استفاده می گردد.

برای تزریق از چربی های خود بدن شخص متقاضی استفاده می گردد،  به همین دلیل بدن نسبت به چربی های تزریق شده واکنش و حساسیتی نشان نمی‌دهد و در کمترین زمان ممکن شاهد ایجاد نتایج مطلوب خواهید شد.
انجام تزریق چربی در آلت تناسلی حدود ۳۰ الی یک ساعت زمان نیاز دارد.  جهت  انجام  آن در این مدت به صورت کاملا هوشیار می باشید و به راحتی می‌توانید پس از اتمام درمان به فعالیت های روزانه اجتماعی خود برسید  و احتیاجی ندارد که بستری شوید.

شما نیز می توانید از خدمات مربوط به انجام تزریق چربی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد زیر نظر بهترین متخصصین پوست و مو بهره‌مند و از این روش درمانی استفاده نمایید .

بهترین روش افزایش قطر اندام تناسلی آقایان چیست؟

جهت افزایش سایز در طول و قطر آلت تناسلی آقایان، امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی از شیوه های متعددی می توان کمک گرفت که با توجه به نظر فرد متقاضی به منظور افزایش سایز  آلت روش موردنظر استفاده می گردد.
معمولا بعضی از تکنیک ها که مورد استفاده قرار می‌گیرد تنها جهت افزایش طول و بعضی از آنها جهت افزایش ضخامت آلت تناسلی مورد استفاده قرار می‌گیرند .

جهت مشخص کردن اینکه کدام یک از تکنیک ها برای شما موثر و مناسب می باشد بهتر است که به کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد مراجعه نمایید و با توجه به انتظارات مربوط به افزایش سایز آلت تناسلی بهترین تکنیک توسط متخصص را انتخاب و با انجام آن باعث افزایش سایز در این نواحی گردید.

تحقیقاتی که در این زمینه صورت گرفته نشان می‌دهد که افزایش سایز در آلت تناسلی به کمک تکنیک های مختلف  می‌تواند باعث افزایش سایز در این نواحی  گردد.

جهت رفع کوچکی آلت تناسلی به طور کلی می توان از دو تکنیک استفاده کرد که یکی از این تکنیک ها به صورت غیر جراحی و دیگری به صورت جراحی صورت می پذیرند.

تزریق چربی به آلت مردان

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی آراد-تزریق چربی به آلت مردان

مراحل تزریق چربی به اندام تناسلی :

جهت انجام تزریق چربی ابتدا باید فرد متقاضی از آرامش بالایی برخوردار باشد‌. زیرا حفظ آرامش در بیمار می تواند به موفقیت درمان کمک کند.

جهت انجام تزریق چربی حتما در مورد اعتبار کلینیک و متخصص خود تحقیقات لازم را صورت دهید و با حضور در جلساتی که توسط پزشک برای شما در نظر گرفته می‌شود قبل از انجام درمان تمام خواسته ها و انتظارات خود را با پزشک در میان بگذارید.

انجام تزریق چربی به عنوان یک روش سرپایی در مراکز درمانی صورت می‌پذیرد که جهت انجام این درمان متخصص  از بی حس کننده های موضعی در محل برداشت و تزریق چربی استفاده می نماید.

ابتدا محل هایی از جمله ران، شکم و  پهلو  به کمک بی حس کننده های موضعی آماده و سپس به کمک دستگاه های مخصوص مثل لیپوماتیک یا لیپوساکشن  چربی ها استخراج می گردد .
پس از پاکسازی در دستگاه سانتریفیوژ ،چربی های خالص سازی شده  آماده تزریق می گردد.

جهت افزایش سایز در آلت تناسلی تنها به مدت ۳۰ الی یک ساعت زمان نیاز می‌باشد.
متخصص برای انجام تزریق یک حالت نعوظ در آلت تناسلی ایجاد می نماید تا به طور یکنواخت بتواند چربی ها را به محل تزریق کند.

جهت انجام تزریق یک خراش بسیار کوچک در حد یک میلی متر بر روی آلت ایجاد می گردد که پس از اتمام تنها با یک چسب ساده محل وروده کانولا جهت تزریق بسته می گردد.
وجود این خراش به حدی کوچک است که بعد از التیام زخم اصلاً قابل مشاهده نخواهد بود.

مزایای تزریق چربی به اندام تناسلی :

انجام تزریق چربی جهت افزایش سایز در آلت تناسلی به عنوان یک روش ساده بدون نیاز به بستری شدن  صورت می پذیرد و ظرف چند دقیقه این درمان به اتمام خواهد رسید.
پس از اتمام درمان افزایش ۲۰ درصدی در قطر آلت تناسلی باعث ایجاد رضایت فرد می‌گردد.
ماندگاری که نتایج تزریق چربی به همراه دارد کاملاً طبیعی می‌باشد و باعث حجم دهندگی در این ناحیه تا مدت زمان طولانی خواهد شد .

شما نیز می توانید از خدمات و مزایای مربوط به انجام تزریق چربی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد بهره مند گردید.
با حضور در این کلینیک توسط پزشک متخصص مورد معاینه قرار گرفته و سپس مقدار استخراج چربی را مشخص و باعث ایجاد فرم متناسب برای اندام تناسلی خود بعد از  تزریق گردید.

عوارض تزریق چربی به اندام تناسلی :

انجام تزریق چربی همچون روش‌های دیگر علاوه بر مزایای فراوانی که به همراه دارد ممکن است عوارضی نیز داشته  باشد .
عوارض جانبی جزئی هستند و موقتی ایجاد می گردند و در کمترین زمان ممکن رفع خواهند شد.

بعضی از این عوارض عبارتند از:

ممکن است پس از اتمام درمان تزریق کمی تورم و احساس درد در نواحی تزریق ایجاد گردد که این کبودی ها کاملاً طبیعی می‌باشد و در مدت زمان دو روز بعد از انجام تزریق به طور کامل درمان می شود.

احتمال دارد که تا چند روز بعد از انجام تزریق محل های تزریق دچار تورم و التهاب باشد.
در صورتی که بیشتر از این ،تورم ها  باقی بمانند و دردهای ایجاد شده غیر قابل تحمل باشند حتما به متخصص مراجعه نمایید.

درد شدید و یا مشکل در ادرار کردن از عوارض شایع جهت انجام تزریق چربی به شمار نمی رود. لذا در صورتی که این عوارض را مشاهده کردید حتماً به مراکز درمانی مراجعه نمایید.

در کلینیک بین المللی پوست ،مو و زیبایی آراد انواع خدمات مربوط به زیباسازی و افزایش سایز آلت تناسلی توسط متخصصین انجام پذیر است‌.
شما نیز می‌توانید شاهد افزایش ساز به کمک روش‌های متعدد در این کلینیک گردید .

تا کنون در این مرکز هیچ گزارشی مبنی بر عوارض، داده نشده است پس با خیال راحت می توانید اقدام به انجام این روش درمانی نمایید.

خطرات تزریق چربی به اندام تناسلی :

از تزریق چربی جهت افزایش سایز الت تناسلی مردان می توان استفاده کرد که معمولاً عوارض طولانی مدتی را به همراه ندارد.  زیرا از چربی های بدن خود شخص استفاده می گردد و بدن نسبت به چربی ها واکنش و  حساسیت زیادی نشان نمی‌دهد.

بعضی از خطرها و مشکلاتی که ممکن است پس از انجام تزریق بروز دهد شامل موارد ذیل می باشد:

ایجاد فرم نامناسب به دلیل تزریق نکردن یکنواخت چربی در نواحی مختلف آلت .

خونریزی ، ایجاد کبودی و درد در ناحیه تزریق

ایجاد خارش و قرمزی در آلت

هزینه تزریق ژل به آلت تناسلی:

هزینه هایی که مختص به انجام تزریق چربی می باشد با توجه به عوامل متعدد برای هر فرد متفاوت می باشد .

هزینه ها بر حسب انتخاب کلینیک و حق الزحمه متخصص متفاوت است.

همچنین مقدار استخراج چربی و تزریق آن به نواحی آلت تناسلی در هزینه‌ها تأثیرگذار است.

جهت اطلاع گرفتن از هزینه‌های مربوط به انجام این روش زیبایی می توانید با کلینیک بین‌المللی پوست ، مو و زیبایی آراد تماس حاصل بفرمایید. و توسط کارشناسان و مشاوران مورد مشاوره و با رزرو نوبت و حضور در کلینیک پس از انجام معاینات لازم از هزینه های انجام این درمان اطلاعات کافی به دست آورید.

خدمات مربوط به مشاوره در این کلینیک به صورت کامل رایگان برای شما زیباجویان عزیز در نظر گرفته می شود.

مراقبت های قبل از تزریق چربی به اندام تناسلی:

قبل از انجام تزریق مهمترین توصیه در مورد انتخاب کلینیک ، پزشک ماهر و با تجربه می باشد تا  با انجام  این  درمان باعث ایجاد  نتایج طولانی مدت و موثر گردید.
قبل از انجام تزریق بهتر است که بعضی از مراقبت ها که شامل  نکات ذیل می باشند را به خوبی رعایت نمایید:

قبل از انجام تزریق توصیه می شود که به مدت سه روز از مصرف انواع خوراکی ها همچون تخم کتان، روغن کبد ماهی، ویتامین A و  داروهایی مثل آسپرین و  وارفارین خودداری نمایید تا پس از اتمام درمان دچار کبودی و خونریزی نگردید.

اگر داروی خاصی را مصرف می کنید لطفاً قبل از مصرف هرگونه دارو متخصص مربوطه را از مصرف داروی خود مطلع سازید.

به مدت ۲۴ ساعت قبل از انجام تزریق از مصرف انواع نوشیدنی های حاوی کافئین، مکمل و مشروبات الکلی خودداری نمایید.

از مصرف کردن انواع غذاهای پر ادویه نیز خودداری گردد. این موارد می‌تواند به افزایش تورم در ناحیه درمان کمک کند. پس بهتر است از مصرف این موارد نیز خودداری گردد.

قبل از انجام درمان اگر در محل‌هایی که قرار است تزریق صورت بپذیرند تبخال یا  زگیل تناسلی است حتما قبل از انجام درمان باید ناحیه را تحت درمان قرار دهید.

جهت جلوگیری از افزایش قرمزی در محل  درمان بهتر است از مصرف کردن انواع رتینول قبل از درمان به مدت دو یا سه روز خودداری نمایید.

اگر بیماری خاصی دارید حتماً در جلسات مشاوره متخصص را از بیماری خود مطلع سازید.

حین درمان تزریق چربی به اندام تناسلی:

مدت زمانی که جهت انجام تزریق چربی در نظر گرفته می‌شود حدود ۳۰ الی یک ساعت می باشد .
متخصص جهت انجام تزریق از بی حس کننده های موضعی استفاده می نماید و چربی های استخراج شده  را پس از پاکسازی به کمک یک سرنگ یا  کانولا‌ی های بسیار باریک به نواحی مورد نظر تزریق می کند.

انجام تزریق با کمترین درد ممکن صورت می پذیرد و دردی که ایجاد می گردد برای تمام افراد قابل تحمل می باشد.

جهت انجام تزریق چربی، متخصص قبل از تزریق  موادی را جهت ایجاد نعوظ در آلت تناسلی تزریق می‌کند تا آلت به صورت نیمه راست در آمده تا به راحتی و به طور یکنواخت چربی ها تزریق و باعث ایجاد  سایز و قطر ایده‌آل  در ناحیه تناسلی گردد.

برانگیختگی که در آلت تناسلی توسط پزشک انجام می پذیرد ممکن است تا یک ساعت پس از انجام جراحی نیز ادامه داشته باشد.

مراقبت های بعد از تزریق چربی به اندام تناسلی:

تا بهبودی کامل به مدت چند هفته از برقراری رابطه  جنسی خودداری گردد .

به مدت سه هفته نباید هیچ‌گونه رابطه مقعدی غیر ایمن داشته باشید.

 روزانه حداقل یک بار  آلت تناسلی خود را بشویید.

اگر در هفته اول رابطه جنسی داشتید ، حتماً آلت تناسلی را به طور کامل شستشو دهید.

جهت بررسی وضعیت در آلت تناسلی بهتر است که ۲ تا ۴ هفته پس از اتمام تزریق به کلینیک ها و مراکز درمانی مراجعه و توسط پزشک مورد معاینه قرار بگیرید.

از شستن آلت تناسلی با آب گرم تا دو روز پس از تزریق خودداری نمایید.

لازم است که ۲ تا ۴ هفته ی اول پس از تزریق برای بررسی وضعیت و در صورت نیاز درمان های بعدی به مطب پزشک مراجعه کنید.

 پس از گذشت ۲ هفته، نتایج حاصل از تزریق به بهترین حد خود می رسند.

کاندیدای مناسب تزریق چربی به اندام تناسلی:

استفاده از تزریق چربی برای افرادی که به دنبال یک روش ایمن جهت حجم دهندگی در آلت تناسلی هستند ببسیار موثر و مناسب می باشد.

انجام این درمان برای تمام آقایانی که از طول و قطر آلت تناسلی خود رضایت ندارند می تواند مناسب باشد.  شایان ذکر است افرادی که تصور می کنند آلت تناسلی آنها کوچکتر از سایز تعین شده است جهت  افزایش قطر آلت تناسلی می توانند از این روش استفاده نمایند.

افرادی که به دلایل ژنتیکی و ارثی دچار کوچکی در آلت تناسلی هستند می‌توانند از تزریق چربی جهت افزایش سایز الت تناسلی خود استفاده نمایند.

افرادی که اقدام به انجام این روش زیبایی می نمایند باید از سلامت جسمی برخوردار باشند.

اینکه آیا شما کاندیدای مورد نظر جهت این درمان به شمار می رود یا خیر بهتر است که در جلسات مشاوره که توسط متخصص برای شما در نظر گرفته می شود حضور داشته باشید .

متخصص اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار می دهد تا شما بهتر بتوانید درمان مناسبی را انتخاب نمایید .
انجام این روش زیبایی باید توسط پزشک متخصص صورت بپذیرد و بیمار انتظارات واقع بینانه و عقلانی نسبت به نتایج انجام تزریق چربی داشته باشد.

شما نیز می توانید از خدمات مربوط به انجام تزریق چربی در کلینیک بین‌المللی پوست ،مو و زیبایی آراد بهره مند گردید .

با حضور در این کلینیک توسط متخصص مورد معاینه قرار بگیرید و سپس در جلسات مشاوره مشخص می‌شود که شما کاندیدای مورد نظر جهت انجام این درمان به شمار می رود یا خیر.!

کاندید های نامناسب تزریق چربی به اندام تناسلی:

جهت انجام این روش زیبایی حداقل سن باید ۱۸ سال باشد و افرادی که مبتلا  به بیماری هایی مثل بیماری عفونتی شدید ،عوارض عروقی لنفاوی هستند استفاده از این درمان برای آنها مناسب نیست‌.

انجام این درمان برای افرادی که به عفونت‌های مقاربتی فعال دچار شده اند به عنوان یک روش موثر نیست و باید حتماً قبل از درمان ابتدا بیماری را درمان نمایند.

استفاده از این درمان برای افرادی که مبتلا به بیماری پپرونی فعال هستند مناسب نیست .

جهت انجام این روش زیبایی نباید هیچ‌گونه سابقه ایمپلنت دائمی و تزریق سیلیکون در حجم بالا را داشته باشید .

اثرات و نتایج:

نتایج و مدت زمان ماندگاری جهت انجام این روش زیبایی بستگی به مهارت و تخصص پزشکی دارد.
ولی با توجه به اینکه چربی ها پس از اتمام تزریق با بافت بدن یکی می‌گردند نتایجی که به همراه این روش زیبایی می باشد کاملاً طبیعی و از ماندگاری طولانی مدت برخوردار می باشد.

ماندگاری که این روش درمانی به همراه دارد با رعایت مراقبت‌ها و توصیه ها در بیشتر موارد تا پایان عمر باقی می ماند ولی با این حال  ماندگاری بین ۳ تا ۵ سال را به همراه دارد.

نتایجی که این روش درمانی به همراه دارد پس از مدت زمان ۱۰ الی هفت روز از گذشتن دوره نقاهت به طور کامل قابل مشاهده می باشد. وباعث افزایش سایز آلت  و اعتماد به نفس فرد  در برقراری رابطه  جنسی می شود .

دوران نقاهت تزریق چربی به اندام تناسلی:

تزریق چربی تنها به صورت سرپایی صورت می‌پذیرد و  پس از اتمام تزریق کمی سوزش خفیف در محل ایجاد می گردد که در مدت زمان کوتاه برطرف می‌گردد .
برآمدگی  و التهابات ایجاد شده نیز از جمله عوارض انجام تزریق می باشد. اما این عوامل در مدت زمان کوتاه برطرف می گردد.

انجام این روش زیبایی نیاز به گذراندن دوره نقاهت طولانی مدت ندارد و پس از مدت زمان کوتاهی می توانید به روال زندگی خود بازگردید.

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که می خواهید از تزریق چربی جهت افزایش سایز آلت تناسلی استفاده کنید پیشنهاد ما به شما مراجعه به کلینیک بین المللی پوست ،مو و زیبایی آراد می باشد.

شما می توانید با مراجعه به این کلینیک تحت نظر بهترین متخصصین باتجربه و حرفه‌‌ای اقدام به انجام این روش درمانی نمایید.

تعداد جلسات‌ تزریق چربی به اندام تناسلی:

استخراج ، پاکسازی و تزریق چربی تنها در یک جلسه در مدت زمانی بین نیم تا یک ساعت انجام می‌پذیرد.
نتایجی که این روش درمانی به همراه دارد تا چند سال برای شما باقی خواهد ماند.

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که می خواهید از این روش ها برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود استفاده کنید، می توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی آراد  تحت نظر پزشک متخصص و با تجربه این کلینیک به انجام این روش درمانی بپردازید.

تزریق چربی به آلت مردان

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی آراد -تزریق چربی به آلت مردان

پرسش و پاسخ

آیا این درمان با درد  همراه است؟

جهت استفاده از  این درمان متخصص از بی حس کننده های موضعی قبل از درمان  استفاده می نماید  که همراه با انجام این تزریق دردی ایجاد نمی گردد.

آیا تزریق چربی   بر حس و حساسیت در طول رابطه جنسی تأثیر می‌ گذارد؟

به دلیل اینکه تزریق چربی در نزدیکی اعصاب شما صورت نمی پذیرد .پس هیچ گونه تاثیری بر حس و حساسیت در طول رابطه جنسی ندارد و هیچ تاثیری بر روابط نمی‌‌گذارد. با این حال ممکن است که بعضی از افراد حین برقراری رابطه جنسی زمان طولانی‌تری جهت  مقاربت  را تجربه نمایند.
ولی چربی هایی که جهت افزایش سایز  به آلت تناسلی تزریق می گردد هیچ تاثیری بر شکل آلت تناسلی نمی‌گذارند و تنها باعث افزایش حجم و قطر آلت می گردد.

تزریق چربی به ناحیه تناسلی مردان بهتر است یا تزریق ژل:

اگر بخواهید استفاده از هر یک از این روشها را با یکدیگر مقایسه کنید باید گفت این دو روش جهت افزایش سایز اندام تناسلی مورد استفاده قرار می گیرند.

از تزریق چربی جهت افزایش سایز استفاده می گردد که در مقایسه با تزریق ژل به زمان بیشتری نیاز دارد. زیرا تزریق چربی به عنوان یک فرآیند دو مرحله صورت می پذیرد که در مرحله اول ابتدا چربی برداشت می گردد و پس از آن در دستگاههای مورد نظر پاکسازی می گردد.
ولی تزریق ژل به آلت تناسلی به عنوان یک روش ساده تر می باشد که سریع تر از تزریق چربی به آلت تناسلی صورت می پذیرد.  اما ماندگاری که تزریق چربی دارد نسبت به تزریق ژل بیشتر می باشد.

جهت انجام تزریق چربی از یک ماده طبیعی که در بدن خود فرد است  استفاده می گردد، در حالی که جهت انجام تزریق ژل از ماده مصنوعی استفاده می شود.

در تزریق چربی ،چربی های ناخواسته که در بدن فرد وجود دارند مثل  شکم  و پهلو استخراج و به نواحی مورد نظر تزریق می گردد که این موضوع برای برخی از افراد خوشحال کننده می باشد.

اما با این حال برای انتخاب نوع روش جهت تزریق بهتر است که به کلینیک و مراکز معتبر مراجعه نمایید تا پزشک پس از انجام معاینات لازم مشخص کند که کدام روش برای شما بهتر و نتیجه ایده آل تری را ایجاد می نماید .

مشاوره با پزشک برای تزریق چربی به اندام تناسلی مردان :

بیشتر آقایان جهت انجام تزریق و افزایش سایز آلت تناسلی خود خجالت می‌کشند و دوست ندارند در مورد این موضوع با متخصص صحبت کنند.  ولی بهتر است که این افراد از خجالت دست بردارند و به کلینیک‌های زیبایی مراجعه و با رزرو نوبت توسط متخصص مورد  مشاوره قرار بگیرند.

ممکن است در اولین جلسه مشاوره کمی خجالت بکشید ولی در جلسات بعدی این خجالت به طور کامل برطرف خواهد شد و شما می‌توانید انتظارات خود جهت افزایش سایز آلت تناسلی را با مشاور در میان بگذارید.  تا متخصص بتواند بهترین کمک را جهت افزایش سایز آلت تناسلی به شما بکند و بهترین درمان را به شما پیشنهاد بدهد.

پیشنهاد ما به شما حضور در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد می‌باشد.
شما میتوانید با حضور در این کلینیک در جلسات مشاوره حضور داشته و تمام نگرانی ها و سوالات خود در مورد انجام این روش زیبایی جهت افزایش سایز آلت تناسلی را از متخصص پرسیده و همچنین در مورد افزایش سایز دلخواه و نتیجه درمان با پزشک گفتگو نمایید .

در اولین جلسه مشاوره متخصص برای شما روش های تزریقی که جهت افزایش سایز مورد استفاده قرار می گیرد را توضیح خواهد داد و بهترین راه درمان را به شما پیشنهاد می‌دهد  .
در این جلسات مشاوره میزان تزریق و استخراج چربی از نواحی مورد نظر مشخص و طبق آن هزینه‌های درمانی برای شما تعیین خواهد شد.

تاثیر تزریق چربی به آلت تا چه مدتی ماندگار است؟

چربی هایی که جهت تزریق به آلت تناسلی مورد استفاده قرار می‌گیرد  معمولاً با بافت های بدن یکی می شود و نتایج طبیعی را ایجاد می نماید.
در اکثر مواقع ممکن است که به دلیل متابولیسم بدن افراد چربی ها جذب گردد که متخصص جهت ایجاد  نتایج  ،تزریق چربی را مجدد انجام خواهد داد.

نتایجی که روش درمانی به همراه دارد تا  ۵ سال برای فرد ماندگاری دارد.

به چه مقدار چربی برای تزریق لازم است؟

با توجه به میزان حجم و سایز اندام تناسلی از چربی جهت تزریق استفاده می گردد که میزان حجم در طی جلسات مشاوره و گفت‌وگوهایی که با متخصص دارید در نظر گرفته می شود.

چرا آلت مردانه کوچک به نظر می‌رسد؟

دلایل مختلفی می‌تواند باعث کوچکی آلت تناسلی گردد از جمله چاقی بیش از اندازه و تجمع چربی در ناحیه آلت تناسلی   که باعث کوچک به نظر رسیدن  آلت تناسلی  میگردد‌.
در این موارد می‌توان با برداشت چربی های اطراف آلت تناسلی باعث ایجاد سایز واقعی در این ناحیه شد.

علت های بی شمار زیادی نیز می‌تواند در کوچک به نظر رسیدن آلت تناسلی نقش زیادی داشته باشد از جمله:  مشکلات ژنتیک ، داشتن آلت پرده دار  و دیگر مشکلات.

پس از تزریق چربی  به آلت تناسلی تا چه مدت باید از رفتن به سرکار خودداری‌ کرد؟

انجام تزریق چربی به عنوان یک روش غیر جراحی می‌تواند باعث ایجاد نتایج فوق‌العاده گردد که استفاده از این درمان به صورت سرپایی می باشد ولی به دلیل استخراج چربی از نواحی مورد نظر بهتر است که به مدت ۳ الی ۵ روز استراحت داشته و پس از این مدت به محل کار خود باز گردید.

چه زمانی می‌ توان پس از تزریق چربی به آلت تناسلی رابطه‌ی جنسی برقرار کرد؟

پس از گذشت دو هفته با توجه به نظر متخصص میتوان فعالیت های جنسی را از سر گرفت.

عوارض احتمالی تزریق چربی به آلت تناسلی کدامند؟

معمولی ترین عوارض شایع پس از انجام تزریق چربی کمی تورم و التهاب می‌باشد که به صورت موقتی هستند و در مدت زمان کوتاه درمان می گردد.

شاید این مطالب نیز برای شما جذاب باشد:

https://clinicarad.ir/%d8%a2%db%8c%d8%a7-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%a2%d9%84%d8%aa-%d8%aa%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%84%db%8c-%d9%85%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d9%85%da%a9%d8%a7%d9%86-%d9%be%d8%b0/

https://clinicarad.ir/%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%a2%d9%84%d8%aa-%d8%aa%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%84%db%8c-2/

https://clinicarad.ir/%d8%a2%d9%84%d8%aa-%d8%aa%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%84%db%8c/

نتیجه گیری:

جهت افزایش سایز آلت‌ تناسلی از روش‌های متعددی می توان استفاده کرد .

اگر به دنبال یک راه بی خطر بدون درد و عوارض کم جهت افزایش سایز  هستید می توانید از تزریق چربی به عنوان یک روش پیشنهادی استفاده  و باعث ایجاد نتایج مطلوب با ماندگاری طولانی مدت شوید.

استفاده از این درمان بدون اینکه هیچگونه زخمی برای آلت تناسلی ایجاد کند، به افزایش سایز آلت تناسلی کمک خواهد کرد.
این روش درمانی تاکنون عوارض جانبی طولانی مدتی را با خود به همراه نداشته و نتایجی که  همراه با انجام این درمان است تقریباً طولانی مدت می باشد.

اگر به دنبال راهی بی خطر، بدون درد و عوارض برای افزایش سایز اندام تناسلی خود هستید، تزریق چربی را به شما پیشنهاد می‌کنیم .
شما می توانید از خدمات مربوط به انجام تزریق چربی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد تحت درمان بهترین متخصص پوست و مو بهره مند گردید و شاهد ایجاد زیبایی و افزایش اعتماد به نفس شوید.

در این کلینیک جهت‌ زیبا سازی پوست و مو  خدمات زیادی عرضه می شود. که با  حضور در این کلینیک می توانید از بهترین خدمات جهت زیبایی استفاده نمایید

در این کلینیک برای شما زیبا جویان عزیز  تمام خدمات مشاوره به صورت کاملاً رایگان می‌باشد.

کلینیک آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-کلینیک آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی تخصصی آراد با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز  می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۰۳۲۳۲۹۲

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinic.arad

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید :

https://clinicarad.ir

تلگرام

https://t.me/cliniczibaeiiarad

گپ

https://gap.im

سروش

https://splus.ir/cliniczibaiiarad

ایتا

https://eitaa.com/cliniczibaiiarad

روبیکا

https://rubika.ir/clinicarad

لینک آپارات :

https://www.aparat.com/v/SuCXW

لینک نماشا:

https://www.namasha.com/v/CuIvpiou

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

 • پاک کردن تاتو بازو

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی

  با در 11 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی اگر احساس پشیمانی از تاتو دارید، این احساس متداول است و بسیاری از افراد در یک دوره‌ای از زندگی خود این احساس را تجربه می‌کنند. امکان دارد دلایل مختلفی برای این پشیمانی وجود داشته باشد، از جمله تغییر سلیقه، تغییر در شرایط زندگی، یا حتی عدم رضایت از کیفیت […]

 • عکس نمادین موز برای افزایش سایز آلت تناسلی

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی

  با در 21 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی اندازه طبیعی آلت تناسلی متغیر بوده و بین افراد مختلف تفاوت دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که اکثر مردان، اندازه طبیعی آلت تناسلی خود را به عنوان معقول و قابل قبول می‌دانند. مطالعات به دست آمده از متوسط اندازه آلت تناسلی به عنوان راهنمایی برای ارائه اطلاعات به افراد استفاده […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی