قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۶ فروردین ۱۴۰۲
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: خانم دکتر طاهریون
تزریق فیلر تضمینی تهران

تزریق فیلر تضمینی

با گذشت زمان و روند طبیعی زندگی پوست کم کم  شادابی و طراوت خود را از دست خواهد داد و چین و چروک و افتادگی در پوست در نقاط مختلف مخصوصاً صورت ،خود را نمایان می‌کند.
با وجود  این موارد ممکن است که افراد زیادی در سنین پایین تر به دلیل  مشکلاتی از جمله کاهش کلاژن و خاصیت الاستینه بودن پوست و یا استفاده نکردن از ضدآفتاب های مناسب هنگام خروج از خانه و قرار گرفتن در زیر نور خورشید دچار چین و چروک گردند.

همچنین ممکن است در بعضی از موارد افتادگی و چین و چروک در پوست  در برخی از افراد به دلیل مشکلات روحی و کاهش اعتماد به نفس ایجاد گردد . ولی خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی از روش‌های مختلفی می توان جهت رفع چین و چروک استفاده کرد و باعث شد تا زیبایی و شادابی مجدد به چهره بازگردد .
یکی از بهترین روش های موثر در این زمینه تزریق فیلر تضمینی می‌باشد‌.
با انجام این تزریق می توانید در کمترین زمان ممکن شاهد زیبایی و افزایش جذابیت و رفع چین و چروک های ایجاد شده در بدن گردید.

ما در ادامه این محتوا شما را با این روش زیبایی ،کاربرد، مزایا و مراحل انجام آن ،بیشتر آشنا می سازیم.
شما می توانید تا انتهای این محتوا با ما همراهی نمایید.

همچنین جهت افزایش اطلاعات خود می توانید به وب سایت کلینیک بین‌المللی پوست مو زیبایی الهیه مراجعه نمایید.

مشاوره رایگان خدمات زیبایی

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

فیلر چیست؟

تزریق فیلر نوعی روش جهت رفع خطوط ایجاد شده بر روی صورت ناشی از افزایش سن و مشکلات دیگر می باشد .
انجام این درمان به عنوان یک روش موثر با تزریق کردن فیلر در نواحی مختلف پوست ،صورت می پذیرد.
با استفاده از این روش زیبایی می‌توان باعث شد پوست مجددا بازسازی و چین و چروک ایجاد شده از بین رفته و شادابی مجدد به پوست باز گردد.

فیلرها مواد نرم مانندی همچون ژل هستند که در زیر پوست توسط متخصص تزریق می گردند .
تزریق فیلر به رفع تیرگی ها که  زیر چشم ایجاد شده کمک می کند .
علاوه بر این موارد انجام این روش درمانی کاربردهای عمده ای به همراه دارد که به کمک آن ها می توان باعث حجیم تر شدن لب‌ها، لیفت گونه، رفع خطوط دور لب، از بین رفتن خطوط و چین و چروک های ایجاد شده دور بینی و حتی جوانسازی دست ها  شد.

مزایای تزریق فیلر:

تزریق فیلر مزایای فراوانی به همراه دارد .
از آنجایی که انواع فیلر ها معمولاً از هیالورونیک اسید ساخته می شوند به همین دلیل سختی و انسجام آن ممکن است که با توجه به برند های مختلف متفاوت باشد.  ولی با انجام تزریق به نواحی مختلف پوست می‌توان باعث شد تا حجم از دست رفته پوست مجدد بازگردد و پوست شروع به بازسازی و بازیابی خود کند.

یکی از مهمترین و موثرترین مزایای انجام تزریق فیلر آبرسانی پوست می باشد. به صورتی که بعد از مدت زمانی که تزریق صورت گرفت شاهد برگشت زیبایی و شادابی پوست خواهید شد .

همانطوری که گفتیم تزریق فیلر می‌تواند باعث گردد تا حجم در لب ها ، رفع تیرگی ها در چشم ، افزایش گونه و فرم دهی به چانه و پیشانی صورت بگیرد. به همین دلیل می توان گفت که انجام این روش زیبایی مزایای فراوانی دارد و جایگزین انجام جراحی های زیبایی به شمار می رود.

انجام تزریق فیلر معمولاً در چند دوره صورت می پذیرد و با تداوم در انجام این روش زیبایی می‌توان باعث شد تا چین و چروک کاهش پیدا کند و در مدت زمان طولانی ماندگاری بیشتری به همراه داشته باشد.
انجام این روش درمانی در کمترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد و معمولاً جهت انجام تزریق تنها از بی حس کننده های موضعی استفاده می گردد تا حین انجام تزریق  فرد درد و ناراحتی کمتری را متحمل شود برای همین عوارض بیهوشی پس از اتمام درمان برای فرد متقاضی ایجاد نخواهد شد ‌.

استفاده از این روش هیچ گونه زخم و خون ریزی را ایجاد نمی‌کند. زیرا تنها جهت انجام این روش نیاز به چند تزریق ساده می‌باشد و هیچ گونه برش و بخیه بر روی پوست ایجاد نخواهد شد.

هزینه هایی که همراه با انجام این روش درمانی می باشد بسیار کمتر از انجام جراحی می باشد. بنابراین فرد تنها با چند تزریق ساده می‌تواند باعث رفع مشکلات ایجاد شده در نواحی پوست خود شود.

شما نیز می توانید از مزایای انجام این روش درمانی در کلینیک  بین المللی پوست ،مو و زیبایی الهیه تحت درمان بهترین متخصصین پوست و مو بهره مند گردید.

با مراجعه به این کلینیک و مشاوره شدن توسط بهترین کارشناسان و مشاوران حرفه ای بهترین برند جهت انجام تزریق فیلر را  انتخاب کنید و شاهد زیبایی و افزایش اعتماد به نفس خود گردید.

تزریق فیلر تهران

کلینیک بین المللی پوست،مو وزیبایی الهیه-تزریق فیلر تهران

تزریق فیلر چگونه انجام می شود؟

از انواع مختلف فیلر جهت فرم دهی و رفع مشکلات ایجاد شده در نواحی پوست صورت و دست‌ها می توان استفاده کرد.
متخصص جهت انجام این تزریق ابتدا طی جلسات مشاوره با بیمار با توجه به نوع پوست و محل انجام تزریق فیلر،  نوع فیلر را انتخاب میکند و سپس جهت انجام تزریق  آن را  آماده خواهد کرد.

علاوه بر موارد ذکر شده معمولاً  متخصصین قبل از انجام تزریق فیلر طی جلسات مشاوره برای بیمار آزمایش هایی را توصیه می‌کنند که قبل از انجام تزریق باید صورت بپذیرد و میزان حساسیت بیمار به مواد آلرژی زا نیز مورد بررسی قرار گیرد .

پس از انجام این مراحل ابتدا متخصص به مدت ۲۰ دقیقه قبل از انجام تزریق از اسپری یا کرم های بی حس کننده در محل تزریق استفاده می کند.تا حین انجام تزریق درد و ناراحتی کمتری برای فرد متقاضی ایجاد گردد.

پس از گذراندن این مراحل  تزریق به صورت  هاشور،  سوراخ شدن و روش خطی توسط پزشک معالج تزریق صورت می پذیرد.
هر کدام از این تکنیک ها و روش ها جهت مشکلات مختلف با توجه به تشخیص متخصص انتخاب می شود.
پس از انجام تزریق سریعاً بر روی محل تزریق از یک بسته یخ استفاده می گردد.
انجام این کار باعث می‌گردد تا تورم و التهابات ایجاد شده کاهش پیدا کند.

 استفاده از تزریق فیلر برای رفع چین و چروک در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد و زمانی که مختص انجام این روش درمانی می باشد با توجه به ناحیه درمان و مقدار تزریق متفاوت می باشد.

مدت زمانی که مختص به انجام این روش درمان می باشد حدود ۳۰ دقیقه الی یک ساعت می‌باشد.
انجام تزریق فیلر به دلیل موقتی بودن پس از مدتی جذب بدن می گردد و فرد متقاضی جهت ایجاد نتایج باید مجددا از این تزریق استفاده نماید.
مدت زمان ماندگاری حدود یک  تا سه سال می باشد.

بهترین مرکز تزریق فیلر:

مهمترین عوامل جهت  رضایت افراد از انجام تزریق فیلر  انتخاب مرکز برای انجام این روش درمان می باشد.  زیرا اگر مرکز و کلینیک معتبر نباشد  ممکن است عوارض زیادی را برای فرد به همراه داشته باشد.  همچنین ممکن است که نتایجی که فرد انتظارش را دارد دریافت نگردد.

در کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی الهیه تمام خدمات مربوط به انجام تزریق فیلر صورت می پذیرد.
در این کلینیک به دلیل کسب سابقه چندین ساله جهت انجام روش های زیبایی و استفاده از انواع این روش ها برای  جوانسازی از  تجارب متخصصين حرفه ای  استفاده می گردد.

در این مرکز پزشکان از بهترین برندهای معروف جهت انجام تزریق استفاده می‌کنند و به دلیل کیفیت بالا و قیمت های مقرون به صرفه ی  انجام این روش درمانی میتوان پس از اتمام کار شاهد زیبایی ،جوانی و بازگشت جذابیت چهره شد.

بهترین برند فیلر:

جهت جوانسازی و رفع مشکلات پوست از جمله چین و چروک و افتادگی پوست می توان از انواع فیلر ها استفاده کرد که با استفاده از این روش درمانی می توان باعث شد پوست مجدداً تولید به ساخت کلاژن سازی کند و خاصیت الاستینه بودن پوست نیز افزایش پیدا کند.
جهت انجام این روش درمانی متخصص معمولاً با توجه به نوع پوست از برند های متعددی استفاده می کند .

از بهترین فیلر هایی که میتوان در کلینیک های زیبایی جهت رفع مشکلات پوست استفاده کرد می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

فیلر رستیلن
فیلر ژوییدرم
ژل الانسه
ژل پروفایلوی ایتالیایی
ژل بلترو
فیلر رادیس
برند رووفیل
فیلر  تئوسیال
ژل آلیاکسین
فیلر استایلج

هر کدام از این فیلرها می تواند در نواحی مختلف پوست صورت مورد استفاده قرار بگیرد که  استفاده های متعدد و مختلفی دارند که توسط پزشک معالج با توجه به شناخت پوست و بررسی مشکلات پوست بیمار مورد تجویز قرار می گیرند.

قيمت و هزینه های هر یک از این برندها نیز با توجه به میزان کیفیت و مدت زمان ماندگاری آن متفاوت می باشد.
در واقع می‌توان گفت که هر یک از این برندها مزایای ویژه و قیمت های مختلفی دارد.

جهت مشخص شدن اینکه کدام یک از این برندها برای شما مناسب تر می باشد و کدام یک از این فیلرها می‌تواند به رفع مشکلات ایجاد شده در نواحی مختلف پوست شما کمک کند بهتر است که به کلینیک بین‌المللی پوست ،مو و زیبایی الهیه مراجعه نمایید و تحت درمان متخصصین ما بهترین برند را انتخاب نمایید.
در این کلینیک انواع خدمات مشاوره برای شما زیبا جویان عزیز به صورت کاملاً رایگان در نظر گرفته می‌شود .

چه افرادی نمی توانند از تزریق فیلر جهت رفع مشکلات پوستی استفاده نمایند

استفاده از تزریق فیلر جهت رفع مشکلات پوست به عنوان یک روش مطمئن و ایمن برای افرادی است که به دنبال روش‌های موثر برای جوانسازی پوست می باشند.

ولی انجام  این درمان برای بعضی افراد که شرایط  زیر را دارند نمیتواند مورد استفاده قرار گیرد:

انجام تزریق فیلر برای افرادی که دارای عفونت در منطقه تزریق هستند  مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

استفاده از این روش درمانی به افرادی که مستعد تشکیل گوشت اضافه و اسکار هستند توصیه نمی‌شود.

انجام این درمان برای خانم های باردار و یا خانم هایی که در دوران شیردهی هستند بهتر است که صورت نپذیرد و انجام درمان به بعد از بارداری و گذراندن دوره شیردهی موکول گردد.

استفاده از این روش درمانی در افرادی که  مستعد ایجاد آکنه یا تاول در منطقه مورد نظر هستند نباید انجام بپذیرد.

در افرادی که به بیماری خود ایمنی و ضعف سیستم ایمنی همچون دیابت مبتلا هستند انجام این تزریق صورت نمی پذیرد.

انجام این درمان در افرادی که مبتلا به آلرژی یا حساسیت به مواد موجود در ژل یا ماده های بی حس کننده هستند نباید انجام بپذیرد.

انجام این درمان برای افرادی که سابقه سکته قلبی و لخته شدن خون دارند نیز صورت نمی پذیرد .

از این روش درمانی برای  افرادی که سابقه سکته مغزی  دارند یا مبتلا به سرطان هستند استفاده نمی گردد.

  تزریق ژل برای افرادی که قبلا از ژل های دائمی برای رفع مشکلات پوست استفاده کرده اند  نباید مورد استفاده قرار بگیرد.

پس بهتر است قبل از انجام این روش درمانی به  کلینیک و مراکز معتبر مراجعه نمایید و متخصص را در جریان مشکلات خود قرار داده تا پزشک مشخص کند که آیا شما کاندیدای مورد نظر جهت انجام این روش درمانی به شمار می روید یا خیر.!  سپس اقدام به انجام تزریق نمایید.

عوارض و معایب احتمالی پس از انجام تزریق

انجام تزریق نباید برای افرادی که دچار حساسیت و یا آلرژی به اجزای تشکیل دهنده ژل ها هستند مورد استفاده قرار بگیرد.
همچنین افرادی که قبلا از ژل‌های دائمی جهت رفع مشکلات پوست استفاده کرده و یا در محل تزریق دچار عفونت هستند نمی توانند از ژل ها جهت رفع مشکلات پوست استفاده کنند زیرا پس از انجام این تزریق دچار تورم و التهابات شدید می گردند.

انجام تزریق در کمترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد و با کمک آن می‌توان باعث بهبود مشکلات پوست شد. ولی به دلیل موقتی بودن این روش درمانی که  یکی از مشکلات انجام این درمان می باشد باید مجدداً جهت ایجاد نتایج ،تزریق صورت بپذیرد.

انجام این تزریق معمولاً عوارض و مشکلات جانبی نیز به همراه دارد که می‌توان از عوارض انجام این تزریق به حساسیت، تورم، عفونت، جابجایی مواد در زیر پوست، ایجاد بافت گرانوله یا گلوله گلوله شدن مواد در زیر پوست اشاره کرد.

ولی اکثر این مشکلات در فرآیند انجام تزریق به دست افراد کم تجربه و در کلینیک های نامعتبر ایجاد می گردد .
در فرایند انجام این روش درمانی در صورتی که متخصص از مهارت و تجربه بالایی برخوردار باشد و اطلاعات خوبی در زمینه آناتومی اعضای صورت داشته باشد معمولاً خطرات و عوارض جانبی ایجاد شده بسیار اندک و ناچیز خواهد بود.

آسیب دیدگی رگ های خونی یکی از اساسی ترین و اصلی ترین عوارض پس از اتمام تزریق ژل می باشد که این عوارض معمولاً به ندرت مشاهده می‌گردد.

ایجاد کبودی و  خون مردگی به عنوان شایع ترین عارضه های انجام تزریق ژل به شمار می‌رود.

این عارضه ها معمولاً در کمترین زمان ممکن رفع می گردند ولی بهتر است جهت به حداقل رساندن این عوارض از یک هفته قبل از انجام تزریق از مصرف داروهایی مثل آسپرین و ضد التهاب خودداری کنید و همچنین از مصرف مکمل هایی مثل روغن مایع ، چای سبز و سیر که باعث رقیق شدن خون می گردد خودداری کنید.
تمامی این محصولات می تواند باعث گردد تا انعقاد خون به تأخیر افتد بنابراین خطر خون مردگی افزایش پیدا می‌کند.

انجام تمام خدمات مربوط به تزریق فیلر در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تحت درمان بهترین متخصصین پوست و مو انجام می پذیرد.
در این کلینیک هیچ گزارشی مبنی بر عوارض پس از اتمام تزریق نشده است پس با خیال راحت می توانید اقدام به انجام این درمان نموده و شاهد زیبایی و افزایش اعتماد به نفس خود گردید.

تزریق فیلر تهران

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی الهیه-تزریق فیلر تهران

فیلر ها در چه نواحی و به چه میزانی مورد استفاده قرار می گیرند؟

فیلر هایی که جهت مشکلات پوستی و پرکنندگی مورد استفاده قرار می گیرند معمولاً ژل هایی هستند که مناسب  افرادی می باشند که به دلیل تحلیل رفتن چربی  از  اجزای بافتی شاهد کاهش حجم شده  و به دنبال یک درمان موثر می باشند.

انجام این تزریق برای افرادی که تمایل دارند حجم بیشتری در نواحی مختلف صورت از جمله لب ،گونه  و دهان داشته باشند ،مورد استفاده قرار می گیرد.

مقدار معین شده جهت انجام تزریق ژل با توجه به خواست بیمار، طراحی چهره، تناسب بین اعضای صورت و نظر متخصص متفاوت می باشد.

مراقبت های بعد از انجام تزریق فیلر:

استفاده از این روش درمانی در کمترین زمان ممکن توسط متخصصین در کلینیک ها و مراکز معتبر صورت می پذیرد.  بنابراین لازم است که حتماً در جلسات مشاوره قبل از انجام تزریق حضور داشته باشید تا پزشک با توجه به نوع پوست و مشکلات پوستی شما بهترین برند را انتخاب نماید .
همچنین مراقبت ها و توصیه های لازم قبل  از انجام این روش درمانی برای شما توضیح داده شود.

بعضی از این مراقبت ها شامل موارد ذیل می باشد:

به مدت دو هفته قبل از انجام تزریق فیلر از مصرف انواع آسپرین ها داروهای رقیق کننده خون ضد التهاب همچون آسپرین وارفارین و مسکن های غیر استروئیدی خودداری نمایید. علاوه بر این موارد از مصرف انواع مکمل های حاوی جینگو  و ویتامین e خودداری نمایید.

به مدت دو هفته قبل از انجام تزریق از مصرف انواع دخانیات و کشیدن قلیان و سیگار خودداری نمایید.

اگر قبل از انجام این روش درمانی سابقه تبخال داشته اید حتماً در جلسات مشاوره حضور داشته و متخصص را در جریان قرار دهید تا پزشک داروهای ضد تبخال را قبل از انجام تزریق تجویز نماید.

در صورتی که متخصص برای پیشگیری از عفونت از آنتی بیوتیک ها برای شما تجویز کرده حتماً به مدت مشخص شده قبل از انجام تزریق مصرف نمایید.

اگر پزشک برای شما قبل از انجام تزریق آزمایشاتی را تجویز نموده قبل از انجام این تزریق انجام داده و در اختیار پزشک قرار دهید .

. از مصرف کردن انواع مشروبات الکلی قبل از انجام تزریق به مدت دو هفته خودداری گردد.
آب و مایعات فراوان بنوشید تا بدن دچار کم آبی نگردد.

مراقبت های بعد از انجام تزریق فیلم

پس از اتمام تزریق ژل معمولاً متخصص جهت کاهش تورم و التهابات ایجاد شده برای شما از کیسه یخ استفاده می کند تا مشکلات کاهش پیدا کند.

به مدت یک هفته از انجام ورزش های شدید خودداری کنید .

از  انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید.

هنگام خروج از خانه حتماً از عینک،  کلاه و کرم‌های ضدآفتاب مناسب استفاده کنید و از قرار گرفتن در زیر نور مستقیم خورشید و مکان های خیلی گرم خودداری نمایید.

از محصولات ترمیم کننده موضعی جهت جلوگیری از کبودی که توسط پزشک تجویز می شود حتما استفاده کنید.

اگر متخصص برای شما داروهایی مثل داروهای ضد تبخال و آنتی بیوتیک تجویز کرده حتماً به موقع مصرف گردد.

ماساژ های معمولی پس از انجام تزریق به شما آموزش داده می‌شود حتماً جهت یکنواخت کردن ژل این ماساژ ها انجام بپذیرد.

از فشار به محل های  تزریق خودداری گردد پس از مدت زمان ۲۴ ساعت از اتمام تزریق می توانید استحمام کنید.  ولی به مدت ۱۰ روز از رفتن به سونا ، حمام با بخار گرم خودداری نمایید.

به مدت دو هفته بعد از اتمام تزریق روزانه آب و مایعات فراوان بنوشید ولی از نوشیدن مایعات داغ خودداری نمایید.

تا ۲۴ ساعت پس از اتمام تزریق از مصرف کردن لوازم آرایش خودداری کنید.

از مصرف غذاهای شور و نمک زیاد به مدت ۱۰ روز خودداری گردد.

پس از اتمام تزریق نتایج بلافاصله قابل مشاهده می باشد ولی به دلیل تورم و التهابات اندک در محل‌های تزریق ممکن است که حجم محل را از مقدار واقعی کمتر یا بیشتر تصور کنید. پس بهتر است که به مدت دو هفته بعد از اتمام تزریق صبور باشید تا نتایج به طور کامل قابل مشاهده باشد.

جهت تسریع روند بهبودی سر خود را کمی بالا نگه دارید و داروهای تجویز شده توسط متخصص را به موقع و تا آخر مصرف کنید. زیرا در صورت عدم رعایت این نکات تورم های ایجاد شده دیرتر از بین خواهد رفت. پس سعی کنید در روزهای نخست از انجام دادن کارهای سنگین بلند کردن اجسام و خم کردن سر خودداری نمایید .

میوه‌ها و سبزیجات تازه به خصوص آناناس را در رژیم غذایی خود قرار دهید. زیرا مصرف این مواد به دلیل دارا بودن ویتامین c و بروملین می تواند روند بهبودی را افزایش دهد.

استفاده از انواع ماهی  و میگو به دلیل دارا بودن امگا ۳ می تواند روند بهبودی را افزایش دهد .
جهت کاهش تورم و سرعت بخشیدن به بهبودی می توانید از کمپرس سرد  بر روی صورت استفاده کنید ولی از فشار دادن خودداری نمایید.

ایجاد جوش در محل تزریق به مدت دو هفته بعد از اتمام کار  کاملاً طبیعی می باشد این جوش ها با مرور زمان بهبود پیدا خواهند کرد.

هزینه های مربوط به انجام تزریق فیلر:

هزینه هایی که مختص به انجام تزریق می باشد با توجه به انتخاب نوع برند و مقدار ژل جهت تزریق متفاوت می‌باشد.

همچنین انتخاب کلینیک ،حق الزحمه متخصص و تجربه پزشک می‌تواند در تعیین هزینه های انجام تزریق ژل تاثیر گذار باشد .

بهترین راه جهت تعیین هزینه های انجام این روش درمانی مراجعه به کلینیک و مراکز درمانی می باشد تا متخصص پس از انجام آزمایشات و معاینات لازم با انتخاب بهترین برند مشخص کند که هزینه های انجام این درمان برای شما چقدر می‌باشد.

جهت مشخص شدن هزینه‌های انجام این روش درمانی می توانید به کلینیک بین‌المللی پوست، مو و زیبایی الهیه مراجعه نمایید و پس از انجام معاینات لازم از هزینه های انجام این درمان توسط پزشک نیز اطلاعات کافی بدست آورید.

دوره نقاهت پس از اتمام تزریق فیلر:

انجام این تزریق به صورت سرپایی صورت می‌پذیرد و پزشک جهت انجام درمان تنها از بی حس کننده های موضعی استفاده می‌کند و نیازی به بیهوشی و گذراندن دوره استراحت در مراکز درمانی برای فرد متقاضی وجود نخواهد داشت.

انجام این درمان در کمترین زمان ممکن بین  نیم الی یک ساعت صورت می‌پذیرد و فرد پس از اتمام تزریق بلافاصله می تواند مرکز را ترک و روال عادی زندگی را از سر بگیرد . فقط باید جهت ایجاد نتایج مطلوب ، مراقبت هایی که توسط پزشک داده می‌شود را به خوبی رعایت نماید.

از انجام ورزش های شدید و بلند کردن اجسام سنگین خودداری نمایید از قرار گرفتن در محل‌های گرم خودداری کنید.  هنگام خروج از خانه حتماً از کرم‌های ضدآفتاب با ph مناسب استفاده کنید تا شاهد ایجاد نتایج مطلوب پس از انجام تزریق گردید .
این تزریق به دلیل موقتی بودن نیاز دارد تا پس از اتمام نتایج مجددا  استفاده گردد.

تعداد جلسات مربوط به انجام تزریق فیلر

انجام این روش درمانی تنها در یک جلسه توسط پزشک صورت می پذیرد ولی در بعضی از موارد با توجه به تجویز پزشک جهت ایجاد نتایج بهتر ممکن است که جلسات بیشتر برای انجام تزریق صورت بپذیرد.

معمولاً زمانی که مختص به انجام این تزریق می باشد حدود ۳۰ دقیقه  الی یک ساعت می باشد.
نتایج بلافاصله پس از اتمام تزریق قابل مشاهده می باشد ولی به دلیل تورم و التهاب  ممکن است نتایج به طور کامل قابل مشاهده نباشد ولی بعد از مدت ۳ الی ۵ روز می‌توان نتایج را به طور کامل مشاهده کرد.

خدمات مربوط به انجام تزریق فیلر را می‌توانید در کلینیک بین‌المللی پوست ،مو  و زیبایی الهیه تحت درمان بهترین متخصصین پوست و مو انجام داده و شاهد زیبایی و افزایش اعتماد به نفس خود گردید .

شاید این مطالب نیز برای شما جذاب باشد:

https://clinicelahieh.com/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%d9%81%db%8c%d9%84%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86-2/

https://clinicelahieh.com/%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%d9%81%db%8c%d9%84%d8%b1/

https://clinicelahieh.com/%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%d9%81%db%8c%d9%84%d8%b1-2/

نتیجه گیری:

افزایش سن، مشکلات ژنتیک و دیگر عوامل می تواند بر زیبایی و جوانی پوست تاثیر بگذارد‌ ولی امروزه خوشبختانه با استفاده از روش های کلینیکی و استفاده از درمان های متعدد می‌توان به رفع این مشکلات پرداخت و باعث شد تا روند پیری  به تأخیر بیافتد .

یکی از عمده‌ترین روش هایی که می‌توان جهت جوانسازی و باز یابی جوانی از آن استفاده کرد انجام تزریق فیلر می باشد .
جهت استفاده از این روش درمانی از انواع متعدد فیلر می‌توان استفاده کرد که با توجه به نظر متخصص انجام معاینات لازم و نوع پوست می‌توان فیلر مورد نظر را انتخاب و باعث جوانسازی و رفع مشکلات پوست شد.

جهت انتخاب نوع ژل برای انجام تزریق باید در کلینیک ها و مراکز معتبر حضور داشته تا پزشک پس از انجام معاینات لازم فیلر مورد نظر را انتخاب نماید.

پیشنهاد ما به شما جهت انجام این روش درمانی مراجعه به کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه می‌باشد.  در این کلینیک از انواع برندها و روش های مخصوص جهت رفع مشکلات پوست استفاده می گردد که با توجه به مشکلات پوستی شما و نوع پوست ،پزشک فیلر را انتخاب و در کمترین زمان ممکن با تزریق به نواحی مورد نظر باعث ایجاد نتایج مطلوب خواهد شد.

انجام این درمان به صورت سرپایی می باشد و نیاز به بستری شدن در کلینیک را ندارد و بلافاصله پس از اتمام می‌توان شاهد نتایج پس از تزریق شد.
در این کلینیک انواع مختلف روش های زیبایی جهت جوانسازی پوست نیز برای شما زیباجویان عزیز انجام می‌پذیرد.
خدمات مربوط به مشاوره نیز به صورت کاملا رایگان می باشد.

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز  می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۰۰۴۳۶۳۰

۰۲۱۹۱۰۱۲۷۵۶

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۲ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinicelahieh

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید:

clinicelahieh.com/#

سایت تخفیفات پزشکی جهت دریافت تخفیف:

تلگرام

https://t.me/clinic_elahieh

گپ

https://gap.im/join

سروش

https://splus.ir/clinicelahieh

ایتا

https://eitaa.com/clinicelahieh

روبیکا

https://eitaa.com/clinicelahieh

آپارات

https://www.aparat.com/v/wIcDR

نماشا

https://www.namasha.com/v/FXJVeBEy

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

 • پاک کردن تاتو بازو

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی

  با در 11 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی اگر احساس پشیمانی از تاتو دارید، این احساس متداول است و بسیاری از افراد در یک دوره‌ای از زندگی خود این احساس را تجربه می‌کنند. امکان دارد دلایل مختلفی برای این پشیمانی وجود داشته باشد، از جمله تغییر سلیقه، تغییر در شرایط زندگی، یا حتی عدم رضایت از کیفیت […]

 • عکس نمادین موز برای افزایش سایز آلت تناسلی

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی

  با در 21 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی اندازه طبیعی آلت تناسلی متغیر بوده و بین افراد مختلف تفاوت دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که اکثر مردان، اندازه طبیعی آلت تناسلی خود را به عنوان معقول و قابل قبول می‌دانند. مطالعات به دست آمده از متوسط اندازه آلت تناسلی به عنوان راهنمایی برای ارائه اطلاعات به افراد استفاده […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی