قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۴ مرداد ۱۴۰۱
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: دکتر سید مجید موسوی
بزرگ کردن باسن

بهترین کلینیک بزرگ کردن باسن در اصفهان

یکی از گزینه‌هایی که اکثر بانوان برای داشتن اندامی خوش‌فرم به دنبال آن هستند، بزرگ کردن باسن است. گاهی اوقات باسن به دلیل افتادگی زیبایی خود را از دست می‌دهد. پوست و چربی اضافی ناشی از افزایش سن یا پس از کاهش وزن چشم‌گیر می‌تواند ظاهر ناخوشایندی را به این ناحیه ببخشد. این مشکل را می‌توان به کمک لیفت باسن به طرز چشمگیری بهبود بخشید.

اکثر افراد به دنبال باسنی خوش‌فرم و برجسته هستند. این افراد برای بالاکشیدن باسن روش‌های مختلفی را دنبال می‌کنند. در ادامه می‌خواهیم در خصوص روش‌های مختلف درمان افتادگی باسن با لیفتینگ و بایدها و نبایدهای آن صحبت کنیم.

امروزه از طریق عمل لیفت باسن می توان ظاهر ناخوشایندی که به دلایلی از قبیل افزایش سن و کاهش وزن زیاد در ناحیه باسن اتفاق می افتد را بهبود بخشیده و زیبایی و تناسب اندام را افزایش داد.

به طور کلی عمل ليفت باسن جراحی زیبایی کشیدن و سفت کردن پوست باسن است که با هدف برجسته نمودن ، بزرگ و خوش فرم کردن باسن انجام می شود. اکثر مردم جراحی لیفت باسن را به دلایل زیبایی و برای بهبود ظاهری و جذابیت اندام خود انجام می دهند. این عمل ، مستلزم برداشتن پوست اضافی و جابجایی بافت پوست با هدف فرم دهی و کشیدن باسن است.

لیفت باسن به تنهایی هیچ حجم خاصی به باسن اضافه نمی کند و کیفیت پوست را تغییر نمی دهد. اما گاهی اوقات ، لیفت باسن با جراحی های دیگر از قبیل با پروتز باسن یا پیوند چربی به باسن ؛ ادغام می شود تا فرم یا اندازه باسن را تغییر داده و بهبود بخشد.

کلینیک آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-کلینیک آراد

عمل لیفت باسن چیست؟

روش‌های جراحی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین روش‌هایی است که برای لیفت و فرم‌دهی به باسن از آن استفاده می‌شود. لیفت باسن با کمک جراحی، مانند هر جراحی معمولی دیگری است. در این جراحی‌ها هم از بی‌هوشی استفاده می‌شود. جراحی معمولا بین دو تا سه ساعت بسته به ماهیت آن طول می‌کشد.

پیش از عمل، بیمار باید توسط پزشک بررسی و معاینه شود. در معاینه قبل از عمل جراح ظاهر مراجعه‌کننده را بررسی کرده و کیفیت پوست را بررسی می‌کند. سپس براین‌اساس روش مناسب برای لیفت را مشخص می‌کند.

عمل‌هایی که برای فرم‌دهی و بالاکشیدن باسن انجام می‌شوند عبارت‌اند از:

تزریق چربی برای بزرگ کردن باسن

برداشتن پوست و بافت‌های اضافه‌ای که موجب شل‌شدن و بدفرم‌شدن باسن شده‌اند.

در طول عمل بسته به روش مورداستفاده، برش‌هایی در نواحی مشخص شده انجام می‌شود و برداشت چربی یا تزریق و … انجام می‌شود. سپس برش‌ها بخیه زده می‌شوند . محل جراحی پانسمان می‌شود.

در ادامه بیمار باید یک دوره مراقبتی پس از عمل را طی کند تا عوارض جراحی بهبود یابد. قرمزی، تورم، کبودی و کمی درد می‌تواند از جمله مواردی باشد که بعد از عمل لیفت باسن ممکن است بیمار با آن درگیر شود. معمولا افرادی که جراحی بالاکشیدن باسن و فرم‌دهی آن را انجام داده‌اند بعد از گذشت سه تا چهار هفته به شرایط عادی زندگی بر می‌گردند.

انواع روش لیفت باسن

برای داشتن یک باسن لیفت‌شده و خوش‌فرم می‌توان از روش‌های متعددی استفاده کرد. برخی از این روش‌ها جزء روش‌های جراحی یا روش‌هایی کمتر تهاجمی هستند. در کنار این روش‌ها، برخی تمرین‌ها و ورزش‌های خانگی به همراه کرم‌ها، لوسیون‌های سفت‌کننده و لیفت‌کننده باسن، رژیم غذایی و غیره هم می‌تواند به لیفت و بالاکشیدن باسن و سفت‌شدن آن کمک کند.

روش‌ انتخابی لیفت به آناتومی بیمار و نتیجه موردنظر بیمار بستگی دارد. روش‌های مختلفی مانند لیپوساکشن باسن، برداشتن پوست‌های اضافی با روش‌های جراحی و لیفت باسن با پروتز از جمله رایج‌ترین روش‌های جراحی برای بالاکشیدن باسن محسوب می‌شوند.

سایر روش‌هایی که می‌توان از آن‌ها برای بالاکشیدن و سفت کردن باسن استفاده کرد شامل روش‌های تزریق چربی، لیفت باسن با نخ، لیفت و بالاکشیدن باسن با استفاده از تزریق بوتاکس، لیفت برزیلی باسن و غیره می‌شود. علاوه بر این روش‌ها می‌توان از روش‌های متعدد خانگی، خصوصا تمرین و ورزش‌هایی که اختصاصا برای لیفت و فرم‌دهی باسن توصیه می‌شوند، استفاده کرد.

نکته مهم و حائز اهمیت در خصوص انواع روش‌های لیفت و فرم‌دهی باسن این است که میزان اثربخشی آن‌ها با هم متفاوت است. بسته به شرایط بدنی مراجعه‌کننده و هدف نهایی او از میزان لیفتینگ، نتیجه نهایی متفاوت خواهد بود.

از این رو برای انتخاب بهترین روش لیفت باسن حتما با یک جراح پلاستیک با تجربه مشورت کنید. در ادامه روش‌های مختلف لیفتینگ باسن را به همراه مزیت‌ها و مشکلاتی که دارند بررسی خواهیم کرد.

لیفت باسن با روش لیپوساکشن

یکی از روش‌هایی که می‌توان از آن برای فرم‌دهی باسن استفاده کرد، روش لیپوساکشن است. البته گاهی اوقات این روش به‌صورت ترکیبی با سایر روش‌های فرم‌دهی باسن مانند پروتز و لیفت برزیلی انجام می‌شود. در لیپوساکشن بافت‌ها، چربی‌های اضافه، پوست‌های شل اطراف باسن برداشته می شود؛ درنتیجه فرم ایده‌آلی برای باسن به دست می‌آید.

لیپوساکشن یک روش جراحی و تهاجمی است و قطعا به مراقبت‌های بیشتری نیاز دارد و خطرات معمول عمل‌های جراحی را هم می‌توان برای آن در نظر گرفت. در این روش باید جراح دقت بالایی در میزان تخلیه چربی‌ها داشته باشد و از هر دو طرف به یک میزان چربی تخلیه کند تا حالت قرینه باسن‌ها حفظ شود.

لیفت باسن با پروتز

روش دیگری که برای فرم‌دهی و لیفت از آن استفاده می‌شود، پروتز باسن است. در این روش از یک پروتز سیلیکونی برای فرم‌دهی و بزرگ کردن باسن استفاده می‌شود. با قرار دادن این پروتز انعطاف‌پذیر در باسن، می‌توان آن را به فرم دلخواه درآورد و باسنی خوش فرم و بزرگ داشت.

در بسیاری از موارد روش پروتز با روش‌های دیگری همچون تزریق چربی ترکیب می‌شود تا نتیجه‌ی بهتری به دست آید. در خصوص استفاده از این روش برای لیفت باسن هم بایدها و نبایدهایی وجود دارد که حتما باید قبل از عمل در مورد آنها تحقیق کنید، به‌خصوص حساسیت و آلرژی‌های احتمالی به پروتز.

بزرگ کردن باسن

کلینیک بین المللی پوست موزیبایی آراد-بزرگ کردن باسن

لیفت باسن با تزریق چربی

یک روش دیگر برای بالاکشیدن و فرم دادن به باسن‌های افتاده و کوچک، تزریق چربی در نواحی موردنیاز است. یکی از روش‌های شناخته‌شده و محبوب تزریق چربی به باسن، روش لیفت برزیلی باسن است.

در این روش با تزریق چربی در نواحی موردنیاز، باسن‌ها بزرگ می‌شوند و فرم موردنیاز را می‌گیرند. این کار باید بادقت بالایی انجام شود و نقاط تزریق با معاینه‌ای دقیق قبل از عمل مشخص می‌شود.

نکته قابل‌توجه در خصوص روش لیفت برزیلی این است که این روش که کمی بیشتر تهاجمی است، هدف از این روش بالاکشیدن، بزرگ‌تر کردن و برجسته‌کردن باسن است. این در حالی است که در دیگر عمل‌های لیفت باسن الزاما باسن برجسته و بزرگ نمی‌شود و تنها هدف درمان افتادگی و شل‌بودن پوست و بافت باسن است.

در روش لیفت برزیلی معمولا عمل لیپوساکشن هم انجام می‌شود تا با استفاده از این عمل، چربی از دیگر نواحی بدن برداشته شود و به بخش‌هایی از باسن که نیاز است تزریق شود. این چربی با روش‌های تخصصی از خون و دیگر مایعات بدن جدا شده و به نواحی موردنیاز تزریق می‌شود.

لیفت باسن با نخ

این روش هم یکی از مؤثرترین روش‌های بدون جراحی برای لیفت‌کردن پوست‌ افتاده و شل‌شده باسن است. این نخ‌ها که شبیه نخ‌های بخیه جراحی هستند، با قرار گرفتن زیرپوست سنتز کلاژن را تحریک می‌کنند و به‌این‌ترتیب موجب سفت شدن پوست باسن می‌شوند. این نخ ها با بلندکردن و ساختاردادن به بخش‌ها و بافت‌های آویزان باسن، به آن فرم می‌دهند.

این روش بیشتر برای درمان افتادگی باسن کارایی دارد و می‌تواند باسن‌های افتاده و بدون فرم را به بالا کشیده و سفت کند. اما این روش را نمی‌توان برای بزرگ کردن یا برجسته‌کردن باسن استفاده کرد. در واقع کارایی این روش برای لیفت، حجم‌دهی، بالاکشیدن و فرم‌دهی باسن کارایی دارد. معمولا روش بالاکشیدن باسن با نخ بین ۸ تا ۲۴ ماه ماندگاری دارد و جز روش‌هایی با تهاجم و خطر کم محسوب می‌شود.

لیفت با بوتاکس

بوتاکس ماده‌ای است که از آن برای ازبین‌بردن چین‌وچروک پوست نواحی مختلف بدن خصوصا پیشانی، خط لبخند و خط اخم استفاده می‌شود. این ماده طبیعی ماهیچه را شل و پوست را صاف می‌کند. این عمل معمولا نیازی به مراقبت و گذراندن زمان بهبودی پس از عمل ندارد.

یکی از موارد بسیار کاربردی این روش، برای صاف‌کردن پوست و لیفت باسن است. در واقع تزریق بوتاکس را می‌توان برای فرم‌دادن باسن هم استفاده کرد. این روش می‌تواند برای سفت‌کردن باسن و فرم‌دادن به آن هم کارایی داشته باشد، اما نمی‌توان از آن برای بزرگ‌کردن باسن استفاده کرد.

تزریق ژل به باسن

تزریق ژل یکی دیگر از روش‌هایی است که برای بزرگ‌کردن و فرم‌دادن به باسن استفاده می‌شود. این روش را می‌توان به‌عنوان یکی از راه کارهای مؤثر برای لیفت و بالاکشیدن باسن در نظر گرفت. خصوصا در مواردی که فرد به دلیل کاهش وزن شدید یا افزایش سن دچار افتادگی باسن شده است، تزریق ژل می‌تواند یکی از راه کارهای مؤثر دراین‌خصوص باشد. البته استفاده از این روش هم باید حتما زیر نظر پزشک باشد و فرد نباید مشکلات آلرژی و حساسیتی داشته باشد.

لیفتینگ باسن با روش‌های طبیعی و غیرتهاجمی

انواع روش‌های لیفت و فرم‌دهی به باسن که در بالا به آن‌ها اشاره شد، جزء روش‌های تهاجمی هستند. روش‌های دیگری هم وجود دارد که می‌توان از آن‌ها به‌عنوان روش‌های خانگی و طبیعی لیفتینگ باسن یاد کرد.

رایج‌ترین و مؤثرترین آن‌ها، تمرین و ورزش‌هایی است که اختصاصا برای رفع افتادگی باسن طراحی شده‌اند. این روش‌ها را می‌توان در باشگاه یا زیر نظر مربی ورزشی انجام داد. حتی ویدئوهای آموزشی متعددی هم در یوتیوب و سایر پلتفرم‌های آنلاین وجود دارند که می‌توان با دنبال‌کردن آنها افتادگی باسن را درمان کرد.

البته این روش‌ها به تداوم نیاز دارند و برای دیدن نتیجه باید کمی صبور باشید. در کنار ورزش‌هایی که برای لیفت وجود دارد، درمان‌های خانگی دیگری از جمله استفاده از کرم‌ها و لوسیون‌های سفت‌کننده باسن می‌تواند مؤثر باشد. برخی رژیم‌های غذایی هم می‌توانند به‌عنوان یک روش مکمل در کنار ورزش و عمل‌های لیفت به‌کار گرفته‌شوند.

تزریق ژل به باسن چیست؟

تزریق به باسن یک روش درمانی آرایشی است که به افراد کمک می کند تا فرم و اندازه باسن خود را بهبود ببخشند. در طی این درمان می توان مواد را به نواحی مختلف باسن تزریق کرد. ماده ای که به باسن تزریق می شود، باعث افزایش حجم و قوس مناسب در ناحیه باسن می شود. می توان این مواد را در هر نقطه که نیاز به حجم گرفتن دارد وارد کرد.

برای تزریق به باسن جهت فرم دهی و حجیم کردن ، دو روش وجود دارد که عبارتند از تزریق چربی به باسن و تزریق ژل که در این مطلب ما تزریق ژل به باسن را مورد بررسی قرار می دهیم.

این روش یکی از رایج ترین خدمات زیبایی برای مدل های برتر دنیا بوده که کم کم توانست در میان اقشار متوسط جوامع نیز رواج پیدا کند. در حال حاضر در ایران نیز روش تزریق ژل به باسن بسیار محبوب و رایج می باشد.

فیلر در واقع یک ماده پر کننده است که بیشتر در ناحیه صورت و برای برطرف کردن چین و چروک، رفع گودی چشم و حجیم کردن لب و گونه استفاده می شود. با این حال، بعضی از انواع فیلر برای پر کردن باسن، فرم دهی و حجیم نمودن آن، تزریق می شود.

حالا سوال این است که چه کسانی برای تزریق ژل می توانند گزینه مناسبی باشند. اما قبل از آن اجازه بدهید عمده دلایل کم حجم شدن باسن را مورد بررسی قرار دهیم.

مراحل انجام تزریق ژل به باسن

روش انجام تزریق ژل باسن به این صورت است که در ابتدا پزشک از بیمار عکس می‌گیرد تا بیمار پس از عمل به‌وضوح متوجه تغییرات اعمال شده بشود. سپس پزشک باسن را از پشت و پهلو بررسی می‌کند تا نقاط مناسب برای تزریق مشخص شود. این کار باید درحالی‌که بیمار ایستاده است انجام شود، زیرا درازکشیدن باعث به‌هم‌خوردن شکل طبیعی باسن می‌شود.

قبل از ضدعفونی محل‌های تزریق، علامت‌گذاری نواحی بالای گلوتئال و زیر گلوتئال انجام خواهد شد. در این مرحله نقاط تزریق هم کاملاً مشخص می‌شود.

این عمل معمولا به وسیله بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. پس از تزریق لیدوکائین، پزشک از یک سوزن برای ایجاد دهانه‌ ورودی برای کانول استفاده می‌کند. معمولا به‌منظور حجم‌دهی، ژل به ناحیه بالای گلوتئال تزریق می‌شود. این کار باعث لیفت ناحیه گلوتئال و همچنین چین زیر گلوتئال می‌شود.

درصورتی‌که ناحیه جانبی باسن فاقد حجم باشد، برای افزایش عمق، ژل تزریق خواهد شد. برای این کار معمولا از یک کانول ۱۰۰ میلی‌متری با استفاده از تکنیک تزریق فنینگ استفاده می‌شود. برای اطمینان از قرینه بودن نتایج، بیمار مجددا در حالت ایستاده بررسی خواهد شد، زیرا ممکن است در حالت درازکش نتایج به طور دقیق قابل مشاهده نباشد.

انواع مدل برای تزریق ژل باسن

نمی‌توان گفت برای همه‌ی افراد از چند مدل خاص استفاده می‌شود. بسته به سلیقه‌ی بیمار ممکن است از ترکیب چند مدل با هم استفاده کرد. رایج‌ترین مدل‌های مورداستفاده برای تزریق ژل باسن شامل موارد زیر می‌باشد:

مدل مربعی

قلبی شکل

مدل گرد

وی (V) شکل

و مدل A شکل

انواع ژل ها جهت تزریق به باسن

این نوع ژل از انواع مدل های تزریق ژل است که مانند هر روش زیبایی دیگری، انواع مختلف دارد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

ژل باسن Aquafilling

یکی از بهترین مارک‌های ژل باسن، Aquafilling است. نتایج حاصل از این ژل حدود ۵ تا ۸ سال ماندگاری دارد. از این ژل نه تنها برای تزریق به باسن استفاده می‌شود، بلکه در تزریق ژل سینه و ران هم کاربرد دارد. میزان کلرید سدیم این ژل حدود ۹۷ درصد و میزان پلی‌آمید آن حدود ۲ تا ۳ درصد می‌باشد.

ژل اسکالپترا

لیفت باسن با ژل باسن اسکالپترا برای تحریک تولید کلاژن در لایه‌‌‌های عمیق‌‌‌‌تر پوست استفاده می‌کند. این روش خطر زیادی ندارد، اما خطر ایجاد عفونت وجود دارد. مانند دیگر انواع ژل‌های پوستی، لیفت باسن اسکالپترا ایمن‌‌‌‌تر از جایگزین‌‌‌های جراحی آن است.

لیفت باسن اسکالپترا به‌سرعت و معمولا در مطب پزشک انجام می‌شود. همان‌طور که پیش‌تر گفتیم یافتن یک پزشک دارای مجوز و آموزش‌دیده مهم‌ترین بخش این فرایند است. بسیاری از افراد از این روش درمانی راضی هستند و می‌گویند که اسکالپترا یک روش کم‌خطر برای داشتن باسن گرد و برجسته‌‌‌‌تر است.

‌‌‌‌اسکالپترا یک نوع ژل پوستی است، بنابراین برای انجام این درمان، باید از سلامت کافی برخوردار باشید. اگر سیگار نمی‌کشید، از نظر جسمی سالم هستید و اهداف واقع‌بینانه‌ای از تزریق این ژل دارید، می‌توانید از مزایای انجام این روش برخوردار شوید.

به‌طورکلی لیفت باسن اسکالپترا متفاوت از سایر انواع ژل‌های پوستی عمل می‌کند. لیفت باسن ‌‌‌‌اسکالپترا باسن و ناحیه گلوتئال شما را هدف قرار می‌دهد. برخلاف سایر روش‌‌‌هایی که چربی را از طریق لیپوساکشن جمع‌آوری می‌کند، این روش فقط روی ناحیه باسن تأثیر می‌گذارد.

‌‌‌‌اسکالپترا به‌جای افزودن حجم با موادی مانند اسید هیالورونیک، ماده‌ای به نام پلی ال – لاکتیک اسید را به لایه پوستی شما می‌افزاید. این ماده مکانیسم تولید کلاژن طبیعی در بدن را تحریک می‌کند.

ازآنجایی‌که کلاژن پروتئینی است که به پوست شما ساختار و شکل می‌دهد، تزریق ژل اسکالپترا، ناحیه زیر باسن را با انحنایی پر می‌کند که طبیعی به نظر می‌رسد و متناسب با نوع بدن شما است.

ساخت کلاژن چند هفته تا چند ماه زمان می‌برد. این بدان معناست که به‌احتمال زیاد برای بهبود حجم و شکل باسن به چندین مرحله تزریق نیاز خواهید داشت.

در حال حاضر ژل پوستی اسکالپترا مجوز استفاده در تقریبا هیچ قسمتی از بدن (به جز صورت) را ندارد. در نتیجه تزریق اسکالپترا در باسن مورد تأیید سازمان بهداشت نیست؛ بنابراین اطلاعات بالینی زیادی در مورد نتایج مورد انتظار آن وجود ندارد. اما همان‌طور که گفته شد بسیاری از افرادی که این درمان را دریافت کرده‌اند از نتایج آن راضی هستند.

عوارض ژل اسکالپترا

با انجام این روش برخی از خطرات و عوارض جانبی شما را تهدید می‌کند. عوارض جانبی این ژل شدید چندان شایع نیست. پس از لیفت باسن اسکالپترا، ممکن است علائم زیر را تجربه کنید:

کبودی یا قرمزی

نتایج نامتقارن

توده‌‌‌ها یا برجستگی‌‌‌هایی که ممکن است به‌مرور زمان برطرف شوند

خونریزی در محل تزریق

جوش موقت در محل تزریق

خارش.

برخی از افراد بعد از تزریق اسکالپترا در محل تزریق متوجه کبودی یا گره‌‌‌هایی در زیر پوست خود می‌شوند. در برخی موارد، ژل‌های پوستی می‌توانند باعث عفونت شوند. در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر با پزشک خود تماس بگیرید:

ترشحات سبز یا زرد در محل تزریق

تب

خستگی

حالت تهوع

سرگیجه.

ریکاوری و مراقبت‌های پس از تزریق اسکالپچرا

زمان بهبودی بعد از این روش چندان زیاد نیست. پس از تزریق دستورالعمل‌‌‌هایی از طرف پزشک داده می‌شود و ممکن است از شما خواسته شود که تا یک یا دو روز پس از تزریق از نوشیدن الکل و انجام ورزش شدید خودداری کنید.

در این روش نتایج لیفت باسن خود را به‌سرعت مشاهده نخواهید کرد. ۴ تا ۶ ماه طول می‌کشد تا نتایج به طور کامل آشکار شود، زیرا تزریق، به‌آرامی باعث افزایش تولید کلاژن در بدن شما می‌شود.

نتایج این روش دائمی نیست. بعد از چند ماه رفته‌رفته اسکالپترا حل می‌شود و ظرف ۲ سال پس از عمل به طور کامل جذب بدن خواهد شد.

قبل از انجام این روش، ارائه‌دهنده دستورالعمل‌‌‌هایی را در مورد نحوه آماده‌سازی ارائه می‌دهد. این دستورالعمل‌‌‌ها را بادقت دنبال کنید. ممکن است به شما گفته شود که:

سیگار نکشید.

به مدت ۲ هفته قبل از تزریق از مصرف داروهای رقیق‌کننده خون و مکمل‌‌‌های گیاهی خودداری کنید.

به مدت ۴۸ ساعت قبل از تزریق از مصرف الکل خودداری کنید.

سابقه سلامتی خود و نام داروهای مصرفی را در اختیار پزشک قرار دهید.

ژل اسید هیالورونیک

با کمک ژل اسید هیالورونیک، می‌توانید به‌راحتی، در کمتر از ۴۵ دقیقه و همراه با کمترین درد و عوارض به باسن خود حجم دهید. ژل‌های بدن اسید هیالورونیک می‌توانند یک درمان ایمن و موثر برای فرم‌دهی به بدن باشند، البته اگر توسط متخصص پوست با تجربه انجام شود.

پروتکل اصلاح شکل بدن توسط تزریق ژل اسید هیالورونیک بیشتر شبیه ژل‌های پوستی مخصوص صورت است. نامزدهای ایده‌آل که به دنبال حجم دادن به باسن خود هستند ممکن است دارای شرایط زیر باشند:

باسن آن‌‌‌ها از نظر ژنتیکی کوچک است.

به دلیل افزایش سن یا کاهش وزن، باسن انحنای طبیعی خود را ازدست‌داده است.

یا تنها می‌خواهند تا باسنشان گردتر و برجسته‌‌‌‌تر شود.

معمولا پیش از انجام این روش، متخصص پوست با بیمار خود صحبت می‌کند تا جزئیات مربوط به این روش، نوع محصولی که استفاده می‌کند و انتظارات بیمار و پزشک در طول درمان و بعد از آن را برای بیمار شفاف‌سازی کند. در جلسات مشاوره پزشک در مورد مدت‌زمان تأثیرگذاری و بهبود، خطرات و عوارض جانبی احتمالی هم با بیمار صحبت می‌کند.

برای اینکه بهترین نتیجه را از این روش به‌دست بیاورید، باید معیارهای لازم برای تزریق این ژل را داشته باشید. اگر کاندیدای مناسبی نباشید، احتمالا بهترین نتیجه را از این روش نخواهید گرفت. اما به‌طورکلی مهم‌ترین نکته برای گرفتن بهترین نتیجه انتخاب بهتری پزشک است. پزشک باید نحوه تزریق محصول را به‌درستی بداند و تجربه کافی داشته باشد. از همه مهم‌تر از عوارض اطلاع داشته و نحوه مقابله با آن‌‌‌ها را بداند.

در حالت ایده‌آل و به‌خصوص در اولین تجربه بیمار، تزریق بیش از ۳۰-۴۰ سی‌سی ژل هیالورونیک اسید برای هر باسن و به طور کل بیش از ۱۰۰ سی‌سی در هر جلسه توصیه نمی‌شود. همچنین معمولا تزریق در لایه عمیق زیرپوستی و چربی زیرجلدی در عمق حدود ۳-۴ سانتی‌متری از سطح پوست انجام می‌شود.

پس از تزریق، توزیع یکنواخت ژل در زیر پوست بررسی شده و در صورت لزوم محل تزریق به‌آرامی از پایین‌به‌بالا ماساژ داده می‌شود. بعد از عمل، پانسمان نقاط تزریق شده با مواد ضدعفونی‌کننده بسیار مهم است.

بلافاصله پس از انجام این روش درمانی، بیماران ممکن است کمی تورم در محل تزریق را تجربه کنند. می‌توان با استفاده از پاراستامول این مشکل را حل کرد. همچنین پس از عمل از بیماران خواسته می‌شود که تا مدتی ورزش‌‌‌های سنگین انجام ندهند، مقدار زیادی الکل مصرف نکنند و خود را در معرض دمای شدید قرار دهند.

برای برطرف سازی کبودی، مکمل‌‌‌های آرنیکا تجویز می‌شود. نتیجه نهایی بلافاصله قابل مشاهده نیست، اما در حدود دو تا سه هفته بعد از اینکه تورم و قرمزی کاهش پیدا کرد، نتایج تزریق ژل باسن قابل رویت هستند.

تزریق سیلیکون نرم به باسن

سیلیکون نرم محصولی است که معمولا برای تزریق به بدن به‌منظور حجم‌دهی استفاده می‌شود، اما ایمن نیست و توسط FDA تأیید نشده است. طبیعت نرم آن باعث می‌شود که نتواند به یک نقطه بچسبد و هنگامی که به باسن تزریق می‌شود، می‌تواند از طریق رگ‌های خونی به قسمت‌‌‌های دیگر بدن منتقل شده و باعث گرانولوم و سایر عوارض جانبی جدی شود.

اکثر افراد از روی ناآگاهی تزریق سیلیکون نرم را انتخاب می‌کنند. برخی از افراد خطر استفاده از تزریق سیلیکون را نمی‌دانند و تنها به این واقعیت توجه می‌کنند که این روش ساده، ارزان، بدون درد و دارای زمان بهبودی سریع است.

کلینیک‌‌‌های نامعتبر ممکن است با تزریق سیلیکون‌‌‌های بی کیفیت، وضعیت را بدتر کنند. به‌طورکلی یافتن مکانی که به‌منظور تزریق از سیلیکون‌‌‌های پزشکی استاندارد استفاده کند، آسان نیست.

عوارض سیلیکون نرم

علاوه بر ایجاد توده‌‌‌های سخت در قسمت‌‌‌های مختلف بدن (گرانولوم)، اگر سیلیکون مستقیما به جریان خون تزریق شود، می‌تواند به قلب برسد که این امر منجر به مشکلات زیر می‌شود:

حمله قلبی

سکته مغزی

آمبولی

مرگ ناگهانی.

سیلیکون نرم می‌تواند عوارض دیگری مانند تغییر شکل (ممکن است نیاز به جراحی برای حذف از بدن داشته باشد)، ایجاد زخم، خونریزی، مشکلات بهبودی و عفونت را در پی داشته باشد.

تزریق هیدروژل برای بزرگ کردن باسن

تزریق هیدروژل یکی از خطرناک‌‌‌‌ترین تکنیک‌‌‌های افزایش حجم باسن است. این فرمول عمدتاً از پلیمر پلی‌اکریل‌آمید جاذب آب و مقداری آب تشکیل شده است. چیزی که هیدروژل را برای افزایش حجم باسن مطلوب می‌کند، طبیعت یکدست و تجزیه‌ناپذیر آن است. این روش تزریق از نظر روش انجام مشابه ژل‌های ایمن توصیه شده توسط پزشکان است، بااین‌حال هنگامی که در میزان و غلظت بسیار زیاد تزریق شود، می‌تواند منجر به عوارض جدی شود.

درحالی‌که FDA استفاده از ‌‌‌‌‌‌ژل‌های پوستی مشابه هیدروژل را تأیید کرده، اما فقط تزریق چربی و کاشت ایمپلنت را به‌منظور افزایش حجم باسن تأیید کرده است. تزریق هیدروژل برای برجسته‌سازی باسن توسط هیچ متخصص معتبری قابل تأیید نیست. بیایید نگاهی به برخی از عوارض جانبی هیدروژل بیندازیم. توجه داشته باشید که علائم ممکن است بلافاصله پس از تزریق و یا سال‌‌‌ها بعد نمایان شوند.

عوارض تزریق هیدروژل به باسن

سخت‌شدگی زیر پوست که می‌تواند ناشی از گرانولوم یا توده‌‌‌های بافتی باشد. این سخت‌شدگی به دلیل وجود یک ماده خارجی، عفونت یا التهاب ایجاد می‌شود. هنگامی که هیدروژل در دوزهای ناایمن تجویز شود، می‌تواند باعث حمله بدن به این ماده و تشکیل بافت سفت شود.

زخم‌‌‌های باز زمانی ایجاد می‌شوند که محل برش‌‌‌ها عفونی شوند. تزریق این ماده خارجی هم می‌تواند منجر به عفونت شود.

مشکل در تنفس یکی از شایع‌‌‌‌ترین علائم تزریق هیدروژل به باسن است.

اگر مواد از باسن به قسمت‌‌‌های دیگر بدن منتقل شوند، می‌تواند باعث واکنش‌‌‌های آلرژیک، درد مفاصل و خستگی شود.

نتایج ناهنجار از جمله برآمدگی و همچنین تغییر رنگ، از عوارض رایج انجام این روش درمانی است.

مشکلات مزمن سلامتی، مانند نارسایی مزمن تنفسی، التهاب مزمن، سردردهای مزمن، درد مزمن و سایر بیماری‌های سلامتی دائمی می‌تواند از عوارض نهایی این روش باشد.

مرگ می تواند به دلیل مشکلات تنفسی و نارسایی کلیه در هنگام انتقال ماده خارجی به دیگر نقاط بدن رخ دهد. مثال‌های زیادی از افرادی وجود دارد که ناآگاهانه به بدن خود سیلیکون تزریق کرده‌اند و فکر کرده‌اند که ماده ایمنی است، اما پس از درمان جان خود را ازدست‌داده‌اند.

مهم‌ترین نکته‌ای که در مورد تزریق هیدروژل باسن باید در نظر داشت این است که هیچ پزشک متخصصی آن را تجویز نمی‌کند. هرگز در هر مرکزی غیر از مرکز پزشکی هیچ‌گونه عمل جراحی یا زیبایی انجام ندهید. حتما قبل از انجام هرگونه عمل زیبایی، اطلاعات لازم در مورد آن کسب کنید و حداقل با یک پزشک در مورد آن مشورت کنید. سعی کنید بهترین مارک ژل باسن را انتخاب کنید تا عوارض احتمالی کاهش یاب

مزایای تزریق ژل به باسن

بررسی مزایا و معایب تزریق کردن ژل به باسن، بخش مهمی از پروسه تصمیم گیری برای انجام تزریق است. مزایا و معایب تزریق کردن ژل به باسن، شما را قادر می‌سازد تا تمامی ابعاد ماجرا را بدانید و با علم به هزینه، عوارض و فواید تزریق، اقدام به انجام آن کنید.

از مزایای تزریق ژل به باسن، می‌توان به کوتاه بودن دوران نقاهت آن اشاره کرد. عدم دارا بودن بی‌هوشی برای تزریق نیز، بخش مهم دیگری است که اهمیت زیادی دارد.

تغییرات بدن بلافاصله بعد از تزریق ژل قابل مشاهده است. پس بدیهی است که به‌راحتی می‌توانید این اثرات را در عرض چند ساعت مشاهده کنید.

امکان قرینه‌سازی شکل و فرم باسن نیز، از دیگر مزایایی است که تزریق ژل برای شما ایجاد می‌کند.

معایب تزریق ژل به باسن

همان‌طور که توضیح داده شد، بررسی مزایا و معایب تزریق کردن ژل به باسن، شما را قادر می‌سازد تا درخصوص استفاده یا عدم استفاده از این امکان پزشکی، تصمیم بگیرید. داشتن باسن برجسته، به چه قیمتی برای شما تمام می‌شود؟

در واقع، یکی از معایبی که برای تزریق ژل وجود دارد، هزینه زیادی است که باید بابت تامین حجم ژل موردنیاز پرداخت کنید. اثربخشی ژل‌های استاندارد، حدود یک الی دو سال است. بدیهی است که چنین هزینه‌ای با اثربخشی کوتاه مدت، چندان مطلوب نخواهد بود.

موضوع بعدی که موجب می‌شود تزریق ژل به باسن روش چندان مطلوبی به‌نظر نرسد، غیرقانونی بودن تزریق ژل به باسن، در برخی از کشورها است.

عوارض متعدد، عفونت و مشکلاتی که با تزریق ایجاد می‌شود، موجب غیرقانونی اعلام شدن این روش شده است.

کاندیدا مناسب تزریق ژل به باسن

افرادی که باسن آنها دارای فرم خاصی نمی باشد.

افراد دارای باسن افتاده

تزریق ژل به باسن برای کسانی که می خواهد اندازه و فرم باسن خود را بدون جراحی تغییر دهند گزینه مناسبی است.

افرادی که چربی لازم برای تزریق به باسن را نداشته باشند.

برای افراد دارای گودی در باسن مناسب می باشد.

هزینه تزریق ژل به باسن

هزینه تزریق ژل به باسن در کلینیک تخصصی ندای سلامت به دو عامل می‌تواند بستگی داشته باشد، ابتدا نوع فیلری که برای تزریق در نظر گرفته می‌شود و میزان فیلری که توسط پزشک متخصص در ناحیه باسن تزریق می شود از عواملی است که در قیمت تزریق ژل به باسن تاثیر گذار است.

البته قبل از انجام تزریق شما باید به کلینیک تخصصی پوست مراجعه کنید و یک جلسه مشاوره برای شما در نظر گرفته می‌شود که در این جلسه مشاوره پزشک متخصص با دریافت اطلاعات لازم است شما و نتیجه ای که شما انتظار دارید بعد از تزریق ژل به باسن در اندام شما حاصل شود نوع فیلر و میزان فیلر تزریق شده را برای شما در نظر می گیرد و قیمت نهایی تزریق ژل به باسن را به شما اعلام می کند.

مراقبت های قبل از تریق ژل به باسن

همان‌طور که می‌دانید، توصیه‌های قبل از عمل و توصیه‌های قبل از تزریق ژل به باسن، بخش مهم ماجرا است. با رعایت این توصیه‌ها، احتمال بروز مشکل در زمان تزریق ژل کاهش می‌یابد و شما به‌راحتی می‌توانید به هدف‌تان برسید؛ اما عدم توجه به این توصیه‌ها، مشکلاتی را در زمان تزریق ژل به باسن و بعد از آن، ایجاد می‌کند که در بعضی مواقع اثرات آن موجب نرسیدن شما به اندام دل‌خواه‌تان می‌شود. پس بهتر است با دقت و توجه خاصی، این توصیه‌ها را دنبال کنید و برای انجام آن برنامه‌ریزی کنید.

حتما از دو هفته پیش از تزریق ژل به باسن، مصرف دخانیات، قلیان و سیگار را کنار بگذارید و قطع کنید.

حتما حداقل از دو هفته قبل از تزریق ژل به باسن، مصرف نوشیدنی‌های الکلی را کنار بگذارید.

مصرف قرص آسپرین یک هفته پیش از تزریق، توصیه نمی‌شود؛ زیرا ریسک خونریزی با مصرف آسپرین بالا خواهد رفت.

از سولاریوم و آفتاب گرفتن پرهیز کنید. این توصیه را حداقل ۴ روز قبل از انجام تزریق جدی بگیرید.

سوابق پزشکی‌تان را یادداشت کنید و به‌طور دقیق به پزشک‌ متخصص‌تان تحویل دهید. در این سوابق، باید عمل‌های جراحی پیشین، حساسیت‌های غذایی و دارویی به همراه سوابق مصرف دارو را ذکر کنید.

در صورت توصیه پزشک، می‌توانید یک ساعت قبل از انجام تزریق، پماد بی‌حسی استفاده کنید تا درد کم‌تری احساس کنید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل به باسن

همان‌طور که در تمامی جراحی‌ها و خدمات زیبایی توصیه می‌شود، مراقبت‌های بعد از تزریق ژل به باسن، بخش مهمی از پروسه فرم دهی به باسن است. اگر بهترین متخصص را برای تزریق باسن انتخاب کنید و گران قیمت‌ترین ژل را تهیه کنید، اما مراقبت‌های بعد از تزریق را جدی نگیرید و کارهای نامطلوب و مقارن با مراقبت‌ها را انجام دهید، بدیهی است که به نتیجه دل‌خواه‌تان نمی‌رسید.

برای رعایت این مراقبت‌ها، در ابتدا باید ۲ هفته از محل کارتان مرخصی بگیرید، زیرا برای فیکس شدن فرم باسن لازم است تا حدود دو هفته از خوابیدن بر روی باسن و نشستن روی باسن خودداری کنید.

به هیچ عنوان از توالت ایرانی استفاده نکنید و هیچ فشاری با فعالیت‌های روزمره به ناحیه باسن تحمیل نکنید. یادتان باشد، ژل در صورت فشار، ریسک جابه‌جایی و حرکت دارد.

پس، با مراقبت‌های دقیق، نتیجه تزریق را خوشایند رقم بزنید. حتما تا یک ماه از حضور در سونا و جکوزی پرهیز کنید. فعالیت‌های سنگین را با تاییدیه پزشک آغاز کنید.

یادتان باشد که هزینه چشمگیری برای زیبایی اندام‌تان صرف کرده‌اید و برای رسیدن به بهترین نتیجه، باید مراقبت‌های بعد از تزریق را جدی بگیرید.

اثرات و نتایج تزریق ژل به باسن

نتایج تزریق بلافاصله پس از عمل قابل مشاهده است. ماندگاری تزریق ژل به باسن معمولا بین ۱۸ تا ۲۴ ماه است و پس از آن توصیه می‌شود که برای ترمیم و تزریق مجدد اقدام کنید.

آیا می‌دانید چند وقت یکبار باید تزریق کرد؟ بازه زمانی ترمیم به برند ژل باسن و سازگاری بدن شما با آن بستگی دارد. گاهی یک فرد پس از ۲ سال نیاز به تزریق مجدد دارد. گاهی هم ممکن است نتیجه تزریق ژل باسن تا چندین سال پابرجا بماند.

معمولا پس از تزریق ژل به باسن، می‌توانید نتیجه حجیم کردن باسن را مشاهده کنید. در واقع، نتیجه این عمل زیبایی غیرتهاجمی، به‌وضوح قابل مشاهده است. پس از تزریق، معمولا کبودی‌هایی ظاهر می‌شود که کاملا طبیعی است و جای هیچ نگرانی ندارد.

تورم نیز، در بعضی افراد ایجاد می‌شود که باز هم جای نگرانی وجود ندارد. رعایت مراقبت‌های بعد از تزریق به شما کمک می‌کند تا نتیجه پایدارتری احساس کنید.

یادتان باشد که حدود ۱۲ ماه بعد از تزریق، باید برای ترمیم ژل باسن به متخصص‌تان مراجعه کنید و برای جبران ژل‌های جذب شده، مجدد تزریق ژل کنید.

مزایا و معایب تزریق کردن ژل به باسن چندان پیچیده نیست و با همین بررسی‌های ساده می‌توانید در نهایت، تصمیم بگیرید که از چه روشی برای فرم‌دهی به باسن استفاده کنید.

دوره نقاهت تزریق ژل به باسن

در هفته اول بعد از عمل، کبودی، ورم، درد و عدم قرینگی طبیعی است اما به مرور زمان بهتر می‌شود.

روی نقاط زخم و محل تزریق چربی‌ها، فشار وارد نکنید. نگران تورم نباشید در هفته دوم همچنان تورم خواهید داشت.

تا دو هفته نباید روی باسن بشینید.از هفته سوم می‌توانید روی باسن بشینید ولی از بالشتک‌های مخصوص استفاده کنید.

پس از سه روز در منزل آهسته قدم بزنید تا گردش خون بهتری داشته باشید.

فراموش نکنید که پس از تزریق چربی، گن را تا زمان مقرر شده توسط پزشک به طور ۲۴ ساعته استفاده کنید.

پس از ۱۰ روز به محل کار خود بازگردید و هر نیم ساعت از جای خود بلند شوید.

تورم از هفته سوم به مرور زمان کاهش می‌یابد و می‌توانید نتایج را تا حدودی ببینید.

از هفته ششم به بعد با نظر پزشک از گن کشی استفاده کنید.

تعداد جلسات تزریق ژل به باسن

ممکن است برای برخی از افراد تزریق طی چند جلسه انجام شود که این امر بستگی به حالت و اندازه باسن شخص دارد.  انجام تزریق در جلسات مختلف باعث می شود که فرم دهی و ایجاد تقارن بهتر انجام گیرد.  فاصله بین جلسات را پزشک برای شما مشخص خواهد کرد.

مشاوره

کلینیک بین المللی زیبایی پوست و مو آراد با کادری مجرب و متخصص در هر نوع زیباسازی و جوانسازی به صورت حضوری و در صورت عدم امکان زیبا جویان عزیز برای مشاوره حضوری همه ساعت می تواند به زیبا جویان عزیز مشاوره تلفنی را ارایه کند.

شاید این مطلب هم برای شما جذاب باشد:

https://clinicarad.com/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d9%86-%d8%a8%d8%b1%d8%b2%db%8c%d9%84%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b4%db%8c%d8%af%d8%9f/

https://clinicarad.com/%d9%82%d8%b1%d8%b5-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af-%da%a9%d9%86%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d9%86/

https://clinicarad.com/%da%a9%d9%85%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b1%db%8c%da%a9-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d9%86-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af/

نتیجه گیری

همانطور که می دانید فرم دهی باسن در حال افزایش است ، اما این بدان معنی نیست که این روش برای همه مناسب است. اما اگر شما اخیرا کاهش وزن زیادی داشته اید و شکل طبیعی فیلر باسن خود را از دست داده اید و یا احساس کنید که شکل طبیعی باسن شما خیلی صاف یا مربع است و یا فکر می کنید که باسن شما می تواند منحنی بیشتری برای تعادل بخشیدن به فرم بدن داشته باشد شما گزینه خوبی برای این عمل هستید.

علاوه بر این برای مبارزه با علائم طبیعی پیری مانند افتادگی و صافی می توانید از این روش استفاده کنید. همچنین اگر احساس می کنید لپ باسن شما کوچک است و دچار عدم تقارن هستید و این موضوع شما را اذیت می کند و یا عدم گرد بودن یا شکل کلی تزریق ژل باسن بغل ران خود ناراضی هستید این روش را فراموش نکنید.

همچنین بهتر است سیگار نکشید و یک سبک زندگی سالم داشته باشید. در مورد نگرانی های خود با یک جراح زیبایی و یا پزشک متخصص صحبت کنید تا ببینید آیا این روش مناسب برای شما است یا خیر. در انتها قبل از وارد شدن به بدن باید توقعات واقع بینانه داشته باشید.

برخی از عوارض جانبی هیدروژن ممکن است بلافاصله پس از ظاهر شود اما برخی دیگر ممکن است سالها بعد از عمل ظاهر شود. در اینجا عوارض جانبی که در طولانی مدت بر بدن شما تأثیر بگذارد عبارتند از سخت شدن توده های بافت می باشد که به دلیل وجود ماده خارجی باعث ایجاد عفونت یا التهاب می شود.

هیدروژن هنگامی که در دوزهای ناامن و بیش از حد تجویز شود می تواند باعث حمله بدن به این ماده شود و در نتیجه بافت سختی را تشکیل می دهد که فیلر باسن را صاف و غیر طبیعی جلوه می دهند.علاوه بر این زخم های باز می توانند هنگام برش آلوده شوند. همچنین این ماده خارجی می تواند منجر به عفونت شود که در نتیجه زمان زیادی برای بهبودی نیاز خواهد داشت.

علاوه بر این تنفس مشکوک از دیگر علائم شایع زیبا سازی تزریق ژل  باسن می باشد که به همراه لرز و ضربان قلب است.اگر مواد از ژل باسن به قسمتهای دیگر بدن منتقل شود، انتقال این ماده می تواند باعث ایجاد واکنش های آلرژیک ، درد مفاصل و خستگی شود.

بنابراین همانطور که در بالا گفته شد توصیه می شود به دلیل خطرناک بودن این ماده از تزیق چربی به باسن خودداری کنید و درباره نوع ماده وارد کردنی ، نحوه انجام و عوارض جانبی احتمالی با پزشک خود قبل از آن مشورت کنید.

کلینیک آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-کلینیک آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۰۳۲۳۲۹۲

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinic.arad

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید :

clinicarad.com/مراقبت-ها/

سایت تخفیفات پزشکی جهت دریافت تخفیف:

 https://takhfifannet.com

سایت انجمن جهت پاسخ به سوالات زیبایی شما توسط برترین متخصصین زیبایی کشور:

 https://harfhayetazeh.com

لینک کوتاه:

لینک آپارات:https://aparat.com/v/FhmOp

لینک نماشا:https://www.namasha.com/v/t5LrkzVW

ویکی پدیا: https://fa.wikipedia.org

فیسبوک:  https://www.facebook.com

تویتر: https://twitter.com

لینک یوتیوب: https://www.youtube.com

تلگرام: https://telegram.org

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

 • پاک کردن تاتو بازو

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی

  با در 11 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی اگر احساس پشیمانی از تاتو دارید، این احساس متداول است و بسیاری از افراد در یک دوره‌ای از زندگی خود این احساس را تجربه می‌کنند. امکان دارد دلایل مختلفی برای این پشیمانی وجود داشته باشد، از جمله تغییر سلیقه، تغییر در شرایط زندگی، یا حتی عدم رضایت از کیفیت […]

 • عکس نمادین موز برای افزایش سایز آلت تناسلی

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی

  با در 21 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی اندازه طبیعی آلت تناسلی متغیر بوده و بین افراد مختلف تفاوت دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که اکثر مردان، اندازه طبیعی آلت تناسلی خود را به عنوان معقول و قابل قبول می‌دانند. مطالعات به دست آمده از متوسط اندازه آلت تناسلی به عنوان راهنمایی برای ارائه اطلاعات به افراد استفاده […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی