قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۱۴ تیر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: دکتر سید مجید موسوی
هایفو

بهترین مراقبت های قبل و بعد از هایفو

هر فردی در این جهان می‌خواهد به روزهای پرشور جوانی خود بازگردد، اما این به خود ما انسان‌ها بستگی دارد كه بتوانیم از پیر شدن فرار كنیم. وقتی پا به پیری می‌گذاریم، پوستمان شروع به افتادگی و ایجاد چین و چروک می‌کند و پوست صورت ظاهری ناخوشایند می‌گیرد، چشمان ما حالتی خسته خواهد داشت و فرم چانه و گردن تغییر می‌کند.

بسیاری از افراد با دیدن این چین و چروک‌های روی صورت و از بین رفتن انعطاف‌پذیری پوستشان در نتیجه‌ی روند پیری، نگران می‌شوند. اکنون زمان آن رسیده است که دیگر نگران نباشید زیرا هایفوتراپی یکی از روش‌های زیبایی است که می‌تواند صورت شما را به ظاهر جوانی خود بازگرداند.

چه عمل جراحی را انتخاب کرده‌اید و چه روش‌های غیر جراحی را، در هر صورت مهم است که روش‌های مراقبتی مناسبی را بعد از عمل به کار بگیرید تا شانس موفقیت خود را به حداکثر برسانید و احتمال آسیب به پوست و عوارض جانبی آن را کاهش دهید؛ بنابراین، برای اطمینان از اینکه بهترین روند بهبودی ممکن را پس از انجام عمل سفت کردن و جوان‌سازی پوست انجام می‌دهید، دقیقاً چه کاری باید انجام دهید؟

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

هایفوتراپی چیست؟

در این روش از طریق دستگاه هایفوتراپی امواجی به سطح پوست ارسال می شوند.  این امواج در دستگاه‌های سونوگرافی موجود هستند.

در هایفوتراپی این امواج به صورت متمرکز به جای خاصی از پوست وارد می‌شود و با آن انرژی وارد می کند. این انرژی باعث تحریک پوست شده و پوست کلاژن سازی کرده در نتیجه سبب سفت شدن چین و چروک های پوست می شود و از بین می‌روند.

استفاده از هایفوتراپی برای درمان تومورهای سرطانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این روش در درمان های زیبایی برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ روی کار آمد.

هایفوتراپی برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ برای لیفت ابرو تاییدشد.  این دارو اولین بار در ایالات متحده مورد بررسی و تعیین قرار گرفت در سال ۲۰۰۴ از این روش برای از بین بردن چین و چروک ناحیه گردن نیز استفاده کردند.

این روش بسیار جدید است و به همین دلیل در اوایل کار مورد تایید بسیاری از نهادها قرار نمی گرفت اما رفته رفته شواهد زیادی مبنی بر مضر نبودن آن کشف شد و در نتیجه امروزه این روش یکی از روش‌های مرسوم برای از بین بردن چین و چروک صورت است .

تحقیق های زیادی برای دریافتن مضر بودن و یا مفید بودن این روش انجام شد و در نهایت استفاده از آن برای از بین بردن چین و چروک بسیار موثر و ایمن یافته شد. بسیاری از افراد خود را اینگونه درمان کرده و تا مدت ها تاثیرات آن را مشاهده میکنند. این روش مانند لیفت صورت خطر های جانبی زیادی به همراه ندارد.

 روش نوین هایفوتراپی به عنوان یک روش غیر جراحی و مبتنی بر تکنولوژی اولتراسوند برای اصلاح پوست شما عرضه شده است. پیشرفته ترین تکنولوژی قرن حاضر جهت لیفتینگ صورت بدون جراحی است که با تقبل هزینه هایفوتراپی فقط در یک جلسه و با نتایج ماندگار رو به رو می شوید.

جذابیت بالای این روش که در مدت تنها ۳۰ الی ۶۰ دقیقه بر روی پوست صورت، گردن و سینه انجام می‌شود، به خاطر آن است که از قابلیت ترمیم و باززایی خود بدن برای التیام و اصلاح آرام و تدریجی پوست و بافت‌های حفاظت کننده آن، بهره می‌گیرد. در ادامه در مورد اینکه هایفوتراپی چیست و چگونه عمل می کند، توضیحات بیشتری داده شده است.

مراحل هایفوتراپی

در این روش ابتدا پزشک یا متخصص محل مورد درمان را مشخص کرده و آن را تمیز می کند. سپس با استفاده از کرم بی حسی بی حس کنندگی موضعی انجام می شود.

پزشک ژل مخصوص را روی پوست شما قرار داده و این ژل همان ماده ای است که در سونوگرافی استفاده می شود. دستگاه  روی پوست شما قرار گرفته و روند درمان از این طریق آغاز خواهد شد.

تکنسین یا متخصص شما با استفاده از مانیتور دستگاه امواج را تنظیم کرده و و آن را آماده استفاده می کند. امواج فراصوت ابتدا با پالس های کوتاه به محله مورد نظر فرستاده می شوند.

این درمان ممکن است ۳۰ الی ۹۰ دقیقه به طول بیانجامد و در نهایت دستگاه از روی پوست برداشته شده و این روند گاهی یک و گاهی چند بار تکرار می شود تا به نتیجه دلخواه و مورد نظر برسید.

در عمل هایفوتراپی پوست نیز مانند همه عمل‌هایی که در آنها از تکنولوژی اولتراسوند استفاده می‌شود، یک دستگاه دستی تصویربرداری که سطح تماس نرمی دارد، بر روی پوست شما قرار داده می‌شود تا تصویری از پوست شما را بر روی یک صفحه بزرگ بفرستد و به پزشک این امکان را بدهد تا نقاطی که لازم است جهت لیفت صورت انرژی به آنها هدایت شود را شناسایی کند.

سپس از هایفوتراپی پوست برای اعمال مقادیر کم گرمای تمرکز یافته در عمق مناسبی از زیر پوست شما استفاده می‌شود تا به این ترتیب آثار مثبت این انرژی گرمایی پدیدار شود، در تمام طول مدت این عمل، سطح فوقانی پوست شما اصلاً تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد و هیچ آثاری بر روی آن باقی نمی‌ماند.

با تقبل هزینه هایفو تراپی پوست شما با افزایش تولید کلاژن تازه، نسبت به انرژی گرمایی که به عمق آن می‌رسد، واکنش نشان می‌دهد. در نتیجه کشیدن پوست صورت پوست به طور تدریجی و ملایم کشیده و محکم می‌شود و با گذشت زمان، ظاهری لطیف و طبیعی پیدا می‌کند.

جوانسازی پوست با هایفوتراپی چگونه انجام می شود

جوانسازی پوست با هایفوتراپی یک روش نوین و البته کار آمد است. ایا هایفو واقعا تاثیر دارد ؟ بله هایفوتراپی تاثیرگذار است. شاید این سئوال خیلی ها باشد. جالب است بدانید عوارض هايفوتراپي صورت در مقابل دیگر روش ها بسیار کم است. هایفوتراپی نیز مانند آر اف فرکشنال یکی از راه های جوانسازی است.

استفاده از هایفوتراپی در موارد زیبایی قدمت چندانی ندارد. اولین تاییدیه هایفوتراپی از طرف سازمان غذا و دارو (FDA)در سال ۲۰۰۹ برای لیفت ابرو بود و تنها حدود پنج سال قبل، کاربرد آن در رفع چین و چروک سینه و گردن برای این سازمان محرز شد. از هایفوتراپی در لیفت، جوانسازی صورت و سفت کردن پوست نیز استفاده می شود. اخیراً چندین تحقیق معتبر در این زمینه نشان می دهد که این شیوه کاملا بی خطر و مؤثر است.

به طوریکه در مواردی که افراد به هر دلیلی مجاز به عمل جراحی نیستند و یا تمایلی به جراحی ندارند استفاده از آن پیشنهاد می شود. البته میزان این نفوذ به دستگاه استفاده شده نیز بستگی دارد. معمولا در هایفوتراپی از چند کارتریج اصلی استفاده می شود که به صورت زیر هستند:

کارتریج با عمق نفوذ ۳ میلی متر. در این مورد حرارت تا لایه درم فرستاده می شود و جهت جوانسازى و رفع خطوط و چين و چروك استفاده مى شود.

کارتریج با عمق ۴٫۵ میلیمتر که با رساندن حرارت به لایه ماهیچه ای آن را سفت می کند و باعث ايجاد ليفت در اطراف دهان،غبغب ،زاويه سازى خط فك ،گونه و ابروها مى شود.

کارتریج با عمق نفوذ ۸ میلیمتر

کارتریج با عمق نفوذ ۱۳ میلیمتر

کارتریجهای اصلی کارتریجهای عمق۳ الی ۴٫۵ هستند و براى صورت استفاده مى شوند.

با توجه به ارتباط مستقیم کیفیت کارتریج دستگاه هایفوتراپی با نتیجه درمان ، مركز زيبايى ويستريا با بكارگيرى جديدترين تكنولوژى هایفوتراپی در صدد جلب رضایت قطعی مراجعين عزیز مى باشد. برای برخورداری از مزیت دستگاه هایفوتراپی مركز زيبايى ويستريا با ما تماس بگیرید. اگر هنوز برای هایفوتراپی دودل هستید پیشنهاد می کنیم نظر مردم در مورد هایفو را بپرسید.

هایفو

کلینیک بین المللی پوست موزیبایی الهیه-هایفو

بهترین دستگاه های هایفوتراپی و تفاوت انها باهم

بهترین دستگاه هایفوتراپی، هایفو تنترا

تا کنون اسم هایفو تنترا را شنیده‌اید؟ اگر با این فناوری لیفتینگ پوست یا هایفو غبغب آشنایی ندارید باید بگوییم که امروزه هایفو تنترا را می‌توان پیشرفته ترین تکنولوژی برای کارهای لیفتینگ صورت دانست که هیچ نیازی به جراحی ندارد. از دیگر مزیت‌های هایفو تنترا می‌توان به ماندگاری بالا و انجام فرآیند در یک جلسه اشاره کرد که این عوامل باعث جلب توجه پزشکان و افرادی که قصد لیفتینگ دارند قرار گرفته است. هایفو تنترا تکنولوژی روش فوق مدرنی است که به وسیله‌ی آن می‌توان انرژی امواج صوتی را بدون هیچ گونه آسیبی به سطح پوست کاملا دقیق و محاسبه شده به لایه‌های زیرین پوست تاباند.

هایفو تنترا دو لاین چیست؟

جالب است بدانید دستگاه هایفو ۱۰Thera دو لاین اولین دستگاه هایفو دو لاین جهان به شمار می‌آید که به صورت همزمان شاهد تابش ۲ لاین به لایه‌های زیرین پوست خواهیم بود که این امر مدت زمان درمان را نسبت به هایفوهای معمولی تک لاین کاهش داده و آن را نصف می‌کند. خوشبختانه دستگاه هایفو مورد استفاده در کلینیک دکتر هنرور، هایفو تنترا دو لاین است که ماندگاری طولانی مدت و زمان درمان کوتاه مدتی را به دنبال دارد.

تفاوت هایفو ۱۰THERA با دیگر دستگاه‌های هایفوتراپی

در این بخش قصد داریم به معرفی انواع دستگاه‌های هایفو و مزیت هایفو ۱۰thera در مقایسه یا آن‌ها بپردازیم. هایفو صورت یا هایفوتراپی صورت دارای دستگاه‌های متفاوتی است که هر کدام از آن‌ها کاربرد خاص خود را دارد و از مزیت‌هایی بهره می‌برد که در مقابل هزینه هایفوتراپی چندان به چشم نمی‌آید. از آنجایی که این دستگاه‌ها معمولا گران هستند اکثر پزشکان اقدام به اجاره کردن آن می‌کنند. در ادامه به شرح و توضیح برخی از انواع دستگاه هایفو موجود در بازار اشاره خواهیم کرد:

دستگاه هایفوتراپی اولترا و دلتا

دستگاه اولترا و دلتا را می‌توان پیشرفته‌ترین دستگاه هایفوتراپی موجود در بازار و مورد استفاده متخصصان دانست که برای زیبا سازی و لیفتینگ پوست از آن استفاده می‌شود. مدل ۶۰۰ واتی و ۸۰۰ واتی دو نوع از دستگاه‌های اولترا و دلتا هستند اما باید در نظر داشت که هر دو مدل هندپیس و کارتریج و همچنین تعداد شات‌هایی که هر دو دستگاه می‌زنند، یکسانی دارند اما در قیمت و وات با یکدیگر متفاوت هستند.

 دستگاه سه بعدی

دستگاه سه بعدی را نیز می‌توان یکی از پیشرفته ترین فناوری‌های زیباسازی پوست دانست که در مقایسه با دستگاه‌های قدیمی از مزایایی بهره می‌برد. از جمله مزیت خوب این دستگاه باید به سرعت بالای آن اشاره کرد که طول درمان بیمار را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد و به تبع در وقت و انرژی صرفه جویی خواهد شد بدین ترتیب که مدت زمان درمان هر فرد حدود ۲۰ دقیقه به طول می‌انجامد.

دستگاه چهار بعدی

دستگاه چهار بعدی را می‌توان آخرین فناوری و دستگاه وارد شده به ایران دانست. میزان زیباسازی دستگاه چهار بعدی در مقایسه با مدل‌های قدیمی بسیار بیشتر است. این دستگاه علی رغم اینکه از هزینه کمتری نسبت به دستگاه سه بعدی برخوردار است، توانایی استفاده برای مشتری‌های بیشتر را نسبت به دستگاه سه بعدی دارد.

مینی هایفو

مینی هایفو، دستگاهی ایده آل برای از بین بردن چین و چروک‌های صورت می‌باشد که به آن هایفو خانگی نیز گفته می‌شود. می‌توان از این دستگاه برای از بین بردن چروک‌های دور چشم نیز استفاده کرد، چرا که امواج کم توان‌تر این دستگاه آسیبی به چشم‌ها نمی‌زند.

 دستگاه هایفو ۱۰Thera

پیشتر در مورد هایفو دو لاین صحبت کردیم و بهتر است بدانید که دستگاه هایفو ۱۰Theraاولین هایفو دو لاین در جهان است که به صورت همزمان قادر است ۲ لایه تابش را به سطوح زیر پوست داشته باشد. از مزیت‌های این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نخستین هایفوی دو لاین طراحی شده در جهان

بهره مندی از کنترل دمای کاتریج ها

بهره مندی از هندپیس ۲مگاهرتز

نصف شدن زمان درمان در مقایسه با دولاین هایفو نقطه ای

هایفوتراپی برای کدام قسمت های بدن مفید است

هایفو تراپی برای فرم دهی بدن

اگر به دلیل برخی درمان‌ها و عمل‌ها یا ورزش و رژیم، وزن زیادی را از دست داده‌اید و این باعث شده است که چربی و پوست اضافه و افتاده‌ای باقی بماند و قابل بازگشت به وضعیت صاف و کشیده‌ی خود نباشد، برای رفع این مشکل می‌توانید از روش هایفوتراپی استفاده کنید.

کاهش چربی بدن با استفاده از هایفوتراپی

هایفوتراپی، یک تکنیک پزشکی غیر تهاجمی است که در آن پرتوی اولتراسوند متمرکزی به لایه‌های چربی زیر پوست با عمق کنترل شده منتقل می‌شود و باعث از بین رفتن سلول‌های چربی با موفقیت و با روشی راحت و بدون دردسر می‌شود.

هایفوتراپی برای رفع غبغب

هایفوتراپی بر لایه‌های اساسی و عمیق در زیر پوست متمرکز می‌شود که از ظرفیت عادی بدن برای کلاژن سازی استفاده می‌کند. این راه حلی ایده آل برای رفع غبغب است.

هایفوتراپی برای لیفت صورت

 هایفوتراپی لیفت صورت، یک روش غیر جراحی است که پوست شل شده و افتاده‌ی صورت را با موفقیت لیفت و ترمیم می‌کند. هایفو روی لایه‌های عمیق و اساسی در پوست تمرکز دارد که پوست را از داخل بازسازی می‌کند.

هایفو تراپی برای لیفت و ترمیم پیشانی

 HIFU منطقه موردنظر در ناحیه پیشانی و شقیقه‌ها را هدف قرار داده تا غشاء میانی پوست، لایه‌های زیر پوست و لایه‌های روی پوست صورت را ترمیم کند.

هایفو تراپی برای ترمیم و لیفت ابرو

حالت ابروهایتان را می‌توانید با استفاده از HIFU اصلاح کنید. برای بافت زیر جلدی از HIFU استفاده می‌شود.

مزایا هایفوتراپی

هر ساله افراد بیشتری از روش هایفو برای لیفت صورت استفاده می کنند. زیرا این روش مزایای بی شماری دارد.در اینجا برخی از مزایای درمان هایفو صورت آورده شده است:

چین و چروک را کاهش می دهد.

پوست افتاده صورت و بدن را درمان می کند.

خط فک، گونه ها و…  را مشخص می کند و آن  را لیفت می کند.در واقع با لیفت کردن پوست صورت با کمک دستگاه های هایفوتراپی، کلاژن سازی صورت می گیرد.کلاژن سازی باعث صاف شدن و سفت شدن پوست می شود.

ظاهر طبیعی و نتایج طولانی مدت را برای شما به همراه دارد.

یک روش ایمن و موثربرای جوانسازی صورت و بدن است.

 پلک های افتاده را می کشد و لیفت می کند. با شرکت در چند جلسه هایفوتراپی صورت، می توانید به راحتی افتادگی پلک های خود را درمان کنید. هم چنین زیبایی چشمان خود را نیز چند برابرنمایید.

 می توان به کمک هایفوتراپی دور چشم، عارضه سیاهی و تیرگی دور چشم ها را از بین برد.

خط های خنده بر روی صورت بسیاری از افراد را آزرده می کند. این روش می تواند خط های خنده را از بین ببرد و پوستی صاف ایجاد کند.

 می توانید با کمک هایفوتراپی، منافذ باز پوست خود راتاحدزیادی از بین ببرید.

ازمهمترین مزایای هایفوتراپی صورت زاویه سازی صورت است. شما می توانید بدون عمل جراحی و با کمک روش هایفو فک خود را زاویه دار کنید.

با هایفوتراپی می توانید ابروها و چشمان خود را لیفت کنید تا ظاهری کشیده داشته باشند.

رفع غبغب از دیگر مزایای هایفوتراپی صورت است.

همانطور که پیش تر گفتیم این مقاله درباره مزایا و عوارض هایفوتراپی برای جوانسازی صورت است. باماهمراه باشید تابه بررسی معایب هایفوتراپی صورت بپردازیم.

معایب هایفوتراپی

بی شک در این روش مانند سایر روش های زیبایی، معایب و عوارضی وجود دارد. عوارض جانبی هایفوتراپی صورت و بدن موقتی ، خفیف و طبیعی هستند. بروز عوارض جانبی شدید در روش هایفوتراپی بسیار نادر و تقریبا غیر ممکن است.لازم به ذکراست که معایب هایفوتراپی صورت طی مدت زمان کوتاهی از بین می روند و شما را دچار مشکل نخواهند کرد.

ممکن است صورت شما و ناحیه ای که بر روی آن هایفو انجام داده اید، دچار قرمزی و التهاب شود.

 هایفو تراپی ممکن است باعث ریزش مو بسیار کمی در آن ناحیه شود. با مشورت با پزشک خود نیز می توانید این مورد را کنترل و درمان کنید.

ایجاد رنگدانه های اضافی بر روی پوست از دیگر عوارض و معایب هایفوتراپی است. هنگامی که امواج بر روی پوست شما تابیده می شود، سلول های رنگدانه پوستی یا همان ملانین ها نیز تحریک می شوند. تحریک این سلول ها سبب ایجاد لک های تیره ای بر روی پوست می شود. درصورت عمل به توصیه های قبل و بعد هایفوتراپی دچاراین مشکل نمی شوید.

از عوارض هایفوتراپی صورت و بدن چند ساعت و یا حتی چند روز پس از درمان، ممکن است  ناحیه هایفوتراپی  شده بی حس و یا دچار تورم شود.

مهم ترین موضوعی که باید به آن توجه کرد؛ این است که مشکلات و عوارضی که توسط این روش برای فرد به وجود می آید، مربوط به امواج و طول موج آنهاست. بهتراست به سراغ معتبرترین کلینیک ها که دارای بورد تخصصی هستند بروید.زیرا  پزشک و یا اپراتور باید در انتخاب میزان طول امواج دقت کافی را داشته باشد.

بهترین کاندیدا هایفوتراپی

سفت کردن پوست توسط هایفوتراپی برای افرادی که دارای افتادگی خفیف تا متوسط پوست هستند بهترین نتیجه را دارد، بنابراین افرادی که آسیب پیشرفت ‌تری از خورشید یا افتادگی بیشتر پوست دارند به جلسات درمانی بیشتری از هایفو نیاز دارند. استفاده از هایفوتراپی محدود به سن خاصی نیست اما افراد بین ۲۵ تا ۵۰ سال با کمترین جلسات درمانی نتایج بهتری دریافت خواهند کرد.

کاندید مناسب هایفوتراپی دارای پوستی نسبتاً شل است که در آن پوست به سفتی قبل به نظر نمی رسد، به عنوان مثال می توان به خط ابروهای پایین، پوست تقریباً شل روی گردن، افتادگی زیر چانه و خطوط یا چین و چروک روی سینه اشاره کرد.

همچنین افراد جوان تر که می خواهند از ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست جلوگیری کنند و همچنین کسانی که به دنبال طولانی کردن اثرات جراحی زیبایی هستند نیز می توانند از هایفوتراپی بهره ببرند. افراد مسن تر با پیری گسترده، شلی شدید یا پوست بسیار آویزان، کاندیدای مناسبی برای هایفوتراپی نیستند و ممکن است نیاز به جراحی یا لیفت صورت با نخ داشته باشند. در حالی که هایفو تراپی جایگزین جراحی لیفت صورت نیست، افراد زیادی هستند که خواهان لیفت پوست صورت و گردن خود می باشند اما برای جراحی آماده نیستند، این افراد می توانند با چند جلسه هایفوتراپی به نتیجه برسند.

استفاده از هایفوتراپی برای افرادی که دارای عفونت های پوستی، منافذ، آکنه های شدید یا ایمپلنت های فلزی هستند، توصیه نمی شود. یکی دیگر از پیش نیازهای انجام هایفو داشتن سلامتی کامل جسمی می باشد، بنابراین افراد دارای بیماری های خونی یا ویروسی، بیماری صرع، دیابت پیشرفته و خانم های باردار نمی توانند از این روش استفاده کنند.

البته بهترین روش برای فهمیدن اینکه آیا کاندیدای مناسب هایفو هستید یا خیر، مشورت با یک پزشک متخصص پوست مجرب است. هیچ آمادگی لازم برای درمان هایفو وجود ندارد، اگرچه مراقبت از پوست و مکمل هایی وجود دارد که به حداکثر رساندن توانایی پوست شما برای تولید کلاژن جدید کمک می کند. این موارد شامل استفاده از محصولات مراقبت از پوست حاوی ویتامین های A، B و C، مصرف پودر کلاژن و روی، و تضمین سلامت مطلوب روده است. در مقابل، استعمال دخانیات، استرس و کم خوابی می تواند در واکنش های درمانی و ترمیم ذاتی بدن اختلال ایجاد کند و اثربخشی درمان هایفو را کاهش دهد.

کاندیدا نامناسب هایفوتراپی

کسانی در سنین بالای پیری هستند، و دچار افتادگی های صورت و شل شدگی پوست زیادی هستند با هایفوتراپی نمیتوان ترمیم پوست را انجام داد و نیاز به لیفت صورت با عمل های جراحی هستند. همچنین اگر جزو موارد زیر هستید در بعضی قسمت ها یا تا مدت خاصی نمیتوانید هایفوتراپی انجام دهید.

کسانی که در دهان خود دندان ایمپلنت دارند نمیتواند در آن ناحیه هایفو انجام دهند.

کسانی که به تازگی فیلر (ژل) تزریق کردند و نیاز است بین ۳ ماه تا ۶ ماه از این تزریق بگذرد.

کسانی که تبخال باید تا بعد از برطرف شدن کامل صبر کنند.

کسانی در نواحی صورت و گردن خود زخم های باز دارد تا بهبودی زخم باید صبر کنند.

هزینه هایفوتراپی

هزینه هایفوتراپی بستگی به ناحیه مورد نظر و نوع و مقدار خدمات آن ناحیه دارد. هم چنین به تعدادجلسات موردنیاز و کادر درمانی که این عمل را انجام می دهند نیز وابسته است.

اگر شما به دنبال هایفوتراپی با قیمت مناسب در مرکزی معتبر و یا تخفیف هایفوتراپی هستید ما به شما کلینیک بین المللی زیبایی گوست و مو الهیه با کادری مجرب و متخصص یکی از بهترین و معتبرترین مراکز زیبایی را پیشنهاد می کنیم. ما می توانید پس از مشاوره رایگان با تیم متخصص ما از قیمت دقیق و نهایی خود آگاه شوید.

میتوانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد هایفوتراپی و سایر روش های درمانی و زیبایی با مشاوران کلینیک زیبایی الهیه مشورت کنید و بهترین درمان متناسب با پوست خود را انتخاب نمایید. زیبای حق شماست آن را برای خود بسازید.

مراقبت های قبل از هایفوتراپی

برای اینکه نتیجه بهتری از هایفوتراپی عاید شما شود؛ باید مواردی را قبل از انجام این کار رعایت کنید. رعایت این موارد به شما کمک می‌کند تا از نتیجه هایفوتراپی رضایت کامل را داشته باشید. این اقدامات از قرار زیر هستند:

بررسی سابقه کلینیک و متخصص زیبایی

نخستین گام برای انجام هر عمل زیبایی، انتخاب یک کلینیک باتجربه است. شما باید در انتخاب کلینیک دقت بسیار زیادی را به کار ببندید؛ زیرا دانش متخصص زیبایی در انجام هایفوتراپی و مهارت اپراتور در نتیجه به دست آمده از این روش بسیار موثر است. برای اینکه بتوانید کلینیک خوبی را برای این کار انتخاب کنید؛ باید نمونه کارهای آن را به طور کامل بررسی نمایید. سپس باید درباره سابقه پزشک تحقیق کرده و با افرادی که هایفوتراپی را در این کلینیک انجام داده‌اند؛ مشورت کنید.

شرکت در جلسه مشاوره

گام دوم برای انجام هایفوتراپی، شرکت در جلسه مشاوره و حضور در کلینیک است. شما با شرکت در این جلسه می‌توانید اطلاعات بسیار خوبی را درباره روش انجام هایفوتراپی، محیط کلینیک و پزشک به دست آورید. به علاوه می‌توانید همه سوالات خود را پزشک مطرح کرده و ابهامات خود را برطرف نمایید.

در جلسه مشاوره پزشک اطلاعاتی را درباره سلامت عمومی شما و اقداماتی که پیش از این برای جوان‌سازی پوست انجام داده‌اید؛ به دست خواهد آورد. به علاوه سوالاتی را از شما درباره انتظاری که از نتایج هایفو دارید؛ خواهد پرسید. به این صورت پزشک می‌تواند ضمن اطلاع از مشکل شما و انتخاب بهترین عمق نفوذ برای برطرف کردن آن، اطلاعات خوبی هم درباره انتظار شما به دست آورده و آن‌ها را واقعی‌تر کند.

به علاوه در این جلسه پزشک تعیین می‌کند که شما به چند جلسه‌ هایفو و با چه فاصله زمانی نیاز دارید. همچنین می‌توانید درباره ماندگاری نتایج هم با پزشک خود مشورت کنید.

علاوه بر این موارد، پزشک در طی جلسه مشاوره مواردی را به شما گوشزد می‌کند که باید قبل از مراجعه به کلینیک برای انجام هایفوتراپی، به آن‌ها عمل کنید. مهم‌ترین این موارد از قرار زیر هستند:

به مدت شش ماه قبل از انجام هایفوتراپی باید از انجام بوتاکس یا تزریق ژل خودداری کنید.

در صورتی که قبل از هایفوتراپی از لیزر برای جوان‌سازی پوست استفاده کرده‌اید؛ با پزشک خود در میان بگذارید.

از دو هفته قبل از انجام هایفوتراپی نباید از سولاریوم استفاده کرده یا پوست خود را با آفتاب برنزه کنید.

استفاده از همه مواد شیمیایی که ممکن است باعث تحریک پوست و ایجاد التهاب بر روی آن شوند؛ از دو هفته قبل از انجام هایفوتراپی ممنوع است.

در صورتی که داروی خاصی را مصرف می‌کنید؛ با پزشک خود در میان بگذارید.

در صورتی که در مدت کوتاهی قبل از انجام هایفوتراپی احساس سرماخوردگی دارید یا تب کرده‌اید؛ باید این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید.

در روز هایفوتراپی باید چه مراقبت‌هایی انجام دهید؟

علاوه بر مراقبت‌هایی که باید در هفته‌های پیش از هایفوتراپی انجام دهید؛ در روز انجام هایفو هم باید مواردی را رعایت کنید که به بهبود نتیجه کمک خواهند کرد. این اقدامات مراقبتی در روز هایفوتراپی از قرار زیر هستند:

به موقع در کلینیک حاضر شوید.

از انواع مواد آرایشی یا مرطوب‌کننده‌ها بر روی پوست خود استفاده نکنید.

استحمام کرده و پوست را کاملا تمیز کنید.

از مصرف داروهای فشار خون و نوشیدنی‌های الکلی خودداری کنید.

آقایان بهتر است موهای صورت خود را یک یا دو روز قبل از مراجعه برای هایفوتراپی شیو کنند.

مراقبت های بعد از هایفوتراپی

افرادی که هایفوتراپی را برای جوان‌سازی پوست خود انجام می‌دهند؛ باید نکاتی را پس از انجام هایفو جدی بگیرند. رعایت این نکات باعث می‌شود که از شدت عوارض کاسته شده و نتیجه بهتری به دست آید. مهم‌ترین اقداماتی که باید پس از انجام هایفوتراپی انجام دهید؛ از قرار زیر هستند:

۴ تا ۶ روز پس از هایفوتراپی از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید.

در صورتی که ناچار هستید که در معرض آفتاب قرار بگیرید؛ باید از کرم‌های ضد آفتاب با SPF برابر ۳۰ یا بالاتر استفاده کنید. همچنین استفاده از کلاه و نقاب هم می‌تواند در برطرف کردن اثر اشعه UV موثر باشد.

تا پایان دوره درمانی از انجام سولاریوم یا برنزه کردن با خورشید خودداری کنید.

حداقل تا ۲ روز پس از انجام هایفوتراپی، از مصرف الکل و کافئین خودداری کنید.

پس از انجام هایفوتراپی نباید پوست خود را بخارانید یا آن را دست‌مالی کنید.

تا حد امکان آب زیادی بنوشید.

از استحمام با آب گرم، رفتن به سونا و جکوزی خودداری کنید.

در صورتی که در محل انجام عمل، تورم یا التهابی مشاهده کردید؛ از گذاشتن کمپرس یخ بر روی آن خودداری کنید.

انجام وکس، اپیلاسیون یا بند انداختن را برای رفع موهای زائد تا ۳ روز پس از انجام هایفوتراپی به تاخیر بیندازید.

تا یک روز پس از هایفوتراپی از مصرف مواد آرایشی تحریک‌کننده خودداری کنید.

تا یک هفته پس از هایفوتراپی نباید تزریق بوتاکس یا تزریق ژل را انجام دهید.

عوارض هایفوتراپی

هایفوتراپی یک شیوه کاملا غیر تهاجمی و ایمن برای از بین بردن چروک‌های پوست است. به همین دلیل عوارض بسیار محدودی دارد که در مدت کوتاهی پس از عمل از بین می‌روند. در صورتی که شما برای انجام هایفوتراپی یک کلینیک مطمئن و باتجربه را انتخاب کرده باشید؛ شدت این عوارض تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کنند.

در زمان انجام هایفوتراپی و تابش امواج بر روی ناحیه هدف، ممکن است قدری حالت تهوع و ضعف به شما دست دهد. البته این موضوع بیشتر ناشی از استرس است و با حفظ آرامش و کسب اطلاعات کافی درباره این روش، می‌توانید تا حد زیادی از مقدار آن بکاهید.

به علاوه اگر هایفوتراپی در ناحیه غبغب انجام شود؛ ممکن است کمی احساس سردرد یا سوزش داشته باشید. در صورتی که این مورد را به پزشک خود اطلاع دهید؛ اقدامات مناسب را برای کاهش این احساس انجام خواهد داد.

علاوه بر این‌ها، هایفوتراپی عوارض دیگری هم دارد که برخی از آن‌ها طبیعی هستند و برخی دیگر ممکن است در اثر اشتباه پزشک یا اپراتور ایجاد شوند. از مهم‌ترین این عوارض می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قرمز شدن پوست در اثر واکنش بدن به امواج فراصوت که معمولا تا چند ساعت پس از جلسه درمانی از بین می‌رود.

ایجاد تورم با احتمال خیلی کم که در طی چند روز برطرف خواهد شد.

ایجاد بی‌حسی در اثر نفوذ امواج فراصوت به لایه‌های پوست که معمولا پس از دو هفته برطرف خواهد شد.

تیره شدن پوست که یک عارضه نادر است و نتیجه افزایش دمای لایه‌های پوست در هایفوتراپی است. همچنین اگر پس از هایفوتراپی بدون رعایت نکات ایمنی در معرض آفتاب قرار بگیرید؛ این عارضه رخ خواهد داد..

بروز نتایج ضعیف که در ۱۰ درصد بیماران اتفاق می افتد.

البته زیبا جویان عزیز باید در نظر داشته باشند با مراجعه به کلینیک بین المللی زیبایی پوست و مو الهیه با کادری مجرب و متخصص می توانند هرگونه عارضه احتمالی در زمینه هایفوتراپی را تقریبا به صفر برسانند.

اثرات و نتایج هایفوتراپی

ماندگاری نتایج هایفوتراپی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مقدار شل شدن و افتادگی پوست، ژنتیک، سن و نوع رژیم غذایی اشاره کرد. علاوه بر این مقدار رشته‌های کلاژن موجود در پوست هم بر روی ماندگاری این نتایج تاثیرگذار خواهند بود. در حالت کلی ماندگاری نتایج حاصل از این روش درمانی بین ۶ ماه تا ۱ سال متغیر است.

بلافاصله پس از هایفوتراپی، می توانید مشاهده کنید که پوست شما تا حدی سفت شده است. تأثیرات هایفوتراپی معمولا طی هفته های بعدی بیشتر مشاهده می شود چون کلاژن جدید به تدریج تشکیل شده و بافت همبند منقبض می شود.

معمولا، جلسات هایفو تا حدود ۲ سال بعد و تا زمانی که اثرات مطلوب درمان محسوس باشد؛ نیازی به تکرار ندارد. در هر صورت، تعداد جلسات مورد نیاز هایفوتراپی به انتظار شما از نتایج هایفو صورت و میزان افتادگی و پیری بافت پوست بستگی دارد. علاوه بر این، توانایی پوست برای جوانسازی یک مسئله مهم در مورد اثربخشی این روش است.

دوره نقاهت

پس از درمان شما می توانید فورا فعالیت های روزمره را سر گیرید زیرا اولتراسوند با شدت زیاد به لایه های بالایی پوست آسیبی نمی رساند. با این وجود، تورم و قرمزی اندکی ممکن است رخ دهد، گرچه به سرعت فروکش می کنند. شما همچنین ممکن است کمی احساس سوزن سوزن شدن تجربه نمایید که برای یک تا دو هفته به طول می انجامد. در موارد نادری، بی حسی موضعی و کبودی نیز ممکن است رخ دهد. در حالی که عوارض ذکر شده ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد، اما معمولا ماندگار نیست.

تعداد جلسات

برای رسیدن به بهترین نتیجه‌ی هایفوتراپی بسیاری از مراکز درمانی توصیه می‌کنند در طول سال اول ۳ جلسه‌ی درمانی انجام شود. برای حفظ نتایج هایفوتراپی در سال‌های آتی نیز ۱ یا ۲ جلسه‌ی سالیانه توصیه می‌شود. تعداد جلسات بسته به درخواست شما قابل تغییر است، اما تجربه‌ی کلینیک بین اللملی زیبایی پوست و مو الهیه با کادری مجرب و متخصص نشان می‌دهد که تعداد جلسات ذکر شده بهترین نتایج را حاصل می‌کنند.

مشاوره

کلینیک بین المللی زیبایی پوست و مو الهیه با کادری مجرب و متخصص در هر نوع زیباسازی و جوانسازی به صورت حضوری و در صورت عدم امکان زیبا جویان عزیز برای مشاوره حضوری همه ساعت می تواند به زیبا جویان عزیز مشاوره تلفنی را ارایه کند.

شاید این مطلب هم برای شما جذاب باشد:

https://clinicelahieh.com/%d9%87%d8%a7%db%8c%d9%81%d9%88%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%be%db%8c-3/

https://clinicelahieh.com/%d9%87%d8%a7%db%8c%d9%81%d9%88-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%db%8c%d8%a7-%d8%a8%d9%88%d8%aa%d8%a7%da%a9%d8%b3%d8%9f/

https://clinicelahieh.com/%d9%87%d8%a7%db%8c%d9%81%d9%88%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%be%db%8c-%d9%85%d8%b9%d8%ac%d8%b2%d9%87-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%88-%d9%84%db%8c%d9%81%d8%aa-%d8%b5%d9%88%d8%b1%d8%aa-2/

نتیجه گیری

ویژگی جالبی که در استفاده از هایفوتراپی وجود دارد، امکان عبور دادن انرژی از میان بافت‌های دیگر به سوی نقطه‌ی کانونی مطلوب، بدون اثرگذاری جدی روی آن‌ها است. این موضوع موجب گشته است تا این فناوری در موارد زیادی مورد استفاده قرار گیرد.

 نتایج حاصل از هایفوتراپی تا بعد از ۳ ماه به تدریج آشکار خواهد شد و تا ۸ ماه ممکن است ادامه یابد. البته در برخی موارد بالینی دیده می‌شود که بلافاصله پس از درمان نتایجی فوری کسب شده است. باید بدانید این نتایج موقتی بوده و پس از مدتی محو می‌گردند تا زمانی که روند طبیعی تولید کلاژن پس از حدود سه ماه ظاهر گردد.

عوارض پس از عمل هایفوتراپی محدود بوده و شامل تورم‌های موضعی یا کبودی‌های جزئی باشد. در موارد انگشت‌شماری نیز بی‌حسی‌های موضعی گزارش گردیده است. کاربرد‌های این عمل گذشته از جوان‌سازی پوست شامل مواردی مانند لیفت ابروها (که ذکر آن رفت) گونه‌ها و پلک‌ها، از بین بردن چروک و غبغب، سفت کردن پوست و کلاژن‌سازی و نیز افزایش الاستیسیتی گونه‌ها می‌باشد.

همچنین ممکن است در لیفت ناحیه‌ی دکلته، بهبود خط چانه و اصلاح خط لبخند مورد استفاده قرار گیرد. در مجموع می‌توان ادعا کرد که با کمک هایفو امکان بهبود تمامی ناهنجاری‌های پوستی خفیف وجود دارد.

از مزایای هایفوتراپی می‌توان به دوره درمان کوتاه، ماندگاری بالای نتایج، عدم وجود دوره نقاهت و یا عوارض جانبی، هزینه‌های پایین و امکان همراهی با دیگر روش‌های بهبود سلامت پوست صورت اشاره کرد. همچنین نحوه‌ی انجام هایفوتراپی بدون درد، خونریزی و یا نیاز به پانسمان بوده که مزایای مضاعفی برای این متد هستند.

هایفوتراپی بر خلاف لیفت صورت، روشی غیر تهاجمی است که هماهنگی خوبی با روش‌های دیگر دارد. در دوره‌ی انجام متدهای هایفوتراپی امکان انجام میکرونیدلینگ و یا عمل جراحی لیفت وجود دارد. به همین علت و به منظور افزایش هم‌افزایی میان اجزاء درمان، این متد در کنار روش‌های موازی استفاده می‌گردد.

زیبا جویا عزیز باید در نظر داشته باشند می توانند با مراجعه به کلینیک زیبایی پوست و مو الهیه با کادری مجرب و متخصص از بهترین مشاوره ها در زمینه هایفوتراپی بهرمند گردند.

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز  می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۰۰۴۳۶۳۰

۰۲۱۹۱۰۱۲۷۵۶

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۲ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinicelahieh

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید :

clinicelahieh.com/#

سایت تخفیفات پزشکی جهت دریافت تخفیف:

 https://takhfifannet.com

 سایت انجمن جهت پاسخ به سوالات زیبایی شما توسط برترین متخصصین زیبایی کشور:

 https://harfhayetazeh.com

لینک کوتاه:

لینک آپارات:https://aparat.com/v/z3MOK

لینک نماشا:https://www.namasha.com/v/uiCgbO4k

ویکی پدیا: https://fa.wikipedia.org

فیسبوک:  https://www.facebook.com

تویتر: https://twitter.com

لینک یوتیوب: https://www.youtube.com

تلگرام: https://telegram.org

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • هایفو صورت

  مدت زمان هایفو صورت

  با در 29 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مدت زمان هایفو صورت هایفوتراپی یک فناوری روز به روز محبوب‌تر در زمینه جوانسازی پوست است. این تکنولوژی، از امواج صوتی با فرکانس بالا برای انجام مداخلات غیرجراحی بر روی پوست استفاده می‌کند. نام “هایفو” از عبارت High-Intensity Focused Ultrasound گرفته شده است. در زیر، با اصول و کاربردهای هایفوتراپی در جوانسازی پوست آشنا می‌شوید: […]

 • مشاوره هایفو اصفهان

  مشاوره هایفو اصفهان

  با در 23 نوامبر 2023 - 0 نظرات

  مشاوره هایفو اصفهان هایفوتراپی یک روش غیرجراحی برای بهبود ظاهر پوست و کاهش علائم پیری است. این فناوری از امواج فوکوس شده های فراصوتی برای تحریک تولید کلاژن و افزایش کلاژن موجود در پوست استفاده می‌کند. در ادامه، به جزئیات بیشتری در مورد هایفوتراپی زیبایی پرداخته خواهد شد: ### ۱٫ **چگونگی عملکرد:**    – **امواج […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی