قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: خانم دکتر طاهریون
بهترین سایز الت تناسلی

بهترین سایز آلت تناسلی برای یک رابطه سالم جنسی

عده‌ زیادی از مردان از سایز  و اندازه آلت تناسلی خود رضایت ندارند و به دنبال روش های موثر هستند تا به کمک آن به رفع کوچکی آلت تناسلی خود کمک کرده و باعث افزایش سایز در این ناحیه گردند .

این آقایان تصور می‌کنند که به کمک بزرگ کردن آلت تناسلی خود می توانند بهترین روابط جنسی را داشته باشند . در حالی که تفکر این‌چنینی به طور کامل اشتباه می باشد و اندازه آلت تناسلی در بیشتر مردان طبیعی است.

محدوده طبیعی در سایز آلت تناسلی در آقایان بین ۱۰ تا ۱۶ و نیم سانتیمتر می باشد ،بنابراین افرادی که سایز  آلت تناسلی شان با این اندازه مغایرت ندارد نباید هیچ گونه نگرانی در مورد کوچکی آلت تناسلی داشته باشند.

در ۹۰ درصد آقایان سایز آلت تناسلی به صورت طبیعی می باشد و ۱۰ درصد باقیمانده تنها ۵ درصد شان آلت تناسلی کوچک تر از ۱۰ سانتی متر دارند و پنج درصد باقیمانده نیز آلت تناسلی شان بیشتر از ۱۶ سانتی متر است.

آقایان به ویژه جوانان بیشتر تحت تاثیر تبلیغات قرار می گیرند که هیچ‌گونه پایه و اساس علمی ندارد. برای همین اکثر آنها اعتماد به نفس خود را از دست خواهند داد  و تصور می کنند که دارای آلت تناسلی کوچکی هستند.
این افراد هنگام برقراری رابطه جنسی نیز با کاهش اعتماد به نفس روبرو می گردند و نمی‌توانند رابطه جنسی لذت‌بخشی را تجربه کنند.

ولی اگر همین آقایان برای دقایقی عکس های واقعی از اندام تناسلی مردان دیگر را مشاهده نمایند هرگز چنین احساساتی را در خود نخواهند داشت.

 تحقیقات زیادی که در مورد بهترین سایز آلت تناسلی برای یک رابطه سالم جنسی صورت گرفته نشان داده  که بیش از ۸۴ درصد از زنان از اندام همسرشان  رضایت کافی را دارند.
و تنها ۱۴ درصد از این افراد اندام جنسی بزرگتر را ترجیح می‌دهند و ۲ درصد باقی مانده نیز حتی تمایل دارند که سایز اندام های جنسی همسرشان کوچکتر باشد.

جهت بزرگ کردن و رفع کوچکی آلت تناسلی راه های زیادی وجود دارد که ما در  این محتوا سعی داریم این راه ها را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم.  بنابراین از شما می‌خواهیم تا انتهای این محتوا با ما همراه باشید.
همچنین می توانید جهت افزایش اطلاعات خود به وب سایت کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد مراجعه نمایید.

مشاوره رایگان خدمات زیبایی

کلینیک آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-کلینیک آراد

چرا آلت مردانه کوچک به نظر می‌رسد؟

اکثر اوقات به دلیل چاقی ممکن است که آلت تناسلی در آقایان کوچکتر از حد خود نشان داده شود .
تجمع چربی در این ناحیه باعث کوچک تر به نظر رسیدن آلت تناسلی می گردد . در چنین مواردی می توان با حذف چربی های انباشته شده از اطراف آلت تناسلی به رفع کوچکی این نواحی کمک کرد و باعث شد تا اندازه واقعی آن دیده شود.

جهت رفع این چربی ها می‌توان با کاهش وزن ،چربی در این ناحیه را به طور کامل از بین برد و باعث شد تا اندازه واقعی آلت تناسلی بهتر دیده شود .

گاهی نیز امکان دارد که آلت تناسلی در آقایان پرده داشته باشد در چنین مواقعی پوست کیسه بیضه با بخش ابتدایی و تنه آلت تناسلی یک زاویه باز را می‌سازد،  در چنین مواقعی گفته می‌شود که آلت مردانه پرده دار است.

با برداشتن پوست اضافه از آلت تناسلی هنگام ختنه  ممکن است این پرده به وجود آید.
با این حال در اکثر موارد نیز دیده شده که وجود پرده به صورت مادرزادی است و آلت تناسلی نوزادان تازه متولد شده نیز پرده دار بوده است.

جهت برداشتن این پرده از  جراحی پلاستیک می‌توان کمک گرفت و باعث شد تا سایز واقعی آلت تناسلی دیده شود و دیگر کوچک به نظر نرسد.

روش‌های افزایش اندازه آلت تناسلی:

جهت بزرگ کردن آلت تناسلی روش های زیادی وجود دارد ولی با این  وجود اکثر این روش ها از نظر علمی تایید نشده  و بیشتر آنها تنها جنبه تجاری و تبلیغاتی دارند. پس بهتر است که جهت انتخاب بهترین درمان به کلینیک و مراکز معتبر مراجعه نمایید.

پیشنهاد ما به شما جهت معاینه و انتخاب نوع روش مناسب برای رفع مشکلات ایجاد شده در آلت تناسلی مراجعه به کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد می‌باشد.

جهت رفع کوچکی آلت تناسلی از روش‌های متعددی استفاده می شود که می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • روش پنیمور
  • استفاده از داروها جهت افزایش سایز در آلت
  • قرص افزایش سایز آلت مردان
  • انجام تزریق چربی به آلت تناسلی
  • ژل افزایش سایز اندام تناسلی
  • تزریق آمپول جهت بزرگ کردن آلت تناسلی
  • جلکینگ
  • استفاده از طب سنتی جهت افزایش طول در اندام تناسلی
  در ادامه در مورد هر یک از این درمان ها توضیح کاملی خواهیم داد.

روش جلکینگ :

جهت افزایش سایز در آلت تناسلی استفاده از تمرینات جلکینگ به عنوان یک روش موثر می باشد .
به کمک این تمرینات می‌توان باعث کلفت شدن آلت تناسلی شد.
در این روش آلت تناسلی باید به صورت نیمه راست باشد و تمرینات شروع گردد.
جهت شروع انجام تمرینات ابتدا باید انگشت شست و اشاره را به دور آلت تناسلی حلقه نمایید، سپس انگشتان را از ابتدای آلت تا سر آن بکشید .( در واقع یک عمل شبیه دوشیدن را انجام دهید.)

جهت انجام این کار باید با دست دیگر نیز این عمل را تکرار نمایید ولی به این نکته توجه کنید که نباید آلت تناسلی به صورت کامل راست کرد.
در صورتی که با این اتفاق روبرو شدید حتماً باید کمی صبر نمایید  تا آلت تناسلی به حالت نیمه راست در آید سپس تمرینات را مجدد انجام دهید.

انجام این تمرینات بهتر است که در هفته اول بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ بار صورت بپذیرد و در هفته های دوم بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ بار استفاده گردد .
از هفته دوم به بعد نیز بهتر است که جهت ایجاد نتایج بهتر دفعات تمرین را افزایش داده و بیش از ۵۰۰ بار تکرار شود.

انجام این تمرین باعث می گردد تا خون رسانی در سر آلت تناسلی افزایش پیدا کند به همین دلیل این ناحیه ها بسیار حساس می باشد .
سعی کنید از ضربه زدن به سر آلت تناسلی خودداری کنید.

پس از اتمام تمرین به آلت تناسلی خود استراحت کامل دهید و به کمک یک حوله گرم منطقه را پوشانده و سپس با آب گرم شستشو دهید.

بهترین سایز الت تناسلی

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی آراد-بهترین سایز الت تناسلی

افزایش اندازه آلت تناسلی به روش پنیمور:

یکی دیگر از روش هایی که می‌توان جهت افزایش سایز آلت تناسلی از آن کمک گرفت استفاده از روش پنیمور می باشد .

این روش به عنوان یکی از روش‌های معتبر و مفید می باشد که جهت بزرگ کردن آلت تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از این روش سالیان زیادی است که در کشورهای اروپا و آمریکا مورد استفاده قرار گرفته و تمام افرادی که از این روش استفاده کرده اند نتایج خوبی را نیز بدست آورده‌اند.

جهت انجام این روش برای بزرگ کردن آلت تناسلی ابتدا لازم است تا آلت تناسلی به مدت ۱ دقیقه  به کمک یک حوله گرم شود.
جهت گرم کردن آلت تناسلی می توانید این ناحیه را به مدت ۳۰ ثانیه در زیر آب گرم قرار دهید.

دلیل اینکه آلت تناسلی باید گرم شود ، این است که با استفاده از گرم کردن این بخش از بدن می‌توان باعث شد تا گردش خون افزایش پیدا کند و درمان بهتر جواب دهد.

پس از گرم شدن ، سر آلت تناسلی را به سوی جلو بگیرید و بکشید دقت کنید که نباید فشار زیادی به سر آلت وارد گردد تا خونرسانی به درستی انجام بپذیرد.

همچنین نباید آلت تناسلی را به نحوی بکشید که احساس درد در آن ایجاد گردد.

این کار را باید به مدت یک دقیقه انجام داده و بعد از آن آلت تناسلی را رها کرده و به آن استراحت دهید.
پس از ۱۰ ثانیه مجددا این روش را انجام دهید که می توانید  ۱۵ الی ۲۰ بار تکرار نمایید.

پس از اتمام این مرحله به مدت ۱۰ دقیقه به آلت تناسلی استراحت دهید.
پس از استراحت نیاز به تمرینات گردش خون می‌رسد.

جهت انجام این مرحله لازم است تا سر آلت تناسلی را با یک دست بگیرید و ضرباتی را به آرامی به آن وارد نمایید .(دقت کنید که نباید ضربات وارد شده به نقاط حساس مثل بیضه ها وارد گردد.) علاوه بر این ضربات نباید شدید باشد زیرا ممکن است که آسیب به آلت تناسلی وارد گردد.

این مرحله را می توانید تا ۳۰ بار تکرار نمایید در آخر نیز از یک ماده لیز کننده جهت ماساژ بر روی آلت تناسلی استفاده کنید.( می توانید از لوبریکنت استفاده نمایید.)

جهت استفاده از روش پنیمور نباید آلت تناسلی زیاد سفت باشد و باید حتماً تمام تمرینات انجام شود . ولی نباید آلت تناسلی به نعوظ برسد.

انجام این روش باید به طور مداوم صورت بپذیرد تا تأثیرات زیادی در جهت بزرگ شدن آلت تناسلی بگذارد.
بنابراین بهتر است که تمام تمرینات مربوطه را به طور کامل انجام دهید و اثرات و نتایج را بعد از گذشت یک ماه مشاهده نمایید.

قرص افزایش سایز آلت مردان:

جهت افزایش سایز در آلت تناسلی استفاده از قرص ها می تواند به عنوان یک روش درمانی به شمار برود.
جهت استفاده از این روش قرص های زیادی وجود دارد که می‌توان به مگنارکس پلاس اشاره کرد.

استفاده از این  قرص می‌تواند باعث افزایش سایز و طول و قطر آلت تناسلی گردد و جهت توانبخشی آلت تناسلی در آقایان کمک کننده باشد و به رفع زود انزالی مردان نیز کمک نمایند.

جهت افزایش سایز آلت تناسلی قرص های متعددی می توان استفاده کرد یکی دیگر از این قرص‌ها قرص وایمکس می باشد.
این قرص به عنوان یک داروی موثر می‌تواند باعث افزایش سایز در آلت تناسلی گردد، و مردانی که از این قرص استفاده می‌کنند شاهد افزایش سایز و بزرگی در آلت تناسلی خود می‌گردند.
همچنین مصرف این قرص باعث می‌شود تا اختلال در نعوظ و زود انزالی  نیز کاهش پیدا کند و باعث گردد تا اسپرم افزایش یابد و آلت تناسلی کلفت شود.

قرص های ویاگرا و سالیس نیز به عنوان قرص های  افزایش سایز در آلت تناسلی توسط آقایان مورد استفاده قرار می گیرد .
استفاده از این قرص‌ها می‌تواند به رفع اختلالات نعوظ نیز کمک کند به همین دلیل افرادی که آلت آنها کوچک تر از حد نرمال است  می‌توانند به کمک مصرف این قرص ها اختلالات نعوظ خود را از بین برده و باعث شوند تا آلت تناسلی آنها بزرگتر از حالت ممکن شود.

قرص آل آرژنین نیز به عنوان یکی دیگر از قرص ها جهت بزرگی در آلت تناسلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
عملکردی که این قرص به همراه دارد شبیه به قرص ویاگرا می‌باشد و نعوظ در آقایان را نیز بهبود  می‌بخشد .

این قرص به عنوان یک نوع اسید عام می تواند به تولید پروتئین های بدن نیز کمک کند.
پروتئین ها در بدن به نیتریک اسید  تبدیل می شوند.

نیتریک اسید یکی از اجزای خون می باشد که در عملکرد رگ های خونی تاثیر زیادی می گذارد .
وجود این ماده به افزایش جریان خون در آلت تناسلی کمک می کند و باعث می گردد قطر و طول اندام تناسلی  افزایش پیدا کند.

از مصرف خودسرانه این قرص ها باید خودداری کنید.
زیرا ممکن است عوارضی را برای شما به همراه داشته باشد.
پس جهت جلوگیری از عوارض مصرف خودسرانه این داروها بهتر است که با مشاوران و متخصصین ما در کلینیک بین المللی پوست ،مو و زیبایی آراد تماس حاصل بفرمایید و توسط کارشناسان نسبت به مصرف این قرص ها گفت و گو  کنید و اطلاعات کافی به دست آورید .

ژل افزایش سایز اندام تناسلی:

از جمله روش هایی که می توان به کمک آن باعث بزرگ شدن آلت تناسلی شد استفاده از ژل های موضعی می باشد ، به همین دلیل ژل‌هایی که جهت افزایش سایز آلت تناسلی در بازار وجود دارند زیاد هستند.

برای اینکه بتوانید بهترین ژل جهت افزایش سایز در آلت تناسلی خود را استفاده کنید و به کمک آن بتوانید باعث بهتر شدن قطر و طول آلت تناسلی شوید .

اگر تزریق ژل را در کلینیک‌های درمانی توسط متخصصین ماهر و با تجربه صورت ندهید ممکن است که به دلیل  استفاده از ژل های بی کیفیت و یا تزریق نادرست به دست افراد کم تجربه شاهد ایجاد عوارض منفی پس از اتمام تزریق گردید.
پس در انتخاب کلینیک و تجربه متخصص تحقیق کنید و سپس اقدام به انجام این روش درمانی نمایید.

تزریق چربی به اندام تناسلی مردان:

یکی دیگر از انواع روش ها که جهت افزایش سایز آلت تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از تزریق چربی می باشد .
استفاده از این درمان برای افرادی که آلت کوچکی دارند و یا قطر  آلت تناسلی آنها بسیار کم است به عنوان یک درمان ایده آل می باشد.

انجام این درمان برای مردانی که به دلیل کوچکی آلت تناسلی اعتماد به نفس خود را از دست داده اند به عنوان یک راه‌حل ایده آل می تواند باعث افزایش سایز و قطر آلت تناسلی گردد .

انجام این روش به صورت سرپایی می‌باشد و نیاز به بستری شدن در کلینیک وجود ندارند و به کمک یک تزریق ساده می توان باعث کلفت تر شدن آلت تناسلی شد.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که انجام تزریق چربی در شرایط خاصی صورت می پذیرد و تمام افراد نمی توانند جهت افزایش سایز آلت تناسلی از این درمان استفاده کنند.

کاندیدای نامناسب  انجام تزریق چربی جهت افزایش سایز آلت تناسلی چه کسانی هستند:

استفاده از این روش درمانی برای تمام افرادی که از نظر جسمی در سلامت کامل هستند می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.  ولی انجام این درمان برای افرادی که حساسیت نسبت به پلی متیل و  هیالورونیک اسید را دارند مناسب نمی باشد.

همچنین انجام این تزریق برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع می باشد و حتماً فردی  که از تزریق چربی جهت افزایش سایز می‌خواهد استفاده کند باید سن بالای ۱۸ سال داشته باشد.

انجام این درمان برای افرادی که مبتلا به بیماریهای عروقی ، لنفاوی و عفونی هستند مناسب نمی باشد .

انجام این درمان برای تمام افرادی مورد استفاده قرار می‌گیرد که به عفونت های جنسی مبتلا نباشند.

همچنین افرادی که از این روش درمانی استفاده می نمایند نباید هیچگونه بیماری های پیرونی فعال یا فیموزیس  داشته باشند.

مراحل انجام تزریق چربی جهت افزایش سایز آلت تناسلی:

جهت انجام این روش درمانی نیاز است تا فرد متقاضی چربی مورد نیاز در نواحی مختلف بدن از جمله ران، شکم ،پهلو و … جهت استخراج را داشته باشد.
متخصص جهت انجام این درمان از بی حس کننده های موضعی استفاده می نماید .
سپس به کمک دستگاه لیپوساکشن یا لیپوماتیک چربی ها را از نواحی مورد نظر استخراج می نماید .

چربی های استخراج شده را پاکسازی و  چربی های پاکسازی شده به کمک کانولا های باریک و ظریف به نواحی مورد نظر تزریق می گردد.

انجام این درمان باید حتما تحت نظر متخصصین با تجربه صورت بپذیرد  تا با تزریق یکنواخت باعث افزایش سایز و قطر در طول آلت تناسلی گردد.

عوارض و معایب تزریق چربی جهت افزایش سایز آلت تناسلی

انجام تزریق چربی معمولاً عوارض و پیامدهای منفی به همراه ندارد . زیرا جهت انجام این درمان متخصص از چربی های بدن خود شخص  استفاده می نماید به همین دلیل بدن واکنش و حساسیت زیادی نسبت به چربی های تزریق شده از خود نشان نمی دهد.

ولی با توجه به اینکه انجام هر یک از روش های زیبایی علاوه بر مزایای که به همراه دارد می‌تواند عوارضی نیز به دنبال داشته باشد . انجام تزریق چربی نیز پس از اتمام می تواند باعث ایجاد تورم، التهاب،  کبودی و درد در ناحیه تزریق و استخراج چربی گردد،  که کاملاً طبیعی می‌باشد و پس از گذشت مدت زمان مشخص شده با رعایت و مراقبت‌های لازم درمان می گردد و جای هیچ گونه نگرانی ندارد.

در کلینیک بین‌المللی پوست مو زیبایی آراد جهت انجام تزریق چربی برای افزایش سایز و قطر و طول آلت تناسلی هیچ گزارشی مبنی بر عوارض داده نشده است بنابراین با خیالی آسوده می توانید اقدام به انجام این تزریق نمایید.

هزینه های مربوط به انجام تزریق چربی جهت افزایش سایز آلت تناسلی

عوامل متعددی می تواند بر هزینه‌های انجام این تزریق تاثیر بگذارد، از جمله:
•  انتخاب متخصص
•  موقعیت جغرافیایی
•  مقدار استخراج و تزریق چربی

این درمان به دلیل اینکه به عنوان یکی از روش های زیبایی محسوب می گردد  هیچ هزینه‌ای بابت آن از طرف بیمه پرداخت نخواهد شد و تمام هزینه ها توسط فرد متقاضی پرداخت خواهد شد .

شما نیز می توانید جهت اطلاع گرفتن از هزینه های مربوط به انجام این روش زیبایی با کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد تماس حاصل بفرمایید و پس از مشاوره شدن توسط کارشناسان با رزرو نوبت و حضور در کلینیک پس از انجام معاینات لازم توسط پزشک از هزینه‌های انجام این درمان نیز  اطلاعات کافی بدست آورید‌.

مراقبت های قبل از تزریق چربی جهت افزایش سایز آلت تناسلی:

جهت ایجاد نتایج مطلوب و جلوگیری از عوارض بهتر است که حتماً به کلینیک و مراکز معتبر مراجعه نمایید.تا با انجام تزریق چربی باعث ایجاد نتایجی با ماندگاری طولانی برای شما گردند.

جهت انجام این درمان متخصصین در کلینیک برای شما مراقبت هایی را در نظر خواهند گرفت که می‌تواند شامل موارد ذیل باشد.

 • از مصرف کردن انواع داروهای رقیق کننده خون به مدت دو هفته قبل از تزریق خودداری گردد.
  •  همچنین خوردن غذاهایی که باعث رقیق شدن خون می گردد نیز ممنوع می باشد.
  •  جهت انجام این درمان از مصرف انواع مشروبات الکلی به مدت چند روز قبل از تزریق باید خودداری گردد .
  • از استعمال انواع دخانیات به مدت چند هفته قبل از تزریق خودداری نمایید. زیرا استفاده از این موارد می‌تواند باعث بروز مشکل در حین انجام درمان  و حتی بعد از اتمام درمان شود و جهت ایجاد بهبودی شما را دچار مشکل نماید.
 • حتماً نظافت شخصی را رعایت کرده و موهای ناحیه مورد نظر را شیو نمایید.

مراقبت های بعد از انجام تزریق چربی برای حداقل افزایش سایز در آلت تناسلی:

 • از ماساژ دادن نواحی تزریق خودداری گردد.
  •  از برقراری رابطه جنسی تا زمان معین شده توسط پزشک خودداری کنید .
  • از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان خودداری گردد.
  •  جهت کاهش تورم و التهابات ایجاد شده از کمپرس سرد استفاده گردد.
  •  اگر درد در ناحیه تزریق ایجاد شد با توجه به نظر پزشک جهت کاهش دردهای مربوطه از استامینوفن و مسکن های قوی تر می توان استفاده کرد . (از مصرف هرگونه دارو بدون تجویز متخصص خودداری شود.)

دوره نقاهت و ریکاوری پس از تزریق چربی جهت افزایش سایز آلت تناسلی

انجام تزریق چربی جهت افزایش سایز در آلت تناسلی به عنوان یک روش سرپایی بدون نیاز به بستری شدن در کلینیک انجام می پذیرد .
این روش درمانی تنها به کمک بی حس کننده های موضعی صورت می‌پذیرد و فرد بلافاصله پس از تزریق می تواند کلینیک را ترک  و دوره نقاهت را در منزل سپری نماید .
جهت انجام تزریق چربی به دلیل اینکه نیمه تهاجمی می باشد و نیاز است تا از لیپوساکشن جهت استخراج چربی کمک گرفته شود بهتر است که فرد پس از اتمام تزریق به مدت ۳ الی ۴ روز استراحت کند تا تمام عوارض احتمالی از بین برود.
شما نیز می توانید از خدمات مربوط به انجام تزریق چربی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد تحت درمان بهترین متخصصین پوست و مو  بهره مند شوید و با انجام این درمان به افزایش اعتماد به نفس خود در برقراری روابط جنسی کمک زیادی کنید.

تعداد جلسات مربوط به تزریق چربی

جهت افزایش سایز در آلت تناسلی به کمک تزریق چربی تنها یک جلسه نیاز می باشد.
متخصص در همان جلسه با استخراج چربی و  جداسازی چربی از آلودگی آن را آماده تزریق می نماید.
و باعث ایجاد  تغییرات مثبت جهت افزایش سایز و قطر و طول  آلت تناسلی خواهد شد.

ولی در بعضی از موارد با توجه به متابولیسم متفاوت در بدن افراد ممکن است که چربی های تزریق شده پس از مدتی جذب بدن گردد و نتایج ایجاد شده را کاهش دهد. در چنین مواردی متخصص برای رفع مشکلات مجدداً از تزریق چربی استفاده کرده  و باعث ایجاد نتایج ایده‌آل خواهد شد.

آمپول بزرگ کننده آلت تناسلی:

آمپولی که جهت افزایش سایز آلت تناسلی مورد استفاده قرار می‌گیرد حاوی ژل هایی می باشد که از هیالورونیک اسید تشکیل شده‌اند .
جهت انجام این روش پزشک با آرامش ژل ها را در بدنه آلت تناسلی تزریق خواهد کرد و باعث افزایش سایز در این ناحیه می گردد .
این ژل ها پس از تزریق به نواحی مورد نظر با جذب آب اضافه منطقه به بزرگتر شدن آلت و کلفتی آن کمک می‌کند.
این ژل ها برای افرادی مناسب است که آلت تناسلی آنها کج شده  و دچار اختلال نعوظ می باشند به همین دلیل تزریق ژل می‌تواند به رفع کج بودن آلت تناسلی و خم شدن آن در هنگام برقراری رابطه جنسی نیز کمک کند.
ولی در بعضی از موارد نیز مشاهده شده است که تزریق ژل می‌تواند به کج شدن آلت تناسلی منجر گردد و باعث تغییر شکل در این منطقه شود .
پس بهتر است که جهت انجام این روش درمانی مراقبت های لازم صورت بپذیرد و حتما تحت درمان متخصص از این روش استفاده گردد.

افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی:

جهت افزایش سایز و قطر آلت تناسلی از روش‌های متعدد از جمله روش های شیمیایی استفاده می گردد.

ولی امروزه روش های دیگری نیز وجود دارد که به طور طبیعی می‌تواند باعث افزایش سایز در این ناحیه گردد و هیچ گونه خطری را نیز به همراه نداشته باشد.

 طب سنتی به کمک گیاهان به عنوان یکی از روش‌های طبیعی جهت افزایش سایز آلت تناسلی می باشد که تاثیرات مثبتی بر روی هورمون های جنسی می گذارد و باعث بزرگتر شدن آلت تناسلی می گردد .
از جمله گیاهان مورد استفاده در طب سنتی که به کمک آن‌ها می‌توان باعث افزایش آلت تناسلی شد می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

قارچ کوردیسپس:

استفاده از قارچ  کوردیسپس می تواند به رفع ناتوانی های جنسی و افزایش میل جنسی در مردان کمک کند. و جهت درمان اختلالات نعوظ نیز این نوع قارچ بسیار مفید است  .
این قارچ بیشتر شبیه به کرم است.

علاوه بر این استفاده از این قارچ می تواند باعث شود تا اسپرم سازی در آقایان افزایش پیدا کند و گردش خون نیز بیشتر گردد .
مصرف این قارچ می تواند به افزایش ترشح تستسترون در خون تاثیر بگذارد و باعث شود تا طول آلت تناسلی نیز بیشتر گردد.

کارلا:

کارلا به عنوان یک گیاه تاثیرات زیادی می تواند جهت بهبود اختلالات جنسی بگذارد و مشکلات دستگاه تناسلی را نیز رفع نماید.

علف اپیمدیوم:

استفاده از این گیاه می‌تواند به رفع و درمان اختلالات نعوظ در آقایان کمک کند علاوه بر این می توان با مصرف همزمان این گیاه با  داروی دیگر به بزرگتر شدن آلت تناسلی در مردان کمک کرد.

کلپ:

این گیاه در سواحل اقیانوس آرام و اطلس رشد می کند و حاوی مقدار زیادی از کلسیم، ید، منیزیم و پتاسیم می باشد.
خاصیتی که این گیاه به همراه دارد ضدباکتریایی است و می‌تواند بر روی ترشح هورمون های جنسی در آقایان تاثیر بگذارد و باعث بهبود نعوظ و بزرگتر شدن آلت تناسلی آقایان گردد.

جینکو:

جینگو به عنوان یک گیاه سرشار از مواد مغذی و غنی می باشد برای همین باعث می‌شود تا انرژی مردان افزایش پیدا و میل جنسی آنها نیز بیشتر شود.
استفاده از جینگو می‌تواند باعث کلفت شدن آلت تناسلی مردان گردد.

افزایش طول اندام تناسلی با غذا:

جهت بزرگتر شدن آلت تناسلی غذا های زیادی وجود دارد از جمله غذاهایی که می‌توان به آنها اشاره کرد

غذاهای دریایی:

غذاهای دریایی حاوی  مقادیر زیادی از امگا۳ و روغن های چرب می باشند که استفاده از این مواد می‌تواند به افزایش جریان خون در آلت تناسلی کمک کند و باعث بزرگتر شدن آلت تناسلی شود.

موز:

موز مقادیر زیادی از منیزیم و پتاسیم را دارد  که این مواد می توانند به بزرگتر شدن آلت تناسلی کمک کنند.

از جمله خوراکی های دیگر  می توان به زردچوبه، هندوانه ،شکلات تلخ، عسل ،تخم مرغ، عدس و انواع ویتامین ها از جمله ویتامین  A، ویتامین D، ویتامین C، ویتامین B5 اشاره کرد.

بهترین سایز آلت تناسلی

کلینیک بین المللی پوست،مو و زیبایی آراد -بهترین سایز آلت تناسلی

پمپ آلت و افزایش سایز آلت تناسلی آقایان:

از جمله روش‌های دیگر که می توان به کمک آن باعث  بزرگتر شدن آلت تناسلی شد استفاده از پمپ می باشد.
استفاده از این پمپ ها در کوتاه مدت می تواند باعث ایجاد نتایج مطلوب گردد.
پمپ هایی که جهت افزایش سایز مورد استفاده قرار می گیرند به صورت استوانه‌ای هستند و  قرار دادن آن بر روی آلت تناسلی و تخلیه هوای موجود باعث می‌گردد تا آلت تناسلی بزرگ گردد ولی اثرات به صورت کوتاه مدت خواهد بود.

شاید این مطالب نیز برای شما جذاب باشد:

https://clinicarad.ir/%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%aa%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%84%db%8c-%d9%85%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86-%d9%88-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%b4/

https://clinicarad.ir/%d8%a2%d9%84%d8%aa-%d8%aa%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%84%db%8c/

https://clinicarad.ir/%d8%a2%d9%84%d8%aa-%d8%aa%d9%86%d8%a7%d8%b3%d9%84%db%8c-%d9%85%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86/

نتیجه گیری:

بیشتر آقایان از اندازه سایز آلت تناسلی خود رضایت ندارند در صورتی که اندازه آلت تناسلی در آنها  در حد طبیعی و نرمال  می باشد.

بیشتر مردان جهت افزایش سایز در این نواحی از روش ها و راه کارهای متعددی کمک می‌گیرند که بیشتر راه‌کار ها از نظر علمی نتایجی را که به همراه دارند مناسب نمی باشد و ممکن است در شرایطی نیز باعث ایجاد عوارض و پیامدهای منفی گردد .
پس بهتر است جهت انتخاب بهترین روش جهت افزایش سایز و قطر و طول آلت تناسلی به کلینیک و مراکز معتبر مراجعه نمایید .

از عمده ترین روش ها و درمان هایی که به کمک آن می توان در کمترین زمان ممکن باعث ایجاد افزایش سایز در آلت تناسلی شد. استفاده از تزریق ژل و چربی می باشد.
انجام این درمان ها به صورت سرپایی می باشد و تنها به کمک بی حس کننده های موضعی صورت می پذیرد و نیازی به بستری شدن در مراکز درمانی وجود ندارد.

شما نیز می‌توانید از تزریق ژل و چربی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد تحت درمان بهترین متخصصین پوست و مو بهره مند گردید .

جهت رزرو نوبت و حضور در کلینیک با مشاوران ما تماس حاصل بفرمایید سپس با حضور در کلینیک توسط پزشک مورد معاینه قرار گرفته و بهترین روش درمان را انتخاب و با  انجام آن شاهد افزایش سایز و  اعتماد به نفس خود گردید.

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی تخصصی آراد با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز  می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۰۳۲۳۲۹۲

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinic.arad

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید :

clinicarad.com/مراقبت-ها/

آپارات

https://www.aparat.com/v/i28Od

نماشا

https://www.namasha.com/v/OyqWAEsq

لینک کوتاه:https://clinicarad.ir/cutb

تلگرام

https://t.me/cliniczibaeiiarad

گپ

https://gap.im

سروش

https://splus.ir/cliniczibaiiarad

ایتا

https://eitaa.com/cliniczibaiiarad

روبیکا

https://rubika.ir/clinicarad

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

 • پاک کردن تاتو بازو

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی

  با در 11 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی اگر احساس پشیمانی از تاتو دارید، این احساس متداول است و بسیاری از افراد در یک دوره‌ای از زندگی خود این احساس را تجربه می‌کنند. امکان دارد دلایل مختلفی برای این پشیمانی وجود داشته باشد، از جمله تغییر سلیقه، تغییر در شرایط زندگی، یا حتی عدم رضایت از کیفیت […]

 • عکس نمادین موز برای افزایش سایز آلت تناسلی

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی

  با در 21 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی اندازه طبیعی آلت تناسلی متغیر بوده و بین افراد مختلف تفاوت دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که اکثر مردان، اندازه طبیعی آلت تناسلی خود را به عنوان معقول و قابل قبول می‌دانند. مطالعات به دست آمده از متوسط اندازه آلت تناسلی به عنوان راهنمایی برای ارائه اطلاعات به افراد استفاده […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی