قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۲ آذر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: خانم دکتر طاهریون
بلفاروپلاستی

بهترین دکتر برای بلفاروپلاستی در تهران

چشم‌ها، زیبا، جذاب، نافذ و خیره‌کننده هستند. برخورداری از چشمانی زیبا شاید آرزو یا دغدغه‌ی خیلی از ما بوده، هست و خواهد بود. علاوه بر اون نقش حیاتی چشم در بینایی، جایی برای بحث درباره حساسیت این عضو را باقی نمی‌گذارد. در این عنوان به بررسی بلفاروپلاستی یا جراحی پلک، در دو سطح زیبایی و درمانی خواهیم پرداخت.

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

بلفاروپلاستی چیست؟

با افزایش سن، عضلات اطراف چشم ضعیف شده و سبب ایجاد افتادگی در پلک می‌شود. علاوه بر آن، به مرور زمان تجمع چربی سبب ایجاد تورم در اطراف چشم شده و زیبایی چشم‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در بلفاروپلاستی زیبایی با مشاهده این موارد، فرد به دلیل اهمیت زیبایی ظاهری، اقدام به انجام این جراحی می‌کند.

مراحل انجام بلفاروپلاستی

برای پلک بالا:

تزریق داروی بیهوشی

ایجاد برشی در قسمت پلک بالا

برداشتن پوست‌های اضافی

برداشتن چربی‌های اضافی در پلک بالا

بخیه نواحی برش زده در پلک بالا

برای پلک پایین:

تزریق داروی بیهوشی

برشی در زیر خط مژه

برداشتن چربی‌ های اضافی و افتاده پوست پلک

خط های برش برای جراحی پلک طوری طراحی می شوند که جای زخم به خوبی در ساختارهای طبیعی پلک پنهان خواهد شد.

بستن برش ‌های ایجاد شده با بخیه

مزایای بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی پف دور چشم، تمام خطوط ریز اطراف لبه های خارجی چشم را از بین می برد و همچنین به اصلاح افتادگی پلک پایین و کاهش کیسه های زیر چشم کمک می کند.

جراحی پلک باعث می شود چشمهای زیبا جویان عزیز جوان تر و شاداب تر به نظر برسد.

بلفاروپلاستی در درمان برخی از مشکلات بینایی نیز موثر است، با از بین بردن چربی هایی که وسعت دید را مسدود می کند، بینایی محیطی را بهبود می بخشد و با تغییر افتادگی پلک، خط دید فرد را گسترش می دهد.

هرگونه اسکار که ناشی از جراحی بلفاروپلاستی  باشد آنچنان قابل توجه نیست زیرا در چین های پلک پنهان می شود.

لیفت چشم در مقایسه با تزریق ژل یا چربی که باید هر چند ماه یکبار تکرار شوند، راه حل بهتری  برای دستیابی به نتیجه ی ماندگارتر می باشد .

با توجه به اینکه برش های جراحی در اطراف چشم بسیار کوچک هستند، زمان بهبودی برای جراحی پلک بسیار کاهش یافته است. دوره بهبودی معمولا از ۱ تا ۲ هفته طول می کشد، همچنین در مقایسه با سایر روش های زیبایی دردناک نیست و بهبودی راحتتری دارد .

معایب بلفاروپلاستی

هرگونه جراحی صورت همانند بلفاروپلاستی نیاز به برش هایی دارد که به دلیل  فرآیند آن باعث ایجاد تورم ابتدایی و یا کبودی بلافاصله پس از جراحی می شود. با این حال، اگر بیمار یک جراح با تجربه را در این زمینه انتخاب کند، خطری وجود ندارد و عوارض بلفاروپلاستی بسیار ناچیز خواهند بود.

گاهی اوقات، جراحی پلک ممکن است منجر به دوبینی موقت و مشکل در بستن چشم شود، البته این تنها تا چند ساعت پس از جراحی ادامه دارد و زیبا جوی عزیز می تواند در ۱ روز بینایی کامل پیدا کند.

اگر ابروهای افتاده یا چین‌ هایی در پیشانی خود دارید، بلفاروپلاستی کافی نیست و ممکن است به لیفت ابرو نیز نیاز داشته باشید.

امکان دارد پس از چند سال نیاز به انجام جراحی مجدد بلفاروپلاستی داشته باشید، زیرا این جراحی از پیری چشم جلوگیری نمی کند.

از آنجایی که چشم ‌ها عضوی از بدن انسان هستند که با افزایش سن در آینده به تغییر خود ادامه می‌ دهند، ممکن است لازم باشد چروک‌ های جدید و مشکلات پوستی اطراف چشم را با یک جراحی تکمیلی برطرف کنید.

کاندیدای مناسب برای بلفاروپلاستی

جراحی پلک در درجه اول برای زیبا جویان عزیزی انجام می گیرد که به دنبال درمان های ضد پیری هستند. چروک پوست اطراف چشم بخشی طبیعی از روند افزایش سن می باشد. اما با توجه به نوع پوست و ژنتیک افراد ممکن است میزان این چروک ها بسیار زیاد باشد و افراد این نوع جراحی را انتخاب کنند .

زیبا جویان عزیزی که زیر چشمشان برجستگی های قابل توجهی دارند یا اینکه ابروهایشان شروع به لرزیدن کرده نیز تمایل به انجام بلفاروپلاستی دارند.

برای برخی افراد بلفاروپلاستی فراتر از یک جراحی زیباییست؛ به عنوان مثال کسانی که بینایی شان تحت تأثیر چروکها و شل بودن پوست باشد کاندیدای خوبی برای این روش هستند؛ زیرا ممکن است بینایی افراد هنگام نگاه به سمت بالا توسط پوست آویزان مسدود شود.

هزینه های بلفاروپلاستی

عوامل مختلفی می توانند در تعیین هزینه بلفاروپلاستی نقش داشته باشند. به همین دلیل است که نمی توان همیشه هزینه مشخصی برای انجام این عمل جراحی اعلام کرد .

یک فاکتور مهم دیگر در تعیین هزینه بلفاروپلاستی، پزشک جراح می باشد. اینکه او چقدر تجربه دارد و همچنین از چه ابزارهایی استفاده می کند، به طور مستقیم در هزینه عمل تاثیر می گذارد. همچنین باید به هزینه های آزمایشات و داروهای تجویز شده و ویزیت های بعد از عمل هم توجه بفرمایید که مسلما برای هر شخص متفاوت است.

مشاور زیبایی رایگان

بلفاروپلاستی

کلینیک بین المللی پوست،مو وزیبایی الهیه -بلفاروپلاستی

مراقبت های قبل از بلفاروپلاستی

آماده سازی برای جراحی پلک پیچیده است. برای صحبت در مورد نگرانی ها، تاریخچه پزشکی و نتایج مورد نظر برای پلک های خود، نیاز به یک مشاوره اولیه با یک جراح پلاستیک دارید؛ انتخاب جراح مناسب باید با توجه به اعتبار و تجربیات او صورت بگیرد.

در صورتی که از دارویی استفاده می کنید، اعم از تجویزی، بدون نسخه یا مکمل های گیاهی، باید با پزشک خود در میان بگذارید. زیرا مصرف برخی داروها که باعث افزایش خطر خونریزی می شود، باید قطع شود.

از چند هفته قبل از انجام بلفاروپلاستی باید سیگار کشیدن را متوقف کنید.

برای چند روز ابتدایی بعد از عمل آماده شوید زیرا نمیتوانید از خانه خارج شوید یا آشپزی کنید.

مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی

بسیار مهم است که بلافاصله پس از عمل پلک چند روز استراحت کنید زیرا ممکن است دچار تورم یا درد شوید، برای رفع این علائم پزشک برای شما استفاده از مسکن هایی را تجویز می کند.

به بیمار توصیه می شود تا ۳ روز اول بعد از انجام بلفاروپلاستی از کمپرس یخ استفاده کند تا تورم بعد از عمل به حداقل خود برسد؛ برای از بین رفتن کامل عوارض و علائم باید ۱ تا ۲ هفته صبر کنید.

بعد از انجام بلفاروپلاستی نمیتوانید از لنزهای چشمی استفاده کنید، در صورت نیاز عینک را جایگزین کنید.

نیازی نیست که در کل مراحل بهبودی،چشمان خود را پوشانده باشید، اما ممکن است برای محافظت در روز اول با چشم بند (گاز استریل) به خانه فرستاده شوید.

تا چند روز باید به آرامی چهره و مخصوصا ناحیه اطراف چشم را بشویید.

بعد از گذشت چند روز در صورت لزوم مجدداً  برای ارزیابی و برداشتن بخیه به جراح خود مراجعه کنید .

تا ۱ هفته از انجام فعالیت های شدید یا ورزش خودداری کنید.

باید تا چند روز بعد از عمل سر خود را بالا نگه دارید .

از عینک آفتابی برای محافظت برای پلک های خود استفاده کنید.

اثرات و نتایج بلفاروپلاستی

همان‌طور که از پیر شدن نمی‌توان جلوگیری کرد، شل شدن بافت‌های پوستی هم اجتناب‌ناپذیر است. البته نتایج بلفاروپلاستی حداقل تا ۷ سال ماندگار است. برای ماندگاری بیشتر نتایج  می‌توانید با مراقبت بیشتر از پلک‌ها نتایج را تا ۱۲ سال هم مشاهده کنید.

دوره نقاهت بلفاروپلاستی

دوره ریکاوری بعد از بلفاروپلاستی در مقایسه با سایر جراحی ها نسبتاً زمان کوتاهی دارد .بلافاصله بعد از عمل شما به اتاق ریکاوری منتقل خواهید شد، از نظر عوارض جانبی تحت کنترل قرار می گیرید و در صورت عدم بروز عوارض، همان روز به خانه خواهید رفت.

تعداد جلسات

جراحی بلفاروپلاستی در ۱ جلسه انجام می شود و نیاز به تکرار دوباره ندارد در این جلسه درمانی بافت اضافی به همراه چربی انباشته شده در زیر پلک خارج می شود که باعث جوانسازی و لیفت پلک می شود.

مشاوره

کلینیک بین المللی پوست ، مو و زیبایی الهیه با کادری مجرب و متخصص در هر نوع زیباسازی و جوانسازی به صورت حضوری و در صورت عدم امکان زیبا جویان عزیز برای مشاوره حضوری همه ساعت می تواند به زیبا جویان عزیز مشاوره تلفنی را ارایه کند.

شاید این مطالب نیز برای شما جالب باشد :

https://clinicelahieh.com/%d8%a2%db%8c%d8%a7-%d8%b9%d9%85%d9%84-%d8%a8%d9%84%d9%81%d8%a7%d8%b1%d9%88%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d8%b3%d8%b1%d9%be%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%9f/

https://clinicelahieh.com/%d9%85%d9%82%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%87-%d8%a8%d9%84%d9%81%d8%a7%d8%b1%d9%88%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3%d9%85%d8%a7-%d8%ac%d8%aa/

https://clinicelahieh.com/%d8%aa%d9%81%d8%a7%d9%88%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%aa%d9%88-%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d9%88-%d8%a8%d9%84%d9%81%d8%a7%d8%b1%d9%88%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c-%da%86%db%8c%d8%b3/

نتیجه گیری

پوست و چربی اضافی پلک، آن  را سنگین می کند و علاوه بر ظاهری پیر، این پف کردگی گاهی اوقات بینایی را مسدود می کند.

بلفاروپلاستی پلک فوقانی برای از بین بردن پوست و چربی اضافی پلک ها انجام می شود و می تواند بینایی را بهبود بخشد.

در عمل جراحی پلک مغولی، که به آن عمل جراحی پلک آسیایی نیز گفته می شود، چشمها در  در بالای مژه ها چین ندارد و این موضوع سبب حالت پف آلوده بودن چشم می گردد.

در این نوع چشم ها پلک سوم اضافی در گوشه ی داخلی پلک بالا و پایین و بالاتر بودن گوشه خارجی چشم مشهود می باشد که زیبا جوی عزیز خواهان از بین رفتن این حالت چشم بوده و می تواند با جراحی پلک آسیایی چشم های خود را از  این حالت خارج کند.

مشاوره زیبایی رایگان

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز  می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان  می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۰۰۴۳۶۳۰

۰۲۱۹۱۰۱۲۷۵۶

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۲ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinicelahieh

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید :

clinicelahieh.com

سایت تخفیفات پزشکی جهت دریافت تخفیف:

 https://takhfifannet.com

 سایت انجمن جهت پاسخ به سوالات زیبایی شما توسط برترین متخصصین زیبایی کشور:

 https://harfhayetazeh.com

لینک کوتاه:

https://clinicelahieh.com/eov4

 نماشا:

https://www.namasha.com/clinic.elahieh

تلگرام:

https://t.me/clinic_elahieh

گپ:

https://gap.im

سروش:

https://splus.ir/clinicelahieh

ایتا:

https://eitaa.com/clinicelahieh

روبیکا:

https://eitaa.com/clinicelahieh

 • استخدام بانک ملی  در سال ۱۴۰۱

  با در 13 مارس 2023 - 0 نظرات

  استخدام بانک ملی  در سال ۱۴۰۱ بانک ملی ایران برای ی تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل شماره  ۲۴۵۱۰مورخ ۱۰/۰۵/۱۴۰۱نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاههای اجرایی، از محل مجوز شماره۲۸۸۹۱مورخ۲۹/۰۴/۱۴۰۱سازمان اداری و استخدامی کشور، تعداد۱۷۳۲ نفر از افراد واجد شرایط […]

 • استخدام بانک پاسارگاد

  با در 4 آوریل 2023 - 0 نظرات

  بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز شعبه‌های خود از واجدین شرایط پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت‌های مورد نیاز، دعوت به مصاحبه می‌نماید. شرایط ثبت نام سلامت کامل جسم و روان بنا به تشخیص پزشکان معتمد بانک. نداشتن سوء پیشینه کیفری. بومی و ساکن شهر مورد تقاضا. […]

 • استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه)

  با در 11 آوریل 2023 - 0 نظرات

  استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه)  اصفهان، تیران نوع همکاری سایر نیاز به سابقه حداقل ۵ سال شیوهٔ پرداخت ماهانه بیمه دارد توضیحات استخدام یک نفر خانم جهت مدیریت یک مجموعه با حداقل ۵ سال سابقه کاری منظم و دقیق دارای هوش بالا ساعت کاری روزانه ۷ ساعت به دلخواه (به صورت یک روز در میان […]

 • جراحی پلک چشم در اصفهان

  جراحی پلک چشم در اصفهان

  با در 21 مارس 2023 - 0 نظرات

  جراحی پلک چشم در اصفهان چشم ها به عنوان یکی از مهمترین اعضای صورت همیشه نشان دهنده حالات انسان می‌باشند. چشم ها می توانند خوشحالی ،شادی و ناراحتی و غم را به طور کامل بروز دهند. چشم ها به عنوان مهمترین عضو در چهره حتی سن شخص را نیز نشان  می دهند . وقتی با […]

 • کاشت ابرو

  مراقبت های بعد از کاشت ابرو:

  با در 15 آوریل 2023 - 0 نظرات

  مراقبت های بعد از کاشت ابرو: دلایل مختلفی مانند افزایش سن، بیماری، برداشتن بیش از اندازه ابروها در جوانی و سایر مشکلات پزشکی می تواند سبب ریزش در ابروها شود به همین دلیل خیلی از افراد کاشت ابرو را به عنوان راهکاری مطمئن در نظر می گیرند.  شاید تصورش را نکنید اما ابروها تاثیر بسیار […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به دستگاه تناسلی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی به لابیا تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لابیاپلاستی لیفت صورت لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه هایفوتراپی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی