قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۲ آذر ۱۴۰۱
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: خانم دکتر طاهریون
بلفاروپلاستی

بهترین دکتر برای بلفاروپلاستی در تهران

چشم‌ها، زیبا، جذاب، نافذ و خیره‌کننده هستند. برخورداری از چشمانی زیبا شاید آرزو یا دغدغه‌ی خیلی از ما بوده، هست و خواهد بود. علاوه بر اون نقش حیاتی چشم در بینایی، جایی برای بحث درباره حساسیت این عضو را باقی نمی‌گذارد. در این عنوان به بررسی بلفاروپلاستی یا جراحی پلک، در دو سطح زیبایی و درمانی خواهیم پرداخت.

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

بلفاروپلاستی چیست؟

با افزایش سن، عضلات اطراف چشم ضعیف شده و سبب ایجاد افتادگی در پلک می‌شود. علاوه بر آن، به مرور زمان تجمع چربی سبب ایجاد تورم در اطراف چشم شده و زیبایی چشم‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در بلفاروپلاستی زیبایی با مشاهده این موارد، فرد به دلیل اهمیت زیبایی ظاهری، اقدام به انجام این جراحی می‌کند.

مراحل انجام بلفاروپلاستی

برای پلک بالا:

تزریق داروی بیهوشی

ایجاد برشی در قسمت پلک بالا

برداشتن پوست‌های اضافی

برداشتن چربی‌های اضافی در پلک بالا

بخیه نواحی برش زده در پلک بالا

برای پلک پایین:

تزریق داروی بیهوشی

برشی در زیر خط مژه

برداشتن چربی‌ های اضافی و افتاده پوست پلک

خط های برش برای جراحی پلک طوری طراحی می شوند که جای زخم به خوبی در ساختارهای طبیعی پلک پنهان خواهد شد.

بستن برش ‌های ایجاد شده با بخیه

مزایای بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی پف دور چشم، تمام خطوط ریز اطراف لبه های خارجی چشم را از بین می برد و همچنین به اصلاح افتادگی پلک پایین و کاهش کیسه های زیر چشم کمک می کند.

جراحی پلک باعث می شود چشمهای زیبا جویان عزیز جوان تر و شاداب تر به نظر برسد.

بلفاروپلاستی در درمان برخی از مشکلات بینایی نیز موثر است، با از بین بردن چربی هایی که وسعت دید را مسدود می کند، بینایی محیطی را بهبود می بخشد و با تغییر افتادگی پلک، خط دید فرد را گسترش می دهد.

هرگونه اسکار که ناشی از جراحی بلفاروپلاستی  باشد آنچنان قابل توجه نیست زیرا در چین های پلک پنهان می شود.

لیفت چشم در مقایسه با تزریق ژل یا چربی که باید هر چند ماه یکبار تکرار شوند، راه حل بهتری  برای دستیابی به نتیجه ی ماندگارتر می باشد .

با توجه به اینکه برش های جراحی در اطراف چشم بسیار کوچک هستند، زمان بهبودی برای جراحی پلک بسیار کاهش یافته است. دوره بهبودی معمولا از ۱ تا ۲ هفته طول می کشد، همچنین در مقایسه با سایر روش های زیبایی دردناک نیست و بهبودی راحتتری دارد .

معایب بلفاروپلاستی

هرگونه جراحی صورت همانند بلفاروپلاستی نیاز به برش هایی دارد که به دلیل  فرآیند آن باعث ایجاد تورم ابتدایی و یا کبودی بلافاصله پس از جراحی می شود. با این حال، اگر بیمار یک جراح با تجربه را در این زمینه انتخاب کند، خطری وجود ندارد و عوارض بلفاروپلاستی بسیار ناچیز خواهند بود.

گاهی اوقات، جراحی پلک ممکن است منجر به دوبینی موقت و مشکل در بستن چشم شود، البته این تنها تا چند ساعت پس از جراحی ادامه دارد و زیبا جوی عزیز می تواند در ۱ روز بینایی کامل پیدا کند.

اگر ابروهای افتاده یا چین‌ هایی در پیشانی خود دارید، بلفاروپلاستی کافی نیست و ممکن است به لیفت ابرو نیز نیاز داشته باشید.

امکان دارد پس از چند سال نیاز به انجام جراحی مجدد بلفاروپلاستی داشته باشید، زیرا این جراحی از پیری چشم جلوگیری نمی کند.

از آنجایی که چشم ‌ها عضوی از بدن انسان هستند که با افزایش سن در آینده به تغییر خود ادامه می‌ دهند، ممکن است لازم باشد چروک‌ های جدید و مشکلات پوستی اطراف چشم را با یک جراحی تکمیلی برطرف کنید.

کاندیدای مناسب برای بلفاروپلاستی

جراحی پلک در درجه اول برای زیبا جویان عزیزی انجام می گیرد که به دنبال درمان های ضد پیری هستند. چروک پوست اطراف چشم بخشی طبیعی از روند افزایش سن می باشد. اما با توجه به نوع پوست و ژنتیک افراد ممکن است میزان این چروک ها بسیار زیاد باشد و افراد این نوع جراحی را انتخاب کنند .

زیبا جویان عزیزی که زیر چشمشان برجستگی های قابل توجهی دارند یا اینکه ابروهایشان شروع به لرزیدن کرده نیز تمایل به انجام بلفاروپلاستی دارند.

برای برخی افراد بلفاروپلاستی فراتر از یک جراحی زیباییست؛ به عنوان مثال کسانی که بینایی شان تحت تأثیر چروکها و شل بودن پوست باشد کاندیدای خوبی برای این روش هستند؛ زیرا ممکن است بینایی افراد هنگام نگاه به سمت بالا توسط پوست آویزان مسدود شود.

هزینه های بلفاروپلاستی

عوامل مختلفی می توانند در تعیین هزینه بلفاروپلاستی نقش داشته باشند. به همین دلیل است که نمی توان همیشه هزینه مشخصی برای انجام این عمل جراحی اعلام کرد .

یک فاکتور مهم دیگر در تعیین هزینه بلفاروپلاستی، پزشک جراح می باشد. اینکه او چقدر تجربه دارد و همچنین از چه ابزارهایی استفاده می کند، به طور مستقیم در هزینه عمل تاثیر می گذارد. همچنین باید به هزینه های آزمایشات و داروهای تجویز شده و ویزیت های بعد از عمل هم توجه بفرمایید که مسلما برای هر شخص متفاوت است.

مشاور زیبایی رایگان

بلفاروپلاستی

کلینیک بین المللی پوست،مو وزیبایی الهیه -بلفاروپلاستی

مراقبت های قبل از بلفاروپلاستی

آماده سازی برای جراحی پلک پیچیده است. برای صحبت در مورد نگرانی ها، تاریخچه پزشکی و نتایج مورد نظر برای پلک های خود، نیاز به یک مشاوره اولیه با یک جراح پلاستیک دارید؛ انتخاب جراح مناسب باید با توجه به اعتبار و تجربیات او صورت بگیرد.

در صورتی که از دارویی استفاده می کنید، اعم از تجویزی، بدون نسخه یا مکمل های گیاهی، باید با پزشک خود در میان بگذارید. زیرا مصرف برخی داروها که باعث افزایش خطر خونریزی می شود، باید قطع شود.

از چند هفته قبل از انجام بلفاروپلاستی باید سیگار کشیدن را متوقف کنید.

برای چند روز ابتدایی بعد از عمل آماده شوید زیرا نمیتوانید از خانه خارج شوید یا آشپزی کنید.

مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی

بسیار مهم است که بلافاصله پس از عمل پلک چند روز استراحت کنید زیرا ممکن است دچار تورم یا درد شوید، برای رفع این علائم پزشک برای شما استفاده از مسکن هایی را تجویز می کند.

به بیمار توصیه می شود تا ۳ روز اول بعد از انجام بلفاروپلاستی از کمپرس یخ استفاده کند تا تورم بعد از عمل به حداقل خود برسد؛ برای از بین رفتن کامل عوارض و علائم باید ۱ تا ۲ هفته صبر کنید.

بعد از انجام بلفاروپلاستی نمیتوانید از لنزهای چشمی استفاده کنید، در صورت نیاز عینک را جایگزین کنید.

نیازی نیست که در کل مراحل بهبودی،چشمان خود را پوشانده باشید، اما ممکن است برای محافظت در روز اول با چشم بند (گاز استریل) به خانه فرستاده شوید.

تا چند روز باید به آرامی چهره و مخصوصا ناحیه اطراف چشم را بشویید.

بعد از گذشت چند روز در صورت لزوم مجدداً  برای ارزیابی و برداشتن بخیه به جراح خود مراجعه کنید .

تا ۱ هفته از انجام فعالیت های شدید یا ورزش خودداری کنید.

باید تا چند روز بعد از عمل سر خود را بالا نگه دارید .

از عینک آفتابی برای محافظت برای پلک های خود استفاده کنید.

اثرات و نتایج بلفاروپلاستی

همان‌طور که از پیر شدن نمی‌توان جلوگیری کرد، شل شدن بافت‌های پوستی هم اجتناب‌ناپذیر است. البته نتایج بلفاروپلاستی حداقل تا ۷ سال ماندگار است. برای ماندگاری بیشتر نتایج  می‌توانید با مراقبت بیشتر از پلک‌ها نتایج را تا ۱۲ سال هم مشاهده کنید.

دوره نقاهت بلفاروپلاستی

دوره ریکاوری بعد از بلفاروپلاستی در مقایسه با سایر جراحی ها نسبتاً زمان کوتاهی دارد .بلافاصله بعد از عمل شما به اتاق ریکاوری منتقل خواهید شد، از نظر عوارض جانبی تحت کنترل قرار می گیرید و در صورت عدم بروز عوارض، همان روز به خانه خواهید رفت.

تعداد جلسات

جراحی بلفاروپلاستی در ۱ جلسه انجام می شود و نیاز به تکرار دوباره ندارد در این جلسه درمانی بافت اضافی به همراه چربی انباشته شده در زیر پلک خارج می شود که باعث جوانسازی و لیفت پلک می شود.

مشاوره

کلینیک بین المللی پوست ، مو و زیبایی الهیه با کادری مجرب و متخصص در هر نوع زیباسازی و جوانسازی به صورت حضوری و در صورت عدم امکان زیبا جویان عزیز برای مشاوره حضوری همه ساعت می تواند به زیبا جویان عزیز مشاوره تلفنی را ارایه کند.

شاید این مطالب نیز برای شما جالب باشد :

https://clinicelahieh.com/%d8%a2%db%8c%d8%a7-%d8%b9%d9%85%d9%84-%d8%a8%d9%84%d9%81%d8%a7%d8%b1%d9%88%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d8%b3%d8%b1%d9%be%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%9f/

https://clinicelahieh.com/%d9%85%d9%82%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%87-%d8%a8%d9%84%d9%81%d8%a7%d8%b1%d9%88%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3%d9%85%d8%a7-%d8%ac%d8%aa/

https://clinicelahieh.com/%d8%aa%d9%81%d8%a7%d9%88%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%aa%d9%88-%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d9%88-%d8%a8%d9%84%d9%81%d8%a7%d8%b1%d9%88%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c-%da%86%db%8c%d8%b3/

نتیجه گیری

پوست و چربی اضافی پلک، آن  را سنگین می کند و علاوه بر ظاهری پیر، این پف کردگی گاهی اوقات بینایی را مسدود می کند.

بلفاروپلاستی پلک فوقانی برای از بین بردن پوست و چربی اضافی پلک ها انجام می شود و می تواند بینایی را بهبود بخشد.

در عمل جراحی پلک مغولی، که به آن عمل جراحی پلک آسیایی نیز گفته می شود، چشمها در  در بالای مژه ها چین ندارد و این موضوع سبب حالت پف آلوده بودن چشم می گردد.

در این نوع چشم ها پلک سوم اضافی در گوشه ی داخلی پلک بالا و پایین و بالاتر بودن گوشه خارجی چشم مشهود می باشد که زیبا جوی عزیز خواهان از بین رفتن این حالت چشم بوده و می تواند با جراحی پلک آسیایی چشم های خود را از  این حالت خارج کند.

مشاوره زیبایی رایگان

کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه-کلینیک زیبایی الهیه

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیز  می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان  می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۰۰۴۳۶۳۰

۰۲۱۹۱۰۱۲۷۵۶

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۲ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinicelahieh

ارائه مراقبت های مربوط به خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی الهیه تهران توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید :

clinicelahieh.com

سایت تخفیفات پزشکی جهت دریافت تخفیف:

 https://takhfifannet.com

 سایت انجمن جهت پاسخ به سوالات زیبایی شما توسط برترین متخصصین زیبایی کشور:

 https://harfhayetazeh.com

لینک کوتاه:

https://clinicelahieh.com/eov4

 نماشا:

https://www.namasha.com/clinic.elahieh

تلگرام:

https://t.me/clinic_elahieh

گپ:

https://gap.im

سروش:

https://splus.ir/clinicelahieh

ایتا:

https://eitaa.com/clinicelahieh

روبیکا:

https://eitaa.com/clinicelahieh

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

 • پاک کردن تاتو بازو

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی

  با در 11 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی اگر احساس پشیمانی از تاتو دارید، این احساس متداول است و بسیاری از افراد در یک دوره‌ای از زندگی خود این احساس را تجربه می‌کنند. امکان دارد دلایل مختلفی برای این پشیمانی وجود داشته باشد، از جمله تغییر سلیقه، تغییر در شرایط زندگی، یا حتی عدم رضایت از کیفیت […]

 • عکس نمادین موز برای افزایش سایز آلت تناسلی

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی

  با در 21 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی اندازه طبیعی آلت تناسلی متغیر بوده و بین افراد مختلف تفاوت دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که اکثر مردان، اندازه طبیعی آلت تناسلی خود را به عنوان معقول و قابل قبول می‌دانند. مطالعات به دست آمده از متوسط اندازه آلت تناسلی به عنوان راهنمایی برای ارائه اطلاعات به افراد استفاده […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی