قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۲۹ تیر ۱۴۰۲
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: فیروزه حدادی
آلت

افزایش قطر آلت با بهترین روش

تبلیغات زیادی انجام می‌گیرد که مدعی می‌شوند حجم دهنده‌ها، افزایش دهنده‌های طول آلت، ویکیوم‌ها، قرص‌ها و کرم‌ها وجود دارند که می‌توانند روش‌های مناسبی برای افزایش قطر آلت تناسلی باشند اما آیا این روش‌ها واقعاً کارآمد هستند؟ اندازه آلت تناسلی یکی از دلایل رایج افسردگی می‌باشد که این موضوع باعث ایجاد صنعت چندین میلیون دلاری افزایش سایز این عضو شده در این زمینه می‌توان به تولید  مکمل‌ها، کرم‌ها، لوسیون‌ها، دستگاه‌ها و همچنین جراحی اشاره کرد همچنین راه‌های اثبات شده‌ای برای افزایش قطر آلت تناسلی وجود دارد و بعضی روش‌ها نیز تاثیر زیادی نخواهند داشت ما در این مقاله قصد داریم شما را با افزایش قطر با بهترین روش‌ها، اثرات، مزایا و عوارض آنها آشنا کنیم پس با ما همراه شوید.

کلینیک زیبایی آراد

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی آراد

آیا بزرگ کردن آلت تناسلی عملی است؟

اکثر افراد که به دنبال درمان برای افزایش سایز دستگاه تناسلی هستند آلت‌های آنها در اندازه‌های نرمال و معمولی می‌باشد یعنی اندازه آن برای انجام رابطه جنسی و دفع ادرار کاملاً مناسب است. تولید کنندگان مدعی هستند که محصولاتی مانند کرم، قرص و دستگاه‌های افزایش دهنده طول سبب افزایش اندازه دستگاه تناسلی خواهد شد بعضی از افراد هم گزینه جراحی را در نظر می‌گیرند با این وجود تقریباً هیچ یک از این روش‌ها مفید نیست در اینجا ما قصد داریم به روش‌های مختلف برای افزایش قطر آلت تناسلی بپردازیم.

دستگاه‌های کششی

هدف این دستگاه افزایش طول یا ایجاد کشش در بافت دستگاه تناسلی می‌باشد فرد وزنه کوچکی را به آلت تناسلی خود متصل می‌کند و به آرامی آن را می‌کشد طبق تحقیقات علمی در سال ۲۰۱۰ افزایش دهنده‌های دستگاه تناسلی تنها وسایل تکنیکی بر پایه مدرک می‌باشند که برای بزرگ کردن دستگاه تناسلی از لحاظ طول مورد استفاده قرار می‌گرفتند نتایج حاصل از آنها کم ارزش‌تر از جراحی نیست تحقیقات بسیار زیادی در خصوص تاثیر این وسایل انجام شده که نتایج متفاوتی را به دنبال داشته است برخی نتایج بیان می‌کند که این وسایل در حدود ۱ تا ۳ سانتی‌متر طول دستگاه تناسلی را می‌تواند افزایش دهد در اکثر این آزمون‌ها شرکت کنندگان دستگاه‌ها را روزی ۳ تا ۴ ساعت باید استفاده می‌کردند در یکی از این آزمون‌ها از افراد خواسته شد روزانه ۹ ساعت از این دستگاه استفاده کنند تحقیقات در خصوص استفاده از این تجهیزات در قبل و بعد از انجام جراحی نیز باید صورت گیرد. امنیت و تاثیر این دستگاه‌ها نیازمند مطالعات بیشتری خواهد بود و موسسه مراقبت‌های اورولوژی استفاده از این دستگاه‌ها را توصیه نمی‌کند.

دستگاه‌های وکیوم

دستگاه‌های وکیوم حاوی لوله‌ای هستند که روی دستگاه تناسلی قرار داده می‌شوند و خروج هوا از درون آن خلعی ایجاد می‌کند که این امر باعث جریان یافتن خون در داخل آلت می‌شود و در نهایت حجم آن را افزایش خواهد داد، افراد معمولاً از دستگاه‌های وکیوم برای درمان ضعف جنسی و یا ایجاد نغوظ استفاده می‌کنند هیچ مدرک علمی و ثابت شده‌ای وجود ندارد که این دستگاه‌ها نشان می‌دهد بتواند به افزایش سایز آلت تناسلی کمک کند.

قرص و کرم

قرص‌ها و کرم‌های گوناگونی نیز وجود دارند که ادعا می‌کنند می‌توانند به افزایش قطر آلت تناسلی کمک کنند این موارد حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی، گیاهی و هورمون‌ها می‌باشند هیچ مدرک قوی علمی مبنی بر تاثیرگذاری این مواد بر افزایش طول و قطر آلت تناسلی وجود ندارد در واقع تحقیقات حاکی از وجود برخی مواد مضر در این قرص‌ها نیز وجود دارد. سازمان غذا و داروی ایالات متحده هشدارهای زیادی در خصوص محصولات افزایش قوای جنسی داده که آلوده هستند و حاوی ترکیبات داروی نامشخص می‌باشند.

جلکینگ

جلکینگ ورزشی است که در آن فرد باید به طور مرتب دستگاه تناسلی خود را در حالت نغوظ نیافته با کمک انگشت شست و سبابه بکشد هدف از انجام این روش تحریک جریان خون است که می‌تواند سبب افزایش طول آلت تناسلی در حالت نغوظ شود جلکینگ همراه با دیگر روش‌ها به افراد کمک می‌کند تا با آلت خود راحت تر باشند با این وجود افزایش سایز از این طریق تا حدودی غیر متحمل است از عوارض آن نیز می‌توان به کبودی، درد، فیبروز و زخم اشاره کرد.

جراحی آلت تناسلی

دو نوع جراحی برای افزایش قطر و طول آلت تناسلی وجود دارد اولین مورد تقویت دستگاه تناسلی با تزریق سلول‌های چربی به داخل آن می‌باشد، هدف افزایش ضخامت و پهنا علاوه بر طول آن است این عمل ریسک‌های بسیاری دارد عوارضی شامل ورم و کج شدن دستگاه تناسلی نیز می‌تواند ایجاد کند اگر عوارض شدید باشد دستگاه تناسلی باید کامل برداشته شود. روش دیگری برای سلول‌های چربی از نقطه دیگر بدن و تزریق آن به دستگاه تناسلی وجود دارد این عمل کمترین تهاجم را دارد و بعد از یک سال چیزی بین ۲/۳۹ تا ۲/۶۵ سانتی‌متر به طول آلت اضافه خواهد کرد با این وجود این عضو بدن یک سال بعد از جراحی ۲۰ تا ۸۰ درصد از حجم خود را می‌تواند از دست بدهد بنابراین به چندین جراحی برای رسیدن به نتایج مطلوب نیاز دارد.

دومین شیوه جراحی آماده‌سازی ربات معلق است این ربات دستگاه تناسلی را به ناحیه شرمگاهی متصل می‌کند و در طول نغوظ آلت را نگه می‌دارد اگر جراح ربات را ببرد زاویه دستگاه تناسلی دچار تغییر می‌شود و بلندتر به نظر خواهد رسید در کل آزادسازی ربات باعث افزایش ۱ تا ۳ سانتی‌متری طول دستگاه تناسلی خواهد شد اما میزان رضایت بیمار و شریک جنسی کاهش پیدا می‌کند و به ۳۰ تا ۶۵ درصد می‌رسد. عدم استمرار نغوظ، دخول را می‌تواند با مشکل روبرو کند طبق توصیه انجمن اورولوژی آمریکا جراحی تقویت دستگاه تناسلی نه ایمن و نه موثر است.

لیپوساکشن

اگر فرد حجم بسیار بالایی از چربی را در پایین شکم داشته باشد حذف چربی با کمک لیپوساکشن می‌تواند آلت مدفون شده را به بیرون بکشد و در این صورت باعث بزرگ‌تر دیده شدن دستگاه تناسلی می‌شود جراحی‌های کنترل چاقی و ابدومینوپلاستی هم می‌تواند تاثیر داشته باشد این عمل سبب افزایش اعتماد به نفس نیز خواهد شد در کنار آن تغذیه و داشتن رژیم نیز برای جلوگیری از بازگشت مجدد چربی‌ها انجام توصیه می‌شود.

چه کسی به جراحی نیاز دارد؟

جامعه پزشکی در صورتی که فرد بیمار به کوچکی دستگاه تناسلی دچار باشد میکروپنیس یعنی طول دستگاه تناسلی در زمان نغوظ کمتر از ۹ سانتی‌متر یا کوتاه‌تر باشد، علت میکروپنیس معمولاً فاکتورهای هورمونی است پزشک ابتدا تجویز کردن درمان‌های هورمونی را آغاز می‌کند اگر موثر واقع نشد جراحی را در نظر خواهد گرفت.

میانگین اندازه آلت تناسلی

آلت تناسلی شکل و سایزهای مختلفی دارد و در افراد مختلف کاملاً متفاوت از تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۴ انجام شد نشان داد که:

. میانگین طول آلت تناسلی در حالت خوابیده ۹.۱۶ سانتی‌متر و محیط آن ۹.۱۳سانتی‌متر است

. میانگین طول آلت تناسلی در حالت نغوظ ۱۳.۱۲ سانتی‌متر و محیط آن ۱۶.۶سانتی‌متر است.

محققان به این نتیجه رسیدند که ۵ درصد از آقایان آلت تناسلی نغوظ کرده آنها با طول بیش از ۱۶ سانتی‌متر است در ۵ درصد دیگر طول آلت تناسلی آنها بعد از نغوظ به کمتر از ۱۰ سانتی‌متر می‌رسد

در سال ۲۰۱۹ بررسی دوباره صورت گرفت و نشان داد میانگین طول دستگاه تناسلی در حالت نغوظ یافته ۱۲.۹۵ تا ۱۳.۹ سانتی متر است سپس دانشمندان به این نتیجه رسیدند که رقم اصلی احتمالا نزدیک به کمترین مقدار می‌باشد میانگین طول دستگاه تناسلی در حالت نغوظ یافته ۱۲.۹۸ بود.

تزریق ژل برای افزایش قطر آلت تناسلی بهترین روش

با پیشرفت تکنولوژی و ژل‌های تزریقی پزشکان شاهد پیشرفت در بزرگ کردن آلت تناسلی با روش‌های غیر طراحی هستند بدین منظور پزشکان از محصولاتی استفاده خواهند کرد که مورد تایید سازمان غذا و داروی ایالات متحده قرار گرفته و از آنها برای بهبود وضعیت صورت استفاده می‌شود اما این بار پزشکان از این محصولات روی دستگاه تناسلی استفاده می‌کنند تا به میزان قابل توجهی بتوانند حجم و طول دستگاه تناسلی را افزایش دهند تحقیقات نشان داده که بزرگی دستگاه تناسلی می‌تواند از لحاظ ظاهر و صمیمیت در ارتباط باشد، تزریق ژل به عنوان افزایش قطر آلت تناسلی  بهترین روش نیز شناخته شده است تزریق ژل برای افزایش سایز و حجم آلت تناسلی بیشترین تاثیر را روی قطر آلت تناسلی دارد.

در تزریق ژل به آلت از بیهوشی موضعی استفاده خواهد شد به طوری که فرد در زمان تزریق هوشیار می‌باشد این تزریق می‌تواند حدود ۳۰ تا ۴۰ دقیقه به طول بیانجامد فرد بلافاصله بعد از پایان درمان می‌تواند فعالیت‌های خود را آغاز کند و نیازی ندارد که بستری شود در اکثر موارد با کمک تکنیک میکروکانولا تنها ۲ تا ۴ مرحله تزریق انجام می‌گیرد میکروکانولا سبب افزایش ایمنی تزریق سوزن چند مرحله‌ای می‌شود و کبودی و آسیب دیدگی را می‌تواند در این اندام به حداقل خود برساند.

آلت

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی آراد – آلت

تزریق ژل برای افزایش قطر آلت تناسلی برای چه افرادی مناسب است؟

خیلی از آقایان که به دنبال یافتن راه حل برای افزایش قطر آلت تناسلی هستند اغلب دیدگاه تحریف شده و غلطی نسبت به دستگاه تناسلی دارند پس شرکت در جلسات مشاوره می‌تواند درک بهتره آنها از اندازه آلت تناسلی را افزایش دهد قبل از شروع درمان بایستی تمام سوالات و نگرانی‌های خود را با پزشک مطرح کنید و انتظارات واقع بینانه‌ای نیز از نتیجه تزریق داشته باشید شما می‌توانید در طول مشاوره به عکس‌های قبل و بعد از انجام تزریق دیگران نگاه کنید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید، تزریق ژل برای آلت تناسلی برای افرادی که یک یا چند موارد زیر در آنها وجود دارد گزینه مناسب می‌باشد:

. اندازه آلت آنها از لحاظ قطر یا طول کمتر از حد متوسط باشد

. انتظارات واقع بینانه از نتیجه این تزریق داشته باشند

. از نظر روانی اعتماد به نفس کافی در خصوص دستگاه تناسلی خود ندارند

. از زود انزالی رنج می‌برند

. بالای ۱۸ سال دارند

. به هیچ بیماری جدی مانند بیماری‌های عفونی، عروقی، لنفاوی و …. مبتلا نیستند

. دچار بیماری پیرونی فعال نیستند

. به هیچ نوع عفونت منطقه جنسی فعال مبتلا نیستند

. بیماری فیموزیس یا پارافیموز ندارند

. نسبت به هیچ یک از ژل‌های حاوی هیالورونیک حساسیت ندارند

لطفاً در صورتی که قبلاً جراحی افزایش قطر یا طول آلت تناسلی انجام داده‌اید پزشک را در جریان بگذارید تا در خصوص مناسب بودن تزریق ژل و وضعیت شما تصمیم گرفته شود البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که تزریق ژل درمانی برای برطرف کردن افتادگی و یا انحنای آلت تناسلی نخواهد بود.

اگر شما جزو کاندیدای مناسب تزریق ژل برای افزایش قطر آلت تناسلی هستید می‌توانید با مراجعه به کلینیک بین‌المللی پوست و مو و زیبایی آراد زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه‌ای این کلینیک به انجام این روش بپردازید و از نتایج به دست آمده آن لذت ببرید.

آماده شدن برای تزریق ژل به آلت تناسلی

قبل از آغاز روند درمان بایستی موارد زیر رعایت شود:

. چند روز قبل از انجام درمان باید موهای زائد ناحیه‌ تناسلی خود را شیو کنید.

. در روز درمان محل مورد نظر را با آب و صابون تمیز کنید.

. یک هفته قبل از انجام درمان از مصرف داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید زیرا این داروها کبودی و خونریزی را افزایش می‌دهد.

روز درمان

حدود ۳۰ دقیقه قبل از تزریق ژل برای افزایش قطر آلت تناسلی پزشک بر روی قسمت مورد نظر شما داروهای تزریق شده و کرم‌های بی‌حس کننده استفاده می‌کند تمام تزریق توسط یک سرنگ یا کانولای باریک و دایره‌ای شکل انجام خواهد شد تزریق با کم‌ترین درد و ناراحتی همراه است که این درد و ناراحتی نیز به راحتی می‌تواند تحمل شود ژل با استفاده از نوع خاصی از پر کننده‌های پوستی که قبلاً با لیدوکائین مخلوط شده فوراً به بدن وارد می‌شود در بعضی شرایط ممکن است که پزشک ابتدا داروهایی را به شما تزریق کند که این امر سبب ایجاد برانگیختگی آلت تناسلی شود در این حالت پزشک بهتر می‌تواند در زمان تزریق ژل را در اطراف دستگاه تناسلی تزریق و شکل دهی کند برانگیختگی دستگاه تناسلی تا چند ساعت بعد از جراحی می‌تواند ادامه داشته باشد اما اگر مدت زمان آن بسیار زیاد شد باید بلافاصله با پزشک تماس بگیرید.

در صورت لزوم برای کسب ظاهر نسبتاً ایده‌آل شاید مجبور باشید که دو تا سه میلی ژل را نیز به کلاهک دستگاه تناسلی تزریق کنید معمولاً این روند درمانی بسته به مقدار حجم تزریقی بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه زمان نیاز دارد بعد از آن دستگاه تناسلی شما داخل یک باند کشی پیچیده خواهد شد و توصیه پزشک این است که اجازه دهید این باند کشی تا ۱۲ ساعت روی دستگاه تناسلی شما باقی بماند.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل برای افزایش قطر آلت تناسلی

هرچند که امنیت این روش درمانی قبلاً به اثبات رسیده اما احتمال ایجاد بعضی عوارض می‌تواند که وجود داشته باشد از جمله:

. ممکن است که بعد از تزریق دچار کبودی و حساسیت شوید گاهی این کبودی می‌تواند دو روز بعد از تزریق خود را نمایان کند.

. احتمال دارد که چند روز بعد از تزریق دچار تورم شوید که کاملاً طبیعی است و پزشک ممکن است داروهای ضد ورم را برای شما در نظر بگیرد.

. درد شدید در زمان ادرار کردن از عوارض تزریق ژل برای افزایش قطر آلت تناسلی نیست پس اگر با این مشکل روبرو شدید پزشک را در جریان قرار دهید.

. ممکن است که ناهنجاری‌های کوچکی بعد از تزریق ژل ایجاد شود، نگران نباشید ژل‌ها خاصیت نرم کنندگی و منعطف دارند و این یک مزیت در آنها به شمار می‌رود شما می‌توانید از طریق ماساژ دادن ژل به طرف کلاهک یا پایه آلت تناسلی این مشکل را برطرف کنید.

. تا چند هفته از برقراری رابطه جنسی و یا تحریک دستگاه تناسلی باید خودداری کنید، به مدت حداقل ۳ هفته نباید رابطه جنسی مقعدی برقرار کنید، در هفته اول روزانه باید دو بار دستگاه تناسلی خود را بشویید اگر رابطه جنسی برقرار کردید بعد از پایان حتماً آلت خود را بشویید.

. می‌توانید بعد از تزریق فعالیت‌های عادی خود را آغاز کنید.

. لازم است که ۲ تا ۴ هفته اول بعد از تزریق برای بررسی وضعیت خود به پزشک مراجعه کنید.

. معمولاً بعد از گذشت دو هفته نتایج حاصل می‌شود اگر علاقه داشتید به افزایش قطر بیشتر دستگاه تناسلی بپردازید می‌توانید دوباره تزریق انجام دهید.

نتایج تزریق ژل برای افزایش قطر آلت تناسلی

بیماران می‌توانند بلافاصله بعد از تزریق شاهد نتایج درمان شوند البته نتایج نهایی ظرف یک هفته بعد خود را نشان می‌دهد، مدت زمان لازم برای مشاهده نتایج بستگی به نوع محصول به کار برده شده در تزریق دارد توجه کنید که بعد از تزریق انتظار ورم متوسط و کبودی وجود دارد که بعد از برطرف شدن این مشکلات شما می‌توانید نتایج نهایی این تزریق را ببینید.

انتظارات واقع بینانه از تزریق ژل برای افزایش قطر آلت تناسلی داشته باشید

نتایج حاصل از تزریق ژل به اندازه اولیه دستگاه تناسلی شما و ژل تزریق شده بستگی دارد و ممکن است برای هر فرد متغیر باشد تزریق اولیه می‌تواند حجمی بین ۵ تا ۱۸ میلی‌لیتر باشد حجم تزریق به طرز قابل توجهی اهمیت دارد و آنچه مهم‌تر است استفاده از روش مناسب برای تزریق می‌باشد تا بتوان نتایج رضایت بخشی به دست آورد.

 استفاده از کانولا یا سرنگ‌های کوچک برای تزریق و پخش کردن ژل به طور یکنواخت می‌تواند سبب ایجاد تغییر بسیار زیاد شود برای اینکه دیدگاه واقعی پیدا کنید بایستی گفت که تزریق ۱۵ میلی لیتر ژل در یک جلسه نتیجه نسبتا خوبی را می‌تواند ایجاد کند طوری که قطر و بدنه دستگاه تناسلی  بین ۱۵ تا ۳۰ درصد می‌تواند افزایش پیدا کند تزریق حجم زیاد از ژل ۱۵ میلی لیتر و یا بیشتر علاوه بر اینکه می‌تواند سبب افزایش قطر آلت تناسلی شود به دلیل وزن اضافی که دارد می‌تواند باعث ایجاد افزایش طول آن نیز شود پس بعد از تزریق ژل به دستگاه تناسلی، آلت  کمتر دچار جمع شدگی خواهد شد.

اگر شما نیز علاقه دارید که از این روش درمانی برای افزایش قطر دستگاه تناسلی خود استفاده کنید می‌توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی آراد زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه‌ای این کلینیک به انجام این روش به عنوان بهترین روش افزایش قطر و طول آلت تناسلی بپردازید.

هزینه تزریق ژل برای افزایش قطر آلت تناسلی

هزینه انجام این درمان بستگی به نیاز و اهداف شما دارد همچنین میزان تزریق ژل، نوع برند استفاده شده و تخصص و مهارت پزشک نیز در هزینه درمان تاثیرگذار است.

 جهت اطلاع پیدا کردن از هزینه‌های مربوط به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی آراد می‌توانید با مشاوران و کارشناسان در این زمینه گفتگو داشته باشید خدمات مشاوره در این کلینیک به صورت رایگان می‌باشد.

دوران بهبودی بعد از تزریق ژل

همانطور که بیان کردیم افزایش قطر آلت تناسلی با بهترین روش یعنی تزریق ژل می‌تواند در زمان کوتاه انجام شود حدود یک ساعت زمان نیاز دارید تا بتوانید به نتایج مورد نظر برسید، تا ۱۲ ساعت دستگاه تناسلی شما درون باند کشی پیچیده می‌شود و بعد از آن نیازی ندارید که مراقبت خاص و ویژه‌ای انجام دهید. این روش درمانی هیچگونه دوره نقاهت و ریکاوری با خود به دنبال ندارد فرد بلافاصله می‌تواند فعالیت‌های عادی و روزمره خود را انجام دهد فقط باید تا ۲۴ ساعت به توصیه‌های ارائه شده توسط پزشک توجه داشته باشد تا بتواند بهترین اثر و نتیجه را از این روش درمانی برای خود رقم بزند.

تعداد جلسات

تزریق ژل برای افزایش قطر آلت تناسلی در یک جلسه انجام می‌گیرد که می‌تواند حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش قطر دستگاه تناسلی را به دنبال داشته باشد، اگر فرد علاقه داشته باشد به افزایش بیشتر بپردازد بعد از گذشت دو هفته و رسیدن به نتایج مطلوب می‌تواند دوباره درمان را تکرار کند.

آلت

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی آراد – آلت

سوالات متداول

. قرار ملاقات از ابتدا تا انتها چقدر طول می‌کشد؟

به طور کلی مشاوره و روش انجام این درمان حدود یک ساعت زمان نیاز دارد.

. احساس پر کننده به آلت تناسلی واقعی چقدر است آیا واضح است؟

بیشتر افراد این تاثیر را طوری توصیف می‌کنند که گویی دستگاه تناسلی آنها وزن پیدا کرده است بنابراین دستگاه تناسلی ضخیم‌تر، چاق‌تر و سنگین‌تر تصور می‌شود.

. چه زمانی متوجه نتایج می‌شویم؟

بلافاصله بعد از تزریق می‌توانید متوجه نتایج انجام جراحی شوید اما پر کننده‌ها گسترش پیدا می‌کنند و نهایت بعد از گذشت دو هفته نتایج نهایی خود را نشان می‌دهند.

. آیا می‌توانم در روز تزریق به سر کار خود بازگردم؟

بله خیلی از افراد می‌توانند به مطب مراجعه کنند و بعد به محل کار خود بازگردند این روش درمانی یک ساعت زمان نیاز دارد و هیچگونه دوره نقاهت و ریکاوری ندارد.

. آیا در این روش عوارض جانبی نیز وجود دارد؟

شایع‌ترین عارضه جانبی در این روش تورم و کبودی است که به ندرت نیز اتفاق می‌افتد این عوارض معمولاً ظرف یک هفته از بین خواهند رفت، در خیلی مواقع پزشک ممکن است مقداری دارو برای شما در نظر بگیرد تا به کاهش تورم کمک کند.

. اگر از نتایج این درمان راضی نباشم آیا می‌توانم نتیجه آن را تغییر دهم؟

بله پزشکان می‌توانند برای حل این مشکل از محلول پر کننده‌های آنزیمی استفاده کنند.

. احتمال ایجاد توده در این روش درمانی چقدر است؟

احتمال ایجاد توده در پرکننده‌های اسید هیالورونیک کمتر است اما می‌تواند با پر کننده‌های ردکسیس یا دائمی این مشکل اتفاق بیفتد با این وجود می‌توان برخی از توده‌های ایجاد شده که معمول نیست را با کمک ماساژ از بین برد زیرا پر کننده‌ها گاهی اوقات در مناطق خاصی ساکن و جمع می‌شوند.

نتیجه‌گیری

میلیون‌ها مرد در سراسر جهان در حال حاضر از اندازه دستگاه تناسلی خود راضی نیستند و این ناراحتی سبب کاهش اعتماد به نفس آنها در رابطه جنسی شده است. زمانی که از بدن خود راضی نباشید داشتن رابطه جنسی در سطح بالا دشوار خواهد بود.

 افزایش اندازه آلت تناسلی در گذشته مستلزم انجام جراحی‌های پرخطر بوده است اما امروزه روش‌های موثر و ایمنی وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید افزایش قطر آلت تناسلی با بهترین روش یعنی تزریق ژل می‌تواند باعث شود که آلت تناسلی شما کاملاً طبیعی باشد و به نتیجه دلخواه خود نیز دست پیدا کنید. تزریق ژل حاوی هیالورونیک اسید یکی از روش‌های کم عارضه و موثر است که می‌توانید برای افزایش سایز دستگاه تناسلی استفاده کنید از مزایای آن می‌توان به نداشتن دوره نقاهت و ریکاوری، ماندگاری نسبتاً طولانی، بدون جای زخم، برش، بخیه، نیاز نداشتن به بیهوشی، با کمترین درد و ناراحتی اشاره کرد.

 اگر شما نیز علاقه دارید که از این روش برای افزایش قطر آلت تناسلی خود استفاده کنید می‌توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی آراد زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه‌ای این کلینیک از این روش استفاده کنید و از نتایج آن بهره‌مند شوید همچنین در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست و مو نیز زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه‌ای صورت می‌گیرد که می‌توانید از این خدمات نیز بهره‌مند شوید.

کلینیک زیبایی آراد

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیزمی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۰۳۲۳۲۹۲

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinic.arad

ارائه خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید :

clinicarad.com

سایت تخفیفات پزشکی جهت دریافت تخفیف:

 https://takhfifannet.com

سایت انجمن جهت پاسخ به سوالات زیبایی شما توسط برترین متخصصین زیبایی کشور:

 https://harfhayetazeh.com

تلگرام

https://t.me/cliniczibaeiiarad

گپ

https://gap.im/join/OTM4NzkxMjUwNDIzMDU5MDgxMjM4NTI1NDExODY1MjI1NTI5OTM3MDQ1MDIwODY0MzMyNjA3NTMzNjEzMTIyOTU3NTUzMjYyNjA1NTH

سروش

https://splus.ir/cliniczibaiiarad

ایتا

https://eitaa.com/cliniczibaiiarad

روبیکا

https://rubika.ir/clinicarad

آپارات:

https://aparat.com/v/IjUR2

نماشا:

https://www.namasha.com/v/pddP38zw

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

 • پاک کردن تاتو بازو

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی

  با در 11 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی اگر احساس پشیمانی از تاتو دارید، این احساس متداول است و بسیاری از افراد در یک دوره‌ای از زندگی خود این احساس را تجربه می‌کنند. امکان دارد دلایل مختلفی برای این پشیمانی وجود داشته باشد، از جمله تغییر سلیقه، تغییر در شرایط زندگی، یا حتی عدم رضایت از کیفیت […]

 • عکس نمادین موز برای افزایش سایز آلت تناسلی

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی

  با در 21 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی اندازه طبیعی آلت تناسلی متغیر بوده و بین افراد مختلف تفاوت دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که اکثر مردان، اندازه طبیعی آلت تناسلی خود را به عنوان معقول و قابل قبول می‌دانند. مطالعات به دست آمده از متوسط اندازه آلت تناسلی به عنوان راهنمایی برای ارائه اطلاعات به افراد استفاده […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی