قویترین و بهترین سایت نیازمندیهای رایگان کشوری
بروزرسانی: ۱۰ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: فیروزه حدادی
لیفت صورت

آیا عمل لیفت صورت درد دارد؟

امروزه جوانسازی و لیفت صورت به عنوان یکی از اصلی‌ترین روش‌های زیبایی و غیر جراحی برای رفع مشکلات پوستی به شمار می‌رود و می‌تواند به راحتی تاثیرات افزایش سن در پوست و نواحی مختلف صورت را کاهش دهد، لیفتینگ صورت با نخ به عنوان یکی از موثرترین روش‌ها برای جوانسازی پوست امروزه از طرفداران زیادی برخوردار می‌باشد با کمک از این روش درمانی می‌توانید به برطرف کردن اثرات افزایش سن روی پوست و تحریک پوست برای تولید کلاژن بیشتر کمک کنید. جهت افزایش اطلاعات شما ما در این مقاله سعی می‌کنیم مراحل انجام، مزایا و مراقبت‌های بعد از لیفتینگ را برای شما مورد بررسی قرار دهیم همچنین در خصوص اینکه آیا عمل لیفت صورت درد دارد نیز اطلاعاتی در اختیار شما قرار خواهیم داد پس تا پایان این محتوا با ما همراه شوید همچنین می‌توانید برای افزایش اطلاعات بیشتر خود به وب سایت کلینیک بین‌المللی پوست و مو و زیبایی آراد مراجعه نمایید.

کلینیک زیبایی آراد

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی آراد

عمل لیفت صورت با نخ چگونه انجام می‌پذیرد؟

عوامل زیادی از جمله لاغری و چاقی‌های متعد،د استرس، تابش نور مستقیم خورشید، استفاده کردن از دخانیات و مصرف مشروبات الکلی می‌تواند سبب شود تا پوست سریعتر از موعد مقرر دچار افتادگی، چین و چروک و همچنین دیگر مشکلات گردد که بیشتر افراد ممکن است با این مشکلات روبرو شوند.

 استفاده کردن از لیفت صورت با کمک نخ می‌تواند به عنوان یکی از موثرترین روش‌ها برای جوانسازی صورت یک انتخاب بسیار مناسب برای این افراد باشد تا با کمک آن به نتایج مطلوب دست پیدا کنند. انجام لیفت صورت به کمک نخ به عنوان یکی از موثرترین روش‌ها برای بالا کشیدن پوست صورت و لیفتینگ آن می‌باشد انجام این روش می‌تواند باعث شود تا افتادگی و شل شدگی در پوست و نواحی صورت برطرف شود و باعث لیفت و جوانسازی پوست گردد؛ لیفت صورت با کمک نخ نسبت به روش‌های دیگر مانند تزریق بوتاکس تهاجم کمتری دارد و نتایج فوق العاده‌ای را می‌تواند با خود به دنبال داشته باشد همچنین عوارض و خطرات انجام این روش بسیار کم می‌باشد و علاوه بر آن دوره نقاهت و بهبودی بسیار کوتاهی را با خود به همراه دارد و در نهایت ۴۸ ساعت بعد از انجام لیفت پوست صورت می‌توانید فعالیت‌های روزمره و عادی خود را ادامه دهید.

معمولاً بعد از انجام لیفت با نخ جای زخم و اسکار باقی نخواهد ماند چرا که برش‌هایی که در این روش ایجاد می‌شود بسیار کوچک خواهد بود، به کمک لیفت صورت با نخ می‌توانید جوانسازی و لیفت صورت انجام دهید. شما می‌توانید خدمات مربوط به لیفت صورت با نخ را در کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی آراد زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه‌ای این کلینیک انجام دهید و به کمک تجهیزات پیشرفته به رفع مشکلات پوستی خود در این کلینیک خاتمه دهید. لیفت صورت با کمک نخ به عنوان یک درمان منحصر به فرد برای برطرف کردن پیری و افتادگی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد که باعث لیفت صورت و بازسازی تدریجی و همچنین کلاژن سازی در پوست می‌گردد در خیلی از موارد لیفت صورت با نخ را می‌توان به عنوان لیفت وقت ناهار نیز شناخت زیرا مدت زمانی که متخصص به انجام این درمان می‌پردازد بسیار کوتاه می‌باشد. شما می‌توانید جهت انجام لیفت صورت به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی آراد مراجعه نمایید و تحت درمان بهترین متخصصان با تجربه این کلینیک قرار بگیرید.

آیا عمل لیفت صورت دردناک می‌باشد؟

انجام لیفت صورت با کمک نخ یک روش موثر می‌باشد که برای زیباسازی به صورت سرپایی انجام می‌گیرد ممکن است در حین انجام این درمان و در طول کشیدن پوست گردن و صورت کمی احساس درد ایجاد شود که کاملاً طبیعی می‌باشد ولی پزشک متخصص جهت کاهش درد و ناراحتی از بی‌حسی‌های موضعی استفاده خواهد کرد تا مطمئن شود که فرد متقاضی راحت است و هیچگونه درد و ناراحتی را تحمل نخواهد کرد، لیفت صورت هیچگونه نیازی به بیهوشی عمومی ندارد و درد ناشی از آن به راحتی قابل تحمل می‌باشد.

مراحل انجام لیفت صورت با نخ

برای لیفت صورت با کمک نخ پزشک ابتدا قبل از آغاز کار در ناحیه‌ای که قرار است از این روش استفاده کند بی‌حسی‌های موضعی را قرار می‌دهد، پزشک متخصص به کمک سوزن‌های بسیار ظریف و نازک همراه نخ در سطح زیرین بافت پوست صورت آن را به طرف بالا خواهد کشید؛ سوزن‌های استفاده شده در این روش بسیار نازک و ظریف می‌باشند همچنین نخ‌هایی که برای انجام این روش درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند بسیار نازک می‌باشند و در زیر پوست هرگز قابل مشاهده نخواهند بود. سوزن‌ها به صورت دو طرفه و از طریق بافت‌های نرم صورت، گردن یا بدن برای گرفتن، بالا کشیدن و بلند کردن قسمت‌های مختلف در زیر پوست جایگذاری خواهند شد و بعد از قرار دادن نخ در ناحیه مورد نظر کلاژن سازی در اطراف آن تشکیل خواهد شد که این امر سبب می‌شود تا پوست به مرور زمان سفت شود و افتادگی و شل‌شدگی در ناحیه مورد نظر از بین برود.

مزایای لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با کمک نخ می‌تواند به عنوان یکی از موثرترین روش‌ها برای جوانسازی پوست در نظر گرفته شود که ما در این قسمت از این مقاله با تعدادی از مزایای انجام این روش درمانی شما را آشنا خواهیم کرد:

. انجام لیفت صورت می‌تواند نتایج طبیعی را با خود به دنبال داشته باشد که به عنوان مهم‌ترین و اصلی‌ترین مزایای انجام لیفت صورت به شمار خواهد رفت.

. اثرات و نتایج این روش درمانی کاملاً طبیعی می‌باشد و در اکثر روش‌های لیفت صورت پوست ظاهر کشیده به خود می‌گیرد و انحنای طبیعی را از بین خواهد برد و از حجم ناحیه مورد نظر کم می‌کند، استفاده از لیفت صورت با کمک نخ این مشکلات را ایجاد نخواهد کرد و به کمک این روش درمانی می‌توانید مشکلات را برطرف کنید و زیبایی و جذابیت را به چهره خود بازگردانید.

. استفاده از لیفت صورت با نخ ریکاوری بسیار سریع و دوره نقاهت کوتاه مدت با خود به دنبال دارد و حداکثر به مدت ۵ روز بعد از انجام این روش درمانی دوره نقاهت سپری خواهد شد در این مدت نیاز به مراقبت‌های خاص و ویژه نخواهید داشت و افراد که تجربه لیفت با نخ را دارند می‌توانند به راحتی به فعالیت‌های روزمره خود ادامه دهند.

. انجام این روش درمانی علاوه بر آنکه ایمنی بسیار بالایی دارد می‌تواند در نقاط حساس صورت مورد استفاده قرار گیرد.

. لیفت پوست با کمک نخ می‌تواند در قسمت‌های گوناگون و حساس صورت از جمله چشم و ابرو نیز مورد استفاده قرار بگیرد بدون اینکه عوارض یا خطراتی با خود به دنبال داشته باشد.

. اثرات جانبی و عوارضی که بعد از لیفت صورت با نخ ایجاد می‌شود بین ۵ تا ۷ روز به طور کامل از بین خواهد رفت علاوه بر این برش‌هایی که برای وارد کردن نخ در سطح پوست ایجاد می‌شود بسیار کوچک و ریز می‌باشند و نخ‌هایی که جهت انجام لیفت مورد استفاده قرار می‌گیرند در زیر پوست قابل مشاهده نخواهند بود.

. هزینه‌ای که همراه با انجام این روش درمانی رقم می‌خورد بسیار مناسب نسبت به دیگر روش‌های درمانی می‌باشد.

. اگر از لیفت صورت با جراحی استفاده می‌کنید معمولاً به دلیل بیهوشی عمومی استفاده کردن از اتاق عمل برای لیفت می‌تواند هزینه انجام این درمان را افزایش دهد ولی در جهت انجام لیفت صورت با نخ این هزینه‌ها همراه با انجام این درمان رقم نخواهد خورد.

شما نیز می‌توانید از مزایای بیشمار لیفت صورت با نخ در کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی الهیه تحت درمان بهترین متخصصین پوست و مو بهره‌مند شوید و شاهد زیبایی و افزایش اعتماد به نفس خود گردید در این کلینیک خدمات زیبایی پوست و مو زیر نظر بهترین متخصصان با تجربه و حرفه‌ای انجام می‌گیرد که می‌توانید با حضور در این کلینیک و انجام این خدمات به زیبایی و جوانی چهره خود بپردازید.

لیفت صورت

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان – لیفت صورت

عوارض لیفت صورت با کمک نخ

معمولاً انجام هر یک از روش‌های زیبایی علاوه بر اینکه می‌تواند مزایایی با خود به دنبال داشته باشد عوارضی را نیز با خود رقم خواهد زد.

نقاط ضعف لیفت صورت با نخ عبارتند از:

. تغییرات محدود

انجام لیفت صورت با کمک نخ به عنوان یک روش ساده می‌باشد که ساختار اصلی و مهم صورت را حفظ خواهد کرد و تغییرات پایه در پوست ایجاد نمی‌کند، با استفاده از این روش درمانی فقط می‌توان در انحنای سطحی صورت سبب تغییرات جزئی ایجاد کرد ولی در انجام جراحی عضلات بافت‌های زیرین دچار تغییرات بسیار زیادی خواهند داشت.

. ماندگاری کمتر

لیفت صورت با کمک نخ نسبت به انجام جراحی ماندگاری کمتری با خود به دنبال دارد در حالی که جراحی لیفت حدود ۱۰ سال و حتی بیشتر می‌تواند با خود ماندگاری داشته باشد اما در جهت انجام لیفت صورت به کمک نخ نهایتاً یک تا دو سال نتایج می‌تواند ماندگار باشد‌. به طور کلی لیفت صورت با نخ می‌تواند سبب افزایش کلاژن سازی در پوست شود، باید بیان کنیم که کلاژن در پوست همیشه در حال تخریب و از بین رفتن است، کلاژن‌های جدید فقط می‌تواند تا دو سال ماندگار باشد و بعد از آن به دلیل جذب نخ در زیر پوست نتایج این روش از بین می‌رود و برای ایجاد نتایج مجدد نیاز است تا بعد از اتمام ماندگاری از این روش درمانی جهت تمدید دوباره استفاده کرد.

. موفقیت نسبی

لیفت پوست با کمک نخ با توجه به شرایط پوستی برای فرد در نظر گرفته خواهد شد برای مثال انجام لیفت صورت با کمک نخ در افرادی که پوست صافی ندارند خیلی موفقیت آمیز نخواهد بود بنابراین قبل از انجام این روش با پزشک باید مشورت داشته باشید و از موفق بودن این روش درمانی برای خود اطمینان حاصل نمایید به علاوه احتمال دارد لیفت صورت با کمک نخ به اندازه جراحی پلاستیک جهت لیفت بافت‌های پوست صورت خیلی تاثیرگذار نباشد.

. کاربرد محدود

به کمک لیفت با نخ می‌توانید به رفع افتادگی در پوست در قسمت‌های مورد نظر خود کمک کنید و با انجام این روش درمانی نمی‌توانید سبب شوید پوست اضافه به طور کامل برطرف شود در مجموع باید بیان کرد انجام این روش زیبایی نتایج کاملاً طبیعی را با خود به دنبال دارد، از اصلی‌ترین عوارض انجام این روش درمانی می‌توان که به تغییرات جزئی در این روش اشاره نمود به همین دلیل این روش جوانسازی بیشتر برای افرادی مورد استفاده قرار می‌گیرد که سن آنها کم است و جوان‌تر می‌باشند.

مراقبت‌های قبل از لیفت صورت با نخ

جهت انجام لیفت صورت با نخ قبل از اقدام به انجام این روش درمانی بهتر است که در خصوص انتخاب کلینیک و همچنین مرکز معتبر و دریافت مشاوره با پزشک تحقیقات کامل را انجام دهید و با شناسایی و انتخاب یک مرکز معتبر بهترین نتایج را می‌توانید برای خود رقم بزنید. نداشتن تجربه و مهارت کافی همچنین معتبر نبودن کلینیک مورد نظر می‌تواند سبب شود تا سلامت و همچنین زیبایی شما به خطر بیفتد و مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند پس بهتر است در این زمینه قبل از اقدام برای انجام این درمان در خصوص اعتبار کلینیک و پزشک متخصص وقت کافی را خرج کنید.

. دوری کردن از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی به مدت یک هفته قبل از لیفت صورت.

. از مصرف لوازم آرایشی قبل از مراجعه به کلینیک باید خودداری کنید و صورت خود را قبل از انجام این روش کاملاً با آب تمیز کنید.

. قبل از انجام این روش درمانی به مدت یک هفته باید از مصرف داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید.

. همچنین قبل از انجام درمان باید یک رژیم غذایی سالم داشته باشید.

.اگر قبل از انجام عمل به داروی خاصی حساسیت دارید حتماً در طی انجام جلسه مشاوره با پزشک این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید.

مراقبت‌های بعد از عمل لیفت صورت با نخ

. استفاده نکردن از لوازم آرایشی بعد از لیفت صورت تا بهبودی کامل

. نتراشیدن ریش و سبیل بعد از لیفت صورت برای آقایان تا بهبودی کامل

. مصرف نکردن دخانیات و مشروبات الکلی به مدت یک هفته بعد از لیفت صورت

. بعد از اتمام درمان نباید روی صورت بخوابید و باید در زمان نقاهت سر خود را بالاتر از حد معمول قرار دهید

. از انجام فعالیت‌های سنگین و ورزش‌های سنگین در دوره نقاهت باید خودداری نمایید زیرا سبب افزایش فشار خون می‌گردد

. داروهایی که توسط پزشک بعد از اتمام لیفت صورت برای شما تجویز شده باید طبق دستور و تا آخر مصرف شود

. از انجام فعالیت‌های سنگین باید خودداری شود ولی بعد از اتمام تزریق می‌توانید روتین زندگی خود را به مدت سه هفته بعد از تزریق ادامه دهید و در صورتی که بعد از انجام لیفت هرگونه علائم غیر عادی برای شما مشاهده شد به پزشک جهت معاینه مراجعه فرمایید.

تعداد جلسات مربوط به عمل لیفت با نخ

جهت انجام لیفت صورت با کمک نخ فقط یک جلسه درمان نیاز خواهید داشت و در صورتی که نتایج بعد از انجام لیفت از بین برود مجدد می‌توانید برای رسیدن به نتایج مورد نظر، درمان را انجام دهید. ماندگاری این درمان حدود یک الی دو سال می‌باشد و بعد از این مدت زمان جهت ترمیم و لیفت مجدد می‌توانید از این روش زیبایی دوباره استفاده نمایید.

کاندیدای مورد نظر برای لیفت با نخ

انجام لیفت صورت برای افرادی که صورت آنها استخوانی است به عنوان یک روش موثر و مناسب می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد زیرا با انجام این روش درمانی می‌توان خاصیت ارتجاعی پوست را در این روش افزایش داد.

. افراد باید جهت انجام این روش درمانی حدود ۳۰ تا ۶۰ سال داشته باشند البته افراد ۶۰ تا ۷۰ سال نیز می‌توانند از این روش برای جوانسازی پوست استفاده کنند اما افتادگی و چین و چروک در پوست آنها نباید شدید باشد.

. استفاده از این روش درمانی برای افرادی که در کناره‌های بینی و گوشه دهان آنها چین و چروک ایجاد شده می‌تواند که به عنوان یک روش موثر شناخته شود.

. انجام این روش درمانی برای برطرف کردن مشکلات در افرادی که لبه استخوانی و فک پایین آنها به دلیل افزایش سن یا کاهش چربی کشیده شده می‌تواند برای جوانسازی و رفع مشکلات کمک زیادی کند.

. استفاده از لیفت صورت برای افرادی که خطوط پوستی در صورت آنها عمیق است مناسب می‌باشد انجام این روش درمانی به این افراد کمک می‌کند تا خطوط پوستی در اطراف دهان و چانه خود را از بین ببرند.

. انجام لیفت صورت برای افرادی که صورت آنها چربی کمی دارد و یا چربی به هر دلیلی کاهش پیدا کرده یا جابجا شده می‌تواند روش مناسب به شما رود.

. استفاده از این روش برای افرادی که به دلیل افزایش سن و کم شدن وزن پوستشان دچار افتادگی و چین و چروک شده گزینه مناسب می‌باشد.

. افرادی که متقاضی انجام این روش درمانی می‌باشند باید از نظر جسمی در سلامت کامل باشند و بیماری حاد و مزمن نداشته باشند.

جهت مشخص کردن اینکه آیا شما کاندیدای مورد نظر برای این روش درمانی به شمار می‌روید یا خیر می‌توانید با مشاوران و کارشناسان در کلینیک بین‌المللی پوست و مو و زیبایی آراد تماس حاصل نمایید، نوبتی را رزرو نمایید و با حضور در کلینیک توسط متخصصین مورد معاینه و بررسی قرار گیرید و از انجام این روش درمانی مطمئن شوید.

لیفت صورت

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان – لیفت صورت

انجام لیفت برای چه افرادی مناسب است؟

. انجام این روش درمانی برای افرادی که از نظر روحی و جسمی در سلامت کامل هستند و دخانیات استفاده نمی‌کنند مناسب می‌باشد.

. استفاده از لیفت صورت با کمک نخ برای افرادی که پوست آنها حالت ارتجاعی خود را هنوز از دست نداده گزینه مناسب می‌باشد.

. جهت انجام این روش افرادی که افتادگی شدید دارند نمی‌توانند که از این روش برای رفع مشکلات پوستی استفاده نمایند و باید از روش‌های دیگر مثل جراحی لیفت صورت استفاده کنند.

. انجام این روش برای بانوان بین ۲۵ تا ۴۵ سال می‌تواند به رفع چین و چروک آنها کمک بسیار زیادی کند.

جهت انجام لیفت صورت با نخ از چه نخ‌هایی برای جوانسازی استفاده می‌شود؟

جهت لیفت صورت با کمک نخ پزشک در زیر پوست به شکل داربست نخ‌ها را قرار خواهد داد، نخ‌هایی که برای لیفتینگ پوست استفاده می‌شود از ترکیبات گران قیمت مانند طلا، فیبرهای سنتتیک، پلاتینیوم، کاپرون یا ترکیبی از پلیمرها و سایر مواد می‌باشند.

. نخ های جذبی

این نخ‌ها بعد از گذشت مدت زمان معین جذب بدن خواهند شد و جنس ا‌نها از مواد زیست سازگار در بدن می‌باشد و بدن نسبت به آنها هیچ گونه واکنش منفی نشان نخواهد داد، سلول‌های پوستی در نزدیکی نخ‌ها به شکل داربست مستقر خواهند شد و به همین دلیل بعد از جذب کامل ماندگاری آنها قابل مشاهده می‌باشد.

. نخ‌های ترکیبی

نخ‌های ترکیبی که برای لیفت صورت استفاده می‌شوند نخ‌هایی می‌باشند که قسمتی از آنها جذب پوست خواهد شد و قسمت دیگر در زیر بافت پوست برای همیشه باقی خواهد ماند، این نوع نخ‌ها خود جذب پوست می‌شوند ولی در طول این نخ‌ها تکه‌های مخروطی شکل وجود دارد که جذب پوست نخواهند شد و برای همیشه در پوست باقی خواهند ماند این مخروط‌های بسیار ریز و کوچک هرگز قابل مشاهده در پوست نخواهند بود فقط مشکلی که این نخ‌ها دارند این است که بعد از جایگذاری به سختی می‌توان آنها را جابجا کرد.

. نخ‌های غیرجذبی

نخ‌های غیر جذبی همانطور که از نامش نیز مشخص است غیر قابل جذب می‌باشند و بافت بدن انسان قدرت جذب آنها را ندارد.

مزایای لیفت

لیفت صورت با کمک نخ می‌تواند باعث ایجاد سفت شدن پوست شود و جهت انجام این روش درمانی هیچگونه برش یا برداشتی روی پوست انجام نخواهد گرفت پس نیازی به استفاده از تیغ جراحی در این روش وجود ندارد.

پزشک متخصص جهت انجام این روش درمانی با ایجاد تغییرات جزئی در زیر پوست آن را به طرف بالا خواهد کشید و چین و چروک‌های اضافه را از بین می‌برد و در واقع هیچ گونه برش یا بریدگی در روی سطح پوست انجام نخواهد شد

. به کمک این روش درمانی افتادگی در پوست مورد درمان قرار می‌گیرد بدون دردسر جراحی لیفت پوست انجام می‌گیرد و پوست جوان و شاداب خواهد شد.

. نخ‌هایی که در این نوع درمان استفاده می‌شود خود سبب سفت و خوش حالت شدن پوست خواهند شد و فرایند پیری پوست را به تعویق می‌اندازند.

این نخ‌ها با تحریک پوست به تولید کلاژن می‌پردازند و این خود سبب سفتی و جوانسازی پوست می‌شود، کلاژن پروتئینی می‌باشد که در عمق پوست وجود دارد و کاربردهای زیادی را با خود به دنبال دارد این رشته‌های پروتئین می‌تواند به ترمیم زخم کمک بسیار زیاد کند و همواره پوست را با طراوت و سرزنده نگه دارد.

زمانی که فرد با افزایش سن روبرو می‌شود کلاژن در پوست او کاهش پیدا می‌کند و در نهایت ۸۰ درصد از مقاومت پوست کاهش پیدا می‌کند همچنین زمانی که فرد در سن ۷۰ سالگی قرار می‌گیرد و کاهش قدرت و حجم پوست به عنوان اصلی‌ترین دلایل جهت افتادگی پوست کم می‌شود پوست آسیب پذیر می‌شود و در جهت بالا نگه داشتن بافت زیرین قدرت خود را از دست می‌دهد و همین امر سبب افتادگی در پوست می‌شود، تحریک کلاژن‌سازی در بافت پوست سبب می‌شود قدرت و استحکام پوست افزایش پیدا کند و چین و چروک‌ها روی سطح پوست برطرف شود.

انواع خدمات لیفت صورت با نخ کدامند؟

از لیفت صورت با نخ برای موارد زیر می‌توان استفاده کرد:

. لیفت ابرو سبب برطرف شدن چین و چروک‌های موقت در اطراف ابرو خواهد شد.

. با کمک از لیفت بینی می‌توانید به رفع افتادگی در بینی و لیفتینگ پوست صورت کمک کنید.

. انجام لیفت غبغب باعث برطرف شدن غبغب و زاویه سازی در ناحیه فک و چانه می‌شود.

اثرات و نتایج لیفت صورت با نخ چیست؟

نتایج این روش درمانی بلافاصله بعد از اتمام درمان و قرار گرفتن نخ در درون پوست خود را نمایان می‌کند به دلیل ایجاد تورم و کبودی با رفع این موارد در روزهای آتی می‌توان به طور کامل نتایج این روش درمانی را مشاهده کرد و از آن لذت برد نتایجی که این روش درمانی با خود به دنبال دارد می‌تواند که بین یک تا دو سال ماندگار باشد.

 جهت برخورداری از نتایج انجام این روش درمانی می‌توانید به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی آراد مراجعه نمایید و زیر نظر بهترین متخصصین با تجربه و حرفه‌ای شاهد زیبایی و افزایش اعتماد به نفس خود گردید.

دوره نقاهت و ریکاوری لیفت صورت با نخ چقدر است؟

استفاده از لیفتینگ پوست با کمک نخ به عنوان یک روش ایمن و پرطرفدار شناخته می‌شود استفاده از این روش درمانی با کمک نخ‌های جاگذاری شده در پوست، برطرف کردن چین و چروک و بالا کشیدن پوست کمک بسیار زیادی خواهد کرد انجام این روش درمانی یکی از روش‌های موثر با عوارض کم می‌باشد برای همین افراد زیادی علاقه دارند برای درمان مشکلات پوستی از این روش استفاده نمایند زیرا انجام جراحی خطرات و عوارض بسیار زیادی را با خود به دنبال دارد. معمولاً افرادی که از لیفتینگ پوست با نخ استفاده می‌کنند بعد از انجام این روش درمانی با رعایت نکات و مراقبت‌های ارائه شده می‌توانند فعالیت‌های روزمره خود را ادامه دهند.

 انجام این روش درمانی به صورت سرپایی است و هیچگونه خونریزی و برش در این درمان انجام نمی‌گیرد و درد و ناراحتی بعد از چند روز به طور کامل از بین خواهد رفت افرادی که پوست حساس و لطیف دارند ممکن است که بعد از انجام لیفتینگ پوست تورم و التهاب در ناحیه مورد نظر را داشته باشند که کاملا طبیعی است و بعد از گذشت چند روز به طور کامل از بین خواهد رفت. به طور کلی دوره نقاهت بعد از انجام لیفت صورت با نخ طولانی نخواهد بود و افراد می‌توانند بدون ایجاد هیچگونه نگرانی و ناراحتی فعالیت‌های روزمره خود را ادامه دهند.

آیا من می‌توانم وجود نخ‌ها را احساس کنم؟

برای انجام لیفت صورت با نخ در ابتدا نخ‌هایی که در زیر پوست قرار می‌گیرند احساس می‌شوند ولی زمانی که این نخ‌ها جذب پوست شوند دیگر هیچ احساسی از وجود آنها نخواهید داشت.

آیا می‌توان نخ‌ها را دید؟

نخ هایی که در زیر پوست قرار می‌گیرند به طور دقیق قابل مشاهده نخواهند بود پس بنابراین شما نمی‌توانید محل دقیق آنها را ببینید.

نخ ها می‌توانند شکسته شوند؟

بسیار بعید است که نخ‌هایی کع در زیر پوست جایگذاری می‌شوند دچار شکستگی شوند با این حال اگر با این مشکل روبرو هستید نباید نگران باشید زیرا در صورت لزوم می‌توانید از نخ‌های دیگر برای جایگذاری استفاده نمایید.

هزینه لیفت صورت با نخ چقدر است؟

هزینه انجام این درمان بستگی به مهارت و تجربه پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، نوع نخ‌های استفاده شده و تعداد نخ‌ها دارد و نمی‌توان هزینه دقیقی برای انجام این روش درمانی مشخص کرد. جهت اطلاع پیدا کردن از هزینه‌های مربوط به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی آراد می‌توانید با مشاوران و کارشناسان در این زمینه گفتگو داشته باشید خدمات مشاوره به صورت کاملاً رایگان می‌باشد.

نتیجه‌گیری

زیبایی و جوانی خواسته هر فردی‌ است و هم آقا و هم خانم به دنبال روش‌های موثری هستند تا بتوانند به رفع مشکلات پوستی بپردازند و زیبایی از دست رفته خود را بازگردانند، افزایش سن می‌تواند باعث ایجاد چین و چروک و افتادگی در پوست شود برای رفع این موارد روش‌های متعددی امروزه وجود دارد که می‌توان از آنها استفاده کرد انجام لیفتینگ پوست صورت به عنوان یکی از موثرترین روش‌ها می‌باشد. لیفت پوست صورت هم به صورت جراحی و هم غیر جراحی می‌تواند انجام شود انجام لیفت پوست با کمک نخ به عنوان یکی از موثرترین و بهترین روش‌ها جهت جوانسازی پوست به شمار می‌رود و به عنوان یک روش غیر تهاجمی شناخته می‌شود و نیازی به هیچ گونه بیهوشی، ایجاد برش، زخم و بخیه روی پوست ندارد بنابراین دوره نقاهت آن بسیار کوتاه می‌باشد همچنین عمل لیفت صورت درد زیادی با خود به دنبال ندارد زیرا از بی‌حسی‌های موضعی استفاده می‌کند.

 به دلیل موقت بودن این درمان بعد از اتمام نتایج باید مجدد از لیفت نخ برای رفع مشکلات پوستی استفاده شود،راگر شما نیز علاقه به استفاده از عمل لیفت صورت با نخ را دارید و می‌خواهید با کمترین درد و ناراحتی این جراحی زیبایی را انجام دهید می‌توانید با مراجعه به کلینیک بین المللی پوست و مو و زیبایی آراد زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه‌ای این کلینیک به انجام این روش درمانی بپردازید و از نتایج به دست آمده آن لذت ببرید همچنین در این کلینیک انواع خدمات زیبایی پوست و مو زیر نظر متخصصین با تجربه و حرفه‌ای در این کلینیک انجام می‌گیرد که با توجه به نیاز خود می‌توانید از این خدمات استفاده کنید و همواره زیبایی و جوانی خود را حفظ کنید.

کلینیک زیبایی آراد

کلینیک بین المللی پوست، مو و زیبایی آراد

کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان با کسب برترین رتبه رضایتمندی مرجع جهانی گوگل ۵ ستاره درخدمت زیباجویان عزیزمی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و واتساپ می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۰۳۲۳۲۹۲

دریافت مشاوره رایگان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۱۰۰۰۵۸۴۸

جهت دریافت کد تخفیف و هدایای ویژه کلینیک ، حتما پیج ما را فالو کنید و علاوه بر دریافت کد های تخفیف در قرعه کشی یک عدد ۲۰۶ هم شرکت کنید:

آیدی اینستاگرام:

https://instagram.com/clinic.arad

ارائه خدمات زیبایی در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد اصفهان توسط کادرحرفه ای انجام می‌شود که میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر استفاده کنید :

clinicarad.com

سایت تخفیفات پزشکی جهت دریافت تخفیف:

 https://takhfifannet.com

سایت انجمن جهت پاسخ به سوالات زیبایی شما توسط برترین متخصصین زیبایی کشور:

 https://harfhayetazeh.com

تلگرام

https://t.me/cliniczibaeiiarad

گپ

https://gap.im/join/OTM4NzkxMjUwNDIzMDU5MDgxMjM4NTI1NDExODY1MjI1NTI5OTM3MDQ1MDIwODY0MzMyNjA3NTMzNjEzMTIyOTU3NTUzMjYyNjA1NTH

سروش

https://splus.ir/cliniczibaiiarad

ایتا

https://eitaa.com/cliniczibaiiarad

روبیکا

https://rubika.ir/clinicarad

آپارات:

https://aparat.com/v/2XDW7

نماشا:

https://www.namasha.com/v/T5w6y3gF

 • کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد-هایفوی واژینال

  هایفوی واژینال چیه

  با در 10 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  هایفوی واژینال چیه هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) یک فناوری جدید در زمینه بهبود و جوانسازی بافت‌های مختلف بدن است، از جمله عضلات واژن. این تکنولوژی از امواج فوکوس شده اولتراسونیک برای ایجاد گرما در عمق بافت‌ها و ایجاد تنش در سلول‌ها استفاده می‌کند. در صورتی که به دنبال بهبود و تقویت عضلات واژن هستید، هایفوتراپی […]

 • پاسخ به سوالات و ابهامات درباره زیبایی

  مرکز مشاوره زیبایی آراد

  با در 25 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  مرکز مشاوره زیبایی آراد جراحی‌های زیبایی، انواع مختلفی دارند و بسته به نیازها و تمایلات هر فرد ممکن است انجام شوند. مشاورین ما در کلینیک بین المللی پوست مو زیبایی آراد به هرگونه سوال و ابهامات شما، درباره جراحی زیبایی که به آن نیاز دارید و هزینه های آن، به صورت رایگان پاسخ میدهند. انواع […]

 • عکس دختری در حال تزریق فیلر اروپایی

  روش اروپایی

  با در 31 دسامبر 2023 - 0 نظرات

  تزریق فیلر به روش اروپایی (اصفهان) فیلرها و پرکننده‌های پوستی یکی از روش‌های متداول در زمینه جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و جوانسازی چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد. – ترکیبات اصلی: فیلرها از موادی مانند اسید هیالورونیک، کلاژن، و رادیس می‌توانند تشکیل شده باشند. – عملکرد: این مواد به عنوان پرکننده‌های طبیعی عمل […]

 • پاک کردن تاتو بازو

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی

  با در 11 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  پاک کردن تاتو با روش آمریکایی اگر احساس پشیمانی از تاتو دارید، این احساس متداول است و بسیاری از افراد در یک دوره‌ای از زندگی خود این احساس را تجربه می‌کنند. امکان دارد دلایل مختلفی برای این پشیمانی وجود داشته باشد، از جمله تغییر سلیقه، تغییر در شرایط زندگی، یا حتی عدم رضایت از کیفیت […]

 • عکس نمادین موز برای افزایش سایز آلت تناسلی

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی

  با در 21 ژانویه 2024 - 0 نظرات

  مشاوره برای افزایش قطر اندام تناسلی اندازه طبیعی آلت تناسلی متغیر بوده و بین افراد مختلف تفاوت دارد. تحقیقات نشان می‌دهد که اکثر مردان، اندازه طبیعی آلت تناسلی خود را به عنوان معقول و قابل قبول می‌دانند. مطالعات به دست آمده از متوسط اندازه آلت تناسلی به عنوان راهنمایی برای ارائه اطلاعات به افراد استفاده […]

استخدام بانک ملی استخدام مدیریت یک مجموعه (کاوه) انواع جراحی زیبایی واژن بانک ملی بلفاروپلاستی بهترین جراح لیفت صورت بهترین زمان بریا عمل زیبایی واژن تزریق چربی تزریق چربی به صورت لاغر تزریق چربی فریز شده به صورت تزریق ژل جراحی بینی جراحی پلک جراحی پلک چشم در اصفهان جوانسازی پوست زیبایی بینی عوارض بلفاروپلاستی عوارض لیفت صورت عوارض هایفو عوارض هایفوتراپی فواید لیفت صورت فیلم گونه گذاری قیمت تزریق چربی به صورت قیمت لیفت بینی دائمی قیمت لیفت بینی گوشتی قیمت لیفت صورت قیمت گونه گذاری لیفت صورت لیفت صورت با جراحی لیفت صورت با نخ لیفت صورت بدون جراحی لیفت صورت فواید ماندگاری تزریق چربی به صورت مراقبت و تقویت مو مزایای بلفاروپلاستی هایفوتراپی چیست هزینه تزریق فیلر هزینه تزریق چربی هزینه عمل بلفاروپلاستی هزینه عمل بینی هزینه کاشت ابرو هزینه ی عمل جراحی زیبایی واژن پرسش و پاسخ در مورد کاشت ابرو کاشت ابرو بعد از یکسال گونه گذاری طبیعی